Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 11:00


Autoru Poruka
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 17 Feb 2016, 00:21
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Miki Mećava prvi gazda na "Farmi"

Dvadeset osmoro takmičara ušlo je sinoć na imanje i oni će se naredna četiri meseca boriti za nagradu od 50.000 evra.


Prvi zadatak im je bio da odabereu gazdu koji će odrediti ko će biti sluga.

Prvi gazda je Miki Mećava.


_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 24 Feb 2016, 00:23
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
BIĆE VESELO: Novi gazda "Farme" je Čedo Đačić! (VIDEO)

Narednih sedam dana imanjem u Lisoviću će upravljati farmer kojeg je izabrao sada već bivši učesnik rijalitija Rajko Horizont

Slika

Nakon što je nedelju dana gazdovao imanjem u Lisoviću, Miki Mećava je, po običaju, imenovao novog gazdu “Farme“, kojeg je izabrao sinoć izbačeni Rajko Horizont.

Miki je pročitao Rajkovo pismo i posle sedam dana prepustio ulogu gazde Čedi Đačiću, kojeg farmeri zovu “Majka”, inače drugom nominovanom, koji je sinoć bio u duelu sa Rajkom.

- Drago mi je da sam imao priliku da vas upoznam i da sa vama delim ovih nekoliko dana i noći – pisalo je u Rajkovom pismu koje je pročitao Miki Mećava.

Pogledajte kako su farmeri reagovali:



Telegraf

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 02 Mar 2016, 00:53
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
IZNENADILA SE
(VIDEO) IZABRAN GAZDA IMANJA: Maja Milošević komanduje ove nedelje!


Aleksandra Blagojević napustila je imanje a za novog gazdu postavila je svoju koleginicu.

Slika

Naime, Maja Milošević nasledila je gazdinstvo od Čede.

"Bilo mi je zadovoljstvo da se upoznam i družim sa vama. Za ove 2 nedelje nisam doživela ništa ružno od vas, niti me ko uvredio, stvarno nemam ništa da vam zamerim. Hvala vam na ovom iskustvu, iz te kuće ću poneti samo lepe uspomene", započela je svoje pismo Aleksandra.


Kurir

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 08 Mar 2016, 23:52
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
BIĆE UZBUDLJIVO Novom gazdi "Farme" se niko nije obradovao! (VIDEO)

Za novu gazdaricu "Farme" izabrana je najomraženija stanarka Lisovića - Ceca Jovanović.

Resized Image - Click For Actual Size
Farma 7, Foto: Printskrin TV Pink

- Mnogo sam se razmišljao koga da postavim za gazdu, a da igru učinim zanimljivijom. Mislio sam da gazda bude Crni ili Sani, ali moja odluka je pala na druge osobe - Cecu i Mariju. Sumnjam da bi Mara volela da bude gazda, pa dragi moji vaš novi gazda je Svetlana - napisao je Despot u oproštajnom pismu.

Pogledajte reakcije farmera:



Alo

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 15 Mar 2016, 15:55
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
NEMA RINTANJA, SAMO ZEZANJE Nikola je novi gazda farme!

Bane Đokić, koji je sinoć napustio imanje u Lisoviću, za novog gazdu imenovao je Nikolu Lakića.

Resized Image - Click For Actual Size
Nikola Lakić, Foto: Printskrin TV Pink

- Bila mi je čast da učestvujem u ovom šou programu. Dok pijete jutarnju kafu, znam da vam je krivo što nisam tu, ali ovako je bolje za mene. Farma mi je donela četiri nova prijatelja, a to su Goga, Nikola, Natalija i Sani. Vi ste iskrena bića za koja bih dao krv! Bando, radi ono što ja nisam jer od ovog momenta ti ćeš sesti na čelo stola jer si novi gazda! - pročitala je Ceca, koju su farmeri čekali desetak minuta jer se uspavala.

Nikola je poručio da će, iako je gazda, nastaviti da radi posao koji je i do sada radio, te da mu nije namera da bude "iznad ostalih". On je dodao da će danas svi farmeri da se "dan za opuštanje i zezanje", barem dok ne dođe Proka.

Za razliku od prethodnih gazda, Nikola nije podelio poslove već je "raspustio" sastanak i poručio farmerima da uživaju do kraja dana.


Alo

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 29 Mar 2016, 19:23
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Tako je Cuca odlučila: Marina Perazić nova gazdarica imanja! (video)

Slika

Ivona Negovanović Cuca napustila je rijaliti “Farma”, a za novu gazdaricu postavila je Marinu Perazić.

Pevačica je zamenila Nikolu Lakića koji je prethodne nedelje vodio imanje.

Cucino pismo bilo je najkraće do sada, ona je napisala samo:

“Marina Perazić je novi gazda”.

Marina se ovome nije nadala pa je ovu informaciju prihvatila baš emotivno.

“Joj sad ću se rasplakati. Nisam očekivala da će mi ovo smestiti”, rekla je ona a onda dodala i da joj je Cuca bila jedna od najbližih osoba na imanju.

“Baš sam se zbližila sa Cucom i sigurno ćemo se družiti i kada izađem. Verujem da je odmah večeras pozvala moje ćerke. Svako veče me je držala za ruku, preko dana nismo pokazivali toliku bliskost ali to je Cuca, ona ne pokazuje emocije mnogo.”

Marina se obratila i prisutnim farmerima i zamolila ih da se lepo slažu i uspešno odrade sve zadatke koje budu imali.

“Molila bih vas da mi budete bliski u ovim momentima, ljudski i ja ću to prihvatiti. Sve ću vas najlepše zamoliti da sarađujemo lepo ovih dana i da to bude Farma iz mojih snova. Hajde da se koljemo na kraju dana ali hajde ceo dan da izguramo da bude onako higijeničarski i da svi zadaci budu obavljeni.”



svet

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 29 Mar 2016, 19:29
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
ZABIBERILA IM
(VIDEO) SAD NEK IM JE BOG NA POMOĆI: Balerina odabrala gazdu iz pakla, evo ko je


Kristina Čanković napustila je Farmu 7 i za novog gazdu je postavila Dušicu Grabović.

Slika

"Konačna sam saznala pravu istinu pakla, a to je ova Farma 7. Da ne kukam kao i obično, bilo je tu lepih momenata, dobra hrana, pljeskavice, piće... Stekla sam možda tri prijatelja, a ostalim farmerima - mrš, šalim se. Za gazdu sam htela da postavim najvećeg neprijatelja koji me je ujeo za srce - MCN. Dugo sam mislila da vam zabiberim Marinu, ali ona to ne bi izdržala, Sani me je zamolio da ga ne postavljam. A onda sam mislila da postavim o će vas toliko iritirita, neko ko će pričati sat vremena a neće ništa reći. Draga moja Dušice, a vama nek je Bog u pomoći".

"Dobro došli u pakao. Stvarno si mi dala vruć krompir", bile su prve reči kad je saznala da je novi gazda na Farmi.

Dušica joj se zahvalila, ali je svesna haosa koji je čeka narednih nedelju dana.



kurir

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 05 Apr 2016, 17:54
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Jelena Golubović je nova gazdarica, počinju spletkarenja

Stefan Jakovljević, koji je sinoć napustio imanje, za novu gazdaricu Farme imenovao je Jelenu Golubović.

Slika

Njegova odluka mnoge je iznenadila s obzirom na to da nije mnogo vremena provodio sa Jelenom tokom boravka na imanju.

- U početku sam mislio da za gazdu treba da postavim nekog sa kim sam najbolji, ali sam se predomislio - poručio je Stefan u pismu.

Jelena je bila veoma iznenađena i srećna zbog ovih vesti jer, kako je rekla, nije verovala da će nju ikada iko izabrati za gazdaricu.



Odmah je počela da razmišlja o tome koga će izabtari za sluge, i da spletkari sa Vesnom.



Blic

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 12 Apr 2016, 22:49
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
LUDNICA NA FARMI: Seksi Sandra nova gazdarica, Jelena Golubović napravila haos (VIDEO)

Jasmina je odlučila da će nova šefica na imanju u Lisoviću biti Sandra

Slika

Imanje u Lisoviću napustila je Jasmina Medenica, koja je rešila da za novu gazdaricu u rijalitiju “Farma” postavi Seksi Sandru, zbog čega je Jelena Golubović napravila haos.

Pismo koje je ostavila Jasmina, pročitala je Jelena, koja je u tom momentu bila gazdarica. Sandra je bila šokirana kada je čula da je njoj pripala funkcija, pa se lupila rukom po čelu.

Pogledajte kako su Sandra i Jelena reagovale na Jasmininu odluku:



Golubovićeva nije žela da preda “tron” Sandri, pa je odbijala da ustane i nastavila je da sedi za čelom stola.

Pogledajte kako je Jelena odbijala da napusti “tron”:



Telegraf

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 26 Apr 2016, 21:19
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
BIĆE GORE OD PAKLENE NEDELJE Izabran novi gazda farme! (VIDEO)

Izbačena Jelena Milošević postavila je za novog gazdu farme Lepog Miću.

Slika

Balerinino pismo je pročitao Filip Đukić.

- Budite vredni i veseli, održavajte imanje. Rad je održao čoveka - zapamtite to. Za gazdu postavljam mog prijatelja Lepog Miću - poručila je Jelena Milošević.

S obzirom na to da je Lepi Mića poznat po tome što neće da radi, te da je tokom njegovog gazdovanja u prethodnoj sezoni "Farme" vladala potpuna anarhija, farmeri su se ponovo raspustili. Da li će Zadruga reagovati i ponovo proglasiti "paklenu nedelju"?



Alo

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker