Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 03:08


Autoru Poruka
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:43
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
znas ponekad me iznenadis misljenjem. Jeste takva treba biti ali ti nemoj jer si cista kao bistar potok i ti si moj nebruseni dijamant. Nemoj muski da te pokvare vec im oprosti jer njihove nedostatke pokusavaju da lece na tebi i ostalim devojkama


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:46
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ahahah ma to ja pisem sve iz primjera drugih
dok neki mozda misle da sam prosla sito i reseto [zenskismeh.gif]

Ma kakavi povrediti me,
ja sam vrlo odbojna , dovoljno je samo da cutim i nekog ostro pogledam:) haahha
Jbt mozda to spada u zavodjenje??? a to je moj nacin odbijanja

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:50
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
aoo mene tako da pogledas ja bi pomislila da me zavodis ma bre ti si zavodnica samo nisi svena :D


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:51
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
neke muskarce takav stav izuzetno pali


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:53
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
pali pali pa tuf po glavi [zenskismeh.gif]

Njih pali samo kad se razgolitis i pricas , pricas
i pristanes da ides kod njih u stan , zna se zasto

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 21:56
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
pa nije moranje kod njega, mozes i kod sebe :D uhhh "KOZA PAMTI"


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 22:02
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ma dobro to kad si stariji [zenskismeh.gif] nekako mi normalnije
a ovako te odmah sutnu

a to Ceca koza pamti:)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
UtherPendragon
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 22:04
Korisnikov avatar
Razarač
Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36
Postovi: 6089

OffLine
kulturom

_________________
skriveni tigar pritajeni zmaj


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 19 Sep 2013, 22:08
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
jes Megi Ceca, cula sam neki dan tu pesmu i odusevila se sa njom. Nema mnogo zavodjenja a uhhh dobro "KOZA PAMTI" ali neeeee tako nesto nije za tebe i ja sebi tako nesto priustila tek pre neki dan :D


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 22 Nov 2013, 21:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
ZAVOĐENJE NA FRANCUSKI NAČIN

Zavođenje je talenat koji Francuskinja ponekad neguje u cilju vođenja ljubavi, ali ona će svoj šarm i veštinu zavođenja upotrebiti i u svakodnevnim situacijama. Možda u telu nemate nijednu kap francuske krvi, ali svejedno možete da budete Francuskinja. Kad je o ljubavi i romansi reč, sve smo mi pomalo Francuskinje.


Slika


U knjizi „Zašto Francuskinje ne spavaju same?” autorka Džejmi Ket Kalan donosi lekcije o ljubavi i odnosima na francuski način.
Ona poručuje da Francuskinje shvatimo kao metaforu načina života koji može da nam pomogne da svoj ljubavni život učinimo uzbudljivijim, romantičnijim, primamljivijim, snažnijim i zadovoljavajućim.

Francuske lekcije

- Vežbajte umeće diskrecije. Nemojte da ispričate svom ljubavniku ili potencijalnom ljubavniku, pa čak ni svom suprugu sve svoje pustolovine. Budite neobuzdani u spavaćoj sobi, ali i dama izvan kreveta.
- Imale u životu muškarca ili ne, počnite da živite život kao da vas strast čeka odmah iza ugla. Očistite kuću, stavite mirisne sveće nadohvat ruke i uvek nosite lepo donje rublje. I ne zaboravite da se rešite suvišnih dlačica.
- Rešite se bapskih pamučnih gaćica i uložite u kvalitetno donje rublje. Kupite po tri za svaki grudnjak i pobrinite se da budu u kompletu.
- Ako ste u srećnom braku, planirajte romantično iznenađenje za sebe i supruga. Ne zaboravite, ne smete previše da se trudite. Jednostavno uživajte.
- Počnite da upoznajete muškarce u svom prirodnom okruženju, na poslu, u društvu prijatelja, u lokalnom kafiću, na večerama. Izgradite samopouzdanje i poželjnost odevajući se kao žena koja je već zaljubljena.
- Nikada ne spaljujte mostove. Veze okončajte na uljudan način. Nikad se ne zna kad će vam zatrebati ljubav iz detinjstva. Držite oči otvorene i znajte da je svaki muškarac potencijalni ljubavnik, ako nije, svaki muškarac vam nudi mogućnost da izgradite osećanje samopoštovanja i samopouzdanja.
- Pogledajte se u ogledalo. Zapitajte se šta je vaš najveći adut? Vaše oči? Jagodice? Grudi? Noge? Zatim pronađite način da naglasite taj deo. Možda bi trebalo da stavite plavi šal? Da otkrijete malo poprsje? Da dodate još jedan sloj maskare? Još malo parfema ili čak da ga promenite? Stvorite zaštitni izgled koji je isključivo i samo vaš.

Odvažne i samouverene

- Napravite popis vaših jedinstvenih i intrigantnih osobenosti. Na njemu može da bude razoružavajuć osmeh, guste trepavice, obla zadnjica, slikarski talenat ili poznavanje španskog jezika. Posle toga napravite spisak i takozvanih nedostataka, kao što je možda vaša ultratanka kosa ili praktično ravne grudi. Razmislite o tim nedostacima. Prihvatite ih i malo se opustite. Možda vas oni ne čine zgodnom, ali bi mogli da vas učine istinski lepom ukoliko naučite da ih naglasite na način koji kaže da volite samu sebe zato što ste jedinstveni.
- Pronađite druge načine da pokažete da ste ponosni što ste pomalo osobeni i izvan kalupa. Odvažite se da budete drugačiji i samouvereni.
- Započnite dan raskošnim toplim tušem, ali ako imate vremena, napunite kadu. Kupite mirisne sapune i svakako nanesite losion posle kupanja. Pokušajte da potrošite malo manje vremena na frizuru, a svakako više na telo i kožu. Nemojte da budete kritične prema sebi, već pozitivne. Hodajte po kući nage kad god to možete, upoznajte svoje telo i osećajte se prijatno u sopstvenoj koži. Priuštite sebi užitke kad god to možete, jer kako kažu Francuskinje: „Nema ničeg lošeg u tome da učinimo da nam bude dobro.”


preuzeto sa savremenazena.rs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 145 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker