Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 07:14


Autoru Poruka
Manojlo
Post  Tema posta: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 22 Dec 2016, 23:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Nov 2016, 19:37
Postovi: 1322

OffLine
Dodik pozvan na inauguraciju Trampa .

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=12&dd=22&nav_category=167&nav_id=1212933

[smilie_denk_47.gif]
Da li je to na pomolu novi svjetski poredak , koji ce odrediti mocni trojac Putin- Dodik -Tramp ?


Bakir, Alijin neabortirani primjerak , place . [images/smilies/stadaseradi.gif]

_________________
http://previews.123rf.com/images/alimboeana/alimboeana1203/alimboeana120300008/12734132-Using-the-laptop-Stock-Photo-indonesia-tribe-aboriginal.jpg


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 04 Jan 2017, 18:51
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Koliko se meni čini,Dodik će samo prisustvovati inauguracionom balu,a tu se ulaznice kupuju. [images/smilies/mrgreenko.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Manojlo
Post  Tema posta: Re: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 04 Jan 2017, 22:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Nov 2016, 19:37
Postovi: 1322

OffLine
Senka je napisao:
Koliko se meni čini,Dodik će samo prisustvovati inauguracionom balu,a tu se ulaznice kupuju. [images/smilies/mrgreenko.gif]



I meni se cini , kada ovo procitam, da sam na Klixu . [images/smilies/mrgreenko.gif]
I tamo mrze Dodika .
Da ga vole , zapitao bi se ?

More.. [images/smilies/mrgreenko.gif] ..ovo je previse , za moj zeludac .

_________________
http://previews.123rf.com/images/alimboeana/alimboeana1203/alimboeana120300008/12734132-Using-the-laptop-Stock-Photo-indonesia-tribe-aboriginal.jpg


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 04 Jan 2017, 22:23
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Svašta i od tebe...samo sam vidjela onu navodnu pozivnicu... [images/smilies/stadaseradi.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 05 Jan 2017, 22:24
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Manojlo je napisao:
Senka je napisao:
Koliko se meni čini,Dodik će samo prisustvovati inauguracionom balu,a tu se ulaznice kupuju. [images/smilies/mrgreenko.gif]



I meni se cini , kada ovo procitam, da sam na Klixu . [images/smilies/mrgreenko.gif]
I tamo mrze Dodika .
Da ga vole , zapitao bi se ?

More.. [images/smilies/mrgreenko.gif] ..ovo je previse , za moj zeludac .


[nevjerica.gif] Izvini,ali ja nikako ne mogu poistovijetiti Republiku Srpsku i Dodika...
A što se njega tiče,ne mrzim ga...ali ga ni ne volim,niti ga podržavam...mislim da će nam on dohakati državi... [images/smilies/stadaseradi.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Manojlo
Post  Tema posta: Re: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 05 Jan 2017, 23:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Nov 2016, 19:37
Postovi: 1322

OffLine
Senka je napisao:
Manojlo je napisao:
Senka je napisao:
Koliko se meni čini,Dodik će samo prisustvovati inauguracionom balu,a tu se ulaznice kupuju. [images/smilies/mrgreenko.gif]



I meni se cini , kada ovo procitam, da sam na Klixu . [images/smilies/mrgreenko.gif]
I tamo mrze Dodika .
Da ga vole , zapitao bi se ?

More.. [images/smilies/mrgreenko.gif] ..ovo je previse , za moj zeludac .


[nevjerica.gif] Izvini,ali ja nikako ne mogu poistovijetiti Republiku Srpsku i Dodika...
A što se njega tiče,ne mrzim ga...ali ga ni ne volim,niti ga podržavam...mislim da će nam on dohakati državi... [images/smilies/stadaseradi.gif]



?
Poistovjetiti Dodika sa Srpskom ?
Voljeti politicara ? Ne kontam [images/smilies/upitnik.gif] Gdje si u mom postu nasla nesto sto te navelo da to kazes ?
Dodik nije Srpska , on je njen demokratski izabrani presjednik .
Iliti , na reguralnim i nepokradenim izborima , vecina stanovnika je izabrala njega . Znaci on je Presjednik Srpske . I to je to .

Ja bih volio da mu je licno Tramp urucio pozivnicu , jer mislim da bi to bila dobra vjest za Srpsku .
Muslimani ne bi .
Iz tvog komentara zakljucujem da ne bi ni ti , i za to sam konstatovo da je tvoj rezon podudaran njihovom .
Da budem jasan do kraja ..u meni nema mrznje ni prema kome , ni mrva ( uspio sam se sacuvati od nje ).
Ali najpojadnostavljenije receno , ono sto zarko zeli najveci broj Muslimani BiH ,kada je Srpska u pitanju ...i ono sto zelim ja , nikad nece biti isto .
A ti ...licis...( bez obzira na akcenat [images/smilies/mrgreenko.gif] , i postavljanje fotki Carice Milice po Srbija Forumu )
Grjesis.

_________________
http://previews.123rf.com/images/alimboeana/alimboeana1203/alimboeana120300008/12734132-Using-the-laptop-Stock-Photo-indonesia-tribe-aboriginal.jpg


Vrh
Manojlo
Post  Tema posta: Re: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 05 Jan 2017, 23:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Nov 2016, 19:37
Postovi: 1322

OffLine
Manojlo je napisao:
Senka je napisao:
Manojlo je napisao:
Senka je napisao:
Koliko se meni čini,Dodik će samo prisustvovati inauguracionom balu,a tu se ulaznice kupuju. [images/smilies/mrgreenko.gif]



I meni se cini , kada ovo procitam, da sam na Klixu . [images/smilies/mrgreenko.gif]
I tamo mrze Dodika .
Da ga vole , zapitao bi se ?

More.. [images/smilies/mrgreenko.gif] ..ovo je previse , za moj zeludac .


[nevjerica.gif] Izvini,ali ja nikako ne mogu poistovijetiti Republiku Srpsku i Dodika...
A što se njega tiče,ne mrzim ga...ali ga ni ne volim,niti ga podržavam...mislim da će nam on dohakati državi... [images/smilies/stadaseradi.gif]



?
Poistovjetiti Dodika sa Srpskom ?
Voljeti politicara ? Ne kontam [images/smilies/upitnik.gif] Gdje si u mom postu nasla nesto sto te navelo da to kazes ?
Dodik nije Srpska , on je njen demokratski izabrani presjednik .
Iliti , na reguralnim i nepokradenim izborima , vecina stanovnika je izabrala njega . Znaci on je Presjednik Srpske . I to je to .

Ja bih volio da mu je licno Tramp urucio pozivnicu , jer mislim da bi to bila dobra vjest za Srpsku .
Muslimani ne bi .
Iz tvog komentara zakljucujem da ne bi ni ti , i za to sam konstatovo da je tvoj rezon podudaran njihovom .
Da budem jasan do kraja ..u meni nema mrznje ni prema kome , ni mrva ( uspio sam se sacuvati od nje ).
Ali najpojadnostavljenije receno , ono sto zarko zeli najveci broj Muslimani BiH ,kada je Srpska u pitanju ...i ono sto zelim ja , nikad nece biti isto .
A ti ...licis...( bez obzira na akcenat [images/smilies/mrgreenko.gif] , i postavljanje fotki Carice Milice po Srbija Forumu )
Grjesis.

PS.
Ako Dodik , ili bilo koji drugi pojedinac moze ''dohakati ''drzavi ...onda ona nije vrjedna postojanja .
Pouzdano znam.

_________________
http://previews.123rf.com/images/alimboeana/alimboeana1203/alimboeana120300008/12734132-Using-the-laptop-Stock-Photo-indonesia-tribe-aboriginal.jpg


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 05 Jan 2017, 23:51
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Mislim da ti griješiš...
Naravno da će dohakati,krađom,i svim ostalim što radi.
Nisu ga pozvali na inauguraciju,pa šta?
Zar mu je bilo potrebno da laže kako je pozvan?
Mislim da nije...ovako je unizio i sebe i RS...
Ja bih voljela da su pozvali našeg predsjednika,ti si to pogrešno zaključio da ne bih.
RS jeste vrijedna postojanja,ali on nije vrijedan da bude njen predsjednik.(moje mišljenje,naravno)

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 09 Jan 2017, 21:10
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Slika

_________________
Slika Slika


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Aktuelna desavanja u Republici Srpskoj  |  Poslato: 09 Jan 2017, 21:48
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Gradjani Republike Srpske, srecan vam dan Republike :)


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker