Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 13:53


Autoru Poruka
sosa
Post  Tema posta: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 10 Maj 2013, 12:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36
Postovi: 464

OffLine
Sta nikad ne biste,sta volite?Koju baaas samo ako mora?Ili za vas nema tabua,menjate,isprobavate,dominirate,vezujete?

_________________
Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 10 Maj 2013, 12:53
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Sve sto nanosi bol....bol ne mogu povezati nikako sa uzitkom.

Vidim da je sve popularniji u svijetu sexa, ali nekako nikako ne mogu da povezem strast, njeznost, seks, uzdahe, emocije.... sa krvi, bicevanjem, bolom, oziljcima i ostalim zaebancijama.
Hvala ali ne Hvala.
Vezivanje maramom i te neke bezazlene igrice ok...ali pisanje i gazenje po njemu u stiklama , bicevanje, rastezanje i sado mazohisticke zaebancije...jok ja.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 10 Maj 2013, 12:57
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Јел ти Сосо мислиш да смо ми маљи деца и да смо полно неписмени, односно да о томе слабо шта знамо?
И зашто мислиш да би неко сад требало да јавно прича о својим интимним осећањима и понашању.
Онда се та осећања не би звала интимна, лична, него јавна.
Или си, изгледа под утиском Фарме и елоквенције Екрема Јеврића?

Или је то нешто озбиљније, можда радиш за неку агенцију? Не мислим на полицијску, него на медицинско-психолошко-психијатријску, или слично. Рачунаш, људи ће своја интимна осећања отворено рећи ако им је идентитет сакривен, непознат јавности. Нешто као анонимна анкета.

Сад очекујем неког инсајдера, који ће, да би навукао остале, да почне да се "исповеда".

Тај систем је познат код познавалаца интернета, и о томе су написани значајни научни радови...

Ево, ја ћу ти први рећи шта мислим, и осећам о ономе из твог поста:
Моја су схватања да нема секса ако човек особу с ким је не воли, и обратно.

То се вероватно коси са данас владајућим мишљењем (вероватно створеним на основу анкета оваквог типа) да мушкарци користе сваку прилику за секс и да им није стало до осећања, већ само до задовољења.
Ево, признајем: ја нисам такав мушкарац.
Можда ће неко рећи да уопште и нисам мушкарац.
А мене за такво мишљење баш ...... .....!

Дакле, ако неког волим, онда у сексу не постоји "мора", него само "осећам" и "желим".
Све док нема присиле, и док се тај конкретни облик секса допада обома, сваки такав облик секса је пожељан и дозвољен.
Нема чистих и прљавих делова тела.
Сваки део тела је од природе и од Бога.
Све смо то МИ и сваки твој део тела је и мој и обратно.

И све је у нашој глави, а не у полним органима, односно оним деловима тела које будемо размењивали у току интимног односа - секса.
Ако је у глави неред, биће и у сексу...

Толико, знатижељна Сосо, од мене...

Желим ти успеха у анкети, и да зарадиш неки динар или евро.
Није шала у овој немаштини...
[slamka.gif]


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 10 Maj 2013, 13:12
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Slazem se sa Molenom...nista konopci nista bicevanje po goozi, razvlacenje pise i tako te nastrane i po meni bolesne stvari.Jok ja, sto Rece Mo...liz za nju :P
Elem...
Eh sad koliko vidim, u naslovu teme se spominje oralno, analno...
to je vec druga stvar i zasto da ne ako osoba sa kojom sam uziva u tome, naravno ako ne uziva postovacu i to jer je za sex ili vodjenje ljubavi obostrani uzitak najbitnija stvar.
Soso, pohvale za teme... ;)

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 10 Maj 2013, 13:31
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Mad..a, molim te...Kakva je razlika pisati o osjecajima i o intimi..mislim, koliko vidim povezujes jedno s drugim!?. Mogu reci i da se slazem s tvojom teorijom..nista ljepse kada se sve poklopi…iako se osjecaji veca intima…samim time sto nisu vidljivi i kriju se negdje duboko u nama.

Svidja mi se drugi dio tvog posta..ali ta sumnja u prvom dijelu i napadacki ton upucen prema postavljacu teme mi se ne svidja.
Pun je internet slicnih tema i ljudi o njima pisu...otvoreno, bez ustezanja.Knjige se pise, filmovi se snimaju. Ne vidim zasto bi to bilo tabu ili sirenje intime.
Na svakom je da pise ako hoce ili nece..samo me zanima kako neko sebi daje za pravo da okrivljuje onog koji ce pisati ili onog koji nece...to i jeste dobra stvar ovoga, sto ti ostavlja izbor....mozes i ne moras.
Seksologija se uvodi u skole kao predmet...ljudi o tome citaju, zanimaju se...Djeliti iskustva ili reci sta volis ili ne volis..nije nikakva intima.
Ne mislim ja prepricavati svoj dogadjaj iz spavace sobe u detalje ( iako ne bi bilo lose Zlobnom na pp poslati neku pricicu:D ) , ali reci sta smatram ili sta mislim da je ok ili ne...ne vidim lose nista u tome...to i jeste forum i vodjenje diskusija i rasprava.
Ima stvari sa kojima nisam imala doticaja..nisam imala iskustva, ali to ne znaci da ne mogu imati razvijen stav ili misljenje...Upravo na temelju procitanih ili ispricanih iskustava drugih ljudi.

Zivio ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 10 Maj 2013, 13:38
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Рече ли ти да свако има право да пита, и да свако има право да каже или не каже шта мисли.
Има право да каже и шта му се свиђа и шта му се не свиђа.
Има право да изрази своју сумњу и своје веровање...
Па то сам ја и урадио.

DIXI!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 10 Maj 2013, 18:09
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Da svakako Mad..nemoj da se ljutis..zdrava rasprava i jos zdraviji osvrt na tvoj post...., ali ne vidim odgovor na moje pitanje..koja je razlika kada pises o osjecajima u odnosu kada pises o intimi?...Za mene su osjecaji veca intima nego opisivanje samog sexualnog cina ili ti prenosenje misljenja o istom..a neko je to nazvao intimom.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 10 Maj 2013, 20:02
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Могли, чини ми се да си помешала две ствари:

(А) Агенције које се баве анкетирањем људи по питању разних ствари.
То нису агенције које испитују јавно мнење, или популарност неког производа и сл.
То су специјализовани тимови који проучавају природу, мишљења, ставове, навике...
То нису маркетиншке агенције већ тимови научника или људи који су обучени за прикупљање података о психологији људи, или о њиховим навикама.
Једна врста навика су сексуалне навике.
Замисли да ти на врата закуца непознат анкетар и упита те:
- Извинте јел ви волете да се, мислим овај, у гузу?
Отераћеш га у красни и залупићеш врата. Претпостављам. Надам се. [kasljuc.gif]
Тако би учинила већина људи, ако анкетар још не би извукао и батине.
Зашто? Зато што су ту ради о интимним стварима и осећањима. Зашто би неко то причао непознатом човеку, који је, узгред дошао на твоја врата, дакле зна ти име и презиме и адресу. Да ли би могао да злоупотреби та сазнања? Да! Зато би га ти и одбила!Односно, можда не би, али би то урадила велика већина просечних грађана.
Зато анкетар не би могао да прикупи те податке, који су можда "преко потребни" неком научном тиму, који проучава ставове, мишљења и сексуалне навике одређене пупулације, например, Београђана или Нишлија или Њујорчана, или Паризлија.
Е, али ако се такво питање као тема постави на неком форуму, где су учесници представљени под измишљеним именима, дакле анонимни, онда им не представља никакав проблем да своје мишљење кажу, односно напишу. ПоготовУ ако и не знају да су уствари анкетирани!
А тај анкетар не мора ни да мрдне од куће. Седи тако и прикупља исповести, сложи их према полу и претпостављеном узрасту (уз одређен проценат апроксимације, јер и форумаши лажу кад се представљају) и такав материјал поднесе тиму стручњака који анализирају изјаве.
За сваку изјаву анкетар добије извесну своту новца. А од његове умешности зависи и квалитет резултата, па према томе и зарада.
Откуд ми то пада на памет?
Па, познајем такву особу, која то ради, овде у Београду!
Е сад кад то знате, прелистајте Сосина питања и размислите којим категоријама тема припадају та питања. Да ли су то ставови, мишљења, навике?
Не тврдим да она баш то ради, али, појавила се пре пар дана и само за један дан исручила гомилу питања и тема о којима сте ви почели да се изјашњавате.
Не кажем ни да то она ради из лоших побуда...
Можда је Соса само једно знатижељно женско...
Само је ред да вам то кажем, да знате да се и то ради, и овде и у свету.
Сад слободно пишите и допринесите "развоју научних сазнања" о вашим ставовима о религији, сексуалним навикама, брачним односима, инклузији деце са проблемима у развоју и тако даље...

(Б)Разлика о осећањима и интимностима и причање о томе
Лично не одвајам свој интимни живот (узмимо секс, на пример) од осећања.
Дакле, до сада сам имао интимне односе само са особама које сам волео.
А љубав је осећање, ваљда.
Добро, неке сам жене волео, али нисам имао секс са њима, из разних разлога, да не улазимо у то, што значи да осећања и секс нису баш увек неопозиво повезани.
Мени није проблем да причам или пишем о томе, уопштено. С тим што ја и то повезујем са неким одређеним односом са саговорником: осећањем пријатељства, познанством, поверењем...
Данас сам то прекршио, само због тога да тај мој став не би на неки начин обезвредио мој други, став:
Не желим да моја лична осећања и интиме неко пребројава, сортира, класифицира из било каквих побуда, па биле те побуде и "хумане", "научне", "социјалне" и т д, поготову што нисам упознат с тиме да ли се то ради за добробит наше науке, или ће те податке неко тумачити у Берлину, Паризу, Владивостоку или Делхију...

То нису теорије завера, већ само мој лични став о томе.
Можда баш инат!
Што тамо негде неко да напише:
Бре, ови Срби су тешки сељаци, не воле да се (јелте) у буљу! или
Ове Српкиње су баш неке Сосе, воле да се штипкају за гузу.
Што баш неко да нас узима у уста, тамо негде...
Нећу, бре!
Ако неко хоће да ме узима у уста, то може само лично, овде, и само са мојим пристанком! Тако!
[smehsmeh.gif]


Vrh
Najgora
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 11 Maj 2013, 09:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:05
Postovi: 3580

OffLine
Citiraj:
Е сад кад то знате, прелистајте Сосина питања и размислите којим категоријама тема припадају та питања. Да ли су то ставови, мишљења, навике?
Не тврдим да она баш то ради, али, појавила се пре пар дана и само за један дан исручила гомилу питања и тема о којима сте ви почели да се изјашњавате.
Не кажем ни да то она ради из лоших побуда...
Можда је Соса само једно знатижељно женско...
Само је ред да вам то кажем, да знате да се и то ради, и овде и у свету.
Сад слободно пишите и допринесите "развоју научних сазнања" о вашим ставовима о религији, сексуалним навикама, брачним односима, инклузији деце са проблемима у развоју и тако даље...

Ne padaj u vatru.
To je samo način da se predstaviš u internet svetu. Način da te neko doživi onako kako ti želiš da te neko vidi. Postavljati teme bez datog odgovora na iste je puko prepisivanje bez iskustva. I radoznalost.
Fakat da ovakve teme znaju biti zabavne.
Problem je što teško zažive ;)

sosa je napisao:
Sta nikad ne biste,sta volite?

Šta nikad ne bismo? Konkretno?
sosa je napisao:
Koju baaas samo ako mora?

Šta koju?
sosa je napisao:
Ili za vas nema tabua

Šta je danas tabu?
sosa je napisao:
menjate,isprobavate,dominirate,vezujete?

Šta, da li menjamo?
Da li ti uopšte poznaješ filozofiju dominacije i vezivanja?

Baš bih volela da me neko veže...eto [d_coffee.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Oralno,moralno,analno.....  |  Poslato: 11 Maj 2013, 11:59
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
sosa je napisao:
Sta nikad ne biste,sta volite?Koju baaas samo ako mora?Ili za vas nema tabua,menjate,isprobavate,dominirate,vezujete?


Орално задовољавање храном
Морално поткована
Анално испражњена

Формулација питања и теме опет у контрадикторности.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker