Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Apr 2024, 06:17


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 06 Avg 2013, 23:10
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Napoleon Žozefini


“Od kako sam te ostavio, konstantno sam u depresiji. Za mene je sreća biti pored tebe. Stalno i iznova u sećanju oživljavam tvoje zagrljaje, suze, nežnu brižnost. Draži neuporedive Žozefine raspaljuju stalan i živi plamen u mom srcu. Kada ću, oslobođen svih briga i stega, moći da provodim sve vreme ovog sveta sa tobom, kada će mi jedina obaveza biti da te volim, i da razmišljam samo o sreći govoreći o njoj i dokazujući je tebi?”

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 06 Avg 2013, 23:11
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Frida Kalo Dijegu Riveri


"Ništa se ne da uporediti sa tvojim rukama, ni sa pozlaćenim zelenilom tvojih očiju. Moje telo je ispunjeno tobom danima i danima. Ti si ogledalo noći. Groma bljesak besan. Vlaga zemlje. Udubljenje tvog pazuha sklonište je moje. Moji prsti krv tvoju dotiču. Sva moja radost je kad osetim da život kulja iz tvoje fontane i ispunjava putanje svakog mog nerva koji je i tvoj.”

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 06 Avg 2013, 23:11
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Džordžija O’Kifi Alfredu Stiglicu


"Najdraži - moje telo je prosto ludo od želje za tobom - ako ne dođeš sutra - ne znam kako da dočekam - pitam se da li tvoje telo želi moje ko što moje želi tvoje - poljupce - vrelinu - vlažnost - sve stopljeno u jedno - zagrljaj čvrst da boli - stisak i borbu.”

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 06 Avg 2013, 23:11
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Betoven “besmrtno voljenoj”


"Iako sam još uvek u postelji, moje misli tebi lete, moja Besmrtno Voljena. Budi mirna- voli me - danas - juče - kakva čežnja okupana suzama za tobom, za tobom, za tobom, moj živote, moje sve, neka je bog s tobom. Oh, i dalje me voli, ne sudi srcu koje je najodanije tvojemu voljena. Zauvek tvoj. Zauvek svoj. Zauvek za nas."

_________________
Slika


Poslednji put menjao Komsinica dana 06 Avg 2013, 23:15, izmenjena samo jedanput


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 06 Avg 2013, 23:12
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Džordž H. Buš Barbari Buš


"Ovo bi trebalo da bude pismo koje je lako napisati - reči bi trebalo same da naviru i, ukratko, ne bi trebalo da mi predstavlja problem da ti kažem kako sam užasno bio srećan kad sam otvorio novine i video najavu naše veridbe, ali, nekako, ne mogu da se izrazim kako bih želeo. Volim te, draga, svim svojim srcem, znati da me voliš, za mene znači život. Koliko često sam razmišljao o nemerljivoj radosti koja će biti naša jednog dana. Koliko će srećna biti naša deca što imaju majku kao što si ti."

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 06 Avg 2013, 23:12
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ronald Regan Nensi Regan


"Ono što je važno jeste da ne želim da budem bez tebe narednih 20 godina, ili 40, ili koliko god da ih bude. Jako sam se navikao da budem srećan i stvarno te mnogo volim."

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 06 Avg 2013, 23:13
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Oskar Vajld lordu Alfredu Daglasu


"Svi su ljuti na mene što sam ti se vratio, ali oni nas ne razumeju. Osećam da jedino sa tobom mogu da uradim bilo šta. Da popravim uništeni život, a onda će i naše prijateljstvo i ljubav imati drugi smisao za okolinu. Kamo sreće da se, kad smo se sreli u Ruanu, nikad nismo rastavljali. Velika je provalija između nas, i vremenska i prostorna. Ali mi se volimo.”

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 06 Avg 2013, 23:13
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Henri Osmi Ani Bolen


"Ako biste izvoleli pristupiti dužnosti istinski odane milosnice i prijateljice, i predati svoje telo i srce meni, koji ću biti, i koji sam bio, vaš najodaniji sluga, (ako mi vaša neumoljivost ne brani) obećavam da ćete dobiti ne samo ime, već i da ću vas uzeti za svoju jedinu milosnicu, tako što ću izbaciti sve druge iz mojih misli i osećanja, i služiti samo vama. Preklinjem vas odgovorite mi na moje neuglađeno pismo, kako bih znao koliko i čemu da se uzdam. Ako vam nije po volji da mi odgovorite pismenim putem, naznačite neko mesto gde ću ga usmeno čuti, i gde ću pohrliti svim svojim srcem. Ni reč više, iz straha da vas ne zamaram.”

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 06 Avg 2013, 23:13
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Vita Sekvil-Vest Virdžiniji Vulf

"Ali, draga moja, ja ne mogu da budem pametna i hladna prema tebi: suviše te volim. Zaista suviše. Nemaš predstavu kako hladna mogu biti prema ljudima koje ne volim. Usavršila sam tu veštinu. Ali ti si slomila moju odbranu. I nije mi krivo zbog toga.”

_________________
Slika


Vrh
UtherPendragon
Post  Tema posta: Re: Deset najlepsih napisanih ljubavnih pisama  |  Poslato: 07 Avg 2013, 09:11
Korisnikov avatar
Razarač
Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36
Postovi: 6089

OffLine
Komsinica je napisao:
Ernest Hemingvej Marleni Ditrih


“Svaki put kad bih te zagrlio, osećao bih se kao da sam kod kuće”.


vrlo kratko i vrlo jasno

_________________
skriveni tigar pritajeni zmaj


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker