Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 09:02


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 29 Mar 2015, 22:19
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Gigi sada mi je jasno zasto si spominjala Marina.... ;)
Odlican odlican....nemam rijeci.
Zasluzen prolaz dalje.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 02 Apr 2015, 12:48
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Iskrena da ti budem Moli, on je jedini koji me u prošloj emisiji uspio naježiti. Veselim se nadolazećem vikendu jer ću uz Marina ponovno čuti i Ninu. Koliko sam puta samo na YT-u preslušala njezin zadnji nastup.

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 06 Apr 2015, 18:26
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Dvanaesta emisija - treći live nastupi


INDIRIN TIM










Publika spasila: Anu i Brunu
Indira spasila: Matea
Ispao: Karlo



JACQUESOV TIM










Publika spasila: Ninu i Dina
Jacques spasio: Emu
Ispao: Pjerino



TONYJEV TIM










Publika spasila: Saru i Juru
Tony spasio: Alena
Ispala: Iva



IVANOV TIM










Publika spasila: Marina i Ivu
Ivan spasio: Elenu
Ispao: Mahir

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 07 Apr 2015, 12:22
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Uvrede prštale: Indirin suprug razdvajao ih da se ne potuku


Cetinski je izgubio živce nakon emisije i otišao pitati Jacquesa u čemu je problem te zašto diže tenzije među njima. Jacques je Tonyja usporedio s nečim smrdljivim


Slika


Tonyja Cetinskog naljutilo je to što je iz Jacquesova tima ispao Pjerino Ružević, a u Top 12 umjesto njega je prošla Ema Gagro. Tony je izbacio svoju kandidatkinju Ivu Ajduković podbovši Houdeka da je jednaka profesionalka kao i Jacquesova Nina Kraljić.

Čim su se kamere ugasile, Tony je maknuo mikrofon i otišao je do kolege da ga pita u čemu je problem te zašto diže tenzije među njima. Jacques je Tonyja usporedio s nečim smrdljivim, prepričali su nam to svjedoci svađe iz publike. Cetinski nije ostao dužan kolegi i uzvratio mu, kako doznajemo od očevidaca, uvredom na račun njegova stasa usporedivši ga s domaćom životinjom. Na to je reagirala Jacquesova supruga Brigita, koja je sjedila pokraj svog muža i Tonyju je predbacila navodne grijehe iz mladosti povezane uz opijate. Verbalni sukob koji je cijelo vrijeme graničio s fizičkim obračunom dvojice pjevača prekinuo je Miroslav Levak, Indirin suprug. On je stao između Tonyja i Jacquesa ne bi li ih konačno smirio.

- Dečki su se žestoko posvađali. Nije im ni prvi put, a ne vjerujem niti da je zadnji - komentirao je Aleksandar Kostadinov, glasnogovornik showa. U pregovorima s HRT-om, navodno je, Jacques upravo 'Voice' vidio kao priliku za svoj veliki povratak na glazbenu scenu. Zbog toga se trudio odabrati one kandidate za koje misli da mogu dogurati do pobjede. Takav se način rada ne sviđa ostatku žirija. Jacques je u svome timu ostavio uglavnom pjevače s glazbenim iskustvom. Tako je Dinu Petrića Jacques glazbeno odgajao na Akademiji glazbene produkcije, gdje radi kao mentor.

- To nije zabranjeno - komentirao je Houdek mogući sukob interesa u svom timu. Da se takva praksa ne protivi pravilima licencije, potvrdio nam je i glasnogovornik Kostadinov. Dodao je da on ne može provjeravati u koje su glazbene škole išli svi kandidati u showu.

Upitna druga sezona

- Houdeka samo zanima pobjeda i on to pokazuje svojim ponašanjem. Teško je svima nama koji radimo na tom projektu - rekao nam je djelatnik na HTV-u. U 'Voiceu' napetosti i svađa među članovima žirija ni dosad nije nedostajalo. Prije desetak dana Houdek se prepirao s Indirom pa je upitno tko će od mentora ići u drugu sezonu showa.




Anđa Marić: Zbog Tonyja su me izbacili iz showa

Tonyjevo ponašanje u ovom showu govori dovoljno o njemu. On očito ima problema s kolegama iz žirija, bez obzira na to o kome je riječ, komentirala je Anđa Marić (38).

Pjevačica je s Tonyjem prije pet godina birala glazbene nade u drugoj sezoni showa 'Hrvatska traži zvijezdu'. Tad su se Tony i Anđa žestoko posvađali jer je Cetinski kandidata netaktično pitao je li homoseksualac. Anđa je zbog Tonyjeva pitanja poludjela te mu rekla da ne može takva pitanja postavljati natjecateljima. Tony joj je odgovorio kako on nema ništa protiv homoseksualaca. Pokušao joj je objasniti da je samo znatiželjan. Marić nije htjela popustiti u raspravi pa je inzistirala na tome da se Tonyja ne tiče privatni život natjecatelja. Iznervirani Cetinski odbrusio joj je pitanjem kako onda ona može razgovarati o svom privatnom životu u emisijama i govoriti da bi polovicu kandidata odvela doma. Otad više nisu razgovarali, a međusobnu nesnošljivost više nisu skrivali. Crvenokosa pjevačica u trećoj sezoni natjecanja 'Hrvatska traži zvijezdu' nije dobila angažman. Tad je rekla kako se neslaganje s kolegom odrazilo na njezin daljnji angažman u toj emisiji. Bila je uvjerena da je Tony uvjetovao svoje sudjelovanje u žiriju njezinim odlaskom iz emisije.


Izvor: 24sata.hr

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 07 Apr 2015, 12:32
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Sad da prokomentiram članak...
Fascinantno je to da u kojem god showu bio Tony nitko ne valja, a samo on je savršen...taj lik je takav egocentrik da je to čudo jedno!
Još pamtim njegovo omaložavanje Anđe Marić, a potom i Jelene Radan u showu Hrvatska traži zvijezdu. Sad napada na Jacquesa koji, da se razumijemo, također nije idealan, ali nije ni kriv baš za sve za što ga se optužuje.

I da...Jacquesova supruga je očito neupućena kad Tonyju predbacuje da se drogirao u mladosti...Tony to i sada čini...frendica je prošlo ljeto bila hostesa u jednom klubu gdje se pojavio Tony i šmrkao ko velik u svom separeu! Uz to je još od strane njegova menadžera zaprijećeno hostesama da će ih uništiti ako novinarima odaju isto. Isto tako, na Tonyjevoj posljednjoj svadbi droge je bilo na bacanje...tako da mi Cetinski nikad neće moći predstavljati neku moralnu vertikalu...a da ima divne pjesme, to stoji...

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 07 Apr 2015, 23:37
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Nema portala koji to danas nije objavio [boredsmiley.gif]
Sa svih strana na fb iskacu tekstovi. Gigi ja opet mislim da je i Jacq problem, i to veliki :D
Sjecam se a sada su nas i vijesti napomenule opet, da su radi njega jos neke zenske otsle na prisilno bolovanje do zavrsetka ovog show-a.
I od ranije se sjecam nekih njegovih ispada, cini mi se da je teskog karaktera, jer je svjestan kako je dobar glas, i to mu se ne moze osporiti.Samo ne znam sta on vise hoce...kakav je njegov problem, kakva priznanja on trazi, i uvijek se za neki Q nesto pravda...ili mi se cini, ne znam.
Toni je veca zvijezda od njega, i tako je...vise je toga napravio karijeri na sceni...i ovaj to ocito teze prihvata, mada je i Toni zivac i ne zna primiti salu na svoj racun..pa i Djuro mu se morao izvinjavati radi sale na wc-tinski :D
Ko ih J....oni klinci sto se takmice su vece zvijezde od njih i pjevaju vrhunski.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 08 Apr 2015, 10:01
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
A to sto Toni smrce...moram se nadovezati...pa smrce cijela estrada. Ako nisu sada onda su u ranijim periodima svoje karijere. Ne postoji osoba na estradi po mom skromnom misljenju koja nije bila u tim vodama bijelog praha koji svojim izgledom, mirisom i okusom podsjeca na kokainski pripravak :D
To i jeste droga rezervirana kazu za te ljude malo dubljeg dzepa...ipak su je nasli u tragovima i na wc soljama zgrade Europskog parlamenta u Bruxellesu, pa ti vidi ;)
BTW, ne opravdavam, nego samo kazem da mi je nekako postalo normalno vezati kokain za estradno nebo, i cisto sumnjam da isti ne konzumiraju i Jacq,Indira i Decak....ako ne sada onda na pocetku karijere jesu sigurno.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 08 Apr 2015, 12:19
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
A daj Moli...ne ruši mi nadu u ljude koji pametno razmišljaju...ja želim vjerovati da je Dečak bio i jest daleko od droge... [smiley2544.gif]
Vidi što kaže u intervjuu:

Kako izgleda dan u životu rockera? Mnogi misle da je to jednostavno SDA – seks, droga, alkohol...


- Vjerujem da kod nekih i jest tako. Kod mene ništa od toga, čak ništa ni od alkohola pošto su vino i pivo prehrambeni proizvodi. (http://kult.com.hr/rubrike/scena/3298-i ... oicea.html)

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 08 Apr 2015, 12:30
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ma meni je Gigi, Decak jako drag...ali neke stvari su neizbjezne u tom poslu. Mozda nije sada u tim vodama, i vjerujem da nije...ali je prosao fazu...pusio je onu zeljastvu tvar koja asocira bojom i mirisom na marihuanu sigurno....e sad, mozda je probao i neke druge stvari i jeste sigurno,ali tko to zna tko to zna...On je najnormalniji od svih njih definitivno.
Ali droga i estrada idu ruku pod ruku....e sad, gdje se stane i gdje je kome granica....to ima veze sa tom pamecu ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 08 Apr 2015, 12:40
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Ah ta droga! [13uh.gif]

Inače...da nije sve sjajno u showu ni među kandidatima govori tekst kojim se Pjerino nakon ispadanja obratio fanovima:

Konacno odmoran, e sad san spreman na dugo pisanje! haha
Prije svega, zelim se ispricati svim ljudima koji su mi slali poruke u inbox, jednostavno Vas je previse i ne stignem, ali cu nastojati svima odgovoriti kroz sljedecih par dana... Sada kad sam to napisao, zelim se i javno ispricati svima koji su mi i usput cestitali Uskrs, a ja nisam vidio, odnosno stigao vidjeti...Sretan i Vama Uskrs, nadam se Vam je svima bio lijep i topao uz Vase cijenjene obitelji!
Sto se tice mog napustanja showa u subotu, ne treba za nicim zaliti...Ovo je stvarno bilo jedno i lijepo i ruzno, ali debelo vise lijepo iskustvo...Sebe ne smatram licemjernom osobom da cu sada svima govoriti kako mi je svake sekunde bilo predivno biti dio showa jer nazalost nije, no to nema veze iskljucivo s The Voiceom jer mi je isto tako bilo i na HTZ-u...Nemojte misliti da cu sada blatiti nekog pojedinacno jer necu, svi su ljudi i svi imaju pravo na svoje greske...Prvenstveno zelim svima dati na znanje da je Jacques bio odlican mentor, stvarno se unio u ovaj projekt i najvise od svih radio s nama i bio tu za nas, a isto to i stoji za Marinu i Tihomira...Ja se u ovo vrijeme na showu nisam iskreno nista pjevacki poboljsao, a pod tim ''pjevacki'' mislim na kojekakve tehnike i ostale stvari sto se uce u glazbenim skolama...Ako netko racuna na to da ce preko noci postati novi Sam Smith, Usher, Toše, Jacques ili neznam ni ja vise koji dobar pjevac, zaboravite na to...Za takve stvari treba jako puno rada, jako puno odricanja i jako puno godina vjezbanja i iskustva, a ja to trenutno nemam u sebi i takve stvari me tek sada cekaju!
Zasto sam rekao da je bilo i ruznih trenutaka? Zato sto postoje odredeni ljudi koji su svojim nepostenim i iskvarenim osobnostima konstantno pokusavali zatrovati nas ''zdravog razuma''...Ne kaze se za dzaba ''100 ljudi, 100 cudi''! ...Ali jedina bitna stvar meni je ta da sam ja ostao covjek prema svim tim ljudima i duboko u sebi vjerujem, iako u vise navrata razocaran, da ti ljudi nisu mozda toliko losi!
Moja izvedba? Ja sam svojom izvedbom presretan jer sam konacno prije napustanja showa uspio dokazati ljudima da posjedujem tu emociju za koju su se svi tako prerano uhvatili...I ja sam covjek od krvi i mesa, i mene slamaju i usrecuju iste stvari kao i svakog od Vas, i ja placem od smijeha i od tuge! Nemojte to zaboraviti! Nisam u potpunosti zadovoljan svim svojim nastupima, uvijek se nade nekakva sitnica koja me iritira jer jednostavno znam da nisam trebao pogrijesiti na nekoj toliko banalnoj stvari. Ali sto se tice Tko sam ja da ti sudim, e tu sam zadovoljniji nego ikada do sada jer sam se konacno po prvi puta opustio na pozornici i jednostavno uzivao u pjesmi i svojoj kozi.
Sto se tice subote, prvenstveno bih zelio svih zamoliti da mi ne govore i ne svadaju se oko toga da li je Ema trebala proci ili ja...Osobno smatram da se prije svega zenski i muski vokal nikako ne mogu mjeriti, to su dva svijeta u pjevanju, a kad bih rekao da Ema nije bila dobra u subotu, lagao bih...Sretan sam sto sam dobio ovu priliku da toliko Vas konacno cuje moj glas, da sam konacno prepoznat kao kvalitetan pjevac...
Daleko najvise od svega ce mi faliti zajednicko druzenje na probama, u hotelu i kave s ostalim kandidatima. To je za mene The Voice, nesto sto me spojilo sa svim ovim divnim ljudima koji su mi postali jako dobri prijatelji. Falit ce mi oni trenutci kada svi misle da nece uspjeti sve odraditi kako treba svaku subotu, falit ce mi...
Ponavljam, nemojte stvarati teorije oko toga tko je trebao proci jer ovo svakako nije moj kraj, vec pocetak. Ja se nadam da cu se moci nastaviti baviti glazbom jer bez glazbe mogu izdrzati koliko i bez zraka (izjava Decaka iz reklame na tv-u :D). Nadam se novim ponudama, pjesmama i novim ljudima koji su spremni biti dio mog glazbenog zivota.
Zelim Vam se svima zahvaliti do neba, koliko Vas je meni pruzilo potporu jednostavno nisam nikada niti sanjao. Hvala Vam ljudi od srca sto ste me pratili i nadam se da cete me i nastaviti pratiti!

Hvala Vam ljudi!!!

Pjerino Ruzevic.

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker