Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 17:02


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Ja imam talenat...  |  Poslato: 14 Feb 2013, 11:14
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Pitanjce:
Ako bi otvorili temu 'odpjevaj nam nesto-karaoke', ali da nam stvarno odpjevate..zanima me koliko bi forumasa pristalo na to.???

Znaci ideja je da se postavi link...na kojem mozete da snimite ono sto odpjevate na svoj nacin naravno i samo taj link kopirate i ulazite u takmicenje. (mozda ste upratili onaj link sto Brutalni postavlja kad snimi sebe kako zijeva ili sta vec :D )
Pjevao bi se samo refren zadate pjesme...Glasalo bi se kako ko hoce, ili dobro pjevanje, ili smijesna obrada, ili uzasno lose krecanje, ili nesto sto vas je nasmijalo pravo dobro.
Pobjednik zadaje refren iduce pjesme.

Ako nema interesanata i ako ne bi imao ko da pjeva nema smisla postavljati takmicenje...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 14 Feb 2013, 12:40
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
ja sam za,sta fali,malo da se smejemo jedni drugima
ima da vam pevam,kmecim,smejem se i kako to brut uradi,,,zevne ili prdne,ja sam upratila [cepanje.gif]


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 14 Feb 2013, 13:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Molena je napisao:
Pitanjce:
Ako bi otvorili temu 'odpjevaj nam nesto-karaoke', ali da nam stvarno odpjevate..zanima me koliko bi forumasa pristalo na to.???

Znaci ideja je da se postavi link...na kojem mozete da snimite ono sto odpjevate na svoj nacin naravno i samo taj link kopirate i ulazite u takmicenje. (mozda ste upratili onaj link sto Brutalni postavlja kad snimi sebe kako zijeva ili sta vec :D )
Pjevao bi se samo refren zadate pjesme...Glasalo bi se kako ko hoce, ili dobro pjevanje, ili smijesna obrada, ili uzasno lose krecanje, ili nesto sto vas je nasmijalo pravo dobro.
Pobjednik zadaje refren iduce pjesme.

Ako nema interesanata i ako ne bi imao ko da pjeva nema smisla postavljati takmicenje...


Ja ću sa zadovoljstvom da glasam. [m04110.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 14 Feb 2013, 15:33
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
cuj njega hahahahhaha

Lako cemo za glasace, takvih je pun forum.
Pitanje je ima li iko da bi ucestvovao?

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 14 Feb 2013, 15:43
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
[zenskismeh.gif]
meni ne radi mikrofon
al rado bih ucestvovala
jos vam samo fali moj glas [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 14 Feb 2013, 16:53
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
Molelin predlog je jedan od najboljih koje sam ovde procitao, samo ima jedna mana... ne znaju svi da pevaju ali bas to moze da bude uzasno smesno [smehsmeh.gif] Ja predlazem da oni koji sviraju neki instrument takodje mogu da kace svoje radove, pa da uzivamo i u svirci i u glasovnim sposobnostima nasih forumasa [dzokac.gif]


Vrh
Minnie
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 14 Feb 2013, 17:53
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
..Moli..imaćeš moj glas... [top88.gif]

_________________
Slika


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 14 Feb 2013, 20:17
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Ni ja ne znam da pevam,rado cu da zapevam [zenskismeh.gif]
Bar necemu da se smejemo


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 14 Feb 2013, 20:53
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Nema šanse da pjevam... [pretvarase.gif] ...ali ću rado slušati i glasati....što sam pametna...hahahaha

_________________
Slika Slika


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 15 Feb 2013, 00:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Molena je napisao:
cuj njega hahahahhaha

Lako cemo za glasace, takvih je pun forum.
Pitanje je ima li iko da bi ucestvovao?


Znam ja vrlo dobro šta je pitanje. [kasljuc.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker