Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 01:48


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 11 Dec 2012, 14:30
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Mislis d aje Deda Mraz mlad?
Ma jok,
verujem da je kao biblija [zenskismeh.gif] [girl_blum2.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Mrazko Mazić
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 11 Dec 2012, 14:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 23:07
Postovi: 513
Lokacija: Xanadu

OffLine
MeGi je napisao:
Mislis d aje Deda Mraz mlad?
Ma jok,
verujem da je kao biblija [zenskismeh.gif] [girl_blum2.gif]


Pa jesam Deka ili ne majka mu stara [smehsmeh.gif]

_________________
KAD ZAĆUTIM, OKRENEM SE I ODEM, TO NE ZNAČI DA SI TI POBEDIO.
TO ZNAČI DA VIŠE NISI VREDAN MOG VREMENA.


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 11 Dec 2012, 14:55
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
[zenskismeh.gif]
ahha pa da logicno je Deda Mraz-stari deka
Ima, ima logike.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Mrazko Mazić
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 11 Dec 2012, 14:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 23:07
Postovi: 513
Lokacija: Xanadu

OffLine
MeGi je napisao:
[zenskismeh.gif]
ahha pa da logicno je Deda Mraz-stari deka
Ima, ima logike.


Mada ne i za ovu temu [smehsmeh.gif]

_________________
KAD ZAĆUTIM, OKRENEM SE I ODEM, TO NE ZNAČI DA SI TI POBEDIO.
TO ZNAČI DA VIŠE NISI VREDAN MOG VREMENA.


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 28 Jan 2013, 17:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
Moze-do 10 godina,gore dole [d_coffee.gif]


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 23 Maj 2013, 14:46
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Žene odgovaraju: Seks sa starijim ili mlađim muškarcem?


Stariji ili mlađi muškarci? Ranije nije bilo rasprave, žene su bile osuđene na starije muškarce. Danas imaju izbor, a biti s mlađim muškarcem više nije tabu. Da vidimo šta devojke kažu, kakva su im iskustva…

Sa starijim. Možeš nešto da naučiš, a mislim da mogu i da se iskuliraju od preranog svršetka, jer iz ličnog iskustva znam da su mlađi muškarci previše oduševljeni starijim devojkama i njihovim seksualnim iskustvom. To ponekad prija, a kasnije već počinje da guši. (Katarina, 22)
Stariji, zato što su iskusniji, naravno! (Ivana, 21)

Slika
Stariji ili mlađi, pitanje je sad?!

Stariji, definitivno, jer mu nije najbitnije da sebe zadovolji što pre, nego želi da ti ugodi i da ti sa njim bude fantastično. Doživljava te kao nešto više od parčeta mesa sa rupom. Jednom sam bila sa momkom koje je isto godište kao ja i – neka hvala, nikada više. Onoliko treskanja i “Ja sam fantastičan, pogledaj mi samo mišiće, ja sve mogu” stvarno nikome ne bih poželela. Jednostavno, stariji su iskusniji, znaju da te zadovolje i odnose se prema tebi sa poštovanjem, pa čak i u krevetu. (Dunja, 25)
Ako treba da biram, onda definitivno mlađi. Bolje izgledaju, više su u kondiciji i podmlađuju. (Sofija, 28)
Piletina nije baš za sve. Stariji muškarci su iskusniji i uživanje je zagarantovano (Mila, 24)
Stariji mušakrci znaju šta rade, dok mlađima objasniš šta želiš – prođe te volja! (Ana, 22)
Stariji, preciznije, od 25 do 30 godina. Smatram da su momci mojih godina nezreli, prvo fizički, a psihički još više, jer se i dalje ponašaju kao klinci od 13-14 godina. (Mila, 19)
Stariji, zbog mogućeg većeg iskustva i sigurnosti, dok je sa mlađim veći rizik. (Sara, 20)
Moj odgovor je sa mlađim, zbog toga što mi takva energija trenutno odgovara. (Kaća, 24)
Probala i sa mlađim i sa starijim muškarcem i definitivno sam za starije. Iskustvo je presudno, a seks je fenomenalan! (Maki, 23)
Mlađi. Što bi ljudi rekli: „Piletina se za prste lepi“, a ja volim kad su mi prsti lepljivi! (Milica, 35)
Ja ne volim ni sa mlađima ni sa starijima. Volim muškarce mojih godina. Sa njima sam na istoj talasnoj dužini što se tiče svega, pa i seksa. (Jelena, 26)
Sa mlađim. Moj dečko je mlađi od mene dve godine i super nam je, ima snage. (Tijana, 20)


преузето са wannabemagazine.com


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 27 Jul 2013, 10:17
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
Sve je više žena "kuguara"

Slika

Sve je više žena koje ostvaruju veze sa mlađim muškarcima, a dobile su i nadimak "kuguar". To je zbog toga što žene sve više pažnje posvećuju svojoj nezi i duše ostaju poželjne i seksualno privlačne.
Uprkos činjenici da jaz u godinama postaje sve više prihvaćen, još uvek postoje seksistički stavovi po kojima se starija žena sa mlađim muškarcem drugačije posmatra nego što je to slučaj sa njenim vršnjakom koji pored sebe ima znatno mlađu partnerku.

Postoje različita tumačenja odakle termin "kuguar", a jedno od njih je da potiče iz Zapadne Kanade i da se prvi pojavio na kandaskom vebsajtu za pronalaženje partnera cougardate.com. Film "Kuguar klab" iz 2007. godine posvećen je temi odnosa između starije žene i mlađeg muškarca.

преузето са zena.blic.rs


Vrh
Tanguy
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 26 Apr 2015, 21:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 30 Sep 2012, 16:26
Postovi: 598

OffLine
i to sam imo...sad sam ja starija osoba...


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 26 Apr 2015, 22:00
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
jel ima šta nisi [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


Vrh
Tanguy
Post  Tema posta: Re: Sex sa osobom starijom od vas...?  |  Poslato: 26 Apr 2015, 22:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 30 Sep 2012, 16:26
Postovi: 598

OffLine
Вучица je napisao:
jel ima šta nisi [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]



ne znam...ček dok se sjetim...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 66 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker