Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 16:57


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 11 Feb 2013, 14:04
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Zatvorenik švercovao telefon u anusu, zvonio mu pred stražarima!

Zatvorenik (58) iz Šri Lanke je pored telefona švcercovao i blutut slušalicu. Ono čemu se nije nadao je da će mu telefon zazvoniti u najnezgodnijem trenutku i na vrlo nezgodnom mestu


Slika

Foto: Ilustracija
KAKAV BAKSUZ! Zatvorenik u Šri Lanki doživeo je krajnje neprijatnu situaciju, naime telefon koji je pokušao da prošvercuje u anusu, zazvonio je u trenutku dok su ga stražari sprovodili.

Da stvar bude neprijatnija, ovaj 58-godišnji zatvorenik je pored telefona švcercovao i blutut slušalicu. Ono čemu se nije nadao je da će mu telefon zazvoniti u najnezgodnijem trenutku i na vrlo nezgodnom mestu. Rendgenskim snimkom utvrđeno je gde se telefon tačno nalazi i ubrzo je uklonjen.

Iz ove priče se izvode dve pouke: Pazite se svakog ko pokušava da vam proda korišćen telefon (ne možete znati sigurno gde je telefon bio) i drugi: ukoliko vam padne na pamet da telefon švercujete na ovaj način, obavezno ga isključite.

(I. D.)

Telegraf

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Kalina
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 06 Mar 2013, 09:34
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Feb 2013, 00:15
Postovi: 490

OffLine
Betmen hapsi po Britaniji

Svetski mediji preneli su priču o pojavi heroja, a mnogi sui se razočarali kad se ispostavilo da maskirani Vorbi nema supermoći, već je u policijsku stanicu kolima odvezao svog prijatelja Denija Frejna

e

LONDON - Prevezao prijatelja.
Britanski policajci bili su zaprepašćeni kad im je u stanicu u Bredfordu pre nekoliko dana čuveni junak iz stripa Betmen doveo lopova i otišao. Posle nekoliko dana potrage za misterioznim čovekom pod maskom, ispostavilo se da je reč o Britancu Stenu Vorbiju (39), dostavljaču kineske brze hrane.

Svetski mediji preneli su priču o pojavi heroja, a mnogi sui se razočarali kad se ispostavilo da maskirani Vorbi nema supermoći, već je u policijsku stanicu kolima odvezao svog prijatelja Denija Frejna (27), koji je odlučio da se preda zbog krađe i prevare.Naime, Vorbi je bio u Londonu u kostimu superheroja na utakmici finala Liga kupa, u kojem su se takmičili njegov Bredford i Svonsi.

- Deni me je usred utakmice pozvao i pitao da li mogu da ga odvedem u policiju. Čim se utakmica završila, odvezao sam se kući i poveo Denija do prve stanice. Mnogo sam pio tog dana, zato nisam ni primetio u čemu sam ušetao u policijsku stanicu. Kad me je policajac čudno pogledao i počeo da se smeje, shvatio sam da sam odeven kao Betmen i rekao da zaslužujem medalju jer sam uhvatio zlikovca - ispričao je Vorbi.


e


Kurir

_________________
Kad zaćutim, okrenem se i odem. To ne znači da si ti pobedio.
To znači da više nisi vredan mog vremena.
Čarls Bukovski


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 06 Mar 2013, 15:34
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
MILF: Majka spavala s najboljim drugom svog sina (15)

Vendi Krauel (37) je momku rekla da se "pretvara da ima 18 godina", a ljubav su vodili u njenom bračnom krevetu i u kolima koje je parkirala u ćorsokacima

Slika

Foto: Mesa County Jail
Vendi Krauel (37), majka 15-godišnjeg momka iz američke savezne države Kolorado, optužena je da je zavela i imala seksualnu aferu sa najboljim prijateljem svoga sina.

Afera je, navodno, trajala tri sedmice, u periodu u kome je gospođa Krauel bila u braku, a optužena je po pet tačaka za seksualni napad i po pet tačaka za seksualni napad na maloletno lice: po jedno za svaki put kada su vodili ljubav.

Krauelova je dečaku rekla da se “pretvara da ima 18 godina”, a sastanke su imali u njenom bračnom krevetu i u kolima koje je parkirala u ćorsokacima.

Majka “zlostavljanog” dečaka je posumnjala da nešto nije u redu, zbog čega je zavirila u sinovljev telefon, u kome je pronašla inkriminišuće poruke, uključujući i one u kojima jedno drugom izjavljuju ljubav.

Određena joj je kaucija u iznosu od 10.000 dolara. Vendi negira sve optužbe.

(Telegraf.rs / New York Daily News)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 11 Mar 2013, 18:14
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Silovao svinju po imenu Majkl Džekson!

Neimenovanog 35-godišnjaka je sud optužio da je imao seksualini odnos sa životinjom i nedolično ponašanje na javnom mestu u novembru prošle godine


Slika

Foto: Foter/babasteve
Čovek koji je optužen da je imao seks sa svinjom ljubimcem koja se zove Majkl Džekson, u australijskoj oblasti Severna teritorija, se pojavio pred sudom u Darvinu.

Svinja Majkl Džekson je morala da bude upucana nakon incidenta u Alianguli na ostrvu Grote Eilandt.
Sudu je rečeno da je mentalno zdravlje optuženog pod znakom pitanja, a odbrana je tražila da optužbe budu odbačene.
Nastavak suđenja je odložen do saslušanja koje će se održati kasnije ovog meseca.

(Telegraf.rs)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 21 Mar 2013, 13:27
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine

Nisam glupa, nego pijana!

Tinejdžerku morali vatrogasci da spasavaju nakon što se zaglavila u bebećoj stolici.
Amber Džekson (19) pila je sa društvom u Hovu, u istočnom Saseksu, kada joj je postavljen izazov da se "uvuče" u stolicu za hranjenje male dece.


Slika

Amber je uspela da uvuče noge i pozira za fotku, ali onda je shvatila da ne može da se izvuče iz stolice. U panici, prijatelji su je oborili na pod da ne bi morala da stoji u nezgodnom položaju, i pozvali Hitnu službu.

Amber su vatrogasci morali da vade iz stolice, tako što su posebnim sečivima isekli stolicu sa nje. Tinejdžerka nije mogla da hoda oko sat vremena nakon ove "avanture", jer joj je stegnuta stolica prekinula krvotok u nogama.

"Slika je obišla Internet, i baš me je sramota. Gomila ljudi piše da sam glupača, ali nisam glupa, samo sam bila pijana", rekla je Amber koja je obećala da će sledeći put preskočiti ovakve izazove kada popije.

(MONDO)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 25 Mar 2013, 16:45
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Nemica (39) mesecima spavala pored mrtve majke (70)!

Policija će istražiti da li je žena, koja je poslata na psihijatrijsko ispitivanje, nepravno prisvajala majčinu penziju, pa je to bio razlog zbog kojeg nije prijavila njenu smrt ili je u pitanju nešto posve drugo


Slika

Foto: Flickr/allspice1
Kad je procenitelj lokalnog suda došao u jedan stan u Minhenu da bi procenio vrednost predmeta vlasnice kojoj bi oni zbog dugova trebalo da budu oduzeti, zatekao je krajnje uvrnut prizor – mrtvu staricu koja je ležala na sofi. Njena ćerka je priznala da nije prijavila majčinu smrt.

Naime, žena (39) pokazala je procenitelju leš mrtve majke koji je i dalje bio u stanu, a da bi opravdala svoj postupak izjavila je da nije bila u mogućnosti da pokrije troškove sahrane.

Procenitelj, koji je poslat na procenu predmeta i nekretnine zbog dugova vlasnice stana u minhenskoj četvrti Musač, odmah je slučaj prijavio policiji, koja je morala da obije vrata da bi ušla u stan. Nadležni su zatekli jeziv prizor - ostaci starice (70) ležali su na sofi pored mesta na kojem je spavala njena ćerka.

Foto: commons.wikimedia.org
Policija će istražiti da li je žena, koja je poslata na psihijatrijsko ispitivanje, nepravno prisvajala majčinu penziju, pa je to bio razlog zbog kojeg nije prijavila njenu smrt, ili je u pitanju nešto posve drugačije.

Policija je saopštila da je incident još tragičniji jer žena, koja je inače živela od socijalne pomoći, nije ni planirala da plati sahranu.

U Nemačkoj država obezbeđuje sredstva korisnicima socijalne pomoći za sahranu bliskog rođaka ukoliko prijave smrt.

(Telegraf.rs / Izvor: thelocal.de / Foto-ilustracija)



_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 27 Mar 2013, 15:13
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
LUDAČA: Istetovirala kako oralno zadovoljava konja (FOTO)

Nažalost, cela ova slika dolazi nam bez objašnjenja i bez konteksta, tako da samo možemo da nagađamo. Uostalom, možda čak i sama tetovaža nije trajna kako se čini


Slika

Foto: Imgur
Šta je ovoj devojci bilo u glavi, kada je na butini istetovirala curu koja konju pruža felacio? Da li je bila pijana, ili možda drogirana, ili je jednostavno samo ekscentrična i želela da bude u centru pažnje celog interneta?

Ovo su samo neke od hipoteza koje su počele da kruže internetom, sa ciljem da objasne zbog čega bi neko trajno na sebe stavio stigmu zoofiličara.

Nažalost, cela ova slika dolazi nam bez objašnjenja i bez konteksta, tako da samo možemo da nagađamo. Uostalom, možda čak i sama tetovaža nije trajna kako se čini.

Dok čekamo nekakvo objašnjenje svega ovoga, slobodni ste da spekulišete o ovome u komentarima ispod teksta.

Šta vi mislite?

(Telegraf.rs / Izvor: Imgur)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 12 Maj 2013, 14:08
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
OGLAS KOJI JE NASMEJAO CEO FEJSBUK: Kako Srbin reklamira radnju i traži ženu (FOTO)

Oglas za novi frizerski salon "IN" doživeo pravu slavu na Fejsbuku. Ako vam treba šišanje, "šminkanje usne", "ćubanje obrve", ili, pak, imate do 27 godina i tražite muža... pravo rešenje je frizerski salon "IN". Lokal je klimatizovan!

[thumb=http://www.smedia.rs/upload/954736_10200618495479214_1498861899_n.jpg]http://www.smedia.rs/upload/954736_10200618495479214_1498861899_n.jpg[/thumb]


S media


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 09 Nov 2013, 21:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
"Horor" torta za venčanje

Za mnoge venčanje je sinonim za ruže, anđelčiće i gugutke, ali ne iz jedan mladi par Teksašana koji je gostima na svojoj svadbi poslužio pravu "horor" tortu

Slika

OSTIN - Za mnoge venčanje je sinonim za ruže, anđelčiće i gugutke, ali ne iz jedan mladi par Teksašana koji je gostima na svojoj svadbi poslužio pravu "horor" tortu.

Kako prenosi televizija ABC, više nego morbidnu tortu je osmislila i realizovala sama mlada, 28-godišnja Natali Sajdserf, koja je po struci poslastičarka.

Kada je trebalo da izabere kolač za svoje venčanje, Natali je odlučila da napravi nešto originalno, a kako ona i njen suprug Dejv vole filmove strave, kreirala je tortu koja više izaziva gađenje nego divljenje.


Naime, torta ima oblik dve odrubljene glave, njene i Dejvove, koje leže u lokvi krvi.

"Obožavamo horor filmove. Dok smo gledali jedan takav film, predložila sam Dejvu da napravim tortu sa našim odsečenim glavama. On je odmah pristao", kazala je neobična mlada u izjavi za kanal ABC.

"Nismo upozorili svatove tako da su bili u šoku kada su videli tortu. Ali im se posle jako dopala", dodala je ona.

Za pripremanje svadbene torte, Natali je napravila patišpanj koji je prekrila kremom od vanile i čokolade.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: Ludi ljudi - lud svet  |  Poslato: 30 Jan 2017, 19:19
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Toliko joj je smrdelo međunožje da su putnici padali u nesvest. Čak je i avion prinudno sleteo!



"Pomislio sam da je nešto ušlo u tu ženu i da je unutra umrlo"
Ono što je delovalo kao obična vožnja avionom do Vašingtona pretvorilo se u užasan događaj, kada je avion prinudno morao da sleti u Šarlotu jer je nekolicini putnika pozlilo od smrada iz intimne regije jedne od putnica.
Otac i ćerka dobili dvoje dece, sud ih drugi put osudio za incest: Vezu su počeli pre šest godina

– Pomislio sam da je nešto ušlo u tu ženu i da je unutra umrlo. Mirisala je na mešavinu dijareje i soka od skanka – rekao je Džamal, jedan od putnika kome je pozlilo.

Prvo se nekoliko putnika požalilo na smrad, ali nakon što se nekoliko njih bukvalno onesvestilo, kompanija Junajted Erlajns odlučila je da prinudno sleti.

Na lice mesta je došla sanitetska ekipa koja je odvela putnicu i dezinfikovala avion.

– Ja ne mogu da verujem da žena može bilo gde da ide sa takvim smradom, a kamoli u avion. Razmišljam da tužim kompaniju i napustim posao jer ću godinama imati traume od ovog događaja, a bojim se da taj smrad nikad neću moći da zaboravim – rekla je ogorčena stjuardesa sa ovog leta.

Larisa Džons, nesrećna putnica sa smrdljivom vaginom, odvezena je u obližnju bolnicu.

(Telegraf.rs)


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker