Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 20 Apr 2024, 02:44


Autoru Poruka
seka
Post  Tema posta: Re: Idealna muzika za vođenje ljubavi  |  Poslato: 25 Apr 2013, 23:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Mar 2013, 15:10
Postovi: 3512

OffLine


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 23 Maj 2013, 15:06
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
phpBB [media]


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 04 Jun 2013, 13:30
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
phpBB [media]


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 20 Jun 2013, 12:55
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
najvise volim da slusam dr.lova :)


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 27 Jul 2013, 11:12
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
phpBB [media]


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 21 Avg 2013, 22:48
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine

_________________
Slika


Vrh
UtherPendragon
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 21 Avg 2013, 23:03
Korisnikov avatar
Razarač
Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36
Postovi: 6089

OffLine
hmmm..zar nije poenta biti ne opusten ?

_________________
skriveni tigar pritajeni zmaj


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 22 Avg 2013, 14:56
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
ma ako je partner dobar..i ako je sposoban da me opusti,,mogu da pevaju i ROkeri s moravu..meni ce to zvucati kao betovenova simfonija

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 22 Avg 2013, 15:39
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Када неког волим, када се волимо, ништа нам не треба, осим кревета, обичног, да не шкрипи. Обична, бела постељина. Ништа друго.
Најбоље је природно светло, месечина. Довољно да се види, али да не заслепљује.
Можда је најлепше ујутру, када си одморан и опуштен.
Није вам потребна никаква музика.
Сва чула су већ усмерена...
На партнера.
На ослушкивање дисања, даха. На ослушкивање трења, клизања, меких удараца коже о кожу.
Никаква музика не може да појача осећања, нити да помогне. Ни Хеј Словени, ни Боже правде, ни Стонси, ни Бах, ни Силвана, ни Кеба, ни Бајага...
На мирисање косе, коже, зноја, феромона. Не доприноси ни парфем, ни сапун, само чиста кожа, ни индијски штапићи, ни травке побрљавке... Волим мирис зреле жене између груди. По том мирису могу да осетим колико ме воли, колико је узбуђена, да ли је нешто мучи... Наравно, мислим на жену коју дуго познајем.
На љубљење, грицкање, осећање укуса, соли, пљувачке, слузи. Ни мед ни воће, ни паприке, ни зачини ми неће помоћи да боље осетим укус љубави жене коју волим.
На додиривање, без грча, без журбе, као по диркама клавира или жицама виолине. Додиривање споља као и изнутра. Лагано. Истраживање по ко зна који пут сваког угла утробе. Пипкање, све док не запишти пара, док се поглед не замагли, док уши не заглухну и не отме се звук из дубине утробе.
Онда загрљај, преплет удова, ослањање лица уз лице и ослушкивање дисања,можда поновно утоњавање у сан од исцрпљености....


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Muzika koja vas opusta sa partnerom u krevetu  |  Poslato: 22 Avg 2013, 15:51
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
ti si se Mad bas uziveo..ono pravo :D :D :D

nego Mad bre..el ti znas kako se sad brzo zivi..Dok covek obavi sve ovo gore napisano..pa omirise, pa opipa pa oseti..pa jos ujutru..pa posle svega da ispreplecu udove i utonu u san..ma nis od toga..to ima samo u romanima a i .jadna zena..na kraju ce il ostati neh***na ili ce dobiti otkaz na poslu zbog kasnjenja..

:D :D :D :D

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 153 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker