Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 22:15


Autoru Poruka
Gorštak
Post  Tema posta: Na usluzi  |  Poslato: 24 Sep 2013, 22:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Sep 2013, 21:00
Postovi: 597

OffLine
Zenama treba sve pruziti .


Poslednji put menjao Gorštak dana 12 Okt 2013, 22:38, izmenjena samo jedanput


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 24 Sep 2013, 22:58
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Бетмен таку жеМску не треба ни погледати а камоли јој купити карту, да ал у једном смеру и браво за Египат.


Vrh
Gorštak
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 25 Sep 2013, 11:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Sep 2013, 21:00
Postovi: 597

OffLine
zahebancija , takii je danaske podosta


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 25 Sep 2013, 18:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
meni moj baja kupio za Tursku [hello09khll.gif]
palimo u petak
elou Sismise

_________________
Slika


Vrh
Gorštak
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 27 Sep 2013, 22:53
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Sep 2013, 21:00
Postovi: 597

OffLine
Samo sama


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 27 Sep 2013, 23:12
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Zasto? Zar je utakmica bitnija?

_________________
Slika


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 27 Sep 2013, 23:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Бетмен [treptrep.gif]
ја дошла да прочитам неку причу [acigar.gif]
ако може нека раЗоружавајућа [kikice.gif]


Vrh
Gorštak
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 12 Okt 2013, 22:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Sep 2013, 21:00
Postovi: 597

OffLine
Došao sam kolima za 15 tak minuta na brdašce , samo da dišem , da gledam s visine , s prirodom da se stopim , pun besa i ljutine . U startu samo šetnja nigde nikog nema. Uh kako miriše ta šuma puna jela , i dok šetam tu baš na putiću gljiva crvena , ma s tačkicama bela. Ostala je sveža , ni crvenkapa je ubrati nije htela. Ma misli se roje , izmučio me narod gadan , možda je vreme da se skrati , da ne gledam kako propadam . Nije to dosta , čovek se tu muči , video sam to puno puta , eto na stranjaku i datule koren dugi , pa da se skuva sirup ljuti. Ko bez svesti dođoh kući , i neka šerpa što pašče iz nje pije , i vatra ,voda s tmurom apatije nek se krčka.Nek ima večera , da se skine obruč s grudi , što steže , i stara kapija oko koje su vreže . Kad se mora nek se srče , nikom i ne smeta , bez soli , samo još da se legne u kaputu sivom i obručem što steže posred grudi.Kad bi , ne znam , što me lavež ponoćni budi , i gde pogreših u kuvanju ljutom .S nevericom gledam ruke , kako s bolom kandže rastu , i svrab dok dlake izbijaju iz grudi . Da vrisnem , ne mogu , samo se zavijanje prolomi jezivo , i krv skliznu niz usnu, od očnjaka probijenu i strašnu. Zamah skočih pravo kroz staklo , i već u skoku , dok zvuk loma razbija tišinu , slomih vrata na dvorištu i pobegoh u tminu. Dišem , s lakoćom , dok nozdrve slede trag opojni , što ostavljaju one što u divljem oku ,napoj slatki traže u mesečevom skoku.
Jutarnje klatno streše stari drveni sat . Taj hor cevi , probudi me s nevericom . ustadoh , u sobi punog sunca , zar i taj sirup ljuti , ko za inat ne dade mi spokj kratki .Dokad ove noćne more ne daju mi spokoj dnevni , zar opet moram da se krijem od sopstvenh seni . Ni pravo ni nazad , dok gledam desno grlo me steže razbijeno staklo i na ogradi iščupane vreže.


Poslednji put menjao Gorštak dana 13 Okt 2013, 13:41, izmenjena 2 puta


Vrh
Čupka
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 13 Okt 2013, 13:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Okt 2012, 15:39
Postovi: 2630

OffLine
Lepo si to opisao.Sa puno osecanja.
Svaka cast.Volim da citam tvoje price, predivno pises i mogu svojim ocima da pretvorim svaku tvoju recenicu u sliku.
[doubleup.gif]

_________________
Slika


Vrh
Gorštak
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 13 Okt 2013, 13:45
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Sep 2013, 21:00
Postovi: 597

OffLine
Zahvaljujem na pažnji , dal je danas veselije , nikle kuće na sve strane , ali pune tišine čame same , samo hiljade kola okolo kruži , nikde nikom da se ruka pruži.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 88 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker