| Autoru |
Poruka |
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
што волем да преписујем сама од себ АЛ били су то надасве смешни дани и ноћи пуни врацавих досетки иначе спеваНо мом љубовнику из Совицину Шпањолску серију како ме ова песма асоцира еххх
|
|
|
|
|
|
|
Mojne
|
|

mojne
Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41 Postovi: 10353
|
ta pesmica je lepa
Poslednji put menjao Mojne dana 16 Dec 2014, 00:00, izmenjena samo jedanput
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
ljude polako fata novogodisnja euforija mene jok
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
SHE je napisao: dopada mi se та 2011-та Хвала Флекице што ме асоцира на ове речи ![[treptrep.gif] [treptrep.gif]](./images/smilies/treptrep.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
SHE je napisao: ljude polako fata novogodisnja euforija mene jok ни мене ![[boredsmiley.gif] [boredsmiley.gif]](./images/smilies/boredsmiley.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
Mojne je napisao: ta pesmica je lepa за ово си заслужио шетњу по кензу ![[hello09khll.gif] [hello09khll.gif]](./images/smilies/hello09khll.gif)
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
ali se prebrojavam za paketice deci
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
|
|
|
|
|
|
Mojne
|
|

mojne
Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41 Postovi: 10353
|
Вучица je napisao: Mojne je napisao: ta pesmica je lepa за ово си заслужио шетњу по кензу ![[hello09khll.gif] [hello09khll.gif]](./images/smilies/hello09khll.gif) ta mi jedna od omiljenih a što se tiče šetnje evo ti SHE ![[smehsmeh.gif] [smehsmeh.gif]](./images/smilies/smehsmeh.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
фале ми снег оних -15 и тако послала сам честитке само за божић делим деци мале пакетиће узмем од Владе одело и изигравам баку рогић ![[cvet1.gif] [cvet1.gif]](./images/smilies/cvet1.gif)
|
|
|
|
|
|
|
|