Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 07:30


Autoru Poruka
Elena
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 05 Feb 2013, 20:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
MARIJANA MATEUS PREDSTAVILA SVOG DEČKA: BOGATI ŠVAJCARAC U BEOGRADU (FOTO)


Kreatorka, književnica i uspešna izbiračica bogatih muškaraca predstavila je svog izabranika.



Slika





Marijana Mateus je zbog brojnih poslovnih obaveza retko u Beogradu, a pošto se već dugo priča o njenom bogatom izabraniku, Švajcarskom biznismenu Patriku, odlučila je da ga pokaže javnosti. Da izgleda nikad bolje, zabelećile su kamere "Ekskluziva" a o svom izgledu Marijana kaže:

- Dobro izgledam kad sam srećna - objasnila je ona.

Otkrila je i kako sa dečkom komunicira na engleskom, ali kako joj nije problem da ljubav izjavi na bilo kom stranom jeziku. Zbog brojnih poslovnih obaveza sa Patrikom se viđa širom Evrope, pa je tako samo u jednoj nedelji obišla i Prag i Budimpeštu. Za Dan zaljubljenih, voljeni će je obradovati putovanjem u London, gde će uživati u romantičnoj večeri u jednom od Marijaninih omiljenih restorana.




Slika


Kako se vama dopada novi dečko Marijane Mateus?



smedia.rs


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 05 Feb 2013, 20:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
SAŠA LOŠIĆ SE IZBLAMIRAO PRED KAMERAMA: OVAKO NEŠTO JEDNA ZVEZDA SEBI NIJE SMELA DA DOZVOLI (VIDEO)


Sarajlije su posle 27 godina nastupile u Herceg Novom na trgu.



Slika


"Plavi orkestar" je održao izvanredan koncert u Crnoj Gori, ali čini se da je frontmen grupe Saša Lošić Loša imao problem sa novinarima. "ERkskluziv" ga je odmah sačekao u želji da uzme izjavu pevača dok još sabira utiske posle izvanrednog nastupa, ali nešto nije pošlo za rukom.

- Kada izgubiš trenu onda je to jedan oblik vesele depresije. Kad, kad... ? - zbunio se Loša, pa je zamolio ekipu "Ekskluziva" da još jednom snime izjavu.

Naravno, izašli su mu u susret, međutim, on je posle nekoliko pokušaja odustao. Na konstataciju novinarke da joj nije jasno o čemu se radi, Loša je rekao kako mu je strašno neprijatno jer se toliko zbunio.

Izgleda da je Loša imao mnogo veću tremu nego što je iko mogao da pretpostavi... Kako se vama čini?







Izvor: Smedia


Vrh
Okano
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 06 Feb 2013, 02:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:57
Postovi: 3122

OffLine
Goca Tržan: Važno je da nikoga ne ostavim ravnodušnim

Slika

Popularna pop pevačica tvrdi je da je zahvaljujući svojim brojnim manama mnogima simpatična, ali i odbojna.

Goca Tržan je u susret nastupu u sarajevskom klubu "Coloseum" 23. februara za jedan tamošnji list ispričala šta je za nju bilo najvažnije tokom njene devetnaestogodišnje karijere.

"Najznačajnije je moje trajanje i kontinuitet u kvalitetu pesama i koncertnih aktivnosti. Naravno, i to što uzdignute glave mogu da kročim bilo gde, jer sam kroz ovaj posao stekla mnogo prijatelja, a videlo me je i na desetine hiljada ljudi. Pa to je dosta, zar ne?", rekla je pevačica koja uskoro planira da snimi novu baladu "21 gram", a potom se osvrnula i na svoje vrline i mane.

"O mojim vrlinama neka govore drugi, jer ne bih da zvučim pretenciozno. Mana imam toliko da ne znam odakle da počnem, ali sam, valjda, upravo zahvaljujući njima mnogima zanimljiva i simpatična, a drugima, opet, iritantna i odbojna. Važno je da nikoga ne ostavim ravnodušnim", istakla je Goca koja je otkrila i kakva je privatno.

"Drugačija… Porodična žena, avanturista, voli da čita, kuva i okuplja prijatelje oko sebe, obožava skijanje, ma najobičnija osoba na svetu", odgovorila je Goca na pitanje kako sebe vidi za deset godina godina.

Autor: B.B.
Izvor: Svet


Vrh
Okano
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 06 Feb 2013, 02:09
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:57
Postovi: 3122

OffLine
Jelena Karleuša u Dnevniku!?

Slika

Jelena Karleuša oprobala se u ulozi spikera kada je zauzela mesto u Dnevniku čitajući specijalne vesti.

Iako ste možda pomislili da će Jelena zameniti binu foteljom u informativnim vestima, prevarili ste se. Naime, radi se samo o najavi njenog velikog koncerta na Ušću, što je pevačica i sama objasnila uz fotografiju.

"Najavila sam moj koncert na Ušću u Dnevniku", pohvalila se Jelena na Tviteru, a specijalne vesti sa divom u glavnoj ulozi moći ćete da vidite već sutra od 14 časova na televiziji Happy.

Autor: B.B.
Foto: Twitter


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 08 Feb 2013, 00:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
KATARINA REBRAČA NIJE MOGLA DA PREĆUTI: NASRTLJIVOM NOVINARU ODBRUSILA ZBOG PREVIŠE SMELOG PITANJA! (VIDEO)



Njen bivši dečko je navodno u vezi s "Grandovom" pevačicom, a pitanje o njima nije mogla da "svari"!



Slika



Katarina Rebrača se pojavila na suđenju, a novinari su je presreli i postavili pitanje koje nije mogla da "svari".
Reč je o navodnoj vezi njenog bivšeg dečka Momira Gajića i pevačice Radmile Manojlović.

- To bi bilo isto kao kada bih ja vas pitala šta se radi u privatnom životu vaše bivše devojke, odbrusila je Rebrača i dodala:

– Ja njima želim sve najbolje, ako je to istina. Ako nije, ljudi treba da ih ostave na miru, prokomentarisala je Katarina.






Izvor: Smedia


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 08 Feb 2013, 13:04
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Miladin Šobić se probudio iz kome

Miladin Šobić, jedan od najznačajnijih kantautora sa prostora bivše Jugoslavije, u sredu je primljen u KCCG zbog moždanog udara



Slika
Kantautor Miladin Šobić se probudio iz kome, ali je i dalje životno ugrožen, saopšteno je Vijestima iz Kliničkog centra.

Šobić je u sredu primljen u KCCG zbog moždanog udara.

Miladin Šobić, jedan od najznačajnijih kantautora sa prostora bivše Jugoslavije, povukao se iz javnosti pre tri decenije, nakon dva objavljena albuma, "Ožiljak" i "Umjesto gluposti".

Snimio je i treći album, ali zbog sestrine smrti ga nikada nije objavio

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 08 Feb 2013, 13:24
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
RAMBO: Ostari se, Severina ne j*ba se!

"Severina je seks-simbol Balkana i normalno je da se ponekad u svojim stand up izletima referišem i na simbol koji ona predstavlja", rekao je Svetski Kilo Car


Slika

Foto: Marko Todorović / Tanjug AP
Rambo Amadeus izrecitovao je na svom koncertu u Banjaluci eksplicitne stihove u kojim se, između ostalog, pominje hrvatska pevačica Severina.

- Rambo, Rambo, ostari se, Severina ne je*a se! – poručio je Svetski Kilo Car na svom nastupu.
U razgovoru za “Kurir”, muzičar nije želeo da širi priču oko ove teme.
- Nemam običaj da ekspliciram citate sa svog koncerta, jer su moji nastupi kao pozorišne predstave i besmisleno je vaditi samo jedan stih iz konteksta i tumačiti ga. Severina je seks-simbol Balkana i normalno je da se ponekad u svojim stand up izletima referišem i na simbol koji ona predstavlja – rekao je Rambo Amadeus, koji je naglasio da će na sledećem njegovom nastupu u Srbiji fanovi moći da čuju razne anegdote, pomešane sa fikcijama, šalama, kritikama, izmešane sa furioznom muzikom koja nastaje na sceni u alhemijskom procesu improvizacije tri virtuoza.

(Telegraf.rs / Kurir / foto: Marko Todorović / Tanjug / AP)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 09 Feb 2013, 17:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Ana Nikolić o končala četvoromesečnu vezu


Pop zvezda Ana Nikolić ponovo je sama.


Slika


Nakon što je raskinula emotivni odnos sa nekoliko godina mlađim biznismenom Milinkom - Mikicom Filipovićem, pevačica Ana Nikolić zaputila se na Tajland gde će se odmarati u društvu prijateljice. Ova veza za nju je bila kratkog daha, ali pevačica od starta nije ni gajila prevelika očekivanja od romanse u koju je zaplovila u septembru.



Story


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 10 Feb 2013, 11:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Biljana Ristić: Zlobnice ne mogu da budu lepe


Ime Biljana Ristić vezuje se za lepotu, pesmu, igru, imitaciju. Šou je drugo ime za sve njene talente. Žena sa hiljadu lica je njeno drugo ja, a tako se zvao i šou-program kojeg se s nostalgijom sećaju generacije. Konačno se vraća na male ekrane. Biće deo nove emisije „Modna policija“ na TV „Pink“. Raduje se povratku jer, koliko se televizija uželela nje, toliko se i ona uželela televizije. I na početku sedme decenije Biljana pleni lepotom, vedra je i puna optimizma. Nikoga ne krivi za dugu pauzu.


Slika


– I u mom slučaju se pokazalo da ne valja imati više talenata jer vas onda ne shvataju ozbiljno. Da sam imala strpljenja da i treći put pokušam da upišem glumu, verovatno bi moja karijera bila drugačija, ali ne kajem se – priča Biljana (62).

Dete, ne maši godinama
Godine nikada nije krila iako ju je majka često zbog toga grdila.
– Umela je da kaže: „Što ih ističeš kad izgledaš mnogo mlađe.“ A ja sam se branila argumentima moje bake, Francuskinje, koja je sebi uvek dodavala nekoliko godina i uživala u tome kako se svi čude njenoj očuvanoj lepoti – smeje se. – Mama me je učila i da ne budem zlobna jer zlobnice nikada ne mogu da budu lepe.


I tricikl je vozila obučena kao prava mala dama
Prava je dama, ali zrači nekom naivnom, dečjom vedrinom. Nekako, uz njenu priču ne ide uverenje o fatalnoj, opasnoj ženi.
– Opasne žene su uvek posebne, ne po pravilu i lepe. Ja sam bila mangup, uvek svoja, dobra kao osoba i drugar s muškarcima. Pri tome, u životu sam imala svega nekoliko ozbiljnih veza i jedan jedini brak.
Majka ju je naučila i to da nikada ne pokazuje slabosti, pa je životne golgote nosila s osmehom i uzdignute glave. Život joj je bio i bajkovit i surov, ali je njeno opredeljenje ostalo da prema svetu nosi ružičaste naočare. Sa 22 godine postala je mis Jugoslavije. S titulom je uskočila u javnu arenu.
– Bilo bi glupo da se žalim jer sam to odmalena želela, da budem poznata i slavna. Bila sam lepa, obrazovana i komunikativna. Engleski sam govorila kao maternji, a tada je to bila prava retkost.
Postala je medijski fenomen sedamdesetih, a njene imitacije ostavljale su bez daha i velika svetska imena poput Tine Tarner.


Biljana je zavodila lepim nogama, ali misli da su joj pamet i obrazovanje bili jači aduti
Uživala je u slavi i živela punim plućima. Putovala je po celoj velikoj zemlji i bila omiljena kod svih kolega. Udajom za Dušana Mitevića, tadašnjeg zamenika direktora Televizije Beograd, njihove karijere su se preplele. Ona se politikom nikada nije bavila, njemu je govorila da je politika opasna igra zbog koje će svi trpeti, ali je ostala uz njega.
– Zvali su nas u šali lepotica i zver. Bili smo u braku 24 godine i jako sam volela Dušana. Bio je divan čovek i najpametniji muškarac na svetu. Bio je obrazovan, harizmatičan, pravi džentlmen s autentičnim duhom i šarmom… Nema takvih… Ostavku je podneo onog časa kada su studenti od njega to zatražili, što je izazvalo burne reakcije u vlasti…
Te godine morali su da napuste Srbiju. Spakovali su kofere i sa sinom Adamom otisnuli se na put.


Slika


Iz idile u pakao
– Uh, nemojmo o tim danima. Život nam se promenio iz korena. Ali, nikako ne nabolje, kako su neki mislili. Ubrzo se Dušan razboleo i zaista smo sve troje prošli kroz pakao. Adam je ostao bez oca sa 16 godina, a ja sam svog izgubila u 12. godini. Baš rano. Život je ponekad surov režiser – priča sa setom, a onda se odjednom prene i veselo izgovori bujicu majčinskih pohvala o svom jedincu, koji je prošle godine diplomirao u Americi.
Bila je, kako kaže, gospođa koja je lakirala nokte i „pržila“ karticu, a onda joj se svet okrenuo. Ipak, baš kao što ju je majka učila, nikada slabost nije javno pokazala. Umela je da čuva dostojanstvo, svoje i svoga sina.


Bila je prva mis Jugoslavije koja je besprekorno govorila engleski jezik
Još kao dete bila je borac. Ostavši bez glave porodice, sa 14 godina držala je časove engleskog da bi pomogla majci.
– Nikad nisam patila od veličina, umela sam da se snađem. U mojoj familiji je bilo puno intelektualaca i po majčinoj i po očevoj liniji. Od njih sam usvojila princip da se novac zarađuje i troši, te da nikakva bogatstva nisu večna. Meni niko nije kupio prva kola ili bundu. Sama sam ih zaradila – priča Biljana.
Ne zna od koga je nasledila talenat za imitaciju, muziku i glumu, ali je sigurna da je na dar za imitaciju uticalo bogatstvo različitih utisaka koje je upijala od kolevke.
– Tata Dragoljub bio je diplomata, poreklom sa Kosova, a majka Nada pravnica. Često sam išla kod bake u Peć i beskrajno uživala. Sa komšijskom decom sam jurcala pored Bistrice, bila prava mala muškarača, ali sam naučila vrednosti tradicionalnog vaspitanja.


Slika


Moja baka Adrijen
S druge strane, ženstvenost i manire usadila joj je baka Adrijen. Bila je žena-zmaj koja se usudila da zbog ljubavi pođe za Srbina, pariskog studenta medicine.
– S njim je izrodila dvoje vanbračne dece. Venčali su se tek kad je deda diplomirao jer je to bio uslov da nasledi imanje. S njim je došla u Vrnjačku Banju, gde je rodila još četvoro dece. Baka Adrijen živela je kao princeza uz muža doktora, koji je mnogo uradio za taj kraj, i kao najveći životni uspeh isticala je što su joj sva deca završila fakultete. Ona me je podsticala kada sam kao mala pevala i imitirala sve oko sebe…
Biljana je zbog očeve službe sa osam godina postala svetski putnik i upoznala glamur dalekih putovanja. Kada se vratila u Beograd, opet je bila stranac, čudno malo biće koje je sa tako malo godina videlo Đenovu, Otavu, Njujork, Palermo, Padovu...
– Usamljenost devojčice u svetu odraslih pobeđivala sam vedrom prirodom, druželjubivošću i imitiranjem sveta koji nas je okruživao. Sećam se kako su se mama i tata smejali kada bih po povratku s nekog diplomatskog prijema imitirala sve redom.


Slika


Zena puls


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 11 Feb 2013, 12:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
NAJVEĆA TAJNA ESTRADE: Pola ih povezano s Mišom Bananom


Policija 2010. u turističkoj agenciji iza koje je stajao Rodoljub Radulović pronašla listu ljudi koji su koristili njene avio-usluge. Na spisku Željko Samardžić, Sinan Sakić, Indira Radić...


Slika


BEOGRAD - Visoko leteli, nisko pali.
Klan Darka Šarića imao je svoje ljude ne samo u politici nego i na estradi, što je takođe predmet interesovanja policije, saznaje Kurir.

Naime, imena mnogih estradnih zvezda pojavila su se u dokumentaciji o poslovanju Darka Šarića i Rodoljuba Radulovića - Miše Banane, koju policija istražuje.

Policija je u februaru 2010. godine u računaru turističke agencije „Biznis travel partner“, iza koje je stajao Miša Banana, pronašla preciznu evidenciju o tome ko je sve i kada koristio njihove avio-usluge. Kako Kurir saznaje, na „avio-listi“ za 2009. i 2010. često se pominju imena Darka Šarića i Rodoljuba Radulovića, kao i članova njihovih porodica, ali i brojna imena iz sveta estrade.

- Željko Samardžić, Mia Borisavljević, Boban Rajović, Goga Sekulić, Dženan Lončarević, Sinan Sakić, Indira Radić, Marina Tadić, Anabela Bu­kva i Halid Muslimović samo su neka od imena koja se nalaze na nekoliko desetina strana - kaže izvor Kurira iz istrage. Kako navodi, u preciznoj evidenciji navodi se čak i broj leta na kojem su bili, kao i destinacija na koju su putovali.

- Ne možemo precizno da kažemo da li su oni sami plaćali svoje karte ili su ih Šarić i Radulović čašćavali. Međutim, interesantno je da se na listama putnika konstantno pojavljuju ista imena. Osim pevača, pominju se i imena nekoliko beogradskih advokata, ali i jedan funkcioner pljevaljske policije, kao i nekadašnji gradonačelnik Pljevalja - otkriva naš sagovornik. Takođe, preko ove agencije, čije je sedište bilo u centru Beograda, u Ulici Zmaja od Noćaja, prema podacima policije leteo je i Nikola Dimitrijević, šurak Branka Lazarevića, koji je zbog pranja para za Darka Šarića već osuđen na godinu dana kućnog zatvora.

Mia Borisavljević
- Nemam komentar. Ne sećam se imena te agencije - kaže Mia.

Marina Tadić
- Ne poznajem Mišu Bananu. Ukoliko svoja putovanja plaćam sama, karte rezervišem preko preduzeća „Via konekt“. Moguće je da sam putovala preko „Biznis travel partnera“, ali je onda moje avio-karte i troškove smeštaja platio klub u kojem sam gostovala.

Goga Sekulić
- Imam agenciju preko koje godinama putujem, a ako je neko stavio moje ime tamo, a ja nisam putovala, biće tužen! Sve svoje karte plaćam lično ja ili vlasnik diskoteke u kojoj nastupam. U tom slučaju on kupuje karte gde želi.

Saša Obradović, menadžer Dženana Lončarevića
- Ko je taj Miša Banana?! Za kupovinu karata zadužen sam ja, a ne Dženan. Moguće je da sam kupio karte i kod njega. Uvek sam gledao povoljnije i jeftinije agencije. Stvarno ne znam o kom čoveku pričate. Mi ćemo vam biti zahvalni ako možete da nam sredite besplatne karte, odmah ćemo preko vas.

Draško Alorić, PR Anabele Bukve
- Otkad radim sa Anabelom, mi ne plaćamo karte jer gazde diskoteka u kojima ona nastupa regulišu put. Imam prijateljicu Snežu, s kojom sarađujem već sedam-osam godina, i vlasnici klubova preko nje kupuju karte. Samo nastavljam tradiciju koju su stvorili ljudi koji su pre mene radili.

Boban Rajović
- Nikad ništa nisam dobio besplatno, a kamoli avionsku kartu. Tog čoveka ne poznajem.


Slika


Slika


Kurir


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 245 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker