Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 15 Jun 2024, 21:58


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 24 Maj 2012, 02:40
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Survivor: Kristina-Ognjen mi se gadi

Ognjen i dalje glavna tema razgovora. Aleks nije pobedila u poslednjoj borbi za imunitet. Video poruke za porodice

Slika

Svađa koja je započela prošle večeri ostavila je za sobom gorak ukus. Vlada i Sebastijan nisu mogli da dokuče šta je bio razlog Kristinine i Ognjenove svađe. Stilistkinja je i danas besna na rukometaša pa je rekla da je on ima preveliku želju za pobedom. I Aleks je ogovarala Maju Lenu za koju misli da je dvolična. Ipak, najdirljivi trenutak je bio onaj kada su dobili mogućnost da pošalju video poruku svojim najmilijima.

Slika

Na luksuznoj jahti kojom krstare Pacifikom, Vlada i Sebastijan uživaju u hrani. Između zalogaja komentarišu dešavanja sa poslednjeg Plemenskog saveta i pokušavaju da dokuče šta je tačan uzrok Kristinine i Ogijeve svađe.


I Kristina se ponovo osvrće na konflikt sa Ognjenom.

Slika

- Ta njegova želja za pobedom i to koliko je on gazio preko svega da bi došao dotle dokle je došao, meni se prosto gadi – siktala je Kristina.

A po ustaljenom ženskom običaju ogovaraju se oni koji nisu tu, pa tako Aleks kaže kako ju je razočarala Maja Lena, za koju misli da je dvolična iako je pred njima glumila da nije. Ona žali što je nasela na njenu priču da je žrtva zbog sukoba sa mama Mijom.

Slika

- Ja sam u Survivor ušla kao borac, išla sam glavom kroz zid, radila sam i bila vredna. Ja sam svoj cilj ispunila sama pred sobom. Ne zanima me šta će neko reći - kazala je Maja.

Poslednja borba za lični imunitet, ujedno je i poslednja šansa za Aleks da izbori mesto u finalu. Ukoliko ne pobedi u igri, njen imunitet prestaje da važi, tako da će na predstojećem Plemencu i ona biti ugrožena.

Sa povezom preko očiju, takmičari treba da pređu niz prepreka kako bi stigli do stola na kome se nalaze tri vrećice sa simbolima. Kada ih donesu do drugog stola, čulom dodira u kalupu moraju da pronađu pravo mesto za svaki simbol. Na samom startu Sebastijan ima najbolje kretanje. Za njim ne zaostaje ni Milan koji u samom finišu pobeđuje i osvaja moćnu ogrlicu koja će ga štititi na predstojećem Plemenskom savetu na kojem će biti izbačena čak dva takmičara!

Slika

Po povratku na ostrvo, Aleks saopštava svojim saplemenicima da kada već nije iskoristila priliku da se plasira u finale, svi treba da glasaju za nju, jer misli da neće imati šansu u borbama koje slede. Po Sebastijanovom mišljenju, ova želja bi joj bila ispunjena, sve i da Aleks nije tražila da je izbace.

U poslednju potragu za Tajnim imunitetom odlazi Vlada, koji sa lakoćom rešava zagonetke. Iako je siguran da na kraju svoje misije neće zateći totem za imunitet, bar ne onaj pravi, maneken ide do kraja, i pronalazi kopiju koju je napravio Sebastijan. Bez obzira što je svestan da je reč o lažnom imunitetu, Vlada odlučuje da ga ponese sa sobom.


Članovi plemena Sibu dobijaju priliku da svojim najmilijima pošalju video poruke. Martina poručuje mami da nije jela s poda da ne bi otrovala želudac i da nije išla u duboku vodu, dok Sebastijan poruke za svoje voljene ispisuje u pesku. Aleks poručuje da nije bila toliko mršava ni kada je postala misica, a suze kreću kada se u poruci obrati mami.


- Donela sam neke odluke u životu, želim vas više viđati, shvatila sam da ne mogu više živeti bez svoje bebe Pleja, shvatila sam da nekog jako, jako volim i volim vas sve puno. Nije me pojela zmija, toga sam se najviše bojala - zaključila je Aleks na što joj je Ava, koja ju je snimala, rekla "svaka čast, uzela si mi reči iz usta".

Milan veći deo svog romantičnog govora posvećuje supruzi, ili kako sam kaže - svojoj kraljici.

Slika


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 24 Maj 2012, 07:15
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
HOT: Stanija otkrila omiljenu pozu!

- Ona stoji pomalo nagnuta napred i gleda prsten sa brilijantom, a on stoji iza nje i vadi … novčanik - otkriva atraktivna starleta

Slika

Bivša učesnica „Survajvera“ Stanija Dobrojević veliki je pobornik društvenih mreža i voli da deli razmišljanja i zanimljivosti iz svog života. Atraktivna starleta otkrila je danas na Fejsbuku svojim fanovima koja joj je omiljena ženska poza:

- Ona stoji pomalo nagnuta napred i gleda prsten sa brilijantom, a on stoji iza nje i vadi … novčanik – napisala Stanija na popularnoj društvenoj mreži.

Seksi starleta ovih dana provodi vreme u Srbiji. Ona je posetila fudbalsku utakmicu između Vojvodine i Crvene zvezde kako bi podržala beogradski tim. Prema pisanju “Kurira”, Stanija je viđena u društvu fudbalskog reprezentativca Gojka Kačara, sa kojim je imala romantičnu večeru u “Lazinom salašu” u Novom Sadu.


Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 24 Maj 2012, 07:23
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ognjen uzvraća: Kristina Bekvalac laže! (VIDEO)

Ognjen Kajganić preko Vlade Vuksanovića poručio celom plemenu Sibu da je sestra Nataše Bekvalac - lažov

Slika

Ognjen Kajganić nastavio je “Survajver” rat protiv Kristine Bekvalac. Poznati rukometaš je uputio poruku svim preostalim takmičarima da Kristina laže i da se razočarao u Nikolu. Nakon velike borbe u “Survajveru” Vladi je pripalo da krene u potragu za tajnim imunitetom na Ostrvo Odbačenih. Nakon potrage za imunitetom,Vlada je popričao sa Ognjenom o Kristini i njihovom sukobu na proteklom plemenskom savetu. Izbačeni rukometaš je ljut na Nikolu jer je, umesto da potvrdi njegovu priču – ćutao sve vreme na plemenskom savetu.

Kada je čula Ognjenovu poruku Kristina se konsultovala sa plemenom da li bi trebalo da istera na površinu čitavu priču, a pleme je u potpunosti podržava. Ona je zamolila pleme da, ukoliko je Ognjen napadne na plemenskom savetu, stanu na njenu stranu, a ona će samo ćutati. Svi su prihvatili takav dogovor.

Pred novi plemenski satet vlada napetost u plemenu. U dogovorima ko će sledeći izaći iz plemena Sibu, Vlada ističe da nema srca da glasa za Avu.



Telegraf


Vrh
Vladimir
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 24 Maj 2012, 07:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 16 Maj 2012, 18:49
Postovi: 1437

OffLine
Survivor: Ćao, mama!

23. maj 2012. 23:30 > 23:31

VIP Robinzoni dobili priliku da pošalju video poruke svojim najmilijima. Milan osvojio pravi imunitet, Vlada lažni.
Slika
Jedinstvenu priliku da pošalju voljenima poruku dobili su članovi plemena Sibu. Očekivano su se uzbudili - jedno je da ih drage osobe gledaju na malom ekranu, ali sasvim je drugo da im, nakon 32 dana na Kostariki, lično kažu šta misle i osećaju.

Bilo je duhovitih poruka, ali i romantičnih, tužnih...

"Mama, bila sam super, nisam jela sa poda, i nisam išla u duboku vodu, ne brini. Mislim da sam bila kul, a ne bi mi palo na pamet da se opet vratim ovde", iskrena je bila Martina.

"Nedostaju mi prijatelji, porodica, baka koja mi pravi najbolju štrudlu... Najviše od svega fale mi mama i devojka. Jedva čekam da odem na sneg", rekao je Sebastijan koji je poruke svojim voljenima ispisivao i u pesku.

Aleks se rasplakala snimajući poruku za mamu.

"Preživela sam nešto što sam mislila da nikada neću, jača sam nego ikada! Promenila sam se, shvatila mnoge stvari, ne mogu više da živim bez svog ljubimca, sve vas jako, jako volim, ali sam shvatila da volim još nekog! Nije me pojela zmija, ne brinite".

Milan je poruku posvetio svojoj "kraljici", odnosno supruzi Katarini, sa kojom ima dve ćerke.

"Ne mogu ni da objasnim, nezamislivo je koliko mi falite, gutam najveću knedlu u životu. Bejbi, nadam se da si OK, da su te devojčice slušale, da te nisu gnjavile... Neću zaplakati! Istina je da moraš da odeš od voljenih, da bi shvatio šta imaš i koliko si srećan", herojski se držao baletan.
Slika
Posle pobede u igri sa prstenovima u prethodnoj epizodi, maneken Vlada je na krstarenje Pacifikom poveo Sebastiana, i zajedno su uživali u svim blagodetima luksuzne jahte vredne pet miliona dolara.

"Pa ovo je svemirski brod, nije vodeni", prokomentarisao je ekstremni sportista, dok su se "davili" u vrhunskoj klopi. Kasnije su dobili priliku da love ribu, uz nagradu - da sve što ulove ponesu ostalima da se počaste. Nažalost, uhvatili su samo dve malecne ribe.

"U mraku je uvek svaka borba teška, vremena je malo, ne prašta se greška", bio je slogan poslednje borbe za lični imunitet. Takmičari su morali sa povezom na očima da pređu stazu sa preprekama, da bi zatim samo čulom dodira uspeli da pravi simbol stave u odgovarajuću rupu na postolju. U ovoj igri pobedio je Milan, koji je osvojio ogrlicu koja će ga štititi na poslednjem "plemencu", kada će "leteti" čak dvoje učesnika. Tajni imunitet ovoga puta je tražio Vlada, ali je pronašao lažni koji je napravio Sebastian.




(MONDO)

_________________
*Zivot se ne meri brojem udisaja,vec trenucima koji ti oduzimaju dah*


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 26 Maj 2012, 05:59
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
SURVAJVER: Kristina “obradila” muškarce da bi ušla u finale! (VIDEO)

Jednom sedela u krilu, drugog grlila, a sa trećim provela noć samo da bi ušla u finale, tvrdi Mia Begović u večerašnjem "Survajveru", optužujući sestru Nataše Bekvalac

Slika

Na plemenskom savetu “Survajvera” zaoštrili su se sukobi između Odbačenih i plemena Sibu, a krenule su i ozbiljne prozivke. Maja Lena je napala Kristinu i tražila odgovor na pitanje da li ju je Ognjen štitio od izbacivanja ili je to bila Kristina. Kristina tvrdi da je ona, dok se Ognjen i dalje drži svoje priče. Od Sebastiana traže da presudi, ali on ne staje ni na čiju stranu.

Situacija se otima kontroli i svi počinju da se svađaju. Mia doliva ulje na vatru pitanjem namenjenom Kristini, zanima je koji muškarci su joj ostali u plemenu koje bi mogla da “obradi” ne bi li došla do finala. Mia ju je tom prilikom napala da je jednom sedela u krilu, drugog je grlila, a sa trećim otišla i provela jednu noć u kućici.

Drugi sukob je nastao između Martine i Žareta. Ipak, pevačica nije nasela na Žaretove provokacije i sasvim ležerno mu je odgovorila na pitanje koje joj je postavio na plemenskom savetu.

Ovaj put je Žare iskoristio priliku na plemenskom savetu da upita Martinu zašto je izjavila da bi Miji zalepila šamarčinu kada je vidi u avionu na završetku šoua.

- Najprije sam bila ljuta na Miju jer su ljudi zbog nje plakali, ali s vremenom sam shvatila da nije vredna ni šamara.


Ava je svesna da se njeno vreme u plemenu Sibu bliži kraju i izjavljuje da je ne brine da li će uskoro ispasti iz takmičenja.

Smatra da je dosada igrala pravedno i da je, uz par grešaka, uvek glasala svojom glavom, ne slušajući tuđe nagovore i ne zamarajući se strategijom. Isto tako, naglasila je da joj je jadno da nagovara ljude da glasaju za nju.

Sigurno joj nije bilo ugodno da čuje Vladu kako kaže da upravo ona nema kvalitete da se nađe u finalu. Grimasa na Avinom licu nakon Vladine izdaje govorila je više od hiljadu reči.


Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 26 Maj 2012, 06:10
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
SURVAJVER: Izbačene Aleks i Ava! (VIDEO)

EKSKLUZIVNO: Pogledajte ovde celu epizodu "Survajvera" koju je obeležila žestoka svađa na plemenskom savetu i ispadanje dveju hrvatskih starleta

Slika

Na večerašnjem plemenskom savetu “Survajvera” ispadaju dva takmičara, a pleme je izglasalo dve devojke – Aleks i Avu. Najpre je najviše glasova pripalo Aleks, koja je prethodno dala odrešene ruke saplemenicima da glasaju za nju, te su svi muškarci to i uradili. Odmah nakon nje sa dva glasa izbačena je i Ava. Za Avu su glasale Martina i Kristina, dok je ona svoj glas dala Martini.

Na plemenskom savetu sitacija se otrgla kontoli, pa su se žustro sukobili odbačeni i preostali članovi plemena Sibu. Najpre je Maja Lena napala Kristinu i tražila da joj odgovori da li je ona bila ta koja ju je štitila ili se, kako Ognjen tvrdi, prva zalagala da se ona izbaci iz takmičenja. Naizgled bezazleno pitanje zaoštrilo je situaciju pa je u raspravu ušla i Martina, ali i Mia, koja je stala ćerki u zaštitu.

Slika

Nakon žustrih svađa, došao je i red na glasanje. Milan je imao lični imunitet i nije želeo nikome da ga prepusti. Sebastijan je na prethodnoj borbi pobedio i izabrao crni glas umesto duplog. Na taj način on je mogao nekog takmičara iz plemena sprečiti da glasa.

- Crni glas crnoj devojci! – rekao je i okačio ogrlicu za crni glas Aleks. Već tada je bilo jasno kako će pleme glasati. Prvo su izglasali bivšu misicu, a nakon toga je i Ava napustila pleme.

- Nikada nisam bila sa rupama dobra – promrmljala je Ava, ostavljajući ugašenu baklju.



Telegraf


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 29 Maj 2012, 05:56
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Survivor: Sebastijan prvi finalista, Nataša poslala poruku Kristini

Sebastijan je za pobedu jeo iznutre, fetus lešinara, kravlja creva. Jelena: Kristina i Nikola su mitsko biće, žena-konj!Video poruke od kuće rasplakale takmičare

Slika

Poslednja nedelja Survivora donosi odlučujuće borbe za ulazak u finale velikog rijalitija. Ipak, posle zadatka u kome su morali da jedu bube, creva i žabe, a prvi finalista je postao Sebastijan. Veliko iznanađenje za sve su bile video poruke koje su takmičari dobili od najmilijih. Na prošlom Plemenskom šansu za to izgubile su Ava i Aleks. One dolaze u veliko veće, gde ih Jelena dočekuje sa osmehom i konstatuje da se na svakom izbacivanju smeje jer ne može da veruje da su Kristina i Martina glavne karike u Survivoru


- Jedna je neartikulisana, a kod druge ne videh nikakav talenat. ni šarm. Šta im njih dve u kombinaciji rade, to je dokaz da su i nagluplje žene pametnije od najpametnijeg muškarca. A Kristina i Nikola, to nisu osobe, to je mitsko biće. To je žena-konj! To je žena sa konjem u dupetu. Zato ona stalno ima zatvor i verbalne dijareje, a gospodin u tom položaju niti čuje,niti vidi, niti može nešto da kaže. On prosto ne zna - rekla je Jelena.

Sebastian je mnogo srećan što su Aleks i Ava izbačene, kaže da je sve harmonično otkad one nisu tu, a nije prošlo ni 24 sata od njihovog odlaska. S njim se slaže i Kristina koja ističe da je sada neopterećena i opuštena atmosfera. Ali, Ava se potrudila da je ne zaborave tako lako, napisala im je poruku, naravno od srca.

Slika

- Drago moje pleme, trudite se i dalje, verujem u vas. A sad za svakog po jedna reč. Kiki - moja modna asistentkinjo, Marti - vedar duh, Niki - emotivac kao ja, Milan - moj najveći kritičar, Seba- moja snaga, Vlada - moj anđeo čuvar. Svi ste sjajni, ali Vlado, navijam za tebe.

Svi su oduševljeni njenim pismom, čak i žene. "Posebna je, jedinstvena" - kažu bivši saplemenici za hrvatsku starletu, koja ne bi volela da vidi neku od preostalih žena u finalu. Marko i Jelena se osvrću na Martinino ponašanje, i zaključuju da je konačno pokazala pravo lice i to ono vulgarno i nevaspitano.

Slika

U Sibu s nestrpljenjem čekaju poruku o prvoj predfinalnoj borbi, ali malo ko se raduje kad sazna da su na programu Survivor specijaliteti - crvi, muve, pčele, iznutrice! Igra ima tri faze, a u svakoj je zadatak da što pre pojedu sve iz tanjira. Pobednik će postai prvi finalista Survivora Kostarika. Kristina je još pre borbe izjavila kako ona neće igrati, a Sebastian da će kao i dosad dati sve od sebe.

Slika

Takmičari su prvo dobili ostrige, kravlji jezik i kravlji želudac. Devojke su posmatrale muškarce koji su se svojski borili sa žilavim ručkom. Milan je prvi sve pojeo, a za njim Sebi, pa ostali i oni su svi prošlim u drugi krug gde su ih čekali embrion pileta, svinjski mozak garniran mravima i riblje oči, a dezert je bio frape od svinjskih srca sa pčelama! Bilo je mučno gledati ih kako muški pokušavaju da se izbore sa sadržajem na tanjiru. Sve su pokušali: držali su zatvoren nos dok su pili frape, žmurili da ne bi videli ono što jedu, gutali bez žvakanja, ali grimase koje su pravili dovoljno su govorile koliko im je teško. Milan i Sebastian su uspeli, a čim je Andrija dao znak da su oni prošli dalje, Nikola je dao sebi oduška i ispovraćao sve što je pojeo!

Slika

A najveće iskušenje čekalo je baletskog igrača i snoubordera: skakavci, zmijske oči i fetus lešinara! Sebastian je sve odmah stavio u usta, i to je presudilo: on je postao prvi finalsita Survivora Kostarika!

- Presrećan sam! To je bila moja želja, zapravo želeo sam da dobijem šansu da se borim za finale i uspeo sam. Šejk mi je bio najgori, skoro dvaput sam bacio peglu. Sad imam još tri dana uživancije, iskoristiću ih najbolje što mogu - rekao je Sebastian i ponovio da muškarce vidi u finalu, ali da su se i Martina i Kristina pokazale kao dostojni protivnici i da imaju šansu.

Slika

Povratak na ostrvo doneo je svima neočekivan poklon: video poruke od kuće! Poklon je pronašao Vlada koji je tako prvi imao šansu da posle 35 dana vidi svoje prijatelje. Kad je rekao ostalima šta su dobili, svi su skočili od sreće i potrčali prema mestu gde ih je čekao lap-top. Najveseliji su bili Nikolni prijatelji i sestra, koji su mladom glumcu poruku snimili uz gomilu hrane. On ih je gledao oduševljeno i u isto vreme se smejao i plakao. I Milan je kroz suze gledao svoje ćerke i ponavljao: "Kol'ko ste porasle!"

Slika

Kristinina poruka stigla je iz doma njenih roditelja, gde su bile i ćerkica Petra, kao i sestra Nataša i sestričina Hana.

- Kikice, samo da ti kažemo da je sve super. Pec-perec je zdrav, radio joj je nosić jedno dva dana, ali sad je sve pod kontrolom. Krenule su zajedno u školicu. Ono što smo se dogovarale je realizovano, znači selimo se za Beograd čim dođeš i jedva čekam da se vratiš, da krenemo u akciju - poručila je Nataša Bekvalac svojoj mlađoj sestri, koja je bez daha gledala snimak i svoju Petru i govorila: "Sine moj, sine moj!"

Posle ovih poruka svi takmičari bili su pod utiskom, neobično tihi, s mislima daleko od Kostarike.

Slika


Vecernje novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 29 Maj 2012, 20:16
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Aleks: Kristina je izmislila Ognjenovu pretnju!

Slika

Nakon što su izbačene iz Survivora, Aleks Grdić i Ava Karabatić stigle su u studio TV Prva u emisiju “Povratak u civilizaciju”. Aleks je otkrila šta iskreno misli o svim preostalim učesnicima Survivora, počev od Kristine i Martine: “Napravile smo veliku grešku što nismo prvo izbacile Kristinu, ona i Martina su klan sa Vladom, Sebastianom i Nikolom. Posle svega što sam videla tamo mogu reći da je Martina dno dna od čoveka”, rekla je Aleks i otkrila istinu o navodnoj Ognjenovoj pretnji Kristini: “Podržala sam tada Kristinu jer ona nije umela drugačije da izbaci muškarca osim da napravi neku situaciju, tako je napravila scenu sa Nikolom, a kada je on dobio imunitet smislila je pretnju od Ognjena.”
Aleks je prokomentarisala i Sebastiana koji važi za jednog od favorita u takmičenju: “Sebastian je gora baba od svih žena tamo. Od tog njegovog ekstremnog sporta mi ništa nismo videli, pa ni ribu nije upecao”, rekla je.
Tek nakon što je u studio ušla Ava, emisija je dobila zabavni karakter. Nemoguće je prepričati šta je sve starleta ispričala jer “usta nije zatvorila”. Ispričala je kako je njen omiljeni muškarac bio Milan zbog neverovatnog šarma koji poseduje. Otkrila je i da je sve vreme u stvari bila zaljubljena u producenta Uroša Lazića, a ne u Vladu.
Milan i Antonija jedva su uspeli da završe emisiju jer je Ava neprestano pričala i govorila: “Ali ja imam još nešto za kazat.”


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 29 Maj 2012, 20:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Zaboravila bogatog Rusa i zavela Robinsona: Stanija u vezi sa Edinom Škorićem?!

Slika

Nakon što je osvanula vest da je Stanija raskinula veridbu sa svojim dečkom i bacila se u “promet”, starleta je postala nezaustavljiva! Noći provodi po klubovima, a danju zavodi fanove gde god stigne. Pošto je neprestano u “akciji” na nju je izgleda bacio oko poznati odbojkaš Edin Škorić.

Slika

On joj je zamerio što se nije pojavila u klubu kad je i on bio, za šta joj je, kako kaže, “upisao neopravdani”. Ali odmah potom joj je dao priliku za “opravdanje”. Ovu intimnu prepisku mogli su svi da vide na Tviteru a evo i kako je izgledala:

Slika


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Survivoru  |  Poslato: 29 Maj 2012, 20:36
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
PREOKRET // Aleks oplela po Kristini, Martini i Sebastijanu!

Aleks Grdić u emisiji "Povratak u civilizaciju" otkrila neke nepoznate informacije sa snimanja "Survivora" u Kostariki!

Slika

Nakon što su izbačene iz Survivora, Aleks Grdić i Ava Karabatić stigle su u studio TV Prva u emisiju “Povratak u civilizaciju”. Aleks je otkrila šta iskreno misli o svim preostalim učesnicima Survivora, počev od Kristine i Martine:
- Napravile smo veliku grešku što nismo prvo izbacile Kristinu, ona i Martina su klan sa Vladom, Sebastianom i Nikolom. Posle svega što sam videla tamo mogu reći da je Martina dno dna od čoveka - rekla je Aleks i otkrila istinu o navodnoj Ognjenovoj pretnji Kristini:
- “Podržala sam tada Kristinu jer ona nije umela drugačije da izbaci muškarca osim da napravi neku situaciju, tako je napravila scenu sa Nikolom, a kada je on dobio imunitet smislila je pretnju od Ognjena.

Aleks je prokomentarisala i Sebastiana koji važi za jednog od favorita u takmičenju:
- Sebastian je gora baba od svih žena tamo. Od tog njegovog ekstremnog sporta mi ništa nismo videli, pa ni ribu nije upecao - rekla je.
Tek nakon što je u studio ušla Ava, emisija je dobila zabavni karakter. Nemoguće je prepričati šta je sve starleta ispričala jer “usta nije zatvorila”. Ispričala je kako je njen omiljeni muškarac bio Milan zbog neverovatnog šarma koji poseduje. Otkrila je i da je sve vreme u stvari bila zaljubljena u producenta Uroša Lazića, a ne u Vladu.

Milan i Antonija jedva su uspeli da završe emisiju jer je Ava neprestano pričala i govorila: - Ali ja imam još nešto za kazat.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker