Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 25 Apr 2024, 14:59


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 31 Jul 2012, 16:59
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Nikola Šoć pokazao curu, al’ otpozadi

Nikola Šoć objavio fotografiju na kojoj se vidi ženska osoba u tangama, ali nije dao da se vidi njeno lice

Slika

Polako.
Maneken i finalista „Survajvera“ Nikola Šoć juče je na svom Fejsbuk profilu objavio sliku svoje nove devojke. I to polugole, u tangama. Posle lude noći koju su proveli u njegovom stanu, maneken je svoju sreću želeo da podeli sa prijateljima. Iznad fotografije je napisao: „Sreća moja, ona najbolje zna kako da mi započne dan na prazan stomak. Nadalina muti jaja“.

- Konačno sam našao ženu koja će mi kuvati. Malopre smo pobegli iz grada i otišli na jedno malo ostrvo pored Budve, želimo na miru da se vatamo - kroz šalu nam je rekao Šoć.

Slika


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 01 Avg 2012, 23:58
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Udarilo joj sunce u glavu: Martina Vrbos zaboravila da obuče kupaći!

Slika

Učesnica ovogodišnjeg najsurovijeg rialitija “Survivor” Martina Vrbos pokazala je na Crnogorskom primorju novu frizuru, ali i grudi.
Tokom njenog učešća u “Survivoru” i boravka na Kostariki, nismo imali prilike da je vidimo ni u kupaćem kostimu, uvek je bila u majici. Iako je promenila vizuelni identitet i kosu skratila maltene do glave, prepoznali smo je i fotografisali u plićaku.
“Majicu nosim zato što sam izgorela od sunca, inače biste me videli i bez nje”, kroz smeh nam je rekla, po mišljenju mnogih, najzabavnja učesnica ovog rijalitija.
Martina se nalazi na Crnogorskom primorju, gde nastupa, ali i uživa. U ljubavnoj je vezi sa Crnogorcem Albertom, koji živi u selu Tuzi, a koje se nalazi blizu Podgorice.
“Super mi je s njim. Iako on ne želi da se eksponira u javnosti jer se ne bavi javnim poslom, odlično se slažemo”, rekla je Martina.

Slika

Na pitanje zašto je skratila kosu, Martina odgovara: “Želela sam promenu. Sviđa mi se kako mi stoji, iako moj dečko voli dugu kosu. Šetala sam Budvom i prolazila pored frizera kada sam, u momentu, odlučila da obrijem glavu. Ušla sam, sela i završila. Jedino što mi smeta jeste što za šišanje, koje košta pet evra, meni naplate 20. Valjda misle da ležim na milionima jer me prepoznaju s televizije”, požalila se Martina.


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: U novinama piše...  |  Poslato: 02 Avg 2012, 00:45
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
POKUŠALI DA SAKRIJU ALI NIJE IM USPELO: OŽENIO SE OGNJEN KAJGANIĆ! (FOTO)

Učecnik "Survajvera" i rukometaš dobro je skrivao tajnu da je po drugi put stupio u brak, ali je ova infrmacija ipak ugledala svetlost dana.

Slika

Slika

Slika

Poznati rukometaš Ognjen Kajganić oženio se pre mesec dana. Bivši učesnik "Survajvera" u strogoj tajnosti stupio je u brak sa manekenkom Adrianom Lolom Karan.

- Svadbeno veselje održano je u poznatom novosadskom klubu, a pored kumova, svadbi je prisustvovalo tek tridesetak najbližih prijatelja mladenaca, kaže sagovornik blizak paru, i dodaje:

- Ognjen Kajganić i Lola Karan nisu želeli da od venčanja prave cirkus za medije, pa su ovaj čin obavili skromno i za svoju i dušu svojih prijatelja, ali su zajedničke fotografije, na kojima se vidi koliko su zaljubljeni, objavili na Lolinom Fejsbuku. Njihova priča i ljubav mogu se svrstati u one filmske, jer su Lola i Ognjen dugo su bili veliki prijatelji, a onda su shvatili da je vremenom prijateljstvo preraslo u pravu ljubav. Koliko su zaljubljeni čini se da je to jedna od onih ljubavi za sva vremena, kaže bliska prijateljica nove gospođe Kajganić.

Loli Karan ovo je prvi brak, dok Ognjen Kajganić iza sebe ima jedanu neuspalu bračnu vezu, sa voditeljkom TV Pinka Aleksandrom Jeftanović.

Na profilu Lole Karan, u komentarima ispod fotografija mogu se pročitati čestitke prijatelja, a fotografije koje govore i više od reči. Uz želju da ovako srećni budu još dugo!


Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 02 Avg 2012, 22:40
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
NIJE LAKO SMUVATI STANIJU: Koji je šmeker platio ceh od 107.524 evra?!

Atraktivna starleta na svom Tviter profilu objavila fotografiju fiskalnog računa s plaže u Sen Tropeu, na kojem piše neverovatna suma - 107.524 evra

Slika

Stanija Dobrojević je svakodnevno na meti pripadnika jačeg pola, prevashodno zbog svog atraktivnog izgleda. Ipak, da nije samo zgodna, već i duhovita, Stanija je pokazala svojim najnovijim tvitom, uz koji je okačila fiskalni račun sa plaže u Sen Tropeu, na kojem piše neverovatna suma – 107.524 evra.

- Evo kako prođe svako ko u muvanju upotrebi rečenicu: “slobodno poruči šta god želiš”! I ja poručila! Nije lako smuvati Staniju!

Naravno, reč je o parodiji na skupocen život svetskih starleta, za čiju naklonost brojni bogataši ne štede novca.

Pomenuti račun napravljen je u francuskom letovalištu Sen Trope, a nepoznati bogataš je u popularnom klubu „Nikki Beach“ napravio ceh nepojmljiv za naše uslove. Na njemu se vidi da je samo jedna flaša specijalne edicije šampanjca “Dom Perinjon” koštala neverovatnih 50.000 evra!


Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 07 Avg 2012, 20:03
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
I kad nije gola, Stana je do bola

Stanija na bazenu hotela „Splendid“ uradila set fotografija u crvenom kupaćem kostimu

Slika

Baš dobra!
Starleta Stanija Dobrojević ovih dana boravi u hotelu „Splendid“ u Bečićima, gde je i nastao set ovih seksi fotografija. U crvenom kupaćem kostimu, Stanija je uživala u bazenu i džakuziju ovog luksuznog hotela, gde će ostati do kraja nedelje. Dakle, ovako to izgleda kada Stanija uživa. A ovako izgleda i kada želite da uživate u Staniji, tačnije u njenoj zategnutoj guzi, ravnom stomaku i „ugrađenim“ pločicama (model „teretana je zakon“). Pa onda nek svi uživaju!

Slika

Slika

Slika

Slika


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 08 Avg 2012, 15:08
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Džaba je gladovala: Martina Vrbos vratila kilograme koje je izgubila u Survivoru!

Slika

Hrvatska pop zvezda Martina Vrbos vrele letnje dane uglavnom provodi kod svog dečka Alberta u Podgorici, ali da bi se rashladila često se spusti do primorja kako bi uživala na plaži. S obzirom na vedar duh po kom je poznata, bivša takmičarka “Survajvera” svaki slobodan trenutak koristi da bi se dobro zabavila. Paparaco Pressa uslikao je šarmantnu plavušu u Budvi dok je svojoj drugarici vezivala turban na glavi, nakon čega su se zajedno brčkale u plićaku.
Ipak, ono što ne može promaći nikom ko baci pogled na ove fotke, je činjenica da je Martina vratila sve kilograme koje je izgubila tokom boravka u “Survivoru”. Da li je u pitanju nedostatak discipline, ili neki drugi razlog, ne znamo, ali možemo da zaključimo da je džaba gladovala mesec dana!

Slika

Slika


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 11 Avg 2012, 22:04
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ne misli o kalorijama: Stanija ne drži dijetu?!

Slika

Obla guza, zategnute butkice, ravan stomak a sve to starleta nije zaradila u teretani.


Slika


“Jedem najveću palačinku”, napisla je Stanija Dobrojević a da zaista jede ovako obilan obrok postoji i dokaz!

Slika

Na slici starleta sedi u kupaćem kostimu za stolom na kome je čeka ukusno jelo. Sa njim se hrabro borila uz pomoć viljuške i noža, a sigurni smo da ga je i savladala. Izgleda da je majka priroda bila i te kako darežljiva prema Staniji jer njoj nisu potrebne neprestane vežbe da bi imala dobro telo. Šta vi mislite?


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 21 Avg 2012, 17:00
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Kristina Bekvalac prvo letovala sa bivšim mužem, pa onda sa dečkom!

Slika


Kristina Bekvalac, mlađa sestra pevačice Nataše Bekvalac, posle letovanja s ćerkicom Petrom i bivšim suprugom Ivom Martinovićem otišla je na more i s novim dečkom, tridesetogodišnjim Crnogorcem, otkriva za Kurir blizak prijatelj sestara Bekvalac.
“Tek što se vratila s letovanja sa bivšim suprugom i ćerkicom, Kristina je ponovo otputovala, ali ovoga puta s dečkom. Reč je o tridesetogodišnjem Crnogorcu čiji identitet pokušava da sakrije i od bliskih prijatelja, pa je priliku da ga vidi imala samo njena sestra Nataša. Iako nije pobrala baš sjajne kritike okoline, Kristina se zbog istih ne uzbuđuje preterano, pa se može očekivati da će za koji dan i neka od društvenih mreža biti preplavljena slikama s letovanja”, zaključuje sagovornik ovog lista.
Tragom ovih informacija u više navrata pokušali smo da kontaktiramo s Kristinom, ali bivša “survajverka” nije odgovarala na pozive, ali ni na mnogobrojne poruke koje su joj novinari slali.


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 24 Avg 2012, 17:23
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
PREKRŠILA OBEĆANJE: Stanija ponovo gola! (FOTO)

Starleta je samo dan nakon što je obećala da se penzioniše od golotinje, na društvenim mrežama objavila dve nove obnažene slike


Starleta Stanija Dobrojević koliko juče je obećala da se zbog svojih najmlađih fanova, a naročito devojčica, odriče golotinje. Doduše, u obećanju nije naznačila da li se odriče totalne ili samo delimične golotinje, a već danas je objavila fotografiju na kojoj je obnažena tačno toliko da obećanje (ne) prekrši. Nosila je na sebi brushalter, gaćice, pa čak i patofne.

Treba pomenuti da je nakon njene izjave o penzionisanju u golotinju veliki broj njenih muških fanova na društvenim mrežama pozvao je da se predomisli i da prekrši svoje obećenje, a na ovakav način je uspela da zadovolji sve.

Slika

Nedugo nakon toga, ona je fanove na Tviteru obradovala još jednom “obučenom fotografijom”. U prvom planu na slici je njena guza odevena samo u crvene čipkaste “žabice”.

Stanija je na Tviteru uz fotografiju napisala i postskriputum :

- Nije gola, obučena je.

Pogledajte fotografije i sami prosudite da li je obećanje prekršila ili da nastavimo da joj verujemo na reč.

Slika


Telegraf


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 05 Sep 2012, 22:19
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
HIT!!! Muka vam je od Stanije?! Evo rešenja!

Slika

Kako je Stanija Dobrojević apsolutno najtraženija – ali i najomraženija poznata ličnost na portalima poslednjih meseci, mnogi naši čitaoci žalili su se da bi voleli da mogu da otvore portal Svet.rs, a da ne vide vesti o njoj! Sada je i to moguće!
Naime, pojavio se add-on za Google Chrome, koji će vam omogućiti da više ne vidite vesti o Staniji! Naime, svuda gde se njeno ime pojavi, ovaj dodatak za vaš internet pretraživač preimenovaće ga u – boranija, i Stanijinu fotografiju (obnaženu, a kako drugačije?!) zameniti fotografijom ovog povrća.
Pa, ukoliko vam je “muka” od Stanije – evo zdravog načina da se toga rešite – isprobajte add-on OVDE!

Slika

Slika


Scandal

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker