Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 25 Jun 2026, 19:05


Autoru Poruka
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 23:58
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
што волем да преписујем сама од себ [treptrep.gif]

АЛ били су то надасве смешни дани и ноћи
пуни врацавих досетки
иначе спеваНо мом љубовнику из
Совицину Шпањолску серију [jesss.gif] [treptrep.gif]


како ме ова песма асоцира еххх [hanghead.gif]

phpBB [media]


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 16 Dec 2014, 00:00
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
ta pesmica je lepa


Poslednji put menjao Mojne dana 16 Dec 2014, 00:00, izmenjena samo jedanput


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 16 Dec 2014, 00:00
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
ljude polako fata novogodisnja euforija
mene jok


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 16 Dec 2014, 00:00
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
SHE je napisao:
dopada mi se


та 2011-та [hanghead.gif]
Хвала Флекице што ме асоцира на ове речи [treptrep.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 16 Dec 2014, 00:00
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
SHE je napisao:
ljude polako fata novogodisnja euforija
mene jok


ни мене [boredsmiley.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 16 Dec 2014, 00:01
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Mojne je napisao:
ta pesmica je lepa



за ово си заслужио шетњу по кензу [hello09khll.gif]


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 16 Dec 2014, 00:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
ali se prebrojavam za paketice deci


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 16 Dec 2014, 00:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
skupi su u tri lepe


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 16 Dec 2014, 00:03
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Вучица je napisao:
Mojne je napisao:
ta pesmica je lepa



за ово си заслужио шетњу по кензу [hello09khll.gif]


ta mi jedna od omiljenih

a što se tiče šetnje evo ti SHE [smehsmeh.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 16 Dec 2014, 00:04
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
фале ми снег
оних -15
и тако [boredsmiley.gif]
послала сам честитке
само за божић делим деци мале пакетиће
узмем од Владе одело и изигравам баку рогић [cvet1.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 274 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker