Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 18:02


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 25 Jun 2013, 12:18
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Senka je napisao:
Ne zavodim...plijenim...


Znaci radis u sluzbi za prisilnu naplatu..pa plijenis :D hahaha

Julia je napisao:
sakom o sto...

msm, ako pitate kako zavodim ...red


auuuuu...ima onaj vic ... kad su crnogorka, hrvatica i hercegovka pricale gdje sakrivaju pare od muzeva
pa kaze crnogorka..ja stavim pod lopatu i ispod metle...toga se nece prihvatiti nikada
kaze hrvatica..ja svoje sakrijem u knjige, njemu je drazi daljinski
a kaze hercegovka ( a mozemo i na tebe primjeniti isto haha), ja svoje stavim na stol pa neka uzme ako smije :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 24 Jul 2013, 22:56
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
POJMA NE ZNAM GDE DA TURIM PA HAJ OVDE
MUŠKARCI, GLEDAJTE NAM U SISE!
[dzokac.gif]

Što oblik grudi otkriva o seksualnim sklonostima?

Poput horoskopa, i oblik i veličina grudi mogu dosta toga reći o osobnosti žene kao i o njenim seksualnim sklonostima, tvrdi talijanski seksolog Piero Lorenzoni. Tipove grudi kategorizirao je prema obliku voća te naglasio da kategoriziranih sedam tipova mogu pomoći muškarcima da prema obliku grudi lakše dokuče je li ona prava. Zabavite se i provjerite koliko ima istine u njegovim pojašnjenjima

DINJA - hoČeš dinju? [treptrep.gif]
Žene s velikim, okruglim grudima poput lubenice često se doživljavaju kao majčinski tipovi, no, upozorava Lorenzoni, to je daleko od istine. Vlasnice ovakvih grudi hedonistice su kad je riječ o hrani te vole kad ih se razmazi i kad im se dive, dok seks vole puno manje.

LIMUN - i kiselo je zdravo [kez.gif]
Muškarci koje žele živahniju partnericu trebali bi izabrati ženu s grudima u obliku limuna koje su podignute i izbočene. Uživaju u seksu, pune su živote i znaju se šaliti na vlastiti račun. Žele uravnotežen život bez puno iznenađenja.

GREJP - jesam gorak ali osvežavam [shakinghead.gif]
Podignute i čvrste grudi također nisu dobar znak za dobar seks. Takve žene izgledaju erotično, ali ustvari su stidljive i priproste. Rado će razmaziti partnera, ali ne seksom jer se više vole samo maziti.

NARANDžA - najbolja u zimskom periodu, mada se preporucuje i leti, najlepsa iscedjena [jupijaja.gif]
Čak ni žena s jedrim grudima u obliku sočne, primamljive naranče neće znati rasplamsati strasti u krevetu. Samouvjerena je i zna svoje ciljeve, ali seks je malo zanima. Više je zainteresirana za razgovor i partnerstvo.

[color=#400080]TREŠNJA - i trešnja je dobra kad nema dinje [chocksmiley.gif] [/color]
Žene s malim grudima koje oblikom podsjećaju na trešnje su zabavne, vrlo uzbudljive i inteligentne. Savršene su partnerice kako za svakodnenvi, rutinski život tako i za uzbudljivi i nepredvidljivi odmor. Svoj avanturistički duh unose i u vođenje ljubavi.

KRUŠKA - sočna, zrela pa sve curi [zid.gif]
Vlasnica grudi pomalo nepravilnog oblika voli ljubav u svim svojim oblicima. Zna biti nedoslijedna pa istovrmeno može biti vrlo religiozna i sklona preljubu.


Vrh
vuja kojic
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 24 Jul 2013, 23:00
Korisnikov avatar
SIROTINJA RAJA

Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15
Postovi: 9836
Lokacija: što dalje od nekih ljudi

OffLine
a bundeve,zašto nema bundeva

_________________
Nije sve u sarkazmu,
ima nešto i u klasičnom podjebavanju.


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 24 Jul 2013, 23:01
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
u nasem selu dinja najveca [pardon.gif]


Vrh
vuja kojic
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 24 Jul 2013, 23:05
Korisnikov avatar
SIROTINJA RAJA

Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15
Postovi: 9836
Lokacija: što dalje od nekih ljudi

OffLine
gde si ti ovde,ne videh ti te voćkice na fotkama :P

_________________
Nije sve u sarkazmu,
ima nešto i u klasičnom podjebavanju.


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 24 Jul 2013, 23:06
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Slika


ПОЗДРАВ МОМЕ ДРУГУ, КОЈОТУ!


Vrh
vuja kojic
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 24 Jul 2013, 23:13
Korisnikov avatar
SIROTINJA RAJA

Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15
Postovi: 9836
Lokacija: što dalje od nekih ljudi

OffLine
nema je leyka....

pozdrav zemljače !

_________________
Nije sve u sarkazmu,
ima nešto i u klasičnom podjebavanju.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 24 Jul 2013, 23:51
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
hahahahhaha
fali ovdje nekoliko vocki :D

Jao Laki sta mi je smijesno..ne mogu ovako javno :lol: :lol:

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 25 Jul 2013, 00:12
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Ne zavodim...ponasam se
ako me zavede ne opirem se

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Kako i čime je/ga zavodite?  |  Poslato: 25 Jul 2013, 20:42
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
zavodim ga desnom,
dobro, nekad i lijevom rukom


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker