Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 11:58


Autoru Poruka
GiGi
Post  Tema posta: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 02 Dec 2014, 15:52
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Otkrij što je The Voice - Najljepši glas Hrvatske




The Voice, jedan od najuspješnijih međunarodnih televizijskih formata u vlasništvu Talpa Internationala B.V. iz Nizozemske, uskoro počinje s emitiranjem na Hrvatskoj radioteleviziji.

Osnova je formata jednostavna: izbor najljepšega glasa! Samo kandidati s istinskim glasovnim talentom bit će pozvani u predizbor, a najuspješniji među njima nastupit će na audiciji koju vode četiri mentora. Nisu važni ni izgled ni dob punoljetnog kandidata, važan je samo - dobar glas.

Četiri mentora, uspješne osobe u glazbenoj industriji, izabrat će najbolje glasove u svoje ekipe. Nakon audicije izabrane će natjecatelje mentori poučavati tijekom natjecanja sve do završnice u kojoj će jedan od njih osvojiti naslov Najljepši glas.

Uz predizbor sudionika, natjecanje se sastoji od tri dijela: audicije, dvoboja i natjecanja uživo.

Tijekom audicija mentori su leđima okrenuti pozornici tako da natjecatelje mogu samo čuti, ali ne i vidjeti. Važan je samo glas!

Ako se mentoru svidi glas natjecatelja i vjeruje da je to glas koji može pobijediti, pritisne tipku za odabir natjecatelja u svoju ekipu; u tom se trenutku mentorova stolica zaokrene i on tada prvi put vidi natjecatelja. Ako više od jednog mentora izabere istog natjecatelja, odluku o izboru mentora donosi natjecatelj koji odlučuje kojem se mentoru želi pridružiti. U slučaju da ni jedan mentor ne pritisne tipku za odabir, za tog sudionika natjecanje završava.

Nakon što mentori izaberu svoje ekipe, počinje dvoboj. Mentori će se posvetiti pripremi i usavršavanju natjecatelja, usmjeravajući ih kako najbolje iskoristiti svoje glasovne sposobnosti i dijeleći s njima tajne vlastitog iskustva i znanja.

Tijekom dvoboja mentori suprotstavljaju po dvoje natjecatelja iz svoje ekipe koji pjevaju u duetu ispred gledatelja u studiju. Odmah nakon izvedbe dueta mentor mora izabrati koji će natjecatelj u sljedeći krug natjecanja – natjecanja uživo.

Nakon dvoboja slijede natjecanja uživo. To je završni dio natjecanja u kojem se natjecatelji natječu jedni protiv drugih tijekom nekoliko nastupa uživo, a tko će pobijediti – svojim glasovima do finala odlučuju i mentori i gledatelji. Pobjednika u posljednjoj emisiji biraju samo gledatelji.

I na kraju, samo će jedan natjecatelj ponijeti naslov Najljepšega glasa, čime stječe pravo na Ugovor s Universal Music Groupom.


Izvor: hrt.hr

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 02 Dec 2014, 16:12
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Mentori


Slika


INDIRA LEVAK

Energična dancerica i frontmenica jedne od najpopularnijih hrvatskih skupina koju krase iznimna sposobnost komunikacije s publikom i pozitivna energija koju širi.

Slika

Indira je već za vrijeme osnovnoškolskog glazbenog obrazovanja osnovala školski ženski bend. Već time je pokazala svoje liderske sposobnosti i sklonost nastupima pred publikom. Vokalne i glazbene sposobnosti od 1996. potvrđuje kao vokal dance skupine Colonia. Svaki njihov album praćen je sve većom tiražom, a njihov četvrti album Milijun milja od nigdje, objavljen 2001., u nepunih se mjesec dana prodao u više od 50 tisuća primjeraka te postao najprodavaniji album u Hrvatskoj u posljednjih deset godina. Prodan je u više od 300 tisuća primjeraka u Hrvatskoj i svijetu.

Indira i Colonia pune dvorane diljem Hrvatske, regije, ali i šire. U Slovačkoj je, primjerice, Colonia jedna od najpopularnijih skupina, čak i ondje su osvajali nagrade kao najbolji strani izvođač te za hit godine. Na brojnim domaćim festivalima osvajaju nagrade kao najbolji izvođači.

Indiru odlikuju iznimna energičnost i nesebičnost u davanju publici. Colonijini koncerti redovito su rasprodani, a Indira vrlo često surađuje s kolegama iz drugih glazbenih žanrova, sudjeluje u brojnim humanitarnim projektima i televizijskim emisijama gdje je kao članica žirija dobila brojne pohvale za svoje nastupe.

"Poznata sam radoholičarka i sklona izazovima. Bit će rada, smijeha i suza... Ali radosnica! Uz moju energiju i humor ostatka ekipe, sigurno nećete propustiti ni jednu emisiju."



IVAN DEČAK

Miljenik mlade urbane publike i vokalni solist rock skupine Vatra koja ostvaruje strelovit uspon na hrvatskoj glazbenoj sceni.

Slika

Kao vokal skupine Vatra, osnovane 1999., Ivan kontinuirano gradi ozbiljnu glazbenu karijeru. Kvalitetu skupine u kojoj pjeva potvrđuje činjenica da su već godinu dana nakon osnutka u izboru za nacionalnu novinarsku rock nagradu bili nominirani kao nada godine. Već 2003. skupina Vatra nastupa kao poseban gost na koncertu Simple Mindsa.

Sa svakim novim studijskim albumom (do sada su ih izdali 6 i 1 EP) skupina osvaja sve više poklonika. Sedmi studijski album najavili su iznimno uspješnim singlovima Tango i Saturn. Kao frontmen skupine Ivan Dečak iznimno dobro kotira kod mlade urbane publike.

Skladbe skupine Vatra redovito su na vrhu ili pri samom vrhu nacionalnih top ljestvica, a videospot skladbe „Privremeno nedostupan“ vrti se na britanskom MTV-u. Višestruko su nominirani za nacionalnu glazbenu nagradu Porin, a dobitnici u kategoriji alternativne glazbe te za vokalnu suradnju s Damirom Urbanom. Energični nastupi skupine uživo prava su poslastica za glazbene znalce.

"Kao član Vatre naučio sam djelovati unutar skupine. Pokušat ću stečeno znanje pretočiti u ovaj po mnogo čemu poseban show, pa ako i minimalno nekome pomognem na putu do ostvarenja snova, moje sudjelovanje u The Voiceu imat će smisla!"



JACQUES HOUDEK

Iznimnih vokalnih sposobnosti, nadimka 'The Voice', originalnim izvedbama u različitim glazbenim žanrovima već više od deset godina osvaja publiku svih dobnih skupina.

Slika

Od najranije dobi pokazivao nesvakidašnju sklonost glazbi. U osnovnoj je glazbenoj školi svirao glasovir, a srednjoškolsko obrazovanje završio na odjelu solo pjevanja. U Bostonu 2001. upisuje solo pjevanje na prestižnom Berklee College of Music, a vokalne sposobnosti usavršava na seminarima u Francuskoj, Grčkoj i Italiji. Kao iznimno mlad i talentiran glazbenik započinje održavati klupske koncerte koji su potrajali čak osam sezona i danas se među zahtjevnom i probranom publikom spominju kao kultni glazbeni događaji.

Samostalnu profesionalnu karijeru započeo je 2000., a do danas je održao tisuće koncerata u Hrvatskoj i cijeloj regiji te ostvario iznimno uspješne suradnje s nizom eminentnih glazbenika. Besprijekoran vokal, suverenost u izvedbi i originalnost u scenskoj pojavi od samog su ga početka izdvojili od stereotipa. Sudjelovao je u popularnom glazbenom šou 'Zvijezde pjevaju', gdje je podjednako osvojio stručnu javnost i najširu publiku, te čak dva puta pobijedio.

Više je puta nominiran i nagrađivan Porinom. Osvaja ga kao najbolji novi izvođač te za najbolju mušku vokalnu izvedbu, najbolji album za djecu i najbolji božićni album.

U svojoj bogatoj desetogodišnjoj diskografiji može se pohvaliti s jedanaest izdanja, a albumi su mu prodani u čak pet srebrnih, i u jednoj zlatnoj, platinastoj i dijamantnoj nakladi. Nesumnjivo glazbenik ekskluzivnog statusa i veliki vokalni autoritet, publiku svih dobnih skupina osvojio je brojnim hitovima koji su redovito u TOP 10 najizvođenijih pjesama, ali i osobito simpatičnim, humorističnim i autoironičnim istupima.

"Bit će to sjajan pjevački šou, jedva čekam da počne! 'The Voice' mi je omiljen televizijski format jer se temelji na vrijednostima - talentu i glasu - na kojima i ja gradim svoju karijeru."



TONY CETINSKI

Jedan od najnagrađivanijih vokalnih izvođača koji puni najveće dvorane diljem regije.

Slika

Karijera Tonyja Cetinskog obilježena je kontinuiranim nizom uspjeha od samih početaka 1995., kada je snimio prvi studijski album. Gotovo pet godina je među dva najizvođenija izvođača u Hrvatskoj, a njegove pjesme redovito su u vrhu top ljestvica domaće glazbe. Vole ga podjednako i mlađi i stariji.

Iznimnu vokalnu kvalitetu potvrdio je i na svjetskoj razini suradnjom s eminentnim izvođačima svjetske glazbene scene. Tony je snimio duet Dolce suono sa slavnim tenorom Joséom Carrerasom, koji su promovirali koncertom u Zagrebu 2007. Dvije godine nakon toga Tony je gostovao na Carrerasovu koncertu u najvećoj hrvatskoj dvorani – zagrebačkoj Areni – a kao gost Michaela Boltona nastupao je na koncertima u londonskom Royal Albert Hallu. Uspješnu suradnju ostvario je i s Placidom Domingom i Montserrat Caballe, a nastupao je kao pretpjevač na hrvatskom koncertu Shakire.

Kvalitetu je dokazao i brojnim nagradama. Među njima se posebno ističu Porini u različitim kategorijama te nacionalne glazbene nagrade.

Nakon što je sagrađena najveća sportska dvorana u Hrvatskoj, zagrebačka Arena, Tony je bio prvi nacionalni izvođač koji je tu dvoranu napunio dva dana zaredom. Produkcija ovih koncerata pred više od 40 tisuća obožavatelja bila je na svjetskoj razini.

Zbog osobitih doprinosa hrvatskoj kulturi odlikovan je i državnim odličjem.

"Za mene je ovaj format izazov iz više razloga. Prilika je da nekome pomognem iz svega naučenog u 25 godina karijere, da se dobro zabavimo. I prilika da zaboravimo na neprilike!"



Izvor: hrt.hr

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 18 Jan 2015, 18:37
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Počelo je, počelo...jučer! [jumping_1.gif]

Emisija je otvorena zajedničkom izvedbom četiriju mentora...



Prva emisija - audicije


Bruna Oberan - Natural Woman



Mateo Pilat - Ključ života



Božidarka Matija Čerina - What's up



Dino Purić - Another One Bites The Dust



Bojan Aleksovski - Fly Me To The Moon



Karlo Cvetković - Walking By Myself



Gordan Gregurović - Feeling Good



Valentina Trstenjak - Da li znaš da te volim



Dora Vestić - At Last


_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 26 Jan 2015, 12:23
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Druga emisija - audicije


Dario Došlić - Caruso



Zdravka Damjanović - Piece Of My Heart



Martina Milošević - Stay



Sara Barbarić - Something's Got A Hold On Me



Ante Brzić - Ain't No Sunshine



Maja Škiljević - Listen



Samanta Vrbljanac - I Will Always Love You



Dino Petrić - Jesen u meni



Kristian Ordulj - Ring Of Fire



Ana Opačak - Je Suis Malade


_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 01 Feb 2015, 17:31
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Treća emisija - audicije


Jure Brkljača - Brod u boci


Nina Kraljić - Beneath Your Beautiful


Ivan Županović - Bridge Over Troubled Water


Azra Kuštrić Skender - Son Of The Preacher Man


Pjerino Ružević - Stay With Me


Melanija Purić - Valerie


Neven Stipčić - The Show Must Go On


Iva Ajduković - Stop


Tomislav Užarević - Fly Me To The Moon


Nicole Vidak - It's A Men's World

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 03 Feb 2015, 11:51
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Gigi..predobri su!!!
Svi ovi klinci znaju pjevati...nevjerovatno, ali mi je ziri cudo hehehe
Kako se bore za njih, pa to je presmijesno..ja znam da bih Decaka izabrala za svasta da mi bude mentor [kikice.gif]
pa neko bi nekoga nesto naucio [treptrep.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 03 Feb 2015, 16:30
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Moli, i ja bih svašta nešto s Dečakom...ima tip taj neki posebni šarm... [hanghead.gif]

Inače...u showu se rodila i jedna ljubav... [srce.gif] Ja ovu Valentinu ne bih prepoznala...drugačija mi je na audiciji, a drugačija ovdje! [smilie_denk_47.gif]

Valentina i Pjerino upoznali se na snimanju The Voicea i zaljubili


Čini se da je nekim kandidatima show "The Voice – Najljepši glas Hrvatske" donio i više nego što su očekivali...


Slika


Koliko je ljubav nepredvidiva svjedoči slučaj dvoje kandidata showa "The Voice – Najljepši glas Hrvatske".

Simpatije između dvadesetogodišnje Valentine Trstenjak i dvije godine starijeg Pjerina Ruževića, koje su započele na snimanju showa, prerasle su u pravu ljubav. Svoju zaljubljenost novopečeni mladi par ne krije od ostalih kandidata, ali ni od javnosti s obzirom na to da se zajedničkim fotografijama često hvali na društvenim mrežama. Koliko je romantičan Pjerino je pokazao objavivši na Facebooku "selfie" s Valentinom uz poruku "'Because I fall in love with you every single day".

Da su oboje romantične duše, svjedoči i izbor pjesama koje su otpjevali na audiciji. Pjerino je žiri svojim glasom oborio s nogu pjesmom "Stay with me", dok je Valentina svojim nježnim glasom i obradom pjesme Dade Topića "Da li znaš da te volim" osvojila Ivana Dečaka.

Slika

Iako su u showu The Voice suparnici, Valentina i Pjerino jedno drugome najveća su podrška. Držimo fige da se ova lijepa ljubavna priča mladih Splićana nastavi i nakon showa!


Izvor: vecernji.hr

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 04 Feb 2015, 13:11
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Znas samo sta mi nije jasno Gigi....sto bi iko ko ima normalne namjere da pjeve izabrao Indiru kao mentora !? :D
Ona treba biti sretna ako ih skupi 12 komada.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 04 Feb 2015, 22:02
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Ha čuj, Indira možda i nije neka vrsna pjevačica, ali ima dobru ekipu iza sebe. Ipak je Colonia popularna u mnogim zemljama. :D

Inače, nakon prve 3 emisije audicija (ostale su još 2) Indira ima 8 kandidata, a Ivan, Jacques i Tony svaki po sedam.
A sada da upoznamo malo dosad izabrane kandidate:

INDIRIN TIM

Slika
Glazba je jedino područje u kojem težim perfekciji.
21-godišnja Bruna Oberan iz Požege studira na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu. Pjevanjem se, na poticaj oca glazbenika, počela baviti i prije no što je s 9 godina upisala glazbenu školu gdje je svirala klavir. U srednjoj školi je počela nastupati kao prateći vokal, a potom i kao solistica u svom bendu s kojim je nastupala čak u dalekoj Kini gdje su proveli mjesec dana. Među najdraže nastupe ubraja one s Big Bandom Požega.

Slika
Spojio sam maminu stranu folklora i tatinu stranu rocka, pa sam našao zlatnu sredinu.
Karlo Cvetković, 21-godišnjak iz Creta pokraj Osijeka, dolazi iz glazbeničke obitelji. Majka foklorašica i otac rocker potaknuli su ga da ide u glazbenu školu gdje je svirao harmoniku i klavir. Naučio je svirati i nekoliko tamburaških instrumenata. Pjevanjem se aktivno bavi već desetak godina nastupajući kao solist, ali i kao član Tamburaškog sastava Lege iz Osijeka. Pjevački uzori su mu Pero Galić iz Opće opasnosti i Bono Vox iz benda U2.

Slika
Tko nema tremu, znači da mu nije stalo.
19-godišnja Osječanka, Dora Vestić, studentica je glazbene pedagogije na Glazbenoj akademiji. Osim klasične voli i modernu glazbu, posebice jazz, te joj je ambicija studirati jazz pjevanje. Bila je članica zbora, učila je solo pjevanje u glazbenoj školi, a zna svirati violinu, klavir i tamburu. Osim jazza najviše voli izvoditi rock, a pjevačice kojima se divi su Nina Simone i Etta James.

Slika
Ja sam stara duša u mladom tijelu.
Zdravka Damjanović je 22-godišnja studentica dizajna u novim medijima koja živi u Supetru na Braču. Dolazi iz glazbeničke obitelji u kojoj je majka pjevačica u klapi, a otac i brat pijanisti. Donedavno je nastupala sa svojim akustičnim triom izvodeći rock i blues glazbu, a onda se odlučila za solističke vode. Obožava glazbu grupe ABBA, kao i onu Barbare Streisand, Shirley Bassey i Radojke Šverko, te Jadranke Stojaković i Anne Oxe.

Slika
Scena mi je sve.
Samanta Vrbljanac je 41-godišnja Riječanka s talijanskom adresom. Osam godina nastupala je kao profesionalna pjevačica na Kanarskim otocima, a prije toga je pjevački zanat tesala nastupajući po festivalima u okolici Rijeke. Na sceni uvijek nosi prsten koji joj je poklonila njezina baka jer vjeruje da joj donosi sreću. Ovo natjecanje smatra svojim posljednjim vlakom i na njega namjerava uskočiti.

Slika
Kada sam na pozornici, ništa drugo ne postoji.
30-godišnja Splićanka Ana Opačak profesorica je engleskog i talijanskog jezika. Od ranog je djetinjstva zaljubljena u sve što ima veze s Francuskom. Uz francusku šansonu, voli i talijansku kanconu, no izvodi i razne druge žanrove. Nastupa sa svoja dva autorska benda - Lite Motive i 058. Nastupila je čak s Gibonnijem na njegovu koncertu u Parizu. Obožava Edith Piaf i Mireille Mathieu.

Slika
Kada pjevam, otkrivam samog sebe do kraja.
Tridesetčetverogodišnji Ivan Županović živi u Zadru. Otac je troje dece, a glazbom se ozbiljnije počeo baviti prije 10-ak godina kada je dobio poziv da postane pjevačem poznate zadarske grupe Forum. U posljednje vrijeme češće nastupa s grupom Calypso. Kao solist nastupio je na Zagrebačkom festivalu i na Festivalu dalmatinske šansone Šibenik. Od glazbenih uzora na prvom mjestu mu je Stevie Wonder, a obožava i Arsena Dedića.

Slika
Nadam se da ću u The Voiceu otkriti neke svoje nove granice.
Tomislav Užarević, koji ima 28 godina, živi u Đakovu. Po zanimanju je menadžer prodaje, no odlučio je dati otkaz i posvetiti se samo glazbi. Bio je članom jednog zbora, kao i nekoliko kulturno-umjetničkih društava. Trenutačno ima akustični duo Acoustic Souls s kojim izvodi i obrade i autorske pjesme, a snimili su i album. Najdraži su mu glasovi starijih izvođača koji su, kako kaže, pjevali sa srcem.


Izvor: voice.hrt.hr

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: The Voice - Najljepši glas Hrvatske  |  Poslato: 04 Feb 2015, 22:18
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
IVANOV TIM

Slika
Glazba me izvukla kroz neke teške životne situacije i uvijek mi je oslonac.
25-godišnji Dino Purić iz Daruvara završava studij na Pravnom fakultetu i radi u očevom odvjetničkom uredu. Za glazbu ga je zainteresirala majka koja mu je kupovala prve kazete. Ističe da mu je glazba uvijek bila velik oslonac. Dosad je bio u mnogo bendova s kojima je izvodio raznu glazbu, a surađivao je i sa Željkom Bebekom. Ne želi se ograničavati u glazbi te voli sevdah, ali i glazbu Jeffa Buckleya kojeg smatra svojim uzorom.

Slika
Senzibilitet prema glazbi stekla sam u svojoj obitelji.
20-godišnja Splićanka, Valentina Trstenjak, dolazi iz glazbeničke obitelji. Posljednjih godinu dana članica je benda s kojim nastupa na svadbama i s kojim je prošla cijelu Hrvatsku. Iako voli rad s takvom vrstom benda, voljela bi se profilirati kao R'n'B i pop pjevačica. Glazbeni uzori su joj Aretha Franklin, Beyoncé, Josipa Lisac i Dino Dvornik, a voli slušati i pjesme Ive Robića i Vice Vukova.

Slika
Ljubav nas čini boljim ljudima.
33-godišnji Dario Došlić živi u Zagrebu. Podrijetlom je iz Baćindola pokraj Nove Gradiške. Po struci je inženjer poljoprivrede, no odlučio je promijeniti smjer, pa sada studira glumu, a pjevanjem se profesionalno bavi 10-ak godina. Do sada je nastupio u mnogim mjuziklima i glazbenim predstavama. Ovim showom ostvaruje svoju ambiciju iz djetinjstva kada je htio sudjelovati u Turbo Limač Showu, ali je zakasnio s prijavom. Voli glasove svih bel canto pjevača.

Slika
Glazba je najvažnija sporedna stvar u životu.
33-godišnji Ante Brzić dolazi iz Svetog Filipa i Jakova, a po zanimanju je skiper. Deset godina je bio drugi tenor u klapi Cantus koju je osnovao doajen klapske glazbe Ljubo Stipišić Delmata. S klapom je tri puta bio u finalu Festivala dalmatinskih klapa Omiš. Sada ima dva benda. S jednim izvodi soul, blues, jazz i funk obrade, a drugi je autorski blues bend. Obožava jazz glazbu, Beatlese i Queen.

Slika
Uvijek pjevam sa srcem.
Rođena Dubrovčanka, 28-godišnja Azra Kuštrić Skender, posljednjih osam godina živi u Zagrebu. Po zanimanju je medicinska sestra i majka dvoje djece. Prvi nastup imala je u vrtiću, a kao djevojčica nastupila je sa svojom grupom MEA i u Turbo Limach Showu. Sudjelovanjem u ovom natjecanju vraća se glazbi. Pjevati je najviše učila slušajući Christinu Aguileru, a draga joj je i Jessie J.

Slika
Biti pjevač je najbolje zanimanje.
Melanija Purić, 28-godišnja magistrica ekonomije, dolazi iz Malinske, no već nekoliko godina živi u Kraljevici. Jedanaest godina provela je kao članica benda u kojem svira i njezin dečko, no nedavno se odlučila na samostalnu karijeru. Dosad je snimila tri singla i surađivala s renomiranim glazbenicima i autorima poput Ive Popeskića, Olje Dešića, Ines Prajo i Arijane Kunštek. Pjevački uzor joj je Aretha Franklin.

Slika
Sa srećom u džepu i osmijehom na licu, pa što bude.
Nicole Vidak ima 18 godina i dolazi iz Labina. U Rijeci pohađa srednju glazbenu školu i svira klavir. Ljubav prema glazbi prenijela joj je njezina majka dirigentica u čijem je dječjem zboru počela pjevati kada je imala samo dvije godine. Bila je članicom i jedne vokalne skupine, a tri godine je nastupala i s blues rock bendom The Crossroads. Obožava Led Zeppelin, B.B. Kinga i Jimija Hendrixa, a od novijih izvođača voli Joss Stone.


Izvor: voice.hrt.hr

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker