Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 16:26


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: TV lica  |  Poslato: 18 Dec 2012, 23:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Danijela Jankov: Život bez televizijskog ekrana nije moguć

Slika

Voditeljka Danijela Jankov u razgovoru za Novosti otkriva ko su joj omiljeni glumci, serije, filmovi i kaže da život bez televizora, koji isključuje jedno kada izlazi iz stana, nije moguć.
Omiljeni glumac?
- Ima ih mnogo, ali neka budu dvojica Nebojša – Glogovac i Dugalić.
Omiljena glumica?
- Milena Dravić. Volim je kao da mi je rod rođeni.
Omiljena serija?
- Uh. Teško pitanje, jer ja obožavam serije. Neke od omiljenih su mi bile “Ali Mekbil”, “Dva i po muškarca”, “Otvorena vrata”.
Omiljeni film?
- Neka bude “Lajanje na zvezde”.
Omiljeno TV lice?
- Moja koleginica Jovana Simonović, voditeljka emisije “Ekskluziv” na TV Prva.
Omiljeni junak iz crtaća?
- Duško Dugouško.
Serija vašeg detinjstva?
- “Moj takozvani život”, “Nestašne godine”, “Beverli Hils”.
Sa kojim junakom biste se zamenili na jedan dan?
- Sa Supermenom, jer je on novinar koji može da leti. To bi meni dosta olakšalo kretanje po Beogradu i obavljanje posla.
Knjiga koju biste ekranizovali?
- Ekranizovala bih pesme Jove Zmaja, kao kratke crtane filmove, idealne za crtaće pred spavanje za mališane.
Zbog čega isključujete televizor?
- Televizor isključujem samo kada izlazim iz stana.


Hello

_________________
Slika


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 19 Dec 2012, 00:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivan Ivanović o šalama, razvodu, pretnjama: "Stekao sam slavu, a izgubio porodicu"


Žao mi je što se moja ljubavna priča sa suprugom završila razvodom jer je bilo jako lepo i romantično,
pravi „love story“ iz američkog filma - kaže voditelj Ivan Ivanović za „Blic“.


Slika


Ponosan sam na intervju s Mesićem: Ivanović u studiju „Prva“ koji ga je proslavio
Razgovor s njim vođen je u petak po podne u njegovom „Central parku“, baš u vreme kada je izbio požar koji je progutao taj popularni lokal. Ivanović, voditelj jedne od najgledanijih emisija na srpskim televizijama „Veče sa Ivanom Ivanovićem“, često osporavan zbog ponekad sirovog humora u svom šou-programu, hvaljen i napadan zbog izbora gostiju, čak ni dok je gorelo nije gubio kontrolu. Pristao je da intervju odmah nastavimo u obližnjem kafiću.

Slika

Koliko su bile ozbiljne pretnje posle gostovanja Mesića?
- Ne bih voleo da me neko stvarno ubije pa hajde da shvatimo da su pretnje bile ozbiljne. Svaki put kada ti neko napiše da će ti polomiti noge, da će te ubiti, to je dosta ozbiljno. Ne mogu da zaboravim da je pre godinu i po dana kompletno javno mnjenje bilo za zabranu moje emisije. Danas za mene kažu da sam postao ustaša. Nikada nisam maštao da radim emisiju koja će tavoriti u mulju sa ostalima. Dovodim goste koje drugi ne smeju ili ne mogu da dovedu.

Otkuda Mesić u emisiji?

- To je deo trilogije u kojoj su učestvovali Mesić, Šljivančanin i Dodik. O Hagu nam je pričao Šljivančanin, koji je robijao tamo, o Bosni Dodik, koji je bio živi svedok dešavanja devedesetih. Došao je Mesić, koji jedini realno može da nam priča o raspadu bivše Jugoslavije.


Razmislio bih o ponudi RTS
Da li si imao ponude da pređeš na druge televizije?
- Zvali su me s „Pinka“ dva puta, ali mislim da ja tamo ne bih uspeo da održim produkcijski nivo koji imam na „Prvoj“. Da sam prešao na početku karijere, imalo bi smisla, ali sad kad sam izgradio ovo što sam izgradio, bilo bi jako loše i za mene i za emisiju da idem na televiziju kao što je „Pink“. Sa RTSa me niko nikada nije zvao. Kada bi me pozvali, dobro bih razmislio.

Ti misliš da si bio dobro pripremljen za Mesića?
- Naravno da jesam. Ponosan sam na taj intervju i na taj razgovor. Ako izuzmemo mržnju koju osećaju neki ljudi prema njemu u Srbiji i averziju koju su izrazili prema njegovom dolasku, bilo je sjajno. On je rekao da hrvatsko pravosuđe treba da procesuira zločine u “Oluji” čime je priznao da je neko iz Hrvatske kriv za progon 200.000 hiljada Srba, rekao je da je Tuđman trebalo da završi u Hagu zajedno sa Miloševićem, objasnio je slučaj ubistva porodice Zec...

Ali nije reagovao kada je ubijena porodica Zec?
- Moja emisija nije ispravljanje krivih Drina. Ja nikada nisam goste dovodio u nezgodne situacije, vređao ih ili rešetao. Mrzim novinarstvo u kojem te ja teram na zaključak. Ja treba da dovedem gosta i nateram ga da priča o različitim stvarima, a da gledalac o tome sam donese zaključak. Ako je tvoj zaključak da je gospodin Mesić baraba - OK, ako je tvoj zaključak da sam ja glup - opet OK. Možda je Mesić lagao, ali ja sam uradio emisiju najbolje što sam mogao.

Ko određuje ko će biti gost, ti ili neko drugi?

- Emisija se zove „Veče sa Ivanom Ivanovićem“ zato što je pravi Ivan Ivanović. I ne može niko ništa da mi nametne. To je fama koja vlada da meni neka produkcija određuje goste. Produkcija sam ja. Intervju s Mesićem je spremalo dvoje školovanih novinara plus ja. Od „dobro veče“ do traktora koji sa mu poklonio na kraju emisije.

Čija je bila ideja traktor?

- Bulićeva. A ja sam smislio šta ću mu reći.

Traktor je preokrenuo stvar u tvoju korist, počeli su gledaoci da te hvale?

- Ja sam zapravo tom emisijom hteo da pokažem da prosečan Srbin treba da bude kao ja: fin, kulturan, pun razumevanja za sve ljude koji žive oko njega.I da mi Srbi nismo ljudi koji nose nož u ustima i gledaju koga će da prikolju.

Da li misliš da neke tvoje šale prelaze granicu dobrog ukusa?

- Ja se obraćam celoj državi. Možda bih zapostavio gledaoce koji žive u ruralnijim sredinama i one manje obrazovane kada bih se samo bavio temama koje bi meni i tebi bile zanimljive. Jednom sam govorio foru o Frediju Merkjuriju i niko u publici se nije nasmejao. Samo je petoro znalo ko je Fredi Merkjuri. Ti moraš da budeš svestan da mlade generacije ne znaju ko su bili Bitlsi. A i njima mora nešto da se da.

Neke tvoje fore su ipak za posleponoćni termin, a ne za celu porodicu...
- To što me gleda cela porodica nije moj problem, imaš tamo znak da je zabranjeno za decu ispod 14 godina. Ako roditelji nisu u stanju da spreče decu da to gledaju to je onda njihov problem.

Slika

Klikni za uvećanje (+)
Stojiš iza svega izgovorenog u emisiji?
- Apsolutno. Mi sve pišemo zajedno. Velika je zabluda da mi drugi sve pišu, a da ja dođem samo to da pročitam. Fazone koji drugi pišu ulaze u emisiju isključivo ako ja mogu da stanem iza njih. Sam pišem neke fore, koje izbacim ako momci kažu da su loše. Demokratski donosimo odluke. Sedi nas neparan broj uvek i glasamo. Inače, ja godinu i po dana nisam opsovao u emisiji. A jedino smo mesto gde može da se vidi politička satira. Uz strip u „Blicu“.

Na koji način si doveo Stinga? Uz pomoć stranih vlasnika televizije Prva?
- Ne. Ja sam vlasnika video dva puta u životu. Pošaljem potencijalnim gostima promo video emisije. Kod Stinga mi je pomogla Beogradska arena. Predlog je bio da umesto konferencije za medije gostuje kod mene u emisiji. Sting je pristao na to. Poslali smo im 15 pitanja unapred, 13 su odobrili, dva nisu. Kad smo posle hteli Brajana Ferija, on je zvao Stinga da ga pita kakav je moj šou, a Sting nas je nahvalio maksimalno. Danas niko nikoga ne mora da zove, jer imamo ozbiljan promo film sa deset inostranih zvezda i sa pet Srba poznatih u svetu.

Koliko jedna emisija može da zaradi najviše?
- U Srbiji 50-60.000 evra i to da dođe predsednik države da se skine go. Pa da očekuješ da će cela zemlja to gledati. Priče da smo mi platili 300.000 za dolazak neke zvezde u emisiju su notorne gluposti.

Ima li nešto zbog čega žališ u životu? Žališ li zbog razvoda?

- Vrlo je moguće da sam, boreći se u ovom ratu koji vodim zbog emisije, zapostavio svoju ljubavnu priču i na kraju platio skupu cenu za to. Zbog toga mi je sigurno žao i kad bih mogao da vratim vreme, izmenio bih mnogo toga. Pristao bih da ne budem najpopularniji voditelj u Srbiji, a da ostanem sa svojom porodicom. Ali pošto ne mogu da vratim vreme, to me čini čovekom koji nema više šta da izgubi i zato sam i dalje broj jedan i biću uvek. Kad sam platio toliku cenu glupo bi bilo da bude drugačije.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 22 Dec 2012, 16:57
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivan Ivanović: Stanija, svi imamo probleme na poslu!


Tako je voditelj prokomentarisao njenu izjavu da je ne zadovoljavaju "mali"
TV voditelj u svojoj emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem" najviše voli da komentariše estradna dešavanja. Pored Ivana Bosiljčića, koji se našao na njegovoj meti, i nezaobilazne pevačice Jelene Karleuše, Ivan se dotakao i starlete Stanije Dobrojević.


Slika

- Stanija je izjavila da je ne zadovoljavaju mali penisi. Svi mi imamo probleme na poslu pa ne kukamo! - rekao je voditelj.

S obzirom na to da Stanija ne ostaje dužna kada su prozivke na njen račun u pitanju, ostaje nam da vidimo kakav je odgovor spremila Ivanu.


Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 24 Dec 2012, 14:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivanović: Čemu ovi retardirani prilozi u PGS?

Slika

Voditelj prozvao produkciju sa televizije na kojoj i on sam radi
– Zna li neko čemu ovi retardirani prilozi u „Prvom glasu Srbije“ između pesama - upitao je voditelj Ivan Ivanović na svom „Tvitter“ profilu u trenutku dok je na „Prvoj“ išla repriza ovog muzičkog takmičenja.

Poznato je da Ivanović uvek bez ustručavanja kaže šta misli, međutim, pitanje je da li će zbog ovog dobiti packe od nadređenih u „Prvoj“.

Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 29 Dec 2012, 18:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivan Ivanović opleo po Danijeli Jankov


Brojne javne ličnosti prozvao je Ivan Ivanović u svojoj emisiji, a po prvi put u ovaj "klub" je ušla i voditeljka "Ekskluziva" Danijela Jankov.

Slika

I koleginica sa Prve na nišanu: Ivan Ivanović

"Danijela Jankov i Dejan Buzurović su se venčali u tajnosti. Stvarno šteta! Ceo narod je hteo da vidi ko je to, izgovorio je voditelj u svojoj zabavnoj emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem“.

Da li će mu koleginica ovo uzeti za zlo?

Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 04 Jan 2013, 21:28
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ivan Ivanović: Povlačim se krajem godine!

Želeo sam da čujem hrvatsku stranu priče, a Mesić je jedini gost koji je to mogao da ispriča - kaže Ivanović. - Kao bokser koji u svojoj kategoriji postane prvak sveta i onda mora da se povuče kao šampion, tako ću i ja


Slika

U NOVU godinu ulazim sa osmehom na licu i sećam se samo lepih stvari. Ružne sam sažvakao i ostavio negde usput. Kada pogrešim, to odmah i popravim. Grešim cele godine, ali i praštam 365 dana.

Ovim rečima voditelj Ivan Ivanović osvrće se na pritiske i pretnje koje je poslednjih nekoliko nedelja imao zbog gostovanja Stjepana Mesića u njegovoj emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem" i pred najveći hrišćanski praznik Božić, vreme mirenja i praštanja, dodaje da se ni zbog čega ne kaje.


- Zaista, bio bih nikakav čovek kada bih zbog nekih problema koje sam doživeo, žalio što sam nešto uradio. Svaka iole normalna osoba razmišlja pre nego što nešto uradi. Meni je savest čista. Želeo sam da čujem hrvatsku stranu priče, a Mesić je jedini gost koji je to mogao da ispriča. Pre toga su mi gostovali Veselin Šljivančanin i Milorad Dodik... To je bila trilogija posvećena zločinima na teritoriji bivše Jugoslavije i raspadu države. Bila su to tri potpuno različita ugla priče. Ono što je najvažnije, a što zbog mržnje mnogi gledaoci nisu mogli da odmah da shvate, jeste izjava Stjepana Mesića da hrvatsko pravosuđe treba da procesuira zločine bez obzira na presudu Haškog tribunala. Prvi put je neki hrvatski zvaničnik priznao da je "Oluja" zločin.


VOLIM TATU IAKO JE POZNAT
DA li vaša ćerka Staša oseća teret očeve slave?
- Napisala je divan sastav na temu "Moj tata". Opisala me je kao duhovitog čoveka u čijem društvu uživa, koji je uvek nasmejan i spreman za druženje, sa kojim je proputovala mnoge zemlje...
A završila je rečenicom:
"Ja mog tatu mnogo volim iako je toliko poznat." Srećan sam što postoji neko na ovom svetu ko me toliko mnogo voli i što postoji neko koga ja mogu da volim svim svojim bićem kao što volim nju.

* Mislite li da je bilo vreme i mesto za otvaranje rana?

- Činjenica je da smo mi kao narod na najnižem emotivnom stupnju u svojoj istoriji. Nikada nismo bili finansijski bedniji i jadniji, a to je ujedno dosta uticalo i na naše duhovno siromaštvo. Vratili smo se nekim animalnim instinktima, potpomognutim dežurnim tabloidima koji se igraju sa najtananijim ljudskim emocijama u ovom vremenu gladi. Napravljena je atmosfera linča. Ali za mene je to bila dobra emisija. Znam da sam uspeo maksimalno profesionalno taj razgovor da vodim do kraja i ostanem Srbin, kakvog sebe vidim.

* Kako to sebe vidite?

- Kao modernog čoveka, koji putuje svetom gde god treba, ali ne zaboravlja ko je, šta je i odakle je.

* Zbog toga danas trpite pretnje i uvrede?

- Ja sam pre emisije, verujući da ću uspeti da izvučem priznanje da je "Oluja" zločin, bio spreman na sve što dolazi posle emisije. I kao što vidite tu, u svom gradu, svakodnevno trpim linč. Sigurno da u Srbiji, kao i u svakoj drugoj zemlji nije manjkalo ludaka, pa ne manjka ih ni danas. Problem je što su kod nas ludaci na ozbiljnim funkcijama, kao što su urednička mesta nekih medija.

* Podstičete li i vi sukobe svojim ponašanjem?

- Kako podstičem sukobe, ako dovodim ljude sa idejom da raščistimo stvari i nastavimo dalje u miru. Ljudi treba da suprotstavljaju svoja mišljenja da bi se na kraju došlo do zajedničkog zaključka, da se dobiju odgovori na velika pitanja i da se to stavi ad akta. Jedino tako može da se nastavi dalje.

* Koji ste vi zaključak izvukli posle te trilogije?

- Srbi su definitivno bili je... strana u svemu tome. Ali mi tu priču moramo ponovo da čujemo da bismo sa ove vremenske distance mogli zdravorazumski da primetimo gde smo pogrešili i da to nikad više ne ponovimo. Danas i dalje plaćamo cenu devedesetih. Nama su iz Evrope i sveta još pre dvadeset godina saopštili ko je kriv za taj rat. I umesto da pokažemo da nismo takvi, davimo se u sopstvenom besu, niko ne gleda napred.

* Kojim putem vi idete?

- Idem napred i 2013. će mi biti bolja od ove. "Veče sa Ivanom Ivanovićem" je apsolutno najgledaniji tok šou i najpopularniji već četiri sezone. U 2013. planiram da dovedem još neka svetska imena iz šou biznisa i da nastavim sa praksom dovođenja domaćih zvezda i onih gostiju o kojima neki mogu samo da sanjaju. A na izmaku 2013. ističe mi ugovor koji imam sa Prvom TV, i moguće da će ova godina biti poslednja koju ću odraditi. Možda ću se povući iza kamere i producirati neke emisije. Probaću da proizvedem neka nova TV lica, jer to ovde niko ne radi već godinama.

* Spremni ste na povlačenje?

- Nisam se rodio kao TV zvezda. Kao bokser koji u svojoj kategoriji postane prvak sveta i onda mora da se povuče kao šampion, tako ću i ja. Možda format koji ja radim ima rok trajanja, ja kao lice nemam.

* Zamenili biste karijeru za srećnu porodicu?

- Jednako sam ponosan i na karijeru i na to kakvu sam porodicu imao. Posao koji radim sam dobio vrednim radom i velikim odricanjem i trudom. Karijera nije pala sa neba da bih je se lako odrekao. Svaki čovek teži da izbalansira i jedno i drugo, a uvek žališ za onim što nisi uspeo da napraviš kako treba.

* Hoće li jedna od odluka u 2013. biti "topljenje" kilograma?

- Već sam skinuo sedam kilograma. I mislim da ću u sledećoj izgubiti još minimum toliko. Biću veoma lep i zgodan.

* Uživate u hrani?

- Jedem, ali sam se prebacio na neke zdravije kuhinje kao što je tajlandska u restoranu "Thai time"... Inače, najviše volim da jedem bifteke i sve iz mamine kuhinje, naročito kelj.

* Jedna od vaših "ljubavi" pored hrane je i kafana?

- Obožavam je. Svako ima neki porok, moj je kafana i sve što ide uz nju.

Novosti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 05 Jan 2013, 17:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ovo nije "Veče sa Ivanom Ivanovićem"

Nakon što je poznati voditelj najavio povlačenje, ovog petka nismo mogli da gledamo njegovu emisiju
Ivanović je rekao da se povlači krajem godine, a onda nam ovog petka ostao dužan jednu emisiju.


Slika

Naime, Ivanović je na svom Tviteru napisao da večeras nema emisije jer odmara, što je mnoge zbunilo.

- Nema emisije večeras, to je malo izmenjena praznična šema. Sledeće nedelje sve normalno, ne brinite- rekla je za Pulsonline Slađana Paunović sa Prve Televizije.

Eto, za sve gledaoce ove emisije, ne brinite i strpite se do sledećeg petka. A kraj godine, kad je Ivanović najavio povlačenje, je daleko pa imate još prilika da gledate ovog voditelja!

Puls


Vrh
Dagmar
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 05 Jan 2013, 18:23

Pridružio se: 05 Jan 2013, 01:17
Postovi: 21

OffLine
Prvo kultura je kultura , lepo je sto ga je ugostio, i sto jos uvek prima penziju od srbije mesic ni ja ga nevolim ali nemoze se vecno mrzeti ,eto sad da nekazu da smo divljaci ,i nekulturni .


Vrh
debilko
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 05 Jan 2013, 19:52
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48
Postovi: 2060
Lokacija: BG

OffLine
Naravno, mrzim ovog novinara iz dna duše. Najveći kič koji se pojavio posle MiniMaxa, ali ovo sa Mesićem mi se svidelo.
Tek sam tada počeo po malo da ga cenim i uvažavam.

_________________
"Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi."
Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ivan Ivanovic  |  Poslato: 07 Jan 2013, 12:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
ŠTO SU POSTILI POSTILI SU: Ivan i Marijana!

Da li ih povezuje prijateljstvo ili nešto više?
Ivan Ivanović je obećao pratiocima na "Tviteru" da za vreme praznika neće pisati gadosti i gluposti.


Slika

Međutim nije izdržao da nam zagolica maštu fotografijom s Marijanom Mićić ispod koje je napisao:

- Iiiiiiiii prošao post:))))) - napisao je Ivanović

Da li su njih dvoje zaista u vezi kao što se proteklih nedelju dana spekuliše? Šta vi mislite?

Pulks


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker