Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 11:49


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 29 Maj 2012, 16:54
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Seksualni položaj tela u kojem se dvoje ljudi istovremeno nalaze okrenuti u suprotnom smeru jedno od drugog i oralno se zadovoljavaju je poza 69. Ovaj način predigre seže daleko u prošlost, što dokazuju brojni zapisi i slike koje detaljno opisuju odnos partnera. Idealan je za postizanje zajedničkog vrhunca i odlična je uvertira u seksualni odnos. Otkrivamo vam dva primera koji će sigurno rasplamsati strasti.

Slika

Klasična poza 69
Položaj je ležeći. Ako je žena na muškarcu to znači da ona bira snagu i dinamiku igre što je za pripadnice lepšeg pola mnogo lakše.

Pokretima usana i ruku partneri uzajamno stimuliraju erogene zone za što je potrebno malo mašte, ali i komunikacije kako bi partneri znali šta tačno onom drugom najviše odgovara.

U slučaju kada je muškarac na ženi potrebna je malo veća kontrola pokreta i dubine kako ne bi došlo do nezgoda.

Ovaj položaj može se upražnjavati i ležeći na boku što partnerima daje dodatnu slobodu i manje se umaraju.

Napredna poza 69
Želite li da isprobate nešto novo? Pokušajte da začinite klasičnu pozu 69 i pretvorite je u nezaboravno iskustvo.

Cela priča se odvija oko muškarca koji umesto ležećeg može zauzeti sedeći, klečeći i stojeći položaj, piše "Zadovoljna". Posao nije nimalo jednostavan, ali zato daje fantastične rezultate, posebno ako su partneri fleksibilni i vole izazove.

Dok muškarac, na primer, kleči na krevetu ili pored njega, partnerka je na laktovima a bedra naslanja na partnerova ramena dok je muškarac pridržava. Za ovu pozu je potrebna snaga i koncentracija, pa ako niste oboje spremni radije odaberite klasičan, provereni način.


blic

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 29 Maj 2012, 16:55
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Koja je tvoja omiljena poza? :D
Ko sme, neka kaze. Ko ne sme, neka se stidi :mrgreen:

_________________
Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 30 Maj 2012, 11:50
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Ko sme? A zasto ne bi smeo?
Sex je relativna stvar mada za neke je jos uvek tabu tema.
Kod nekih sam primetila da se prave fini kao da sex ne upraznjavaju
a sex upraznjavali Adam i Eva a sto ne bi mi.
Eto tako od Adama i Eve, njihovih omiljenih poza,
nastali smo ni i sada se razmnozavamo.
Samo neki to rade rutninski a neki uzivaju u tome kao i u ostalim stvarima u koje ih svakodnevno okruzuju.
Tako da uzivam u svemu, kako u sex (bilo gde) tako i u hrani i u svemu sto me okruzuje.
Omiljenu pozu nemam jer svaku volim!!!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 30 Maj 2012, 13:32
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Komsinica je napisao:
Koja je tvoja omiljena poza? :D
Ko sme, neka kaze. Ko ne sme, neka se stidi :mrgreen:


A gdje si ti sretjo...stidis se, aaa ;)
Ovi postavljaci tema me izludjuju...ali ne mogu na ovu Komsinku nikako da se naljutim kad je volEm, iako nije odgovorila nista.

Nego da razmislim malo prvo....
Iako mrzim pozu 69.... :roll:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 30 Maj 2012, 13:43
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Cekaj bre Molenčice, pa glupavo je da odmah dam ja odgovor, nakon mog pitanja. I ja cu da kazem nesto za dnevnik, al ajd polagano :mrgreen: Necu grupnjak, ali imam omiljenu pozu :mrgreen: i bas jedva cekam da docaram dozivljaj :mrgreen:

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 30 Maj 2012, 13:52
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Komsinica je napisao:
Cekaj bre Molenčice, pa glupavo je da odmah dam ja odgovor, nakon mog pitanja. I ja cu da kazem nesto za dnevnik, al ajd polagano :mrgreen: Necu grupnjak, ali imam omiljenu pozu :mrgreen: i bas jedva cekam da docaram dozivljaj :mrgreen:


jedva cekam to da vidim...pardon da procitam :mrgreen:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 30 Maj 2012, 13:58
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Nema voajerisanja :mrgreen:
Sto bi babe rekle: šinko, da ti objasnim ja sada. Nema ti tu najomiljenije poze, vec je partner bitan i vasa uskladjenost/zelja/itd/svastanesto. Mozes ti da volis neku pozu koliko hoces, ako on nije mastovit i istancan, jbš sve, tacnije mozes da se slikas :mrgreen: OndaK od te poze, one tvoje omiljene nema nista. Mozes da se uhvatis za usi pa da igras.
Ja necu da se zalim, sve sto volim, voli i my darling, ono sto on voli, volim i ja. I sve je super. I sa njim je sve savrseno [treptrep.gif] Jbg sta cu kad je tako. Savrseno sve zna i ume.

_________________
Slika


Vrh
tinis
Post  Tema posta: Re: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 30 Maj 2012, 14:05
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 11:18
Postovi: 260

OffLine
Komsinica je napisao:
Nema voajerisanja :mrgreen:
Sto bi babe rekle: šinko, da ti objasnim ja sada. Nema ti tu najomiljenije poze, vec je partner bitan i vasa uskladjenost/zelja/itd/svastanesto. Mozes ti da volis neku pozu koliko hoces, ako on nije mastovit i istancan, jbš sve, tacnije mozes da se slikas :mrgreen: OndaK od te poze, one tvoje omiljene nema nista. Mozes da se uhvatis za usi pa da igras.
Ja necu da se zalim, sve sto volim, voli i my darling, ono sto on voli, volim i ja. I sve je super. I sa njim je sve savrseno [treptrep.gif] Jbg sta cu kad je tako. Savrseno sve zna i ume.

[yessss.gif]

_________________
“Pravi muškarac je kao vuk. Ili je samotnjak ili je večno sa jednom vučicom.”
M.S.


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 30 Maj 2012, 14:05
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
...nesto bas i nisam siguran da je ''69'' najbolji nacin da se zacini seksualni zivot...
...partneri ne mogu totalno da se prepuste uzitku...
...ok je kao dodatak samom cinu ili vec kao detalj predigre...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Poza 69: Najbolji način da "začinite" seksualni život  |  Poslato: 30 Maj 2012, 14:11
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
ma kakva 69.....
meni se to nikako ne svidja hahah ...kao sto rece ovaj kljunati iznad, kao neki dodatak, nekada, negdje, nesto....OK, ali kao neka stvar koja ce popraviti tj zaciniti seksualni zivot ..nikako.
Ako bih objasnjavala rekla bih da je stvar koncentracije...istovremeno se truditi napraviti nesto nekome na savrseno dobar nacin, a s druge strane si o'metan' necim sto te uzbudjuje i remeti koncentraciju....
Ukratko receno....ako treba mogu ja i demonStrirati :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 67 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker