Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 26 Apr 2024, 15:52


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 23 Jul 2012, 19:01
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Aleksandra Nakova pakleno seksi

Makedonsku starletu pamtimo iz Survajvera po seksi izgledu, ali i time što nije mogla da se uklopi uz ostatak ekipe

Slika

Slika

Slika

Slika

Pakleno seksi!Ono što su Stanija i Soraja za Srbiju, to je Aleksandra Nakova za Makedoniju.

Plejbojevu zečicu Aleksandru Nakovu iz Makedonije gledali smo u rijalitiju "Survivor". Zapamtili smo je po seksi izgledu, ali i time što nije mogla da se uklopi uz ostatak ekipe.

Rijaliti je davno završen, ali Aleksandrine fotografije okupiraju štampu suseda.


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 23 Jul 2012, 23:13
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Vlada Vuksanović se uselio u stan Nataše Bekvalac (Video)

Vlada Vuksanović i Nataša Bekvalac žive zajedno u stanu koja je novosadska pevačica zakupila sa svojom sestrom Kristinom u naselju Oaza.

Slika

Vlada Vuksanović i Nataša Bekvalac žive zajedno u stanu koja je novosadska pevačica zakupila sa svojom sestrom Kristinom u naselju Oaza.

Pošto se Kristina Bekvalac pomirila sa mužem, Nataša je, kako piše "Scandal", odlučila da u njenom domu živi sa Vladom Vuksanovićem, dok je maneken u Srbiji. Zaljubljeni par sve češće zajedno viđaju komšije u ovom beogradskom naselju.

"Vlada je doneo neku torbu i tu boravi već nekoliko dana. Stalno piju kafu u kafićima kod Više poslovne škole. Skoro svakodnevno, čim ustanu, negde oko 12, zajedno borave u tim lokalima" – rekao je neimenovani izvor za "Scandal", koji je ujedno i njihov komšija.

Mediji već odavno spekulišu o vezi atraktivne pevačice i manekena. Da podsetimo, Nataša i Vlada su snimili spot za pesmu “Pozitivna sam”, gde su razmenjivali nežnosti na plažama Ibice. Par je pre mesec dana viđen na Braču, na kome su proveli neko vreme zajedno.



Svet+


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 26 Jul 2012, 15:23
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Kristina Bekvalac prelazi u pevačice?

Stilistkinja i sestra Nataše Bekvalac odlučila je da pođe sestrinim stopama i zapeva

Slika

Kristina Bekvalac je odlučila da promeni profesiju po kojoj je poznata u javnosti. Prema njenim rečima, možda će i ona uskoro postati pevačica.

- Mislim da ću i ja da propevam, u duetu sa sestrom. Šta mislite, kako bi izgledalo? Imala sam priliku da budem u njenom spotu - pitala je stilistkinja fanove na Tviteru.

A šta vi mislite, da li je ovo dobra ideja?


Puls


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 26 Jul 2012, 16:01
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Poklon Vlade Vuksanovića za sve dame

Poznati maneken je oduševljen popularnošću na Tviteru

Slika

Vuksanović nam je otkrio da ga novinski tekstovi lepo nasmeju, zamolio novinare da mu jave kad nešto objave, a zatim i poklonio fotografiju "dragim prijateljima novinarima" .

Mi bismo ipak rekli da se obratio novinarkama, a šta vi mislite?


Puls


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 26 Jul 2012, 18:48
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Namamio je poklonom: Stanija se vraća vereniku zbog “mustanga”?!

Slika

Da se do ženskog srca može stići raznim putevima, u to ne sumnjamo, a put do srca popularne starlete, jeste skupocen poklon! Stanija nam je na Tviteru otkrila da je u Americi čeka verenik: “Ovako je neko ostao da čeka… dok ja u Srbiji Bogu kradem dane! <3", napisala je starleta.
Naime, Stanija Dobrojević je već nekoliko puta odlagala svoj put za Ameriku, kako zbog privatnih, tako i zbog poslovnih razloga. Samo što se vratila iz Makedonije, sutra već ide u Grčku. Ona će krajem avgusta nastupati na modnoj reviji, a 1. septembra je domaćica di-džej Darenu Emersonu u Areni.

Slika

Verenik više ne zna kako da je ubedi da se vrati, pa joj je kupio belog mustanga kojeg je već dugo želela. Poklon je raznežio pa je zato postavila fotku verenika na Tviter, saznajemo od izvora bliskog Staniji.
Očigledno je da nagađanja da je sa Ljajićem u vezi nisu narušile njihov odnos ili je dečko rešio da se izbori za nju po svaku cenu. Da li će to omekšati srce srpske starlete, ostaje da vidimo…

Slika


Svet

Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 27 Jul 2012, 20:36
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Bili smo u zabludi! Stanija: Nisam starleta, završila sam fakultet!

Slika

Nakon što mesecima unazad njene obnažene fotografije krase strane tabloida, Stanija je odlučila da ona zapravo nije starleta! Štaviše, ova titula je vređa, a ni toliko pojavljivanje po medijima, kako tvrdi, nije bilo njena ideja!
“Nisam starleta, završila sam fakultet, ali to očigledno nije nikome bitno, svi pričaju samo o mojoj guzi i grudima! Slikanje za “Plejboj” i “Maksim” bio je hir, sve ostalo o golotinji što se piše o meni je suvišno. Što se tiče pesme “Umri bez mene”, nisam planirala da je snimim, bukvalno su me uvukli u studio iako sam im rekla da ne znam da pevam! Nemam pevačkog iskustva, ali pesma je okej. Moji fanovi na Tviteru su oduševljeni, mada spotom nisam baš zadovoljna.”
Iako nije poricala da je u vezi sa Ademom Ljajićem, čak je sama potpirivala sumnje da među njima nešto ima, a pričala je i o svojoj vezi sa Vladimirom Volkovim i Gojkom Kačarem, sada kaže: “Nemam pojma kakvi su fudbaleri u krevetu jer ih nikad nisam probala.”
I dok se svi dobro sećaju da je u Survivoru, koji je sniman početkom godine, na sav glas vikala kako nema dečka i kako je slobodna, sada kaže: “Verena sam već duže vreme. Muka mi je da svi pričaju samo o mojoj guzi i grudima”, zaključuje Dobrojevićeva, a mi kažemo – pa, pokaži nam diplomu, pa ćemo o njoj!


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 27 Jul 2012, 20:38
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Lice više i ne mora da se vidi: Stanija objavila novu “hot” fotku na Fejsu!

Slika

Stanija Dobrojević ne prestaje da izbacuje svoje provokativne fotografije. Posle spota njenog prvog muzičkog prvenca “Umri bez mene“, atraktivna starleta je svojim fanovima na drušvenim mrežama “poklonila” još jednu seksi fotku. Na slici dominira (opet) njena beskprekorna figura, a u prvi plan izlaze njena guza i grudi.
Komentari na Fejsbuku, gde je Stanija objavila fotografiju, su više nego pozitivni. Inače, Dobrojevićeva će sa “koleginicom” Aleksandrom Nakovom ugostiti britanskog di-džeja Darena Emersona, koji će gostovati u našoj prestonici u septembru povodom četvrtog po redu “Foam Festa”.


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 28 Jul 2012, 12:17
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Martina Vrbos iskreno o sebi: Debela Hrvatica će osvojiti svet!

Slika

Nakon što je svetska zvezda Adel na svom sajtu objavila snimak Martine Vrbos kako izvodi jedan njen hit, “survajverka” je dobila ponudu za inostranu karijeru! Naime, ova Hrvatica tvrdi da menadžeri od nje ne traže da smrša da bi postala slavna u Americi.
“Menadžerima sam rekla da ću smršati iako sam lagala čim sam progovorila. Da mogu da smršam, učinila bih to pre 15 godina. Ali oni su mi na to rekli: ‘Ne, ne skidaj kilograme! Ostani takva kakva jesi.’ Eto, valjda oni znaju šta im treba u Americi. Tako će im debela Hrvatica ‘kantati’ po Americi”, rekla je Martina sa osmehom i dodala da ne želi na dijetu.
“Dok drugi nabadaju lubenicu, ja bih nabadala punjene paprike”, poručila je Hrvatica.


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 29 Jul 2012, 12:25
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Milan Gromilić: Posetio Maju Lenu

Slika

Finalista „Survajvera“ Milan Gromilić otišao je s porodicom u Hrvatsku da poseti Maju Lenu Lopatni. Gromilići će tamo provesti nedelju dana, a onda svi zajedno dolaze na dvonedeljni odmor u Budvu.

- Zujimo po ceo dan, baš mi je drago što su Milan i njegova porodica kod mene - kaže Maja.


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 29 Jul 2012, 19:45
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
EKSKLUZIVNO: Martina Vrbos se ošišala do glave!

Slika

Martina Vrbos se danas u Bečićima pojavila sa novom frizurom tj. onim što je od nje ostalo! Martina je postala ćelava pevačica. A kako smo saznali nju je do glave ošišala drugarica. Martina je oduševljena novom frizurom i ponosno je šeta plažom a vi ocenite kako joj stoji.


Scandal


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker