Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 01:29


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 29 Maj 2012, 23:02
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
STANIJA KIDA: Ava je avatar, ona je nepotrebno iskustvo!

"Volkov me je opsedao, ali nisam htela da budem s njim. Nikad nisam bila s oženjenima. U indeksu imam samo desetke", kaže starleta

Slika

Stanija Dobrojević je za kratko vreme postala jedna od najintrigantnijih ličnosti srpskog šoubiznisa. Od učešća u rijalitiju “Survajver“, pa sve do slikanja za “Plejboj”, Stanija izaziva veliku pažnju medija. Zgodna starleta otkriva s koliko muškaraca je bila u ozbiljnoj vezi, kakav je student, ali i šta misli o saplemenici i koleginici iz susedne države Hrvatske Avi Karabatić:

- AVAtari su posebna vrsta, ako tako mogu da se izrazim. Sa takvom vrstom ljudi u životu nikada nisam imala kontakt, ali posle “Survajvera” sam obogaćena za jedno nepotrebno iskustvo, upoznavanje AVAtar vrste, šaljivo je prokomentarisala Stanija Avu, sa kojom je tokom “Survajvera” bila u sukobu.

Starletu su povezivali sa brojnim fudbalerima, a najviše medijske pažnje izazvale su priče sa Gojkom Kačarem i Vladimirom Volkovim.

- Istina je da me je Volkov dugo opsedao, ali nikako se nije mirio sa činjenicom da mi se ne dopada i da neću da budem sa njim. Dosadilo mi je da kojekakvi “fudbalerčići” ispadaju veliki zavodnici na konto mog imena, zato sam nepromišljeno i pročitala njegove sms-ove pred kamerama. Što se tiče Gojka, bivši su bivši, da su valjali ne bi ni bili bivši – izjavila je Stanija i potvrdila da nikada nije bila i neće u vezi sa oženjenim muškarcem.

Na pitanje da li joj smeta što je često u centru skandala, Stanija odgovara:

- Ja sam u privatnom životu kraljica skandala, tako da mi ovo u medijima nije ništa novo. Hvala Bogu pa mediji nisu skroz upućeni u moj život.

Dobrojevićeva je zbog obaveza u Americi, ali i učešća u rijalitiju “Survajver” zapostavila fakultet, ali smatra da nije napravila veliku grešku, jer savršeno balansira svojim obavezama i ciljevima.

- U mom indeksu stoje samo desetke, a fakultet sam namerno zapostavila, jer knjiga me uvek čeka, a ugovori, “Plejboj”, “Survajver” su sada iskoristivi ili nikad. Da sam na vreme diplomirala, sada ne bih bila poznata, niti bih kupila stan – kaže starleta.


Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 30 Maj 2012, 00:21
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
SURVAJVER: Borba za drugo mesto u finalu, Veliko veće u suzama

Kristina, Martina, Milan, Nikola i Vlada u borbi za mesto u finalu morali da vise na štapovima na zidu

Slika

Kristina, Martina, Milan, Nikola i Vlada ostali su u borbi za preostala dva mesta u finalu “Survajvera“. Sledeća borba, koja će odrediti drugog finalistu, zahtevala je veliku izdržljivost. Zadatak je bio da stoje na štapovima pričvršćenim za zid i da vade iz zida jedan za drugim dok ne ostanu na samo jednom štapu.

Na samom početku ispala je Martina, koja nije uspela ni da dohvati prvi štap kako bi ga skinula.

Na dugoj strani, među odbačenima, situacija je dosta mirnija. Oni su svesni da ih deli još malo vremena od kraja šoua. I pred sam kraj dočekalo ih je prijatno iznenađenje. Pošto su preostali članovi plemena Sibu već dobili video poruke od svojih najmilijih, red je došao i na članove Velikog veća.

Niko nije ostao imun na pisma koja su pristigla od kuće. Aleks je odmah po prijemu pisma briznula u plač, a čak je i Jelena pustila suzu.

- Pismo je veoma duhovito! Ovo mi nije jedan od najlepših trenutaka ovde, ovo mi je jedan od najlepših trenutaka u životu – rekla je Jelena.

Ava je došla do zaključka da roditelji najbolje poznaju svoju decu, jer su njeni u pismu “sve pogodili”.

-Budi ono što jesi, svoja, iskrena, dobra, ludasta, divlja, kako ti dođe . Ti si nama jedinstvena – stoji u Avinom pismu.


Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 30 Maj 2012, 08:15
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Survivor: U finalu Milan i Vlada, verila se Jelenina ćerka

Posle neprospavane noći zbog gledanja video poruka od kuće, pet preostalih takmičara kreće put novog izazova

Slika

Posle neprospavane noći zbog gledanja video poruka od kuće, pet preostalih takmičara kreće put novog izazova. Nakon ove igre, postalo je poznato ime drugih finalista koji će se pridružiti Sebastijanu, a to su Milan i Vlada. Veliko veće za to vreme suze lije, jer su dobili pisma od svojih najmilijih. Jeleni je ćerka poručila da se verila pa je rekla da joj je ovo najsrećnij trenutak u životu.

Na testu je izdržljivost. Takmičari treba što duže da ostanu na zidu u koji su zabodeni štapovi. Vremenom, štapove za koje se drže i na kojima stoje moraju da bacaju, što sve više otežava situaciju. Martina ispada već na startu, dok se ostali dobro drže. Vlada na pogrešan način izbacuje štap iz zida, zbog čega ispada iz daljeg takmičenja. Nakon njega leti i Kristina, a mučno držanje Milana i Nikole na samo jednom štapu više leži baletskom igraču. Nikola prvi čestita uplakanom Milanu kome je drago što je uspeo da ispuni obećenje dato kćerki i stigne do finala.


- Nije mi bilo teško zato što mi je njihova jučerašnja video poruka bila konstantno u glavi. Nisam u početku verovao da ću biti finalista, to sam želeo, ali ne pošto-poto, samo sam želeo da dobijem mogućnost da iskoristim tu priliku - rekao je Milan posle dobijanja narukvice za finale, a zatim je otišao na ostrvo gde ga je čekao Sebastian.

Slika

Border je ceo dan proveo sam opraštajući se od ostrva na kojem je proveo mesec dana. Iako se dosađivao iščekujući da se njegovi saplemenici vrate iz borbe, ugledavši Milana sa narukvicom oduševljeno je skočio i zagrlio čoveka koga je priželjkivao pored sebe u finalu. Zbunjen je što ne vidi i ostale, a Milan mu kaže da njih čeka još jedna borba koja će odrediti trećeg finalistu Survivora.

Slika

Vlada, Nikola, Kristina i Martina u novoj igri vraćaju se osnovama Survivora - vatri. Dobijaju šibice, piljevinu i drva da zapale vatru u kofi koja je smeštena na jednoj strani klackalice, a potom na drugom kraju klackalice moraju napuniti kofu sa vodom kako bi podigli vatru i njom zapalili baklju na vrhu. Trik ove igre je što je kofa s vodom bušna i stalno curi, pa su stalno morali da održavaju nivo vode. Pobednik je onaj koji prvi upali baklju. U ovoj iscrpljujućoj borbi, Vlada osvaja treću kartu za finale!

Slika

Dok se Sibu kupa u znoju, Veliko veće se kupa u suzama. Oni dobijaju pisma od svojih najdražih, a emocije najviše obuzimaju Aleks i maja Lenu. Ava konstatuje da je roditelji najbolje poznaju, dok se Jelena raspamećuje pismom svoje kćerke koja joj saopštava da se u međuvremenu verila.

Slika

- „Upoznala sam ga pre tri nedelje, svima se sviđa. Otac je oduševljen, Marija isto, vodila sam ga kod bake, pravila je porodični ručak" - čita Jelena deo pisma saplemenicima, ponosna na svoju naslednicu.

Šminkerka kaže da joj je ovo jedan od najsrećnijih trenutaka ne samo u Survivoru, već u životu.


Novosti


Vrh
Vladimir
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 30 Maj 2012, 14:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 18:49
Postovi: 1437

OffLine
Seve i Nataša Bekvalac zatvaraju Survivor

29. maj 2012. 19:52 > 11:10
Veliko finale u subotu obeležiće proglašavanje pobednika, ali i nastupi Severine Vučković, Nataše Bekvalac i Tonija Cetinskog.

Slika
Petar Stojanović, MONDO
Hrvatska pop zvezda je na svojoj Facebook stranici svim svojim obožavateljima poručila da će nastupiti u velikom finalu Survivora sa potpuno novom numerom.

"Znamo da ste jako nestrpljivi, ali izdržite još do ove subote kada vas očekuje premijeran nastup s novom pesmom u finalu Survivora", napisala je Seve na svom fan pejdžu koji broji više od 260.000 obožavatelja.

Severini će ovo biti prvi nastup od porođaja u februaru mesecu ove godine.

U velikom finalu biće proglašen pobednik i dodeljena nagrada od 50.000 evra, a u studiju Prve nastupiće i novosadska barbika Nataša Bekvalac i pop pevač Toni Cetinski.

Iako spisak finalista još uvek nije konačan, Nataša će u studiju bodriti svoju mlađu sestru Kristinu Bekvalac, koja će se večeras boriti za mesto u finalu.


(MONDO)

_________________
*Zivot se ne meri brojem udisaja,vec trenucima koji ti oduzimaju dah*


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 31 Maj 2012, 03:14
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Survivor: Nikola četvrti finalista, svađa i povratak kući

Posle borbe sa Martinom i Kristinom, Nikola je postao četvrti finalista. Iako pred odlazak kući Marko je osuo paljbu na Avu koja je svima za koje je glasala rekla „izvini“

Slika

Veliko Veće je s velikim oduševljenjem ispratilo Vladin plasman u finale i puni su reči hvale za "dobrog, lepog, zgodnog i lepo vaspitanog dečka" (Jelena). Nevenu, naravno, nije po volji tolika radost jer on ne voli toliko dobre i fine ljude, koji su sa svima super i nikada ne upadaju u konflikt. Posle borbe sa Martinom i Kristinom Nikola je postao četvrti finalista. Iako pred odlazak kući Marko je osuo paljbu na Avu koja se svima za koje je glasala rekla „izvini“.

Njemu bi draže bilo da je Kristina u finalu "jer je napravila pravu strku u međuljudskim odnosima". Ako se Ognjen pita, finalista treba da bude kompletna ličnost, i kao čovek i kao sportista, "a to je samo jedan". Ne saznasmo ko je njegov favorit, ali Avin osmeh je jasno stavio do znanja da je za nju Vlada taj, jedan jedini.


U plemenu je atmosfera kao pred prijemni ispit. Nikola je sav usplahiren zbog predstojeće borbe.

- Sutra, bejbe, pamet u glavu! - savetuje ga Milan, a trojka finalista razgovara i o budućem glasanju Velikog veća.

Slika

Vlada je srećan zbog svog uspeha.

- Pao mi je, ne kamen, nego Mont Everest sa srca! Nadam se da će Veliko Veće glasati pravedno i iskreno. Koliko znam, oni o meni imaju lepo mišljenje i nadam se da će to uzeti u obzir – rekao je Vlada.

Slika

I Sebastijan i Milan se nadaju da će veće glasati razumno, objektivno i srcem. A onda su se prepustili uživanju u poslednjoj noći na Kostariki. Kristina izjavljuje da se jednostavno lepo oseća i da jedva čeka da se vrati, zagrli svoju ćerku i nastavi sa svojim prelepim životom. Milana je savladala emocija, srećan je što su njih šestoro tu, zajedno, da gledaju zvezde i uživaju, ne gleda ih kao protivnike već kao prijatelje. Martina je pustila glas i zapevala.

- Ovi ljudi kod mene bude crtu zadovoljstva, bude to da se šalim i da sam dobro raspoložena, posebno Vlada – rekla je Martina.

Slika

A, novi dan Nikola dočekuje kao na iglama. On, Martina i Kristina nalaze se pred poslednjom šansom da sednu u četvrtu stolicu u finalu. Naizgled lak zadatak ih je propisno oznojio. Trebalo je osloboditi metalnu ručku kojom će proći kroz zeznuti lavirint, a zatim razbiti kutiju sa slagalicom i od puzli složiti reč Survivor. Lavirint im je koliko-toliko lako pao, međutim zapelo je kod slagalice. Kristina i Martina nisu imale dovoljno sreće uz sposobnost i koncentraciju, ali Nikola jeste i odnosi pobedu! Činilo se da Kristina i Martina nisu bile oduševljene kao kada se Sebastijan plasirao. Pobednički zagrljaj je pao, ali ne toliko euforičan. Ipak, finalista je bio srećan, ali i realan.

Slika

- Drago mi je što sam sa Sebastijanom, Vladom i Milančetom u trci za nagradu. Iskreno, nisu mi neke velike šanse u finalu pored njih trojice - izjavljuje on, a Kristina mu (valjda kroz zezanje) kaže da je u pravu jer sigurno neće imati njen i Martinin glas, jer je spavala 35 dana sa njim i sve uradila, a on je nije pustio da pobedi, a ni hrvatska pevačica ne može da veruje da je baš u toj igri pobedio Nikola.

Slika

- Meni je to katastrofa! - kaže kroz smeh - Da su bile pazle sigurno bih složila. Ali, uglavnom sretna sam zbog Nikole.

Po povratku u kamp, Nikolu je dočekala samo činija pirinča. Sebastijan, Milan i Vlada su se sakrili i pustili ga da se malo znoji. A kada su mu prišli, mali Šoć je bio kao razigrano dete. Milan i Vlada su mu od srca čestitali, a i Sebastijan se nasmejao. Kako god, četvorica najboljih pokupili su stvari i krenuli kući. Nije im bilo lako da se oproste od mesta na kom su doživeli mnoge lepe trenutke i stekli nove prijatelje. Ali, Milan se nada da će prijateljstvo da traje i po povratku u civilizaciju.

Slika

Svako je poneo poneko iskustvo. Sebastijan je ponosan na sebe što je naučio da barata mačetom i da ceni hranu, Nikola sebi zamera jedino što se trudio da bude dobar sa svima i da promeni neke ljude, a Vlada je zadovoljan što je, kao najmlađi, ušao u finale. On je, kako kaže, mnogo naučio o međuljudskim odnosima.

Slika

Veliko veće je dobilo poruku da ima pola sata da se spakuje, što oni pozdravljaju poslednjim kupanjem, uz pesmu "Mito bekrijo". Naravno, prethodno su uspeli da se podžapaju. Povod za pucanje Markovih živaca bilo je Avino izvinjavanje Žaretu i ostalima za koje je glasala. Ali, strasti su se smirile i članovi velikog veća su srećni krenuli kući. Na novi, najteži zadatak: Izabrati jedinog preživelog!


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 02 Jun 2012, 15:06
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
SURVAJVER, Milan: Ako pobedim, moja porodica će dobiti krov nad glavom!

Sebastian smatra da pobedu u finalu "Survajvera" zaslužuje Milan, dok je baletan izjavio da je on sam sebi favorit

Slika

Dan pre finalne večeri rijalitija “Survajver“, koji će se emitovati uživo iz studija Prve srpske televizije, a u kojem će biti odlučeno ko je “jedini preživeli”, finalisti “Survajvera” Sebastian Flajs i Milan Gromilić odlučili su da otkriju za koga navijaju.

Sebastian smatra da pobedu najviše zaslužuje Milan. Simpatični Hrvat kaže da, ako kojim slučajem on pobedi, sigurno će otići na neko putovanje, možda baš ponovno na Kostariku. Najlepši trenutak u “Survajveru” mu je nagrada u kući na drvetu, ali ističe da su mu svi plemenski saveti bili dosta mučni.

Za razliku od skromnog Sebastiana, Milan priželjkuje pobedu.

- Bilo bi bezobrazno reći da imam favorita kada sam ja jedan od finalista, dakle ja sam sam sebi favorit - izjavio je Milan i dodao:

- Očekujem pobedu, bilo bi glupo da je ne očekujem, ali sada, hoće li se dogoditi ili ne, videćemo.

Najlepši trenutak u šouu bio mu je onaj kada je ispunio obećanje svojoj ćerkici Lari i ušao u finale, a najgori definitivno Žaretovo ispadanje iz daljeg takmičenja.

Milan je trenutno u pregovorima da od grada Beograda dobije stan, ali se nada da će, ako osvoji nagradu, uspeti lično da ga obezbedi, kako bi, napokon, on i njegova porodica dobili krov nad glavom.


Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 02 Jun 2012, 18:34
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
MONDO TV na rođendanu Ave Karabatić

Učesnici Survivora ne žale ni za čim što su proživeli u rijalitiju. Kada bi mogli sutra bi spakovali kofere i ponovo krenuli na neko udaljeno ostrvo, u istom ili bar sličnom sastavu.

Slika

Učesnica ovogodišnjeg VIP Survivora, Ava Karabatić, proslavila je u četvrtak uveče rođendan u kafiću glumca i voditelja Andrije Miloševića.

Iako je Ava odlučila da svoj rođendan proslavi u srpskoj prestonici i pozove sve svoje saplemenike sa Kostarike, kiša, ili možda nešto drugo, pokvarilo joj je planove.

Ava je očekivala da će na njenu proslavu doći svi saplemenici – svi sa kojima je delila i dobro i loše na vrućem pesku Kostarike. Međutim, na njeno razočaranje, do 23 časa i odlaska ekipe MONDA sa zabave pojavili su se samo Marko Karadžić i Milan Gromilić.

Činjenica da na Avinom rođendanu nije bilo žena nije nas puno iznenadila, jer se starleta u Survivoru i nije najbolje slagala sa pripadnicama „ženskog klana“, dok su joj muškarci mnogo bolje „ležali“.

Da li je uzrok izostanka sa zabave velikog dela ekipe „Robinzona“ bila kiša i gotovo jesenje vreme u sred maja ili brojni sukobi koje je Ava imala sa ostalim učesnicima rijalitija, ne znamo ali i bez njih bilo je zabavno.

Na pitanje šta je bilo najlakše u surovim uslovima koji su vladali na tropskim ostrvima, inače veoma pričljiva Ava je odgovorila, "Najlakše je bilo zaljubiti se!"

Na pitanje u koga se zaljubila, Ava je ostala misteriozna i rekla da će to ostati tajna.

"Najteže mi je bilo kada sam kretala što nisam znala gde idem, što ništa i nikoga nisam poznavala, samo sam za sebe znala", požalila se Ava.

Oko toga ko će pobediti u rijalitiju postoje razni odgovori, Ava je kandidovala sebe za pobedu, a Marko je rekao da bi voleo Milan da pobedi.

Milanu je na udaljenim ostrvima najviše nedostajala njegova porodica i kaže da se sada od njih uopšte ne odvaja i da će ih, ako to bude bilo potrebno, i u kofer spakovati samo da budu sa njim.

"Neka pobedi najbolji", kaže baletski igrač Milan koji se na pustom ostrvu dobro snašao pre svega zbog svoje dobre fizičke pripremljenosti ali i zbog toga što je sa svim saplemenicima bio u dobrim odnosima.



Mondo


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 03 Jun 2012, 01:38
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
SURVAJVER Vlada Vuksanović osvojio 50.000 evra (FOTO / VIDEO)

Ava Karabatić je na spektakularnom finalu "Survajvera" odlučila ko je najbolji takmičar četvrte sezone ovog rijalitija, a ta titula je pripala "njenom" Vladi

Slika

Na finalnoj večeri četvrte sezone rijalitija “Survajver” publika i Veliko veće su odlučili da titula “jedini preživeli” pripadne Vladi Vuksanoviću. Publika je sa najviše glasova nagradila Avu Karabatić i ona je odlučila pobednika, jer su Milan i Vlada imali jednaki broj glasova. U finalu su bili Sebastijan Flajs, Milan Gromilić, Vlada Vuksanović i Nikola Šoć, a izbačeni takmičari odlučili su ko je najbolji među njima. Nakon više od mesec dana provedenih u divljini Kostarike, napokon je odlučeno ko je pobednik i kome sleduje nagrada od 50.000 evra.

Promena mišljenja, odluka i glasova u avanturi koja je trajala više od mesec dana bilo je na pretek. Od 18 takmičara, koliko se uputilo na Kostariku, večeras je glasalo njih 16. Stanija Dobrojević i Aleksandra Nakova nisu imale pravo glasa jer su diskvalifikovane tokom takmičenja. Iako je publika glasala za izbačene takmičarke, Stanija i Aleksandra večeras nisu odlučile pobednika.

Ovo spektakularno veče obeležiće nastupi najvećih domaćih i regionalnih zvezda - Nataše Bekvalac, Severine Vučković, Davora Jovanovića i Tonija Cetinskog!

Pobednik “Prvog glasa Srbije” je specijalno za gledaoce Prve u finalnoj večeri premijerno izveo svoju novu numeru “Hipnoza”. Nataša Bekvalac priznala je da je ona bila inicijator sestrinog učešća u rijalitiju “Survajver”. Ona je premijerno publici otpevala pesmu “Pozitivna”, dok je Severina u duetu sa Anom Bebić predstavila novi letnji hit “Italijana”.



Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 03 Jun 2012, 04:16
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Survivor: Vlada preživeo zbog Ave!

Drama u finalu! Publika i Ava odredili pobednika rijalitija Survivor - Vladu Vuksanovića!

Slika

To što ste mislili da Veliko veće ima neku moć, prevarili ste se! Veliko veće je isti broj glasova raspodelilo između Milana i Vlade, a onda je na scenu nastupila Ava Karabatić i proglasila pobednika!

Pobednik VIP Survivora, jedini preživeli je Vlada Vuksanović, koji je ovu titulu i ček na 50.000 evra dobio zahvaljujući Avi koju je publika proglasila za favorita. Maneken iz Beograda i najmlađi učesnik Survivora je dobio glasove od Ognjena, Martine, Ave (naravno, i to dva puta), Radovana i Kristine, ali svi ti njegovi glasovi su "nestali" onog trenutka kada su voditelji isti broj glasova izbrojali i kod Milana.



Na njegovu sreću, publika je zavolela devojku koja je tokom boravka na Kostariki zavolela njega. Avu, koja je vrištala od sreće, što zbog sebe, što zbog Vlade, što zbog činjenice da je upravo ona "prelomila" i postala zvezda finalne večeri.

"Prezadovoljan sam, ovakvo finale nisam očekivao!", rekao je pobednik, a na pitanje kako će se zahvaliti Avi, kaže da ne zna. "Ići ćemo svi večeras u provod, nije bitno ko je glasao, ko nije. U svakom slučaju, hvala joj od srca!".

Slika

Sebastian, Milan, Vlada i Nikola, finalisti regionalnog VIP Survivora, imali su poslednju borbu u subotu uveče u studiju Prve televizije. Igra se sastojala od sedenja i čekanja da bivši saplemenici poslednji put napišu nečije ime na papiru. Iako zvuči kao najlakša igra do sada, ulog je bio najveći, čime je ova igra izgledala kao najbrutalnija od svih koje su odigrali.

U studiju su se pojavili čisti i mirišljavi i "kao jedan" otkrili da im je od svog tog pakla kroz koji su prošli, najteže pala borba sa ljudima. "Međuljudski odnosi su bili najteža stavka", rekao je Vlada, a potvrdili ostali. Ipak, svi bi se opet vratili…, pa čak i posle poslednjeg Plemenca na kojem se konačno sve raščistilo...

"Odbačeni" su dobili priliku da ih "rešetaju" poslednji put, pa smo tako mogli da čujemo Sebastiana koji ponavlja rečenicu "ženama nije mesto u finalu", Mariju Maćić koja tvrdi da se Nikola "došlepao" do finala jer se držao Kristine, ali i Žareta i Avu, koji su Survivor ipak shvatili kao igru, a ne golo preživljavanje.

"Ko je spreman da potroši 15.000 evra od nagrade na neki izlazak večeras, dajem glas", prodavao se Žare, dok je Avu interesovalo samo šta finalisti misle o njoj.





"Sanjam te svako veče", rekao je Nikola, dok joj je njen Vlada uputio poslednji kompliment - "Ti si jedinstvena". I isplatilo mu se laskanje!

Malo više od njih, briljirao je Neven.

"Sebastiane, sećaš se onog našeg dodirivanja u ragbiju…čuo sam da si se zabrinuo zbog kokosa koji me je pogodio u prepone, pa samo želim da znaš da sve radi, i ako želiš da me odvedeš na neko romantično putovanje…". Odbio je...

Bez tajnog imuniteta, igrači su se preznojavali čekajući epilog glasanja, bez ikakve mogućnosti da učine nešto. Jedina razlika je bila ta što se ovoga puta nakon čitanja imena nisu gasile baklje, već ispisivao ček na 50.000 evra. A, onda šok!

Nikolino ime je pročitano dva puta (za njega su glasali Aleks i Neven, ne Kristina!), a Sebastianovo nijednom. Iako nam se to činilo kao šok, trka između Milana i Vlade nas je do samog šokantnog kraja ostavila bez daha!

Slika

U mnogo čemu nas je ovaj Survivor iznenadio...

Kada su kročili na tle Kostarike sačekao ih je vudu ritual kojim su ih starosedeoci terali iz svog raja, a sada, tri televizijska meseca kasnije, četiri najjača i najspremnija takmičara borila su se protiv "urokljivih pogleda" i mišljenja svojih starih saplemenika i ovde u civilizaciji.

Jeli su mlevene svinjske iznutrice, trpeli udare kokosa u međunožje, "ginuli" testirajući fizičku snagu, zaradili "Plejboj" diskvalifikaciju, a na kraju, zaboravljajući na glad i opasnost koja vreba iz džungle i davljenje na samom startu rijalitija, morali da se bore sa unutrašnjim nemirima i spletkarenjima "onih iz Boruke i Matamba".Sve je to sada za njima, a oni, iako istuširani, obrijani i našminkani, potvrdili su i ovde, na "betonu" da se mišljanja ne menjaju i da "ona" - "koliko ljudi, toliko ćudi" važi na bilo kom kraju sveta i predstavlja i epilog glasanja finalne večeri Survivora.

Slika

Kada smo vas pre tri meseca "zamolili" da upoznate učesnike "jugoslovenskog rijalitija", ostavljali ste komentare "ko je ovde VIP?".

Kako je vreme prolazilo "mrzeli ste" Kristinu i Ognjena zbog taktike i grubosti, smejali se Avinim izlivima poetske inspiracije, hvalili Milanovu čovečnost i Sebastianovu žeđ za pobedom. Sada, tri meseca kasnije, kada ste sami izabrali svoje favorite, šta mislite o poslednjoj odluci donešenoj na Plemenskom savetu?


Mondo


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 04 Jun 2012, 14:59
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Maneken pobedio u "Survivoru" i osvojio 50.000 evra

Vlada: Znao sam da je Ava zaljubljena u mene!

Slika

U finalu „Survivora“ je bilo napeto, a titulu jedinog preživelog poneo je maneken Vladimir Vuksanović, za čiju je pobedu najzaslužnija Ava Karabatić. Vlada je za naš list otkrio da je znao da se sviđa hrvatskoj starleti, ali da joj je objasnio da želi da budu prijatelji, te da joj je zahvalan što mu je donela trijumf sa 50.000 evra nagrade.


- Potajno sam se nadao da ću pobediti, ali sam opet iznenađen. Šokiran sam i oduševljen, ispalo je najbolje na kraju - rekao je maneken koji je bio pomalo zbunjen zbog svega. Pošto je Ava presudila i doprinela njegovoj pobedi, Vuksanović je imao samo lepe reči za nju:
- Znao sam da je ona zaljubljena u mene otkad smo krenuli u Kostariku, još u autobusu je sela pored mene i rekla mi je u nekoliko navrata šta oseća, a ja sam joj rekao šta mislim i kako stvari stoje. Shvatila je jako brzo sve i sada smo jako dobri drugari i nadam se da će tako i ostati. Kada su me proglasili pobednikom, rekao sam Avi: „Hvala najlepše.“ Ona me je pitala da li sam mislio da će me izdati, ja sam rekao: „Nikad.“ Odužiću joj se za ovo sigurno, razmisliću na koji način. Za sada nas osamnaestoro ide u provod - izjavio je Vladimir, koji priznaje da ga je Jelena Maćić neprijatno iznenadila:
- Nadao sam se da će Jelena glasati za mene, ali nisam ljut, taman posla. Kristina me je pak prijatno iznenadila jer znam da se dvoumila između mene i Nikole. Hvala joj! Bio sam iskren prema svima, nisam spletkario, nisam imao taktiku, svakom sam u lice rekao šta sam mislio. Kažu da se nikada nisam posvađao i da je to bila taktika da budem dobar sa svima, a ja sam imao male nesuglasice sa Markom, a Ava i ja smo se svaki drugi dan svađali - podsetio je maneken.

Ava: Srećna sam zbog Vlade!

Ava Karabatić, koja je doprinela Vladinoj pobedi i koja je bila favorit publike, izjavila je da je jako srećna zbog manekena i da se nijednog trenutka nije dvoumila da glasa za njega.
- Meni novac nije bitan, meni je ljubav pokretač svega. Nisam se dvoumila za koga ću da glasam, meni je Vlada jako drag, kao i ostali momci, ali Vlada mi je posebno drag. Ne očekujem da mi se oduži, to sam uradila od srca - rekla je starleta.

Pobednik u provodu!

Pobednik „Survivora“ Vladimir Vuksanović ispunio je obećanje i ostale takmičare odveo u provod da proslave njegovu nagradu. Učesnici rijalitija su uživali, đuskali, pili i više puta nazdravljali manekenu. Svi su bili nasmejani i raspoloženi, pa su atmosferu na splavu „Fristajler“ doveli do usijanja.


Alo


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker