Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:36


Autoru Poruka
Miss Helen
Post  Tema posta: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 24 Feb 2013, 19:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Dec 2012, 20:14
Postovi: 1249
Lokacija: Tu negdje..

OffLine
Seks je igra koja može dovesti do vrhunca jedino ako ju odigrate na pravi način. Mislite li da ste svom partneru pružili baš sve što se seksa tiče razmislite još jednom. Donosimo 5 skrivenih seksualnih želja o kojima sanja svaki muškarac.

Grebanje i erotski ugrizi
Iskoristite strast i zadovoljstvo koje osjećate tijekom seksa i upotrijebite je na nešto siroviji, ali vrlo seksepilan način. Tragovi od noktiju na leđima muškarca kao i ugrizi dovest će ga do vrhunca, ali pripazite kako ne biste pretjerali.

Seks iznenađenja
Većina muškaraca sanja o tome da njegova partnerica preuzme inicijativu i iznenadi ga seksom. Iznenađenje nakon tuširanja, seks za dobro jutro uz oralno buđenje ili striptiz nakon ručka neke su od ideja kojime niti jedan muškarac ne može odoljeti.

Milovanje vlastitog tijela
Muškarci obožavaju kada žena istražuje svoje tijelo. Tijekom seksualnog odnosa dodirnite svoje grudi ili strastveno milujte svoje tijelo i kosu.

Zvukovi zadovoljstva
Ništa ne može nadmašiti strastvene uzdisaje koji opisuju vaš užitak u vođenju ljubavi. Ispustite glas i pokažite mu što osjećate. Osjetite li potrebu izgovorite i nekoliko 'prljavih' riječi i opišite mu što želite od njega.

Igra jezikom
Jezik može biti vrlo snažno oružje kojem muškarac nikako ne može odoljeti. Poigrajte se nježnim poljupcima na predjelu oko pupka, ušiju, prepona i testisa i ispunite sve njegove snove.


Vrh
Miss Helen
Post  Tema posta: Re: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 24 Feb 2013, 19:19
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Dec 2012, 20:14
Postovi: 1249
Lokacija: Tu negdje..

OffLine
5 ženskih najneobuzdanijih maštarija u seksu

Gotovo da i ne postoji muškarac koja nije maštao o seksu bez ograničenja i pravila. Isto vrijedi i za žene. Iako se čini kako žene u odnos ulaze s osjećajima, istina je ipak malo drugačija. Donosimo top 5 najluđih ženskih maštarija svih vremena.

1. Snimanje
Iako se većina srami same pomisli da ih netko snima tijekom najintimnijeg trenutka, gotovo da i ne postoji žena koja nije maštala o filmskoj ulozi seksi zavodnice.

Kućne snimke vođenja ljubavi mogu biti edukativne, ali i probuditi osjećaje koje niste znale da uopće postoje. Imate li pouzdanog partnera krenite u akciju, ali pazite kako snimka ne bi završila u pogrešnim rukama.

2. Domina
Uloga dominantne žene koja pokorava svog muškog roba i drži sve konce u rukama scena je koja rasplamsava maštu muškaraca, ali i žena. Vezanje i kontrola nad predigrom može biti vrlo zabavna pa ako još niste, probajte s nečim blažim kao što je povez preko očiju ili lisice. Ako vam se svidi, vaš će vam partner sigurno biti zahvalan.

3. Seks u troje
Kao što i muškarci sanjaju o vođenju ljubavi s dvije partnerice i za žene je pomisao na seks s dvojicom snažnih, mišičavih muškarca vrlo stimulirajuća. S obzirom da u maštanju nema ništa loše budite kreativni, a jedino što je važno je da to doista i ostane samo u vašoj glavi.

4. Seks na javnom mjestu
Seks na plaži, u avionu, automobilu ili parku podiže adrenalin pa je samim time vrlo česta maštarija. Imate li partnera koji želi isprobati nove ili možda za njega stare stvari pokušajte za početak pronaći neki mirni kutak gdje možete parkirati auto ili sjesti na klupicu, a ostatak prepuštamo vašoj mašti.

5. Grubi seks
Iako žene ulaze u seksualni odnos s osjećajima, ponekad je i nježnijem spolu potrebno nešto grublje i sirovije, poput scene iz filma 'Sirove strasti'. Čista strast snažan je okidač koji je gotovo svaka žena barem jednom poželjela. Osjetite li ovakav poriv, iskoristite ga odmah, ali kako u svemu tako i u seksu postoje granice koje bi trebalo odmah postaviti.


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 24 Feb 2013, 20:21
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ovo se mora nauciti kao tablica mnozenja [zenskismeh.gif]

Ovo za muske aj ok
al brate mili nalagali su ovo za zenske

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 24 Feb 2013, 21:00
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
A gde je ove muski sex u troje,četvoro,naravno sve ostalo zene i bliznakinje?
Fulali su


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 24 Feb 2013, 23:53
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Stavka 3 seks u troje :D

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 24 Feb 2013, 23:56
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Meni se vise svidja ono za muskarce [zenskismeh.gif]

a ovo za zenske jedino pod 4 .

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 25 Feb 2013, 00:01
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Jbt ja nisam uopste skontala da je ovo drugo top zense mastarije...sorry layo :D

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 25 Feb 2013, 22:31
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
MeGi je napisao:
Meni se vise svidja ono za muskarce [zenskismeh.gif]

a ovo za zenske jedino pod 4 .


jes megi...u pravu si..i meni isto..
i bas me zanima na osnovu cega dodjose do ovih podataka...:D

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 27 Feb 2013, 00:12
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
Julia je napisao:
MeGi je napisao:
Meni se vise svidja ono za muskarce [zenskismeh.gif]

a ovo za zenske jedino pod 4 .


jes megi...u pravu si..i meni isto..
i bas me zanima na osnovu cega dodjose do ovih podataka...:D

...na osnovu mumificiranih hebaca putem fon ankete.. :P ...

...izgleda se svih moih 5 skrivenih sehualnih zelja razlikuju od ''svakog muskarca''...
...nigde nema kanapa..svilenih salova..ispunjavanja deviantnih sehualnih fantazia ovono,, :P ...


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Top 5 seksualnih želja svakog muškarca  |  Poslato: 27 Feb 2013, 22:29
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
siN bRutaL je napisao:

...izgleda se svih moih 5 skrivenih sehualnih zelja razlikuju od ''svakog muskarca''...
...nigde nema kanapa..svilenih salova..ispunjavanja deviantnih sehualnih fantazia ovono,, :P ...

ebes ga onda...onda sam i ja musko...strasno


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker