Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 22:10


Autoru Poruka
montoya
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 14 Feb 2013, 17:22
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:34
Postovi: 6875

OffLine
Emanuella je napisao:
ja sam zena na sve spremna [namigusa.gif]

blago tebi kad nemas zacrtan kriterijum.... [smehsmeh.gif] [giligili.gif] [krstise.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 14 Feb 2013, 18:25
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
сигурно се деси кад се заХебеш [boredsmiley.gif]


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 14 Feb 2013, 18:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
jbg
zahebem se ponekad
ziva dusa

_________________
Slika


Vrh
montoya
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 14 Feb 2013, 18:27
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:34
Postovi: 6875

OffLine
nema promenade brez ebade, tako da se u nešto udarati mora :)


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 16 Feb 2013, 22:36
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Molena, jesi videla uživo afrički crnački qrac ?


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 21 Feb 2013, 17:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
Slika


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 02 Mar 2013, 13:37
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
bio sam iznenađen kad mi je šubaru nabila na koleno

=tema

morao sam


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 26 Apr 2013, 11:28
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Neobavezan seks - što da ne?


Slika


Ko želi seks bez obaveze, seks za jednu noć, seksi avanturice? Neobavezan seks bez emocionalne veze je pogodan za fizičko zadovoljstvo i užitak.
- Sex bez ljubavi je iskustvo koje nije bitno. Ali ako inače imamo trivijalna iskustva, ovo je prokleto dobro! - Vudi Alen.

Pobedite grižu savjesti i u akciju!

Sigurno ste dok posmatrate seksi osobe oko sebe zamišljali da li one upražnjavaju usputne avanturice. Živi se samo jednom, radi ono što želiš u tom trenutku.
Iako živimo u svetu u kojem je seks još uvek tabu tema, nema potrebe da se stidimo zbog toga. Istraživanja su pokazala da ova vrsta seksualnog iskustva ne bi trebalo da bude nešto neobično, a neobavezan seks nije škodljiv.

Zašto se muškarci i žene odlučuju na neformalni seks?

Jer ne zahteva trajni odnos. Nosi isključivo seksualnu stimulaciju i oslobađanje bez emotivne posedice po njihov odnos. U isto vreme, bez obzira što se neprekidno ukazuje na opasnosti i opasne situacije, neke avanture se tendeciozno odigravaju na javnim mestima i bez zaštite.

Zašto se žene odluče za ovakav seks?Iz 4 razloga:

1. Podizanje samopouzdanja
Ženskom polu daje priliku da procene svoju "vrednost", kako bi se utvrdilo kako su poželjne i seksi.
2. Procena dugoročnih potencijala
Pomoću usputnog seksa žena procenjuje da li bi taj čovjek bio pogodan kao dugoročan partner i eventualno muž.
3. Ostvarivanja koristi
Neke žene žele pomoću seksa da dobiju poklone , novac, i sl. luksuzni stil života.
4. Lov na najbolje gene
Žene instinktivno uvek žele bolje gene za svoju decu . Deca sa boljim genima će imati više mogućnosti za bogatiji, zdraviji život.


преузето са dormeo.rs


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 29 Apr 2013, 13:08
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
sve u cilju boljeg i zdravijeg zivota
zdravlje je na prvom mjestu a cilj opravdava sredstva
:D

tesko je tu iskljuciti 'emocije', neke osjecaje
svidjanje ako nista drugo
mogu te emocije i strast i sve ostalo trajati samo za vrijeme sexa, kako bi sam cin bio potpuniji i bolji..poslije zaboravis, sta znam
zapalis cigaru s onim odvratno dobrim i tesko skidajucim osmijehom s lica ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Sex bez ljubavi...?  |  Poslato: 13 Maj 2013, 14:35
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Секс без љубави - јело без соли

Slika

Сексуална компатибилност је сјајна ствар, али није једина која зближава људе. Пре ће бити да је обрнуто, објашњава Миња Ерић, сексолог.

Слагање, разумевање и поштовање пресудни су за све добре везе, биле оне пријатељске или љубавне. Међутим, да бисте с неким функционисали као пар, морате осећати међусобну физичку привлачност. Наравно, секс није мерило свега, али јесте један од кључних фактора који дефинишу љубавне везе.
Секс је, наиме, један од најделикатнијих и најмоћнијих начина да покажете партнеру шта осећате. Утолико он јесте огледало везе.
Проблеми у кревету стога нису уско везани за хормоне и сексуалне навике. Корен добре везе је задовољство собом, добра комуникација, прихватање партнера са свим манама и врлинама и емотивна зрелост. Све то утиче на квалитет секса и, када нешто зашкрипи, може се десити да неки од ових битних чинилаца фали.
Ипак, није реткост да се партнери који су дуго заједно и воле се не слажу идеално у кревету. О разлозима за то разговарали смо са др Мињом Ерић, сексологом и психотерапеутом.
– Различите потребе у сексу јесу извор фрустрације, која се касније, по правилу, преноси и на друге аспекте везе – каже наша саговорница.

СВАКИ ПОЧЕТАК ЈЕ ТЕЖАК

„Први секс нам је био очајан. Он није имао појма шта ради, а ја нисам ништа рекла“, испричала је Кери Бредшо у једној од епизода серије „Секс и град“. И заиста, почетак сваке везе карактерише високо узбуђење и велика сексуална привлачност. Али тај узбудљив почетак истовремено буди страхове који нам онемогућавају да будемо одмах оно што јесмо. Сумња у свој изглед, превелика очекивања, страх од неуспеха у кревету нарушавају самопоуздање, па неретко доводе до неусклађености у сексу.
– За добар однос потребно је стрпљење, а до склада се долази постепено – каже Миња Ерић.

УЖИВАЊЕ ЗАВИСИ ОД ЕМОЦИЈА

– Размислите каква вам веза треба, колико вам је секс битан, а колико вашем партнеру? Да ли бисте на дуже стазе могли да се ускладите с партнеровим навикама или су вам неке ствари, рецимо учестала или ретка потреба за сексом, прихватљиве или не – саветује наша саговорница.
Ипак, каже она, ако постоји љубав, онда се све разлике могу ускладити. То је тако зато што секс није аутономан део везе и зависи од много фактора. Као важан део емотивног односа повезан је с емоцијама и осећањем прихваћености. Квалитет сексуалних односа и темпо задовољства мењају се зависно од тога да ли веза напредује или стагнира.

СЕКС НИЈЕ ЛЕК ЗА ЛОШУ ВЕЗУ

У лошим везама секс може бити моћно оружје манипулације да задржимо партнера пристајући на оно што нам не одговара. Понекад је снажна физичка привлачност између партнера једина ствар на којој опстаје иначе болна или чак угрожавајућа веза.
– Велика страст према партнеру с којим немамо добру везу знак је страха од суочавања с несвесним проблемом. Најчешће избегавамо растанак да не бисмо морали да преузмемо одговорност за себе и своје потребе. Понекад такве везе могу бити показатељ мазохистичких потреба – каже др Ерић.

5 знакова сексуалне компатибилности

1. С лакоћом делите најдубље мисли и осећања
2. Обоје уживате у сексу
3. Говор тела је опуштен и благо заводљив када сте заједно
4. Уживате у пољупцу
5. Прија вам партнерова близина и допада вам се мирис његове коже


преузето са zena.blic.rs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker