Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 00:46


Autoru Poruka
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 21 Okt 2015, 08:55
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
NJEGOVIH 5 MINUTA
MILIĆ VUKAŠINOVIĆ NOVI GAZDA IMANJA: Podelićemo zadatke a ja ću samo da nadgledam!


Izabran novi sluga na imanju, odmah uveo pravila i počeo da deli zadatke

Slika

Nakon što je Saša Katančić napustio rijaliti "Farma", ostavio je pismo za takmičare i odabrao gazdu za ovu nedelju.

Njegov izbor pao je na Milića Vukašinovića koji je ovu funkciju radosno prihvatio, ali i odmah počeo da raspoređuje zadatke.

"Znate koji je moj princip rada, družba, družba, služba, služba. Sad ćemo da rasporedimo obaveze a ja ću da nadgledam ko šta radi", rekao je on i zasmejao sve.

Slika

Nakon toga imao je i molbu za produkciju i predložio da njegova supruga Suzana treba da spava sa njim u gazdinskoj kući.

"Pa da, vi ste sada jedno", prokomentarisali su farmeri.


Kurir

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 21 Okt 2015, 10:31
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
PLJUŠTE KAZNE NA FARMI Suzana i Milić direktno nominovani, Tamara je novi gazda

Suzana Vukašinović kažnjena je direktnom nominacijom jer je boravila u gazdinoj kući što po propozicijama rijalitija nije smela da uradi, dok je Milić izgubio titulu ovonedeljnu titulu glavnog na imanju jer se, revoltiran odlukom "Zadruge" preselio u spavaću sobu.

Slika

Ovonedeljni gazda Milić Vukašinović proč

Slika

-Do daljnjeg ću boraviti u gazdinoj kući i po cenu toga da budem direktno izbačena. Ko se slaže sa tim u redu, ko ne, ne zanima me - rekla je Suzana i dobila aplauz od farmera.

Međutim, nakon što je Suzana ipak odlučila da ne prespava sa suprugom u gazdinoj kući, Milić je odlučio da se iseli iz nje i pređe u spavaću sobu.

Ubrzo nakon toga, stigla je kazna i za neposlušnog Milića pa je smenjen sa mesta gazde i direktno nominovan za izbacivanje, a farmeri su dobili zadatak da po hitnom postupku izaberu novog gazdu.

Većinu glasova dobila je Tamara, koja će ove nedelje obavljati ulogu gazdarice na imanju u Lisoviću. A prvi zadatak koji je dobila bio je da izabere sluge, pa je poslala Kristijana Golubovića i Jasminu Medenicu u štalu.


blic

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 27 Okt 2015, 21:58
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
KAKVA ISPALA: Miloš bio ubeđen da će biti novi gazda, a onda je usledio težak blam! (FOTO)

Sanja Lazić je ostavila pismo u kom je izabrala muškarca koji će voditi imanje u Lisoviću

Slika

Sinoć je imanje u Lisoviću napustila Sanja Lazić, članica grupe “Šmizle“, koja je ostavila pismo u kom je izabrala novog gazdu na “Farmi“.

S obzirom da su Sanja i Miloš Radičević, imali akciju ispod pokrivača,svi su mislili da se reči hvale odnose na njega. Tamara Đurić koja je čitala pismo, nakon dela u kom je pisalo najvredniji, najbolje se snalazi u štali, najkompletniji muškarac, dodala je “Neko u koga sam smrtno zaljubljena” i pogledala u Miloša.

Međutim, pošto je čuo da će imanje voditi najveći zavodnik, Radičević je bio gotovo siguran da je on novi gazda. Usledio je šok kada je Tamara pročitala ime Kristijana Golubovića, koji se obradovao tituli, dok je Miloš je bio vidno razočaran.

Slika


telegraf

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 03 Nov 2015, 20:18
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
NIJE VIŠE OMILJEN

KRISTIJANA NAPUŠTAJU PRIJATELJI: Ivan za gazdu postavio Alena, kojem je Golubović pretio smrću!

Denser, koji je izbačen sa imanja, nije svog prijatelja postavio da upravlja imanjem nego mladog Crnogorca, kojeg Golubović ne podnosi

Slika

Ivan Gavrilović, koji je izbačen sa Farme, za novog gazdu izabrao je Crnogorca Alena Mukovića, kojem je Kristijan Golubović nedavno pretio smrću.

"Hvala na svemu, ova dva meseca ste mi dali mnogo podrške. Za novog gazdu postavljam Crnogorca Alena", pisalo je pismu.

"Ja i ne forsiram mnogo rad, vidite kada ja ustanem. Ja ništa ne bih dirao od zadataka", rekao je Alen. A za supervizora je izabrao Ninu. "Samo zbog lepšeg karda neka supervizor bude Nina", rekao je novi gazda.

Podsetimo, Ivan i Kristijan su prijatelji od rane mladosti i od početka Farme su se držali zajedno, Gavrilović je bio podrška žestokom momku, ali kako je rijaliti odmicao tako su se udaljavali. "Ne šlihtam se Kristijanu i žao mi je što je upao u mrežu Balerine i Medenice. Realno, to je jako bolno za njegovu ženu i snosiće posledice za ponašanje", rekao je Gavrilović, ali druga nije postavio na mesto gazde i tako mu osigurao još jednu sigurnu nedelju na Farmi.

Za gazdu je postavio Alena, kome je Kristijan pretio smrću i na smrt uplašio mladog pevača.

"Pazi šta pričaš, kad pređemo granicu, ide mrtva straža, beng-beng, automatik", upozorio je Kristijan Alena.

Slika


Kurir

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 17 Nov 2015, 14:24
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
DOTER'O SE KO ZA SVADBU: Miloš izabran za novog gazdu, a onda održao govor koji niko nije očekivao! (FOTO) (VIDEO)

Radmila Misić je za gazdu postavila Radičevića, koji će ove nedelje voditi imanje u Lisoviću

Slika

Sinoć je imanje u Lisoviću napustila Radmila Misić, koja je za novog gazdu na “Farmi” postavila Miloša Radičevića.

Čim je čuo da je postavljen za gazdu, Miloš je otišao do ormana, obukao sako, stavio kravatu i zlatni lanac, a onda održao govor.

Slika

– Trudiću se da svoju misiju sprovedem u delo, i da ovu “Farmu” povedem u neko bolje sutra – ponosno je rekao Radičević i dodao:

- Tamara će biti moja desna ruka, ona će mi pomagati na imanju.

Novi gazda je onda podelio zaduženja farmerima, i istakao da je on svakog gazdu ispoštovao, pa očekuje isto.

Slika

Pogledajte šta je sve rekao Miloš farmerima:



telegraf

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 17 Nov 2015, 14:43
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Farma 6: Izabaran novi gazda na imanju! FOTO

Vlada Stanojević sinoć je napustio rijaliti Farma i time stekao pravo da izabere novog gazdu na imanju u Lisoviću. Njegova odluka pomalo očekivano pala je na Tamaru Đurić.

Slika

Poznati voditelj koji je sinoć uprkos dupliranju glasova ispao sa Farme, ostavio je pismo u kome je saopšteno ime novog gazde. Narednih sedam dana, na imanju u Lisoviću gazdarica će biti Tamara: "Dragi moji farmeri, učešće ću pamtiti po dobrom. Sklopio sam prijateljstva sa ljudima sa kojima ću se družiti u spoljnom svetu. Svako od vas je zaslužio da napreduje u karijeri i daljem životu. Ja sam svoj cilj ostvario, delili smo sve, moja najveća ngrada je ona, kada ste me opisali kao normalno čoveka. Izvinite ako sam nešto uradio nepromiošljeno. Tamara, Aco, Miloše, Alene, Semire, Mišo, Majo i Rade, budite složni. A novi gazda je Tamara", pisalo je Vladinom pismu.

Slika

Tamara je odmah preuzela ulogu gazde i pokušala sa farmerima, da se dogovori oko podele zadataka.


svetplus

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 24 Nov 2015, 12:42
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Farma 6: Izabran novi gazda! FOTO

Danas na imanju u Lisoviću izabran je novi gazda. Nikolina je čast za gazdovanje u rijalitiju Farma 6 prepustila Lepom Mići.

Slika

Danas u rijalitiju Farma odabran je novi gazda na imanju. Nikolina je protekle noći napustila imanje u Lisoviću, a za novog gazdu imenovala je Lepog Miću. ''Bilo je dosta trenutaka sreće. Farma je za mene veliko iskustvo. Za novog gazdu biram čoveka koji će sigurno ostati i moj prijatelj. Novi gazda je Lepi Mića i znam da niste iznenađeni'', napisala je Nikolina u pismu. ''Što se mene tiče, imanje je na prodaju. Moj super vizor će biti magarac'', nasmejao je Mića farmere.


Svetplus

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 01 Dec 2015, 21:57
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Farma 6: Lepi Mića ponovo gazda na imanju! VIDEO

Rade Lazić sinoć je napustio rijaliti Farma 6, i time stekao pravo da danas imenuje novog gazdu. Njegov izbor je, očekivano, pao na , Lepog Miću koji je ujedno jedan i od njegovih favorita.

Slika

Lepi Mića pono će gazdovati imanjem u Lisoviću do kraja ove nedelje. Naime, jutros je na Farmu stiglo pismo sinoć izbačenog Radeta Lazića, i on je posle pozdrava poručio farmerima i ko će njima gazdovati.

"Radašine, izvini, Lepi MIća je moj najbolji drug, te je ujedno on i gazda. Završila se serija, ali ste dobili novu sapunicu "Tri zlobnice"", napisao je Rade u pismu.



svetplus

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 08 Dec 2015, 22:25
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Farma 6: Izabran novi gazda na imanju!

Ivana Šašić sinoć je napustila rijaliti Farma 6 i time stekla pravo da izabere novog gazdu na imanju u Lisoviću.

Slika

Aca Živanović gazdovaće ove nedelj na Farmi, a za svog supervizora izabrao je Tamaru Đurić. Ivana je protekle noći napustila imanje u Lisoviću, a za novog gazdu imenovala Acu. ''Bilo je dosta trenutaka sreće. Farma je za mene veliko iskustvo. Za novog gazdu biram čoveka koji će sigurno ostati i moj prijatelj. Novi gazda je Aca i znam da niste iznenađeni'', napisala je Ivana u pismu.


svetplus

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 16 Dec 2015, 12:32
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Pevač još jednu nedelju na “vlasti”: Aca ponovo gazda na “Farmi”

Slika

Aleksandar Živanović biće i ove nedelje gazda na “Farmi”. Baki B3, koji je sinoć izbačen iz takmičenja, očigledno je bio zadovoljan Acinim gazdinstvom, pa mu je produžio mandat.

Baki je pozdravio bivše cimere i poručio im da jedva čeka konačno da se kupa u kadi i sedi na wc šolji.


estradaba

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker