Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 07:42


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 12:08
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Pa mozda i jesu zatrudnele kod ginekologa, ali onda definitivno nije gurao samo prstice, vec uz laki peting predjose i na sunovratno dokazivanje da decu ne donose rode, niti se radjaju po kupusima itd :mrgreen:
Ne mozes da prislonis usne na sopstveni lakat??? E sada me bas zabrinjavas :lol:
Ne znam ja da li je najbolje rascepljivanje uz fantu, al treba biti aktivan, sunovratni sex je odlican i za gubljenje kalorija, a samim tim i za skidanje sala, al to ne vazi ukoliko se samo rascepi pa udri, mora i ona malo da promrdava guzom i ostalim poetncijalima :mrgreen:

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 12:17
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Hahahahah...sad sam natjerala radnu kolegicu da proba poljubiti vlastiti lakat :lol: ...bas sam zlocesta.
Nego mi se bas otvorile...svaka po 5 centi ni manje ni vise :mrgreen:

Najbolje je kad se sve trese i kad sve drma...kod mene se cak ponekad i zidovi tresu :oops: ...a luster svako malo mjenjam jer ga iscupam hahaha :lol: ....jednom mi je i komsija proletio sa sprata iznad [smehsmeh.gif]

Dobro...hajmo se mi vratiti na najpozeljnije mjesto za sex....
Znaci ja se izjasnila i objasnila sve vezano za wc...ti romantik ostajes na obali u vreci za spavanje....
Hajmo dalje...
Kazes auto...pa zanimljivije je na haubi na autu nego na mjenjacu u autu?...slazes li se :mrgreen:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 12:24
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Citaj bre malo kako sam napisala c c c Ako je automobil u ponoj brzini, kakve veze ima menjac sa celom pricom? c c c Osim sto on u punom zanosu moze da prebaci iz druge u petu xaxaxa

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 12:30
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Eto sve si rekla hahah...sto pitas kad i sama znas odgovor...i kada si u autu sve ima veze, a mjenjac itekako....meni recimo najvise veze ima retrovizor....oni bocni me pale, ali onaj unutra me dovodi do ludila....nakon sto treci put odvalis glavom u njega poludis... :mrgreen:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 12:40
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ili kad ti volan nazulja guzu :lol: da se razumemo, sediste ne treba pomerati, vec mora ostati prilagodljivo vozacu zbog trkackog momentalnog afekta.

Poljubi li tvoja koleginica sopstveni lakat? :mrgreen:

Cekaj bre... hm... da li ti "ono" nazivas menjacem? :mrgreen:

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 12:55
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Hahahahahah...e sad si me bas nasmijala..pa kako BRE da ga poljubi :D
A mozes 'ono' da zoves i mjenjacem ako hoces hahah...jbg malo ti fali da se zaebes ako si u autu hahah....mozes i da presaaltas :oops: ...svasta mi pada a pamet haha.

Nego ti meni puno nesto znas o tom sexu u autu za vrijeme voznje....trkaci momentalni afekt WTF :D hahah
Haj moram da se uozbiljim...ali taj sex u autu me podsjeti na ona tinejdzerska vremena....kad ima auto kao da me odveo u Hilton...osjecas se nekako sigurnijim....A auto iance smatram jednim od najgorih mjesta za obavljanje tog uzitka...msm trebao bi da bude uzitak, ali na kraju bude sve samo ne uzivanje...
E sad taj trkaci momenat mi nije poznat...morat cu da ga isprobam dok sam jos gibljiva i savitljiva hahah...vjerujem da ti znas sta pricas [ass kiss.gif] [smehsmeh.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 13:00
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Nema zajebancije i greske :mrgreen: nema saltanja, tu si gde si :lol: a menjac ostaje na svom mestu, gde mu i jeste sa sve namenom :mrgreen:

Znam sta govorim :mrgreen: al mora da bude minimum reli vozac :mrgreen: sa ovima koji nisu profesionalci mozes da zavrsis u jarak :lol: mislim... odmah da se razumemo, ne znam da li zavrsavas u jarak, ali pretpostavljam. Profesionalni trkaci su ipak majstori svog trkackog zanata :mrgreen:

Jos nije poljubila lakat? :mrgreen:

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 13:32
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Hahahahah...e , a sta ako ja imam veze s tim utrkama, ako sam reli vozacica :?
jel to znacajno mijenja nesto...plozaj, brzinu, ritam? :mrgreen:

i da znas da nisi trebala dA izbrises ovaj post iznad...hahah
znala sam ja odmah da ti nisi bezveze zapela za to auto u stanju kretanja i to u petoj :mrgreen: ...odmah si mi bila sumnjiva hahah

Hajde daj sada neko novo mjesto, da raspredam o njegovim prednostima i nedostacima .

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Poslednji put menjao Molena dana 05 Jun 2012, 13:49, izmenjena samo jedanput


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 13:46
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Naravno da menja c c c pa kako da napravite pozu dok ti vozis??? Ili bi da simuliras voznju? xaxaxa

Pa nemam ja neka zanimljiva omiljena mesta, rekoh ti vec reka, vatrica, suma, vreca za spavanje, zvezdice, romantika ihaaaaaaaaaaj

Daj ti neku ideju pa da komentarisemo haha

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Najpozeljnije mesto za sex  |  Poslato: 05 Jun 2012, 13:52
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Msm meni je ta vreca za spavanje totalni visak....meni bi smetala..ja bih se izvukla iz nje pa ko covjek :D

Ja sam pomenula wc i sve pratece elemnte koje mozes tamo da nadjes...nisi se izjasnila po tom pitanju?...da cujem...tus kabina, wc solja, lavabo, ves masina...kada...izbora koliko hoces...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 72 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker