Julia je napisao:
primi li Mad..to nesto...bemligasta
ЈУЛИЈА! Ц-ц-ц-ц!
Molena je napisao:
hahahahaha...Mad

pa nemojte me ovdje nasmijavati...ovdje da se fajtamo, ne flertujemo
i sve mi se cini da Mad flertuje sa Casom

Познат ми је овај, помало нервозни, смех...
Данас ми неколико пута спочитаваш Кежуала. То више није случајно. Има ту нечега, мислим, подсвесног.
Мада, с друге стране (или у другу руку) је то очигледно, јербо ти и Кас добрано очијукате већ неко време.
Даклем, шио ми га Ђура, или да се Власи не сете.
Како год, само ти кажи, па полако да скупљамо парице за музику, поклончиће, и слично!
Осећам да овај застој ПП на форуму потиче од константне закрчености ПП-веза, заузетих непрекидном, вишеканалном, везом МО-КА.
А тамо само пршти, каблови се цеде од крви, зноја и суза... Мало-мало па кратки спој због константне влажности... да се сад не образлажем детаљно због отворености ове теме, обележене са ознаком 12 (преко 12 година).
А овамо Мад флертује са Касом? То је само због моје мушке солидарности. Кад видиш да се неко поштено труди, да не користи прљаве игре и подметања, подржи га и помози му. То је фер игра.