Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 22 Apr 2018, 22:20

Autoru Poruka
slnet
Post  Tema posta: Prevoznici svih zemalja ujedinite se  |  Poslato: 15 Mar 2015, 12:15

Pridružio se: 15 Mar 2015, 12:06

Ako ste pratili 'Shipping Wars' emisiju na History-ju, znate da se radi o prevoznicima koji transportuju robu po Americi.
Poslove dobijaju preko sajta, tako sto se takmice na aukciji. Ko da najbolju ponudu daj dobija posao.
Naleteo sam juce na reklamu sajta http://prevoznici.com na facebook-u . Moram priznati da me je odusevila ideja da se napravi nesto kao sajt koji postoji u Americi.
Sta vi mislite da li moze ovo kod nas da uspe?
Znam da mozda ovo nekima nece biti zanimljivo, ali ja se bavim selidbama i jako mi je tesko da dolazim do poslova, tako da vidim ovo kao odlicno resenje.

Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prevoznici svih zemalja ujedinite se  |  Poslato: 15 Mar 2015, 22:21
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49

Moze uz dobar marketing koji treba biti usmjeren prema ciljnoj grupi...Cak i ako se ne bavis selidbom, nije lose pratiti razvoj te stranice i ideje pa se u pravom trenutku odluciti baviti tim. :)
A nije uvijek samo dobra cijena odlucujuci faktor...ja kao korisnik bih gledala vise faktora, od sigurnosti i ozbiljnosti do referenci.
Malo tesko da to kod nas moze izgledati na isti kalup kao u shipping wars, ali slicno i uz provjerene ljude koji organiziraju sve to..moze, sto da ne.
Meni kao laiku se ideja cini ok.

Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prevoznici svih zemalja ujedinite se  |  Poslato: 15 Mar 2015, 22:22
Korisnikov avatar
*VIP*

a naslov teme ti je..onooo..bezveze brate :D

Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Prevoznici svih zemalja ujedinite se  |  Poslato: 15 Mar 2015, 22:49
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01

napokon kamiJondŽija [clap1.gif] [clap1.gif] [clap1.gif]

Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prevoznici svih zemalja ujedinite se  |  Poslato: 15 Mar 2015, 22:52
Korisnikov avatar
*VIP*

vidi ove :lol:
dodje mi da podrignem od dragosti hahaha

Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Prevoznici svih zemalja ujedinite se  |  Poslato: 15 Mar 2015, 23:14
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01

jooj da doČekam brkajliju ovde [jupijaja.gif]
pa nek ide život [0happycoeur.gif]

Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prevoznici svih zemalja ujedinite se  |  Poslato: 15 Mar 2015, 23:18
Korisnikov avatar
*VIP*

eto...to je stereotip
ja ih znam i bez brkova :D

mada svakom brki bolje kamion stoji
sto jes jes hehehe

Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu