Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 11:52


Autoru Poruka
Senka
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše mame, tate, bake, deke...  |  Poslato: 20 Feb 2014, 15:34
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Ne znam da li je ovo 'nečija' pjesma,ali...na RTS1 upravo ide neka emisija...i pošto je na ekranu bio teletext,čula se samo pjesma...nisam ni prepoznala ko pjeva,ali mi je odnekud navrlo sjećanje...slušala se nekada u mojoj kući i podsjetila me na nešto prošlo,nešto lijepo...na nešto što je otišlo u nepovrat...


_________________
Slika Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše mame, tate, bake, deke...  |  Poslato: 20 Feb 2014, 19:28
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše mame, tate, bake, deke...  |  Poslato: 23 Feb 2014, 12:46
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
Pesma mog oca

phpBB [media]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše mame, tate, bake, deke...  |  Poslato: 23 Feb 2014, 14:23
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ovu pjesmu moja mama voli....kada je pitam zasto, kaze pa ti si se rodila te sedamdeset i neke hehe...i nasmije joj se desni brk.
Doduse ona ne krije da joj je Miroslav Ilici bio ''tiha patnja'' ... nedosanjani san :D ... kao i vecini zena te generacije.

Kada bi se njen kolektiv u to vrijeme skupio i slavio 8.mart, ova pjesma je u neka doba bila nezaobilazna uz case u zraku, sneni pogled zena ( citaj pijani), i osmijeh od uha do uha.
I dan danas se smijemo na te price, ali ona kaze da su sve zene u to vrijeme bile lude za Miroslavom Ilicem...ja sam tog covjeka zvala na kavu kod nas kuci sa svojih 6 godina uz rijeci ''moja mama je luda za vama'' hahah...na st aje on odgovorio, reci mami da ja sada nemam vremena ali drugi put sigurno. Tu noc je sav njen kolektiv bio na njegovom koncertu..i bile su najludje, a mene je bilo stid jer sam mislila da ce me on vidjeti i reci jel ti to ta mama hahah.
Uspomene...uspomene....




a ovu pjesmu ja posvjecujem mami....fali mi.


_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše mame, tate, bake, deke...  |  Poslato: 23 Feb 2014, 14:59
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
[pardon.gif]





itd...


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše mame, tate, bake, deke...  |  Poslato: 23 Feb 2014, 15:05
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
heh... kako je Molinoj mami Miroslav tiha patnja tako je mojoj Čola...
on kad se pojavi na tv-u ili se zacuje pesma, to sve radnje prestaju i pocinje carolija :D
osim Čole nasla bi se tu po neka ploča od Abbe, neki Ringo Star, čini mi se, Lenon, Monteno i stari gramofon, bez igle...


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše mame, tate, bake, deke...  |  Poslato: 27 Feb 2014, 11:10
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
najomiljenija pesma mog Oca tih devedesetih bila je

phpBB [media]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše mame, tate, bake, deke...  |  Poslato: 27 Feb 2014, 11:18
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
ja i dan danas imam negdje kasete voodoo popeyea :D
iz tih devedesetih hehe

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše snajke,komšinicine majke...  |  Poslato: 22 Mar 2014, 00:14
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine


Vrh
Anja
Post  Tema posta: Re: Omiljena pesma vaše mame, tate, bake, deke...  |  Poslato: 13 Jul 2014, 10:06
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Mar 2014, 02:03
Postovi: 5222

OffLine
Moja baka voli ovu pesmu..

phpBB [media]

_________________
Bolje je ćutati i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 156 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker