Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 26 Apr 2024, 04:23


Autoru Poruka
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 09 Okt 2013, 21:15
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
TI si zauzet,da nisi isla bi ja...mislim da skupljamo pesak [dzokac.gif]


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 09 Okt 2013, 21:16
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Andjeo sa greskom je napisao:
TI si zauzet,da nisi isla bi ja...mislim da skupljamo pesak [dzokac.gif]

ja sam oduzet...a pesak nam ne treba [hanghead.gif]

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 09 Okt 2013, 21:16
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Senka je napisao:
Ahaaa...ti bi na pusto ostrvo da ideš na izlet... [giggle.gif]

Tako nekako ... [zenskismeh.gif]


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 09 Okt 2013, 21:17
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
Tina je napisao:
Koje je za tebe najpozeljnije mesto za sex?

...paa..uglavnom se to mesto zove vadzajna..sto se tice oralnog..analnog..toe prevazidjeto...
...ee sad..ako si mashtovit..moze i pod pazuh..pod koleno..pod voz..al toe vetj malo banalnie.. :P ...


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 09 Okt 2013, 21:25
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Naopaki nemam jos kantice i lopaticu,kad nabavim zovem te...


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 22 Nov 2013, 00:31
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Najpoželjnija mesta za seks


Svi ponekad uđu u životnu kolotečinu, što se odražava i na seksualnom planu. Ako razmišljate o tome šta biste mogli da promenite kako bi probudili uspavane strasti, evo nekoliko ideja američkih seksologa gde sve možete da se seksate.


Slika


Uloge

Svi imamo fantazije. Stručnjaci preporučuju da svoje maštarije pretvorite u stvarnost, posebno ako ste u dugoj vezi. Zašto ne biste dragog zamolili da na jedno veče postane vatrogasac ili policajac? Vi mu samo dostavite lisice. Seks s ulogama je zgodan jer dopušta da zapravo spavate s drugima, a ne varate partnera. Jednostavan početak takve igre može biti da glumite da ste se tek upoznali, a s vremenom ćete videti koje vas maštarije povezuju i kako ih isprobati.


Seks na javnom mestu

Jedan od predloga za seks na javnom mestu jeste prazno parkiralište, a ako ste jako hrabri, dobro mesto je i poslednji red u polupraznom bioskopu. Čak i da ne idete do kraja, nego odlučite da sve nastavite kod kuće, ovo je izvrsna predigra.


Slika


Plaža

Sunce, more i pisak. Ima li išta lepše i romantičnije? Ako nađete malu plažu i imate sreće da nikoga nema na njoj, nemojte propustiti priliku, jer se takve ne pružaju često.


Dominacija

Stručnjaci kažu da u seksu nije bitno ko je glava porodice, već ko voli da bude podčinjen, a ko da vodi glavnu reč. Ako želite da vas dragi veže lisicama, to mu i recite, a isto važi i obrnuto. Dogovorite se da jedno veče bude vaš rob, a uzbuđenja neće nedostajati te nema razloga da ne pristane.


Kupatilo

Jedno od najboljih mesta za seks kod kuće je kupatilo, a kad tome dodate ogledalo i činjenicu da se možete videti u akciji, biće dovoljno toplo i bez tople kupke. Ako ne želite da se gledate u ogledalu, preostaje vam mirišljava kupka u kadi ili tuš.


Seks pomirenja

Ništa nije nepoznato u rečenici da je tanka linija između ljubavi i mržnje. Ako nakon što vas je dragi naljutio osećate poriv da strgnete odeću s njega i krenete u akciju, to je dobra podloga za seks prepun uzavrelih strasti.


preuzeto sa alo.rs


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 22 Nov 2013, 23:48
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Slika



Slika


[smehsmeh.gif]


Vrh
Sky
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 17 Jan 2014, 09:46
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2013, 11:46
Postovi: 259

OffLine
Žene potvrdile: Ajfelov toranj je najpoželjnije mesto za seks

Oko 66 posto žena želi začiniti seksualni život seksom na neobičnom mestu, na prvom mestu želja je Ajfelov toranj, slede Bakingemska palata i Bela kuća.


E čuj Ajfelov toranj...pa i tata bi sine, samo ako neće puno da me žulja.


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 19 Feb 2014, 23:53
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
сено [images/smilies/floet.gif]


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 20 Feb 2014, 12:54
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
НА РАДНОМ МЕСТУ!
1. Седнеш на столицу
2. Подигнеш ноге на сто
3. Ноге мааало рашириш
4. И јебе ти се за посао!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker