Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 14:57


Autoru Poruka
Tanguy
Post  Tema posta: Re: Šta vam najviše smeta kod vašeg partnera?  |  Poslato: 27 Apr 2015, 10:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 30 Sep 2012, 16:26
Postovi: 598

OffLine
kad mi kaže, a opet ti se digo, jes ti normalan, nisam ja mašina...a, jbg. u pravu je...ko mi je kriva kad sam ko bebač kad uzme zvečku pa ne ispušta iz ruku...stvarno nisam normalan...


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Šta vam najviše smeta kod vašeg partnera?  |  Poslato: 13 Feb 2017, 00:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
kad ja ocu a on ne moze [images/smilies/stadaseradi.gif]


Vrh
Tanguy
Post  Tema posta: Re: Šta vam najviše smeta kod vašeg partnera?  |  Poslato: 19 Feb 2017, 19:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 30 Sep 2012, 16:26
Postovi: 598

OffLine
pošto nemam partnera, ne smeta mi ništa...


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Šta vam najviše smeta kod vašeg partnera?  |  Poslato: 19 Feb 2017, 20:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
pojeo bi slona [zenskismeh.gif]
ovo mastam da imam alavog partnera [zenskismeh.gif]


Vrh
neno
Post  Tema posta: Re: Šta vam najviše smeta kod vašeg partnera?  |  Poslato: 28 Maj 2017, 22:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 10 Feb 2017, 19:00
Postovi: 771

OffLine
Šta nas najviše odbija od ŽENA!

Jedan korisnik društvene mreže Reddit upitao je internet zajednicu šta najviše mrze kod žena, odnosno šta ih odbija, a evo i kakve je odgovore dobio:

"Neambiciozne devojke. Radi bilo šta, nije me briga o čemu se radi, ali samo radi nešto."
"Pušenje i ružna stopala."
"Oblačenje poput jeftine k*rve."
"Ne volim pijane devojke i one bez oblina", napisao je jedan korisnik.
"Debele", napisao je brutalno iskren korisnik i poručio da je neko to morao da napiše.
"Ružni zubi i loš zadah", napisao je jedan korisnik.
"Teroristički napadi me odbijaju kod žene", našalio se jedan momak.
"Muškarce", napisao je jedan korisnik homoseksualne orijentacije.
Muškarci su često isticali i loše manire, arogantnost i bezobrazluk kao stvari koje koje najviše mrze kod žena.


Alo/rs


Vrh
neno
Post  Tema posta: Re: Šta vam najviše smeta kod vašeg partnera?  |  Poslato: 05 Jun 2017, 20:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 10 Feb 2017, 19:00
Postovi: 771

OffLine
Ustvari nisam nikada razumeo zašto se seksualne potrebe muškaraca i žena toliko razlikuju.
I nikada nisam razumeo sva ostala sranja vezana za Veneru i Mars.
Takođe, nisam nikada razumeo zašto muškarci razmišljaju glavom, a žene srcem.

Na primer: Lepe večeri, prošle nedelje, bio sam sa ženom uveče u krevetu.
Strast je počela da se rasplamsava... kad je ona odjednom rekla: 'Ne mogu danas, nisam raspoložena... želela bih da me samo malo držiš u naručju.' Zabezeknuo sam se i rekao:
'Šta?!?.... Šta je sad to?' I posle toga je rekla reči, kojih se boji svaki normalan muškarac na planeti: 'Ti jednostavno ne razumeš, moje osećajne potrebe, koje imam kao ženska, da bi zadovoljila tvoje fizičke potrebe koje imaš kao muškarac.'

Na moj glupi pogled je odgovorila: 'Zar me ne možeš voleti takvu kakva sam, a ne zbog toga šta radimo u krevetu?'
Gledajući na to, da sam ustanovio, da te večeri neće biti ničega, okrenuo sam se na stranu, nekoliko puta "tužno" uzdahnuo i zaspao.

Sledeći dan sam zvao na posao i poručio da imam odmor i da ću vreme provesti sa svojom ženom. Prvo sam je odveo na ručak, a posle toga u veliki tržni centar sa velikim odeljenjem za žensku garderobu.
Isprobala je nekoliko veoma skupih kompleta ali pošto nije mogla da se odluči koji bi uzela, rekao sam joj da ću joj kupiti sva tri. Htela je i cipele, koji bi joj se uskladili sa kompletima i rekao sam joj da ću joj uzeti za svaki komplet po jedan par. Posle toga smo otišli na odeljenje sa nakitom, gde sam joj kupio dijamantske minđuše. Ne mogu da vam objasnim koliko je bila uzbuđena. Verovatno je pomislila da sam na ivici bankrotstva.
Pomislio sam da me malo testira, kada je poželela znojnice za tenis, iako nikada u životu nije držala reket u rukama. Verovatno je pomislila da je malo zezam kada sam joj rekao:
'Naravno draga.' Od silnog uzbuđenja bila je na ivici da doživi orgazam..

Nasmejana je na kraju rekla: 'Mislim da bi to bilo sve. Idemo na blagajnu.'
Jedva sam se suzdržao da nisam pukao od smeha, kada sam joj rekao: 'Ne mogu danas, nisam raspoložen.'
Lice joj je pobledelo, donja vilica joj se spustila do kolena: 'ŠTA?!?'
Na to sam joj rekao:
'Samo sam hteo da DRŽIŠ sve te stvari u naručju neko vreme... Ti jednostavno ne razumeš moje finansijske probleme koje imam kao muškarac, da bi zadovoljio potrebe kupovanja, koje ti imaš kao ženska.'
I baš kada je bila na tome da me ubije pogledom, rekao sam joj: 'Zar me ne možeš voleti takvog kakav sam, a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?'

Očigledno ni večeras neće biti ničega... 
[nevjerica.gif]


Vrh
Ines
Post  Tema posta: Re: Šta vam najviše smeta kod vašeg partnera?  |  Poslato: 14 Jun 2017, 17:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Apr 2013, 23:44
Postovi: 684

OffLine
Treba napisati izvor texta,neno!


Vrh
neno
Post  Tema posta: Re: Šta vam najviše smeta kod vašeg partnera?  |  Poslato: 14 Jun 2017, 22:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 10 Feb 2017, 19:00
Postovi: 771

OffLine
Ines je napisao:
Treba napisati izvor texta,neno!


Nema konkretnog izvora niti potpisa autora.. već sam to postavljao a članak sam pronašao negdje na netu, takav kakav je.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 63 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker