Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 18 Apr 2024, 05:55


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 13 Avg 2013, 09:32
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ja ne volim odmah ostro. ... mozda poslije malo..nekad...onako.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 21 Avg 2013, 19:37
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
cime stignem....al dzaba

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 26 Avg 2013, 14:53
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
...ma lakoe meni..poseduem shirok asortiman i raznovrstan spektar pomagala koja cine dase odabrana dama oseti veoma posebnom.. :P ...


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 13:19
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Trikovi zavođenja kojima muškarci ne mogu odoljeti


Slika


Otkrijte načine na koje govorom tijela možete izraziti seksipil i poslati čovjeku svojih snova jasnu poruku da vas privlači. Eksperimentirajte i usavršite umijeće zavođenja ovim jednostavnim trikovima prema preporukama ljubavnih gurua.


1. Gledajte njegove usne

Gledajte njegove usne dvije-tri sekunde ako mu želite poslati jasnu poruku koje su vam namjere. To je jedna od najsenzualnijih stvari koje možete napraviti kako biste privukli njegovu pažnju. To će mu dati do znanja da želite njegov poljubac.

2. Iskren osmijeh

Muškarci vole kada ih djevojke nagrade iskrenim osmijehom. Opustite se i pobrinite se da vam se prilikom smijanja vide sitne bore oko očiju. Ta sićušna i naizgled mala stvar čini veliku razliku. Muškarac će lako razaznati lažni i usiljeni osmijeh.

3. Odjeća

Nedavne studije pokazale su važnost izbora najbolje odjeće za izlazak. Muškarci vole vidjeti žene u ženstvenoj odjeći. Nadalje, kada tek počinjete izlaziti, izbjegavajte sportsku odjeću, dimije i duge haljine. Iskažite svoje zavodničke sposobnosti zavodljivom i elegantnom odjećom.

4. Dodirujte svoju ključnu kost

Dodirnite ključnu kost barem jednom tijekom izlaska kako biste mu dale jasnu poruku o svojim namjerama. Slični suptilni potezi odmah će privući pažnju pripadnika suprotnog spola.

5. Ruke nikada ne držite prekrižene

To je jedna od najgorih stvari koje možete učiniti tijekom izlaska. Prekrižene ruke znače nezainteresiranost. Kontrolirajte svoj govor tijela i žrtvujte udobnost uz nekoliko zavodničkih trikova. Ne zaboravite ovaj savjet ako želite ostaviti najbolji mogući prvi dojam.

6. Naslonite leđa

Ako želite zračiti samouvjerenošću, pobrinite se da su vam leđa na naslonu. Dečki primijete ako je djevojka nervozna i nedostaje joj samopouzdanja. Pokušajte se opustiti i voditi zabavan razgovor sa svojim izabranikom.

7. Ostavite usne malo otvorene

Ostaviti usne blago otvorene jedan je od najučinkovitijih trikova zavođenja. Muškarci vole gledati vaše senzualne usne ispod kojih se malo naziru bijeli zubi. Počnite prakticirati ovaj trik ako želite stvoriti dojam zavodljivosti i prirodnog izgleda. Balzam ili sjajilo za usne dat će vašim usnama dodatnu mekoću i svilenkastu teksturu.


preuzeto sa magazin.net.hr


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 13:44
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
mrmljanjem

_________________
Slika


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 14:39
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
posle 28 godina braka.. ma idi molim te [zenskismeh.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:33
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
nema flerta a ni zavodjenja direktno samo "ti dan, mi das, lepo tebe, lepo mene i gotojo" :D uhhh "KOZA PAMTI"


Poslednji put menjao *Twilight* dana 19 Sep 2013, 21:34, izmenjena samo jedanput


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:34
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Iskra je napisao:
posle 28 godina braka.. ma idi molim te [zenskismeh.gif]


Moras
MORAS ISKRA i poslije toliko godina da te ne bi ostavio *daleko bilo
ali desava se i najboljima

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:36
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
jes Megi bas tako, uvek treba biti prava zena za sve muskarcu do koga ti je stalo


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:37
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
a do koga nije
oshtrokondza:)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker