Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 23:37


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 12:21
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ne moras da spavas, pa samim tim ne moras ni da se budis [namigusa.gif] princip je isti, sve su ostalo nijanse [treptrep.gif]

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 12:22
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
I nije ti neki odgovor..ja konkretno pitanje postavila Tebi.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 12:22
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
To je sanjarenje..ako nije spavanje da da :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 12:26
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Jok sestro slatka, nikakvo sanjarenje, vec vodjenje ljubavi.
Ljubav se vodi i pogledima, dodirivanjem, ljubljenjem, recima...
Ne svodi se sve na on u njoj, ona na njemu :p

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 12:30
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Stvarno....nisam znala :D
Zasto onda ljudi kazu kada dvoje plesu, onako strasno...ili kada se gledaju strasnim pogledima...zasto kazu ''zivi sex'', zasto ne kazu ''zivo vodjenje ljubavi''...
To o cemu ti pricas strast koja je neizbjezna i kod sexa i kod vodjenja ljubavi.
Ja tebe pitam..gdje je to razlika ili gdje jedno prestaje i pocinje biti drugo?
I evo ti konkretno..jel mislis da ljudi u dugogodisnjim vezama ili brakovima samo vode ljubav, nema sexa,... i bude se jedno pored drugog i vode ljubav pogledima, rijecima, mirisima..!?

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 12:37
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ne, naravno. Sex je sex. A vodjenje ljubavi je vodjenje ljubavi.
A razliku objasnih, samo se malo udubi, kada budes imala vremena [treptrep.gif]

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 12:40
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ja sam procitala da je i tebi neko objasnio..neko jako mudar, pa reko prenesi nam tu mudrost da vidimo s cime se slazes.
Nisam vidjela nista drugo..ne da mi se udubljivati kad je rijec o necem tako jednostavnom...nije kvantna fizika, zasto se udubljivati i citati izmedju redova ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 12:47
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ma taj mudrac me je ubedio da promenim nijansirano misljenje, ili tvrdnju, a samim tim i slozim.
Da bih ti objasnila o cemu ja to, morala bih da upotrebljavam neke izraze, koji nisu primereni mojim damskim manirima [dzokac.gif]
Mozda nekom drugom prilikom, daleko od kvantne fizike za pitke mozdane vijugice [pusicica.gif]

_________________
Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 20 Okt 2013, 20:04
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Molena je napisao:
Mislis da ljudi koji se vole nemaju sex..da samo vode ljubav!? :D , Mislis da parovi koji su u vezi i braku godinama samo vode ljubav a da nema sexa!?..hmmm
zabluda zabluda...moje misljenje naravno.
Rijetke su zene koje mogu ikako upraznjavati taj cin bez neke vrste emocija, kod muskaraca je to drugacije uglavnom

Ne...konkretno sam mislila da je vođenje ljubavi na višoj razini od samog sexa, u pitanju su puno dublje emocije...sex je za mene jednostavno sex...može biti na jednu noć, dvije noći ili 20 noći...sex je više puko zadovoljavanje potrebe...a voditi ljubav znači predati se partneru na svim razinama...
A što se tiče ljudi koji su u braku godinama...često im se spolni odnos svede samo na sex...a ljubav se pretvara u naviku...naravno, ne kod svih... :)

Uostalom više mi se sviđa kada partner kaže: Noćas smo vodili ljubav kao nikad do sad... umjesto: Noćas smo imali fantastičan sex!
Što ja znam...tako je to kod mene... :D

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Sex / vođenje ljubavi - isto ili..?  |  Poslato: 22 Nov 2013, 20:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
8 razlika između vođenja ljubavi i seksa


Ponekad nam je potrebno da se osetimo voljenom, a to se prenese i na dešavanja u krevetu, pa umesto "divljeg" seksa, žudimo za nežnim i pažljivim rukama. S druge strane, nežna ljubav ume da dosadi, pa nam je potrebno nešto što bi razdrmalo strasti u krevetu.
Slika

LJUBLJENJE
Vođenje ljubavi
Trik je u tome da se sve odigrava polako, pa i poljupci. Počnite sa nežnim površnim poljupcima pre nego što dođe do francuskog.
Seks
Budite malo grublji. Držite mu potiljak čvrsto i ljubite ga strasno dok telo privijate ka njemu.

SKIDANJE
Vođenje ljubavi
Polako, komad po komad, skidajte jedno s drugog odeću. Poljubite nežno svaki deo gole kože koji se otkrije.
Seks
Povucite ga za kosu, privucite k sebi i otrgnite odeću jedno s drugog, pa čak i ne do kraja.

REKVIZITI
Vođenje ljubavi
Da bi romantičan seks bio intimniji, skoncentrišite se na svaki osećaj. Dobar način za to je ogranićavanje u jednom smislu dok se u drugom povećava. Kako da to postignete? Vežite mu oči, naizmenično priuštite jedno drugom nežnu masažu, i vlažne dodire.
Seks
U ovom slučaju nema ograničenja i dozvolite da se opustite i rasplamsate stvari čime god želite, počevši od lisica, kamera do kožnih instrumenata.

Slika

ŠAPUTANJE NA JASTUKU
Vođenje ljubavi
Nećete pogrešiti ako nežno izgovorite "Ti si mi jedini na svetu" ili "Samo tebe želim"...
[center]Seks
Pokušajte sa prljavim rečima, ali u tom slučaju budite sigurni da i vaš partner uživa u tome, takođe.

Slika

DETALJI
Vođenje ljubavi
Uključite sve nežne i pažljive pokrete u seksu i pomerajte granice intimnosti.
Seks
Stvar je u tome da se odreknete svih inhibicija i da se prepustite potpunom uživanju u strastima.

POLOŽAJI
Vođenje ljubavi
Neka to budu oni koji vam povećavaju intimnost, gde je moguć kontakt očima, i dodirivanje.
Seks
Sve što je bezobrazno i žustro dolazi u obzir, naravno ako se oboje slažete.

Slika

Orgazam
Vođenje ljubavi
Sporo i duboko disanje u kombinaciji sa konstantnim pogledima garantuje vrhunac.
Seks
Stvari će biti savršene ako dozvolite i da se malo uprljate tokom seksa. Prepustite se vašoj bezobraznoj mašti.

Slika

POSLE SEKSA
Vođenje ljubavi
Lezite jedno uz drugo i slušajte otkucaje srca.
Seks
Zgrabite ga za lice i recite mu da je toliko dobar da biste platili da to uradite opet.


preuzeto sa zena.blic.rs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 54 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker