Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 26 Apr 2024, 20:21


Autoru Poruka
Naopak
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 30 Apr 2013, 18:35
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Karamelom

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 30 Apr 2013, 23:38
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
skinem gace [dzokac.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 01 Maj 2013, 01:40
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
uzvratim istom mjerom [dzokac.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 06 Maj 2013, 19:28
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Žozefina je napisao:
Како да га заведете без иједне речи


Slika


Понекад просто нисте у прилици да разговарате са типом који вам се свиђа. Не очајавајте, једноставно флертујте без изговорених речи.
Завести мушкарца понекад је велики изазов. Флертовање ипак треба да буде забавно, да покажеш најбоље што имаш и заголицаш његову машту, пише БецомеГоргеоус.
Пет начина флертовања без изговарања речи ће ти помоћи да изгледаш слађе и сигурно је да ће те одмах приметити.

1.Постаните пријатељи на Фејсбуку

Ако си заиста стидљива, или просто никада не можеш да нађеш погодну ситуацију да са њим разговараш, Фејсбук је право решење. Пошаљи му захтев за пријатељство без икакве пратеће поруке. Касније, када се сретнете одмах ће те приметити и вероватно започети разговор.***Шта мушкарци мисле да је секси код жена

2.Осмехуј се

Ово је најбоље тајно оружије да те примети на журци. Мирно седи и осмехуј се. Њега ће сигурно заголицати твоја позитивност и желеће да ти приђе.

3.Додирни његов лакат

Ово је један од најстаријих трикова за привлачење мушке пажње. Прођи поред њега и суптилно му додирни лакат. Нека то изгледа као да је случајно. Мушкарци у таквим случајевима одмах почињу да флертују.

4.Играј са њим

Ако сте заједно у некој дискотеци, стани близу њега и почни да играш. Случајно га додирни,погледај у очи и извини се. Буди женствена и суптилна. Сигурно ће почети да разговара са тобом. ***Његове руке говоре о његовим способностима

5.Контакт очима

Ако желиш да привучеш пажњу мушкарца, мораш да постанеш стручњак у флертовању. Један од начина да га заведеш је свакако контакт очима. Остани мирна и немој да скрећеш поглед када се сусретне са његовим. Немој да се стидиш, вежбај и све ћеш се пријатније осећати у таквим ситуацијама.


преузето са smedia.rs



[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 06 Maj 2013, 19:29
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
uhvatim ga za ponos [dzokac.gif]

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 06 Maj 2013, 19:41
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ja nikako
ne zavodim, msm da ne znam
al procitacu ovu temu od prve stranice
moze se tu svasta nauciti

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 06 Maj 2013, 19:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
bolje citaj moj blog
hebes one koi samo pisu a ne hebu
tamo ti je iz prve ruke baby [dzokac.gif]

_________________
Slika


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 13 Maj 2013, 15:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Постаните богиња секса: Савладајте ових 6 сексуалних вештина

Slika

Има жена које су сјајне у кревету, али има и жена које не само да у рукаву имају брдо убиствених заводничких трикова већ њихове савршено наштимоване сексуалне вештине доводе мушкарце до лудила. Откривамо вам њихове тајне.

ОНЕ ЗАПОЧИЊУ ПРЕДИГРУ УЈУТРУ

Богиње сексуалног блаженства рано посеју семе жудње, како би имало времена да расте целога дана. Када планирате вруће вече, почните са предигром ујутру, кажу сексолози. Трикови који ће му распалити пожуду: закачите му неваљалу поруку за брисач или га страсно пољубите пре него што одлепршате на посао. Да бисте се и саме убациле у вруће расположење, у тренуцима предаха премотавајте у глави неко секси сећање или фантазију.

ОНЕ ПРОВОЦИРАЈУ

Овладајте овом врхунском заводничком техником: симулирајте секс током предигре. Ритмички му сисајте прсте или клизите његовом руком горе-доле између својих груди. Изводећи претпремијеру онога што следи повећавате узбуђење, јер је то тако слично сексуалном односу, саветују оне које знају.

ОНЕ НЕ ПРЕСКАЧУ ВРХУНАЦ

У тренутку оргазма, изведите још један мали, али моћан потез. Ако сте ви одозго, стегните му рукама кукове, пољубите га страсно или, ако сте у мисионарској пози, извијте леђа тако да се приљубите грудима уз њега.

ОНЕ ШАЉУ СИГНАЛЕ СТРАСТИ

Знате како сте некада расположене за секс на брзака, а некада желите сензуалан секс? Упутите момке у своје жеље. Способност мушкарца да интерпретира физичке знаке изоштрава се када је узбуђен, кажу сексолози. На пример: стегните му гузу ако желите жестоку акцију или му пређите прстом низ леђа за нежнију варијанту.

ОНЕ У СВЕМУ ВИДЕ СЕКС

Рецимо да пред излазак на судар обувате ципеле са високом штиклом и схватите да вам у њима ноге делују невиђено секси. Искористите то касније тако што их нећете скидати ни у кревету. Или ако изненада приметите како је мекан тепих у предсобљу вашег драгог, запамтите то како бисте му једне од наредних вечери предложиле да тамо прионете на акцију. Добри љубавници уочавају еротски потенцијал свих свакодневних ситуација, кажу стручњаци. Нека вам током целог дана чула буду у приправности – уживајте у опојним мирисима и укусима, секси призорима, додиру пријатних материјала и сензуалној музици. То ће вам помоћи да развијете врхунску чулну спонтаност достојну праве богиње секса.

ОНЕ ВОЛЕ ЗАБРАЊЕНО ВОЋЕ

Сексуални зналци знају да је један од начина да се постигне жестоко узбуђење повећати ризик да будете ухваћени. Заведите свог драгог на неком полујавном месту. Једна идеја: оставите ролетне подигнуте док водите љубав. У ризичним ситуацијама ваше тело лучи више тестостерона и активира неуротрансмитере у мозгу, што повећава узбуђење, објашњавају сексолози.


преузето са zena.blic.rs


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 13 Maj 2013, 16:20
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
ima me u svakoj kategoriji.....bez lazne skromnosti :)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 13 Maj 2013, 16:42
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
onih prvih pet sekundi prilikom upoznavanja kakav utisak ostavis, to ti je. odmah znas gde si. zato uvek samouvereno, prijatno, sa postovanjem i pokazes da je ona tvoj izbor.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 216 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker