Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 13:43


Autoru Poruka
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 04 Feb 2015, 22:34
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
JACQUESOV TIM

Slika
Od Voicea očekujem veliku priliku i ogromno iskustvo.
Mateo Pilat ima 20 godina, dolazi iz mjestašca Karojba pokraj Motovuna i pohađa studij mediteranske poljoprivrede u Poreču. Glazbom se aktivno bavi otkad se s 10 godina kriomice prijavio na jedan festival. Do sada je sudjelovao na desetak festivala i snimio četiri autorske pjesme, od kojih je jedna duet s Marijanom Batinić. Nastupa i s klapom Teran iz Trviža, a osim glazbom bavi se i fotografijom.

Slika
Kad god sam u nekoj depresiji, pjesma me vrati u život.
26-godišnji Gordan Gregurović dolazi iz Poreča. Uz glazbu, bavi se tradicionalnim i uličnim kazalištem kao glumac, redatelj i scenarist. Pjevanjem se aktivnije počeo baviti tek pred dvije godine. Veliki glazbeni uzor mu je jedan od mentora, Jacques Houdek, i od početka želi biti dijelom njegovog tima. Voli slušati i Tonyja Cetinskog te Freddieja Mercuryja kojeg smatra najboljim vokalom ikad.

Slika
Hobi mi je pletenje pletenica.
Martina Milošević živi u Bartolovcu pokraj Varaždina i ima 27 godina. Cijeli se život bavi stolnim tenisom. Nekoć je bila kadetska reprezentativka, a danas trenira nove generacije. Uz to, završava studij psihologije. Na show se prijavila jer se želi početi baviti pjevanjem koje joj je najveća ljubav, a zanemarila ju je zbog sporta. Od djetinjstva sluša Ninu Badrić, a od stranih vokala voli Anastasiu, Beyoncé i Aliciu Keyes.

Slika
The Voice je lijepa prilika za pokazati ono što jesi.
20-godišnji Dino Petrić dolazi iz Selca na otoku Hvaru. Kada je bio dječak, požar je poharao imanje njegove obitelji, što im je ugrozilo egzistenciju. U tim trenucima Dino je izvor sreće i ispunjenosti pronašao u glazbi. Sav novac koji uštedi radeći u jednoj tvrtki ulaže u demo snimke svojih autorskih pjesama. Nastupao je kao član školskog zbora, a zatim i sa svojim pop bendom Step.

Slika
Glazba je dijete – čista izvorna emocija.
Nina Kraljić, 22-godišnjakinja iz Lipovljana, studira kroatistiku na Filozofskom fakultetu u Rijeci. Dvije godine je studirala na Muzičkoj akademiji, no nije se našla u toj vrsti glazbenog izraza. Pjevanjem se bavi odmalena, kada je nastupila i na Turbo Limach Showu. Okušala se u raznim glazbenim projektima, uključujući mjuzikl Footloose, a bavi se i sinkronizacijom animiranih filmova za koje pjeva i songove.

Slika
Volim glazbu koja ima značenje.
Pjerino Ružević, 22-godišnji Splićanin, studira na Zagrebačkoj školi ekonomije i menadžmenta. Dosad je sudjelovao na nekoliko pjevačkih natjecanja, a nastupio je i na festivalu Pjesme Podravine i Podravlja. Najveći glazbeni uzor mu je Toše Proeski koji je, prema njegovu mišljenju, jedan od najvećih pjevača u cijeloj regiji, no pretežno sluša strane glazbenike kao što su Chris Brown, Ne-Yo i John Legend.

Slika
Htio bih da mi glazba postane primarno zanimanje.
Neven Stipčić ima 20 godina i dolazi iz Varaždina. Student je novinarstva na Sveučilištu Sjever u Koprivnici. Nekoć je trenirao bejzbol, no odlučio se posvetiti isključivo glazbi. Pjeva u funk soul bendu Groove On, a nastupao je i u drugoj hrvatskoj produkciji mjuzikla “Jadnici”, kao i u glazbenoj predstavi “Josip i kričave boje njegovih snova”. Osim Freddieja Mercuryja, kojeg obožava, pjevački uzori su mu Marvin Gaye i John Legend.


Izvor: voice.hrt.hr

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 04 Feb 2015, 22:58
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
TONYJEV TIM

Slika
Meni je pjevanje jutro, podne i večer.
Božidarka Matija Čerina, 29-godišnja Riječanka, magistrica je likovne pedagogije. Obožava izrađivati grafike, družiti se sa svojim psom i vježbati capoeiru. Pjevanjem se bavi od djetinjstva. Dosad je sudjelovala na festivalima poput Grobničke skale i Uskrs festa, a trenutno nastupa s čak tri benda od kojih u jednom pjeva na portugalskom jeziku. Među svoje glazbene uzore ubraja Olivera i Zoricu Kondžu.

Slika
Najviše volim jazz i swing, a najveći idol mi je Frank Sinatra.
Diplomirani ekonomist, Bojan Aleksovski, ima 27 godina. Rođen je u Požegi, živi u Rijeci. Glazbom se ozbiljno bavi već deset godina. Glas je usavršavao u jednom riječkom studiju gdje je surađivao s Oljom Dešićem i snimio nekoliko autorskih pjesama. Nastupio je na nekoliko festivala, među kojima se ističu makedonski izbor za pjesmu Eurovizije, Zlatne žice Slavonije i Ohrid Fest. Od glazbe najviše voli jazz i swing, a najveći uzor mu je Sinatra.

Slika
Na show sam se prijavila da razbijem tremu.
19-godišnja Omišanka, Sara Barbarić, studentica je na Kemijsko-tehnološkom fakultetu u Splitu. Ljubav prema glazbi usadili su joj brat i sestra, no nikakvog izvođačkog iskustva zasad nema pa se, na nagovor prijatelja, prijavila na ovo natjecanje kako bi se riješila treme. Pjevački uzori su joj Christina Aguilera, Janis Joplin, Aretha Franklin, Tom Jones i rock glazba starijeg datuma.

Slika
Jedva sam čekala da ovakav show dođe u Hrvatsku.
24-godišnja Zagrepčanka Maja Škiljević apsolventica je na studiju projektnog menadžmenta. Prije pet godina počela je pohađati satove solo pjevanja u jednoj suvremenoj glazbenoj školi. Dvije godine je bila članica Akademskog zbora Ivan Goran Kovačić. Iako je prošla mnoge glazbene pravce, trenutačno se nalazi u soul glazbi, pa su joj tako uzori Aretha Franklin, Etta James, Ella Fitzgerald i Nina Simone.

Slika
Želim pokazati svoj talent.
Kristian Ordulj je 20-godišnjak koji živi u Srinjinama pokraj Splita. Potječe iz glazbeničke obitelji, a sa svojim bendom Barbary svira na vjenčanjima i drugim proslavama. Snimio je i nekoliko autorskih pjesama. The Voice vidi kao priliku da pokaže svoj talent. Njegovi glazbeni uzori su Tony Cetinski, Oliver Dragojević, Toše Proeski i Elvis Presley.

Slika
Meni glazba u životu predstavlja prenošenje emocija.
Jure Brkljača, 20-godišnji Zadranin, potječe iz glazbeničke obitelji od koje je naslijedio ljubav i interes prema glazbi. Kad se ne bavi glazbom, trenira krav magu, izraelsku borilačku vještinu. Jure se prijavio na The Voice jer ovo natjecanje smatra najboljim načinom da ostvari glazbeni san. Pjevački uzori su mu Oliver Dragojević i Toše Proeski.

Slika
Ostvarenje mog sna bit će da se prizna moj talent.
Iva Ajduković, 28-godišnja Sinjanka, svoj prvi nastup imala je sa samo sedam godina. Tada se prijavila na natjecanje “Mikrofon je vaš” na kojem je dugi niz godina pobjeđivao jedan dječak. Iva je odlučila prekinuti taj niz i – uspjela. Kao dijete je također nastupila na Turbo Limach Showu, a sa 16 godina je u kazalištu Komedija pjevala u mjuziklu “Kosa”. Svoju glazbenu budućnost vidi u pop rock vodama.


Izvor: voice.hrt.hr

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 06 Feb 2015, 20:27
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Ne želim ti kvariti temu,ali moram prokomentarisati Jacquesa...stvarno ne znam koji mu je vrag...stalno se kači sa kostimografkinjama,čak je i nasrnuo na jednu...i koji će mu vrag helanke,morao bi biti svjestan svog izgleda... [smilie_denk_47.gif]
Inače,show mi je dobar i kako bude odmicalo takmičenje mislim da će biti sve interesantnije i ima gotovo isti koncept kao x factor,što nema nikakve veze,ali sam,eto,napomenula.

_________________
Slika Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 09 Feb 2015, 12:18
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Četvrta emisija - audicije


Vladimir Matica - Highway to Hell



Antonela Đinđić - Di sole e d'azzurro



Romana Lalić Pejković - Nocturno



Sven Pfeifer - You Raise Me Up



Daniel Jurišević - Don't Stop Me Now



Ana Cerovac - Me And Bobby McGee



Samanta Bučaj - At Last



Marin Jurić Ćivro - Ain't No Sunshine



Elena Stella - Cry Me A River


_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 09 Feb 2015, 12:43
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Pa da nadopunimo upoznavanje ljudi u timovima... :)

INDIRIN TIM

Slika
Kada pjevam, više nisam u ovoj dimenziji.
Sven Pfeifer ima 27 godina i živi u Samoboru. Po struci je profesor violine, a trenutačno u osnovnoj školi predaje glazbeni odgoj. Pjevanjem se aktivno bavi dvije godine i izvodi hip hop i R’n’B glazbu. Imao je više nastupa u zagrebačkim klubovima te je surađivao s Renmanom na njegovu albumu. Voli slušati Johna Legenda i Josha Grobana. Najveći glazbeni uzor mu je Dino Dvornik čiju energiju i osobnost uspoređuje s Mozartovom.

Slika
Život je pjesma.
18-godišnja Samanta Bučaj u Bjelovaru pohađa srednju školu, ali inače je iz Velike Pisanice gdje se kao djevojčica počela baviti pjevanjem u crkvenom zboru. Dosad je pjevala na raznim humanitarnim koncertima, a članica je školskog benda. Najviše voli izvoditi jazz i blues jer kaže da u takve pjesme može unijeti najviše osjećaja. Pjevački uzor joj je Jessie J koja je očarava nastupima uživo.

IVANOV TIM

Slika
Pjevam od svoje treće godine.
26-godišnji Riječanin Daniel Jurišević trenutačno se bavi samo pjevanjem. Počeo je pjevati u klapama, pa onda nastavio u autorskom pop rock bendu DNA. Sada se nada samostalnoj karijeri. Završio je glazbenu školu i svira klavir. Od djetinjstva je nastupao na raznim festivalima te u sklopu manifestacija Zajednice Talijana Rijeka. Pjevački uzori su mu James LaBrie iz Dream Theatera i Nils K. Rue iz benda Pagan’s Mind.

Slika
Glazba me skoro stajala života.
Marin Jurić Čivro dolazi iz Virovitice i ma 20 godina. U slobodno vrijeme igra videoigrice i bavi se glazbom. Osim što pjeva, svira i bubnjeve. U osnovnoj školi bio je član cover banda Irritus, a poslije blues banda Ohio iz Virovitice. Sada pjeva u zagrebačkom metal bendu SITS s kojim je snimio EP “Lost Memories”. U ovom showu želi pokazati svoje pjevačke mogućnosti. Veliki glazbeni uzor mu je Jeff Buckley.

Slika
Bez pjevanja ja nisam ja.
30-godišnja Elena Stella dolazi iz Zadra. Pjeva od malih nogu, a ljubav prema glazbi usadio joj je otac koji se također bavio glazbom. Elena danas ima svoj bend Dirty Harry koji postoji šest godina. Izvode obrade stranih jazz, blues, R’n’B i funk pjesama, no imaju i nekoliko autorskih. Njezini uzori su Amy Winehouse, Ella Fitzgerald, Dinah Washington, Imelda May i Sarah Vaughan.

JACQUESOV TIM

Slika
Glazba je ono za što sam stvorena.
18-godišnja Antonela Đinđić učenica je VII. gimnazije u Zagrebu. Glazbom se bavi otkad ju je majka upisala na jedan dječji zbor. U srednjoj školi upisala je Rock akademiju koju i dalje pohađa, a bavila se i plesom i glumom. Pjeva isključivo glazbu koja joj je izazov i koja je nadahnjuje. Pjevački uzori su joj Oliver Dragojević i Whitney Houston.

Slika
Došla sam pjevati.
Ana Cerovac ima 30 godina i živi u Rijeci. Po zanimanju je učiteljica razredne nastave, no trenutačno radi u jednom restoranu. Glazbom se bavi od djetinjstva. Ispočetka je bila članica školskih zborova, a potom i vokalne skupine Putokazi. Pjevala je u pop rock bendu DNA s kojim je i snimila album “Naša priča”. Od glazbe voli žešći rock i metal, a od pjevačkih uzora ističe Alanis Morissette.

TONYJEV TIM

Slika
Ovo je posljednji vlak za Katangu.
Vladimir Matica – Mac rođen je 1955. godine. Bio je pjevač prve heavy metal skupine na ovim prostorima - III. kanal. Prijavio se na The Voice kako bi provjerio ima li još pjevačku “žicu”, ali i da pokuša doći do suradnika s kojima bi radio na autorskim pjesmama. Osim glazbom, bavi se transcendentalnom meditacijom i majstor je reikija. Njegova prva glazbena ljubav su Beatlesi, voli i Led Zeppelin, Queen, mnoge hard rock bendove, no i Eltona Johna i Georgea Michaela.

Slika
Bez pjevanja mene jednostavno nema.
34-godišnja Romana Lalić Pejković dolazi iz Tučepa i po zanimanju je profesorica engleskog jezika. Završila je glazbenu školu i svira klavir. Pjevanjem se ozbiljnije počela baviti na prvoj godini studija. Nastupa kao solist, s raznim bendovima te kao članica klape Fjoret. Na The Voice se prijavila u zadnji čas, na nagovor prijatelja i obitelji. Od domaćih izvođača voli Vannu, Ninu Badrić, Tonyja, Jacquesa i Olivera, a od stranih Beyoncé i Whitney Houston.



Nakon ove, ostala je još samo jedna emisija audicija u kojoj će mentori popuniti svoje timove. Ivan i Indira imaju po 10 kandidata za sada, a Tony i Jacques po 9. Ova emisija istaknula se po tome što su zaručnici Ana i Daniel iz Rijeke oboje uspjeli proći dalje. :)
Izvor: voice.hrt.hr

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 09 Feb 2015, 12:49
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Senka je napisao:
Ne želim ti kvariti temu,ali moram prokomentarisati Jacquesa...stvarno ne znam koji mu je vrag...stalno se kači sa kostimografkinjama,čak je i nasrnuo na jednu...i koji će mu vrag helanke,morao bi biti svjestan svog izgleda... [smilie_denk_47.gif]
Inače,show mi je dobar i kako bude odmicalo takmičenje mislim da će biti sve interesantnije i ima gotovo isti koncept kao x factor,što nema nikakve veze,ali sam,eto,napomenula.

Ne kvariš temu, dapače, drago mi je da pratiš i da si se uključila. :)

A što se tiče tih tajica, evo kako se sam Jacques šali na svoj račun:



I da...mislim da nije baš potpuno isto kao X-faktor jer se ovdje kandidati biraju na neviđeno, važan je samo i isključivo njihov glas. :)

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 16 Feb 2015, 12:00
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Peta emisija - audicije


Egon Marić - Sexy And I Know It



Iva Gortan - Tempera



Kristina Boban - Sober



Ema Gagro - Knock On Wood



Alen Bičević - Jesen u meni



Andrea Mihal - Mama Do



Mahir Kapetanović - Whole Lotta Love



Mateo Resman - Bed Of Roses



Melanie M. Acorlor - Sign Your Name



Andrija Kovačević - I Can't Stand The Rain


_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 16 Feb 2015, 12:22
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Melanie M. Acorlor = SENZACIJA!!!
Predvidjam joj veliki uspjeh bilo da ona uspije ili ne u ovom show-u.
Drago mi je da je izabrala Jacqua, od njega ce dosta nauciti o stilu pjevanja koji njoj odgovara, ali je Toni sposobniji napraviti od nje vecu zvijezdu.
Vidjet cemo...ali me odusevila kako pjeva.
Inace ... ovo je prva emisija ovog tipa u kojoj kandidati rasturaju....nije bio kandidat da ne zna pjevati, samo su nijanse u pitanju.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 16 Feb 2015, 12:46
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Jedva čekam sljedeću subotu da vidim dvoboje. Baš me zanima tko će biti uparen da pjeva istu pjesmu unutar tima.

Što se tiče pomoćnika mentora, mislim da Indira ima najjaču ekipu - Borisa Đurđevića i Mariju Husar. Iako, Tony ima Miru Buljana. :)
Vidjet ćemo! [jumping_1.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 26 Feb 2015, 11:06
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Šesta emisija - dvoboji


Emisiju su otvorili mentori ovom izvedbom:




A zatim su uslijedii dvoboji...


1. Samanta protiv Brune




Natjecanje nastavlja: Bruna


2. Ante protiv Darija




Natjecanje nastavlja: Dario


3. Jure protiv Romane




Natjecanje nastavlja: Jure


4. Ema protiv Nevena




Natjecanje nastavlja: Ema


5. Daniel protiv Melanije




Natjecanje nastavlja: Daniel


6. Andrija protiv Sare




Natjecanje nastavlja: Sara

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker