Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 16:08


Autoru Poruka
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 26 Apr 2016, 21:23
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
[b]Seksi Sandra postavila ljubavnika za gazdu! VIDEO

Farmere očekuje luda nedelja

Slika

Seksi Sandraje rešila da za novog gazdu postavi svog ljubavnika Milana Đorđevića Crnog . Tako se može zaključiti da je Crni i te kako impresionirao Sandru, budući da su njih dvoje delili postelju. A iako su negirali da su imali seksualni odnos, ako je verovati Sandrinoj odluci da Crnog postavi za gazdu, biće da su slagali.Sandra je Milanu Đorđeviću Crnom poručila posebnu poruku sa naglaskom na to koliko joj već nedostaje, i kako se smrzla u krevetu bez njega. Takođe, poručila mu je da ne imitira Lepog Miću u tolikoj meri jer je on jedinstven.-Pogledajte video

[/b]


pulsonline

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 04 Maj 2016, 22:34
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
BIĆE ŽESTOKO Lepi Mića novi gazda! (VIDEO)

Sinoćni izbačeni farmer Nemanja Maksimović postavio je novog gazdu.

Slika

Novi gazda je Lepi Mića, koji se izvinio Jeleni Golubović, koja je verovatno očekivala da će biti novi gazda.

Možemo samo da zamislimo kakva će ovo nedelja biti dok je ovaj opaki farmer na čelu imanja.



Alo

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 12 Maj 2016, 21:52
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
PROMENE NA FARMI Stefan izabrao novog gazdu! (VIDEO)

Stefan Jakovljević, koji je sinoć drugi put izbačen iz "Farme", izabrao je novog gazdu koji će ove nedelje "voditi" imanje.

Resized Image - Click For Actual Size
Nemanja je novi gazda Farme, Foto: Printsktin TV Pink

- Gazda Mića od mene ima sve pohvale za gazdovanje! Odlično sam se proveo sa vama. Biću kratak jer znam da jedva čekate da ustanete od stola. Za novog gazdu biram mog prijatelja Nemanju MCN. Brate, teraj sprdnju i isteraj mladu iz kuće - bio je kratak Stefan.

Nemanja je preuzeo imanje, ali je pre podele poslova imenovao Filipa i Vesnu za supervizore. MCN je dodao i da je zadatak "Svadba" bio uspešan, te su on i Goga dobili nagradu Zadruge da idu u hotel. Međutim, novi gazda ne želi da ide u hotel jer, kako kaže, ostaje pri svom stavu.



Alo

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 22 Maj 2016, 23:43
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
MAJA JE NOVI GAZDA IMANJA (VIDEO)

Slika

Marija Mijanović izbačena je sinoć sa Farme, i time je stekla pravo da imenuje ovonedeljnog gazdu na imanju.

“Dragi farmeri, dok vi sad čitate ovo pismo, ja vas gledam, pijem kafu i jedem slatkiše. Želela sam da idem kući. Ponosno izlazim sa Farme, jer sam svoj cilj ostvarila. Vi ste bili druga moja porodica i izvinjavam se ako sam nekog uvredila ili povredila. Za gazdu sam htela da postavim Crnog, ali na kraju ipak nisam to uradila. Ipak, za gazdu nekoga sa kime ću nastaviti prijateljstvo i nakon Farme, a to je Maja”, pisalo je u Marijinom pismu.

Marija se zahvalila Maji i odmah preuzela dužnost.



svet

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 28 Maj 2016, 21:43
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Crni je za novog gazdu postavio Lepog Miću


_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 02 Jun 2016, 14:14
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
POČINJE PAKAO Jelena Golubović novi gazda (VIDEO)

Ceca Golubović postavila je svoju ćerku Jelenu za ovonedeljnog gazdu. Ona je u pismu rekla da joj nije bilo lako u Lisoviću kada su farmeri napadali njenu ćerku.

Slika

Ceca je sa farmerima podelila utiske sa imanja i napisala da bi joj bilo lakše da je ušla kao Svetlana Golubović, a ne kao Jelenina mama.

– Srce me je bolelo što napuštam imanje jer ćerku ostavljam samu i nezaštićenu – napisala je Ceca, između ostalog.

Iako su očekivali da će Jelena biti nova gazdarica, farmeri su ovu vest primili sa negodovanjem.



Alo

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 07 Jun 2016, 13:29
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
IZBAČENA FARMERKA PRESUDILA

BIĆE OVO TEŠKA NEDELJA: Evo koga je Keva postavila za gazdu

Slika

Odlukom publike, sinoć je najpoznatije seosko imanje u regionu napustila Zorica Marković Keva, koja je to veoma želela.

Ona je zamolila svoje glasače da njene glasove preusmere Ceci Jovanović, što se i desilo. Bivša modelsica je u igri veštine odnela pobedu, te je nakon dupliranja imala čak 82 odsto glasova, dok je domaćica imala 18 odsto, što joj je obezbedilo odlazak svojoj kući.

Keva se pismom oprostila od svojih dojučerašnjih cimera za imanja, a imenovala je i novog gazdu koji će sa trona skinuti Jelenu Golubović. Pre toga, Jelena je uputila izvinjenje svim farmerima koje je zbog njihove neposlušnosti polivala vodom tokom porodičnog sastanka, a iskoristila je priliku i da se zahvali svima zbog poslova koje su obavljali za vreme njenog mandata.

Ipak, pre nego što je počela sa čitanjem pisma izbačene farmerke, Jelena je poželela da još jednom pročita pismo koje je uputila Milici Obradović, supruzi Mikija Mećave. Kada je završila reprizno obraćanje svojoj suparnici, konačno je prešla na glavnu tačku dnevnog reda.

Markovićeva se odlučila da za ovonedeljnu gazdaricu postavi Gogu Aleksić, kojoj je poručila da pušačima donese cigarete.

Slika


kurir

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 15 Jun 2016, 20:44
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
PRVI PUT NA TRONU Izabran novi gazda Farme! (VIDEO)

Goga Aleksić predala je tron novom gazdi imanja u Lisoviću, koji je dočekan gromoglasnim aplauzom.

Resized Image - Click For Actual Size
Žika Đorđević je novi gazda, Foto: Printsktin TV Pink

Maja Milšević sinoć je napustila "Farmu" i za ovonedeljnog gazdu imenovala Žiku Đorđevića. Pevač nikada ranije nije dobio priliku da se okuša kao gazda imanja.

- Najlepši je osećaj kada to divno imanje, na kojem boravak nije nimalo lak, napustiš podignute glave i bez griže savesti. Ponosna sam na svoje učešće! - poručila je Maja i za novog gazdu izabrala Žiku.



Alo

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker