Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 23:51


Autoru Poruka
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 22 Avg 2013, 16:20
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Знам, драга Јулија, знам...
Схватам да је дошло другачије време.
Сви би хтели сада, одмах, што јаче, са додатним ефектима (светло, музика, мирисни штапићи, алкохол, дрога, садомазо, шамарање по гузи, цепање на друга врата...).

Јебига, матор сам. Имао сам времена све да пробам и искусим.
Није ми више стало до крљања до бола, да сви виде да сам мазнуо рибетину, или неку клинку, па то да ми буде као медаља. Није ми стало да ме виђају на страва местима, у монденским локалима.
У животу сам одавно све то проживео. Био на таквим местима, био са таквим људима и женама, дружио се или волео. Играо у позоришту, излагао своје слике или фотографије, то исто омогућавао другима. Јео, пио, летовао, зимовао, планинарио, гњурао...
Уосталом, о томе сам већ писао на овом форуму. Али људи не воле дугачке постове. Воле само две три речи, као у СМС-у. Не могу да задрже пажњу на више од две реченице...

Да, ја имам времена, нигде не журим. Своју сам квоту одавно потрошио. Све што ми се сада дешава само је ствар љубави, лепоте и уживања.
Не осећам да ми истиче време. Да МОРАМ да искористим још две или три године, да ће ми проћи лепота и младост, неповратно.
Моја душа је пуна лепоте и доживљаја. И више него што сам могао да помислим, да маштам.
Ни за чим не жалим, и ништа ми више не треба.
Сада мерим време по ономе што бих могао другоме да пружим.

Да, и волим да посматрам људе.
И волим да се зезам.
[treptrep.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 22 Avg 2013, 16:55
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
MAD BOOKSELLER je napisao:
Да, ја имам времена, нигде не журим. Све што ми се сада дешава само је ствар љубави, лепоте и уживања.

Не осећам да ми истиче време. Да МОРАМ да искористим још две или три године, да ће ми проћи лепота и младост, неповратно.
Моја душа је пуна лепоте и доживљаја. И више него што сам могао да помислим, да маштам.
Ни за чим не жалим, и ништа ми више не треба.
Сада мерим време по ономе што бих могао другоме да пружим.

Да, и волим да посматрам људе.
И волим да се зезам.
[treptrep.gif]


E to je to.
Da, ja imam vremena , nigdje ne zurim!!Sve sto se desava je stvar ljubavi i lepota uzivanja i ne razmisljanje o tome da mozda nesto drugo pored tebe prolazi...da nemas vremena.
Ma Mad , ti si covjek sa iskustvom i iz tebe bas progovara iskustvo...pisi uvijek ovakve postove.
Ja te citam...
Ne zelim da me brzina i ritam danasnjeg zivota progutaju i da nemam vremena za ovakve stvari, za ovakvu ljepotu dozivljaja.
To je mantra jbt..necu i ne zelim.

Bravo Mad [podrzavam.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 22 Avg 2013, 17:30
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
MAD BOOKSELLER je napisao:
Знам, драга Јулија, знам...
Схватам да је дошло другачије време.
Сви би хтели сада, одмах, што јаче, са додатним ефектима (светло, музика, мирисни штапићи, алкохол, дрога, садомазо, шамарање по гузи, цепање на друга врата...).

Јебига, матор сам. Имао сам времена све да пробам и искусим.
Није ми више стало до крљања до бола, да сви виде да сам мазнуо рибетину, или неку клинку, па то да ми буде као медаља. Није ми стало да ме виђају на страва местима, у монденским локалима.
У животу сам одавно све то проживео. Био на таквим местима, био са таквим људима и женама, дружио се или волео. Играо у позоришту, излагао своје слике или фотографије, то исто омогућавао другима. Јео, пио, летовао, зимовао, планинарио, гњурао...
Уосталом, о томе сам већ писао на овом форуму. Али људи не воле дугачке постове. Воле само две три речи, као у СМС-у. Не могу да задрже пажњу на више од две реченице...

Да, ја имам времена, нигде не журим. Своју сам квоту одавно потрошио. Све што ми се сада дешава само је ствар љубави, лепоте и уживања.
Не осећам да ми истиче време. Да МОРАМ да искористим још две или три године, да ће ми проћи лепота и младост, неповратно.
Моја душа је пуна лепоте и доживљаја. И више него што сам могао да помислим, да маштам.
Ни за чим не жалим, и ништа ми више не треба.
Сада мерим време по ономе што бих могао другоме да пружим.

Да, и волим да посматрам људе.
И волим да се зезам.
[treptrep.gif]



Vidi..prvo moj post je bio saljiv pre svega..ali delimicno ima i istine u njemu..
Sa ovim se ne slazem uopste ''svi bi hteli sada odmah..alkohol..droga itd''zvuci zastrasujuce..a nije tako..i ne moze se nista generalizovati..
A sto se tice zurbe, ne zure ljudi samo zato sto misle da im istice mladost,lepota da moraju da iskoriste ovo ili ono..jednostavno nekad je covek primoran da zuri zarad sopstvene egzistencije a ne zato sto zeli tako..
Pricam sada generalno i o zurbi i o jurnjavi sa zivotom..
Koliko puta se probudim ujutru i pomislim ''sta bih sve dala da mogu da leskarim jos sat vremena, da uzivam u budjenju dana u suncu koje je provirilo kroz prozor..''
ali kad pomislim da zbog danasnjeg uzivanja mogu ostati bez posla..a gladan stomak ne moze da uziva..ustanem i idem dalje

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 22 Avg 2013, 17:31
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Tisina i njegov dah


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 26 Avg 2013, 14:51
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
...njeno visoko C i nisko AAaaah.. :P ...


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 11 Sep 2013, 09:59
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
phpBB [media]


Vrh
Gorštak
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 14 Sep 2013, 23:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Sep 2013, 21:00
Postovi: 597

OffLine


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 20 Sep 2013, 23:29
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
... :P ...

Slika
Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 27 Sep 2013, 10:27
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
gusle..

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 27 Sep 2013, 10:28
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
kad se sexam ne cujem muziku....

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker