Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 13:44


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 07 Okt 2013, 15:25
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
KAD REŽIRA ZUZI: Jelena Golubović gazdarica!

Čupu postavljam za svog potparola i on ne sme ništa da radi sem da organizuje posao. Zorice ti nećeš ništa da radiš, a Romane će da organizuje žene u kuhinji, naredila je rediteljka

Slika

Jelena Golubović je novi gazda na Farmi.
Pevačica Zuzi Zu, koja je sinoć napustila imanje u Lisoviću, odlučila je da rediteljku Jelenu Golubović, koja je skoro sa svima u svađi, proglasi gazdaricom.

"Vozdra, raja. Gazdarica je Jelena Golubović, ako ne može ona, onda Mića", bila je veoma jasna bosanska pevačica.

"Hvala Zuzi Zu. Čupu postavljam za svog potparola i on ne sme ništa da radi sem da organizuje posao. Zorice ti nećeš ništa da radiš, a Romane će da organizuje žene u kuhinji. Romana, ne moraš ništa da radiš, samo da organizuješ žene", počela je odmah Jelena da naređuje.

"Ja ne mogu ništa da radim, ja primam injekcije. Ja sam na poštedi", rekla je Divna Karleuša.

Miki se pobunio jer Jelena insistira da Čupa ne sme ništa da radi iako pevač ne želi da bude na poštedi.

"Povraća jer je popio litar rakije. Odbijam da prosustvujem sastanku", rekao je Miki.

Slika


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 17 Okt 2013, 17:13
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Gazda Lepi Mića: Jelena, izoluj se

Marko Vanila postavio Lepog Miću za novog gazdu. Golubovićevoj već izdato naređenje. Zadruga obećala farmerima "Paklenu nedelju"

Slika

Lepi Mića je novi gazda na "Farmi"!

Marko Vanila je napustio rijaliti u nedelju uveče. On je ostavio pismo koje pročitano u ponedeljak ujutru u kome stoji da za gazdu postavlja Miću.


- Mnoge vas volim. Boki čuvaj mi Kaću, Mićo čuvaj Džidžu, Vukota udri rode u jagode, a Slobo samo pevaj i osvetlaj obraz Saši Popoviću. Za gazdu postavljam Lepog Miću i zamolio bih ga da vladavinu odradi kroz pesmu - poručio je Marko u pismu.

Novopoečeni gazda je za svog port-parola izabrao Džidžu Stojković, a Jeleni Golubović je izdao naređenje.

- Jelena ti ćeš praviti pozorišni komad Farma 5, izoluj se od svih i ne maltretiraj druge. Obraćaćeš se samo meni i Džidži, a ostale ostavi na miru - rekao je Mića Jeleni.

Da će nedelja pred nama bizi uzbudjiva govori činjenica da Zadruga obećala farmerima "Paklenu nedelju". Pošto je higijena u kući veoma loša, a produkcija je takmičare upozorila više puta da čiste kuću, ovog put je rešila da ih dobro namuči.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 23 Okt 2013, 23:06
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: "Boss" Ekrem

Čupo za novog gazdu postavio Ekrema Jevrića.

Slika

Očekivano!
Ovonedeljni gazda je Gospoda Ekrem Jevrić kojeg je na to mesto postavio "drugar, vozač i menadžer" Čupo.

Naravno da ova uloga prija Jevriću više nego bilo koja druga, pa čak i u nedelji kada će biti organizovana tradicionalna srpska svadba. Glavni akteri - Sloba i Čupina bivša devojka Jelena Golubović.

Slika

Iako je "molio boga" da ne bude mladoženja, a Jelena Golubović mlada, upravo to se dogodilo mladom Slobodanu Đurkoviću.

Do kraja nedelje, Sloba će oženiti Jelenu, a u bračne vode će zaploviti uz blagoslov oca i majke Edina Škorića i Suzane Perović.

Matičara će glumiti prošlonedeljni gazda Mića.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 28 Okt 2013, 15:43
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Katarina gazdarica, večeras neko leti

Izbačeni Hristijan postavio pevačicu na mesto novog gazde. Produkcija najavljuje vanredno izbacivanje.

Slika

Hristijan Todoroski postavio je Katarinu Grujić za gazdaricu imanja. Ona će sutra uveče odabrati sluge, ali neko od farmera koji su trenutno na imanju neće dočekati taj trenutak.
Produkcija je najavila da će večeras, nakon pregleda dana, biti upriličeno vanredno izbacivanje. Nije poznato da li će publika ili sami učesnici birati ko "leti", ili će Zadruga odabrati farmera koji napušta imanje.

Tokom vikenda, bilo je više kršenja pravila. Tuta je otkrivao drugima informacije iz spoljnog sveta, dok je Čupo, koji je sinoć vraćen na imanje, pred kamerama dao Jeleni Golubović pisanu poruku, koju je ona krišom pročitala.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 06 Nov 2013, 15:38
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Suzana Perović nova gazdarica na imanju!

Divna Karleuša, koja je sinoć napustila Farmu, imenovala je novog gazdu imanja u Lisoviću, i to je Suzana Perović. Jutros je farmerima stiglo pismo od bivše farmerke Divne Karleuše.

Voditeljka, koja je sinoć napustila šou jer je imala najmanji broj glasova publike, za novog gazdu postavila je Suzanu Perović. Ona je navela da će tu dužnost da nameni "ženi koja ju je oduševila svojom čestitošću", a to je Suzana.
Suzana je preuzela funkciju od Katarine Grujić, te za portparola postavila Saru Trajanović.

Slika
Suzana Perović

Takođe, nova gazdarica je kazala da tokom svog mandata nikome neće naređivati, ali i naglasila da bi bilo pošteno da, kada dobiju zadatak od Zadruge, ko neće da ga odradi to kaže i odmah, a ne da padaju zadatke zbog gluposti i tako šalju lošu sliku o zajednici.


Alo

_________________
Slika Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 11 Nov 2013, 21:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ivan je novi gazda Farme: Ne treba mi portparol, ali ću imati pomoćnika!

Slika

Ivan Marinković novi je gazda na Farmi.
Aleksandra Stojković Džidža, koja je izbačena sa imanja, odlučila je da svog druga Ivana Marinkovića postavi na čelo najpoznatijeg seoskog imanja.
- Dok vi ovo čitate, ja sigurno pijem kafu sa tatom na Savi. Igrajte ovu igru kako najbolje znate. Mnogo ste mi dragi i gledaću vas. Za gazdu postavljam jednog od mojih najboljih drugara koji je uvek oko bunara – Ivana Marinkovića. Ljubim vas sve i što na um to na drum – napisala je Džidža u pismu.
- Džidžo, mnogo te volim i hvala ti na ukazanom poverenju. Što volim da budem gazda. Portparola neću imati. Ta funkcija ne priliči seoskom imanju. To je titula za skupštinu. Sam ću gazdovati. Imaću pomoćnika, a to će biti Sloba, koji će morati da ranije ustane i da umesto mene ove nedelje nosi vodu


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 18 Nov 2013, 21:31
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Romana gazduje, Golubovićka kuva kafu

Mis Svetlana koja je sinoć napustila imanje u Lisoviću, imenovala je Romanu Panić za gazdaricu.

Slika

Farmeri su dobili pismo od bivše farmerke, koja im je napisala da ih sve pozdravlja i da je zaboravila sve loše što se tamo dogodilo.
Mis Svetlana je odlučila da Romana bude gazdarica ove nedelje, a da rediteljka Jelena Golubović kuva kafu.

Bivša sluškinja, koja se sada našla u ulozi gazdarice, zahvalila se Ceci na imenovanju i rekla da neće imati portparole.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 26 Nov 2013, 23:50
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
JAPA ODLUČIO
MARKO GAZDA: Biće kako ja kažem!


Aleksandar Marinković na čelo Farme je postavio Crnogorca koji je jedva dočekao da preuzme palicu od Romane

Slika

Marko Vukotić je novi gazda na imanju.
Aleksandar Marinković Japa, koji je izbačen sa imanja, na čelo Farme je postavio Marka Vukotića. "Drugari, farmeri, svi do jednoga ste heroji u kojim uslovima živite. Presrećan sam što vas gledam iz toplog doma. Da ima mvremena i papaira mogao bih knjigu da napišem o vama. Siguran sam da ću se sa većinom družiti kada se ovaj šou završi. Ako sam nekoga uvredio, izvinjavam se. To što neću govoriti sa Jelenom, ne znači da joj ne želim sreću. Zoric, hvala ti puno. Romana, udaj se za mene. Da sam se sreo sa Edinom u drugim okolnostima sigurno bismo se družili. Za gazdu postavljam Marka Vukotića", napisao je Japa u pismu, a pre nego što je Romana završila sa čitanjem Marko je već seo na svoje mesto.

"Biće kako ja kažem", rekao je novi gazda i preuzeo gazdovanje imanjem. "Ja neću nikoga da teram da radi. Ko hoće da radi, hvala mu. Ko ne želi, opet mu hvala", rekao je Vukotić.


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 02 Dec 2013, 18:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Ekrem novi gazda

Šeki Turković, koji je izbačen sa imanja u Lisoviću, postavio je Ekrema Jevrića za novog gazdu

Slika

Šeki Turković, koji je sinoć izbačen sa imanja u Lisoviću, postavio je Ekrema Jevrića za novog gazdu. U kratkom pismu je pozdravio sve farmere.


"Puno pozdrava i sreća. Drago mi je što sam upoznao mnogo različitih ličnosti. Za gazdu postavljam Ekrema", poručio je pevač.

Ekrem je za svog pomoćnika odabrao Slobu.

"Treba mi neko da mi pomogne i zovem Slobu da bude moj pomoćnik", rekao je Ekrem i odmah zadao zadatke. "Neću nijedan tanjir da vidim neopran. Mora tri puta da se peru tanjiri. Za doručak, ručak, večeru. Pre spavanje neću da vidim nijedan tanjir prljav", rekao je Ekrem.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 10 Dec 2013, 13:15
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Uplakana gazdarica

Izbačeni Boris Stamenković očekivano postavio svoju devojku Katarinu Grujić za gazdaricu.

Slika

Otkad je sinoć izbačen maneken, Kaća ne može da se smiri, pa je tako i novu dužnost dočekala u suzama. Pročitano je Borisovo pismo u živom prenosu, u kojem je pozdravio društvo, rekao da ih čeka napolju, i za novu gazdaricu postavio Kaću.
"Ljubavi, gazdarice, nikada neću zaboraviti trenutke koje smo zajedno proveli. Samo zbog tebe mi je žao što idem. Iskreno sam te zavoleo, volim te, ljubavi", glasilo je pismo.

Boris je posebno pozdravio prijatelje Marka i Edina, kao i "lepe dame" Suzanu, Zoricu i Romanu koje su ga čuvale kao "rod najrođeniji".


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker