Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 19:36


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: NATAŠA BEKVALAC  |  Poslato: 24 Maj 2012, 07:19
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
RETRO HIT: Sise Nataše Bekvalac na izvol’te! (VIDEO)

Na Jutjubu se pojavio snimak iz emisije "Džungla" sa TV Pink, emitovane pre skoro deset godina, na kojem se vide pevačicine gole grudi

Slika

Na Internetu se nedavno pojavio snimak iz emisije “Džungla” sa TV Pink, emitovane pre skoro deset godina, na kojem se vidi kako su Nataši Bekvalac grudi “ispale” iz haljine.

Kako u to vreme Internet nije bio razvijen i popularan kao danas, a nisu postojale ni društvene mreže ni kanali pomoću kojih bi se ovakvi sadržaji brzo plasirali javnosti, ne čudi što je snimak tek danas postao pravi hit.

Zvezdama džet seta nekada se ovako nešto desi zaista nesvesno, ali često i svesno, kao deo publiciteta, stoga vam je Telegraf.rs nedavno predstavio Top 11 fotki/videa najpoznatijih “ispalih” grudi srpske estrade.



Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 26 Maj 2012, 08:07
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Seka Aleksić brine o ekologiji

Seka je rešila da se priključi borbi za očuvanje životne sredine, pa je kadrove novog spota snimila u centru za reciklažu

Slika

FOLK pevačica Seka Aleksić ozbiljno je rešila da se priključi borbi za očuvanje životne sredine, pa je kadrove novog spota za pesmu „Ale, ale“ snimila u centru za reciklažu u Ovči. Publika će moći da vidi pevačicu u radnoj uniformi, a prema njenoj proceni ovaj video-klip biće najbolji u njenoj dosadašnjoj karijeri.

Spot je potpisala filmska ekipa „Passion company“ i ljudi koji rade samo visokobudžetne reklame, a Seka je za njegovo snimanje iskeširala čak 30.000 evra. Više od 100 ljudi bilo je uključeno u realizaciju spota, rađenim kamerom visoke rezolucije, koja košta između 150 i 200.000 evra. Snimanje je trajalo dva dana, a ljudi iz organizacije su se pobrinuli da Seka u bekstejdžu ima i kupatilo.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Intervjui...baš lično...  |  Poslato: 27 Maj 2012, 01:19
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Alen Ademović: Moje vreme tek dolazi

Pevač Alen Ademović o novom albumu „Miligram 2“, bivšem šefu Goranu Bregoviću, frizerskom zanatu, obožavateljkama i porodici...

Slika

POPULARAN bend „Miligram“, pod kompozitorskom i producentskom palicom Aleksandra Milića Milija, objavio je drugi album, a sudeći po reakciji publike i broju pregleda na sajtu „Jutjub“, nove pesme pretenduju da postanu veći hitovi od čuvene „Kruške“, „Libera“ i „Lole“. Frontmen grupe Alen Ademović kaže da je na nedavnom nastupu u Beogradu, samo nekoliko dana po izdavanju „Miligrama 2“, publika znala napamet reči numera „Beograd noću“, „Lege, lege“ i „Ništa“. Pevač ne krije zadovoljstvo što su pesme brzo našle put do srca publike, posebno zbog činjenice što su na albumu predano radili više od pola godine.


- Prezadovoljan sam kada pustim disk i čujem kako pesme dobro zvuče - kaže za naš list Alen Ademović. - Svaka nosi svoj život. Nijedna ne podseća na drugu, ni po aranžmanima, ni po melodijama, tekstovima, interpretaciji... Ma to je neviđeni sklop gospodina Milića i mene, pošto imamo slične frizure (smeh). Ubeđen sam da će makar pet pesama biti veliki hitovi. Imamo i novu „Krušku“, pesmu „Beograd noću“ koja ubija na mestu. Biće srceparajućih balada, i pop i folk. Prvu pesmu „Sviraj brate“ posvetili smo pokojnom članu „Miligrama“ Sergeju, koji je u januaru poginuo u saobraćajnoj nesreći.

* Da li ste se pronašli u nekoj pesmi?

- Nijedna nije autobiografska, ali pronalazim se u pojedinim delovima svake pesme. Ne bih mogao da izdvojim najdražu, jer to zavisi od raspoloženja i doba dana. Kada se uveče vraćam kući sa svirke, u kolima volim da slušam „Noćnu vožnju“ i „Beograd noću“. Kada me uhvate bubice, na ripitu su obavezno „U boga verujem“ i „Sviraj, brate“.

* Svirate 12 instrumenata, jedan više od Željka Joksimovića. Da li biste mu izašli na crtu?

- Ha, ha... Vrlo duhovito. Sviram pristojno svih 12 instrumenata, ali daleko od toga da sam virtuoz. Glasom baratam bolje, tako da i usred noći mogu da vam pevam koji god hoćete žanr. Maher sam da delić emocije prenesem uz pomoć gitare ili klarineta. Nikada se u društvu nisam latio gitare, ali kad sam sam umem i po šest sati da sviram. Nemam neku posebnu pesmu, koju non-stop sviram i slušam. Ni u kafani, u kojoj dugo nisam bio, ne naručujem neku specijalnu pesmu. Slušam i veselim se uz sve što kolege sviraju.

ČEKAM BREGU

ALEN kaže da je ostao u odličnim odnosima sa Goranom Bregovićem, u čijem „Orkestru za svadbe i sahrane“ je započeo karijeru kao pevač. - Brega i ja smo ostali drugari. Trebalo je da dođe na babine, ali nije stigao zato što je imao koncert u Francuskoj. Obećao je da će doći da mi vidi sina, i ja znam da će održati obećanje - kaže Ademović.

* Možete li da zamislite kakav bi vam život bio da niste uplovili u muzičke vode?

- Verovatno bih i danas bio ženski frizer. Zahvalan sam Bogu što radim ono što volim, što mogu da razveselim publiku, koja oseća da joj se iskreno dajem. Uživao sam i u ulozi frizera, što i danas radim u retkim prilikama. Šišao sam Bregu sedam i po godina. Milijeva frizura je mnogo zahtevna, tako da ima specijalnog frizera (smeh). Danas friziram ženu, šišam je, izvlačim pramenove... šta god poželi.

* Izjavili ste da su žene volele da dolaze u salon u kojem ste radili. Zbog vas ili vaših veštih ruku?

- Pre će biti da je zbog ovog drugog, ali voleo bih da su dolazile i zbog mene. Mada, nisam nikada bio neki veliki dasa. I kao frizer davao sam sve od sebe da mušterija bude zadovoljna.

* Kakva je danas situacija? Dolaze li na vaše nastupe zbog vas ili zato što dobro pevate?

- Žena i ja se volimo kao dva đavola, jedno bez drugog ne možemo. Ona je svesna da obožavateljke idu uz moj posao, ali samo dok se ponašaju kao fanovi. Možemo da se slikamo i porazgovaramo, ali ništa više od toga. Nikada nije bilo neprijatnih situacija, a mislim i da neće jer imam sjajnu publiku. Ona dolazi na naše nastupe prvenstveno zbog dobre svirke, jer znaju da im je uz nas provod zagarantovan.

* Kako se snalazite u ulozi oca?

- Sin je super, samo se smeje i guče. Miran je kao bubica i voli mnogo da spava, a plače samo kad je gladan ili zbog zubića koji mu već rastu. Supruga i ja se odlično snalazimo u ulozi roditelja, kao da nam je peto, a ne prvo dete. Uživamo u svim obavezama koje donosi novorođenče.

* Kada biste se ponovo rodili, da li biste izabrali isti životni put?

- Rodio bih se ponovo kao pevač. Ne bih ja tu ništa menjao, jer zadovoljan sam onim što sam do sada postigao. Imam divnu karijeru i porodicu, a verujem da moje vreme tek dolazi. Kada bi svaki čovek radio ono što voli, ovaj svet bi bio pristojnije mesto za život.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 27 Maj 2012, 14:44
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Nigor: Neću da se ponovo dokazujem

Igor Lazić Nigor sprema novi singl i kaže da neće raditi novi album, jer je to “pomalo zastarelo i bacanje para i vremena”

Slika

VEĆ dugo Igor Lazić Nigor nije snimio nijednu novu pesmu, pa smo u međuvremenu više slušali kako radi kao di-džej, da se bavi ugostiteljstvom, putuje s bajkerima...

- Bio sam uvek tu negde prisutan, i oko muzike i oko drugih stvari, ili u onome što se u svetu popularno zove šou-biznis - rekao je Nigor. - Istina je, međutim, da odavno nisam ništa snimio, ali svečano obećavam da će uskoro i tome doći kraj. Neću raditi novi album, jer je to pomalo zastarelo i bacanje para i vremena. Biće novi singl, i to najviše zbog toga što me ljudi i prijatelji forsiraju da nešto snimim.


Nigor kaže da ga u poslednje vreme nije bilo previše u medijima jer su ga umorile mnoge stvari, a nema ni motivaciju.

- Na sceni je milijardu pevača i sad bi trebalo da se iznova dokazujem, kao da ništa dosad nisam uradio? S druge strane, nemate to ni gde da prezentujete, televizije više nemaju emisije koje su se nekad bavile popom, rokom i sličnom muzikom.


Novosti


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Estradne veze,veridbe i venčanja  |  Poslato: 27 Maj 2012, 22:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Venčali se Ognjen Amidžić i Danijela Dimitrovska

Voditelj i njegova verenica, poznata manekenka, posle dve godine veze u nedelju su izgovorili sudbonosno „da“ u Crkvi rođenja presvete Bogorodice u Zemunu. Mlada u venčanici čuvene Vere Vong, ručno rađenoj u Španiji. Proslava u restoranu „Glamur“

Slika

Slika

VODITELJ i pevač Ognjen Amidžić (37) venčao se u nedelju sa svetski poznatom manekenkom Danijelom Dimitrovskom (25), posle dve godine emotivne veze. Popularni estradni par je oko četiri sata po podne u Crkvi rođenja presvete Bogorodice u Zemunu izgovorio sudbonosno „da“, u najužem krugu prijatelja i rodbine.

Crkva je bila „pod opsadom“ privatnog obezbeđenja i policije, koja je došla na zahtev mladenaca kako bi sprečila novinare i trubače da uđu u portu. Mada su novinari i fotoreporteri uspeli da se probiju na zadnja vrata, ljudi iz jednog nedeljnika, koji je otkupio ekskluzivno pravo na fotografije sa venčanja, zaklonili su mladu velikom lepezom od objektiva fotoaparata, tako da niko nije uspeo da je uslika. Na večnu ljubav par se zakleo uz pesme crkvenog hora, čiji su članovi prošli detaljni pretres obezbeđenja.


Mladenci su na venčanje kasnili desetak minuta. Mlada je blistala u skupocenoj venčanici čuvene Vere Vong, koja je ručno rađena u Španiji, dok je mladoženja izabrao jednostavno crno odelo i belu košulju.

Posle zakletve, mladenci su se iskrali na sporedan izlaz crkve, kako ih fotoreporteri ne bi slikali, i kolima bukvalno odjurili u obližnji restoran „Glamur“, na poslednjem spratu robne kuće „Zemun“. U grandiozno okićenoj bašti restorana, koju je za ovu priliku organizatorka venčanja Marija Maćić pretvorila u pravi mali dvorac, Ognjen i Danijela obavili su ispod bele kupole građansko venčanje.

Novopečeni bračni par je na proslavu svog najsrećnijeg dana u životu potrošio navodno nekoliko desetina hiljada evra, dok su za zlatne burme od belog zlata izdvojili čak 5.000 evra. Više od 200 zvanica zabavljao je „Alegro bend“, a među poznatima primećeni su muzičar Marko Kon sa verenicom Milicom Đorđević, kojima će Ognjen kumovati na venčanju, zatim glumački i bračni par Dubravka Mijatović i Marinko Madžgalj, te voditelji Dragan Marinković Maca i Voja Nedeljković sa suprugama.

Poznati par verio se posle godinu dana romanse prošle godine na plaži u turskom letovalištu Belek. Mada su tokom svoje veze više vremena proveli na „Skajpu“ nego zajedno, budući da Danijela koja je model „Viktorije sikret“ veći deo godine živi u inostranstvu, novopečeni mladenci dokazali su da je njihova ljubav jača od razdaljine.



PRVA BRAČNA NOĆ SA ANOM NIKOLIĆ

JUTRO posle venčanja. Ognjen Amidžić se budi u svom krevetu i pored sebe ugleda Anu Nikolić. Protrlja oči i pogleda ponovo. Nema nikog. Čuje se tuš. Odlazi u kupatilo svestan da je sve bio samo ružan san. Pomera zavesu. Ono opet Ana Nikolić, ovog puta gola. Tako u ponedeljak počinje epizoda „Amidži šoua“, samo dan posle Ognjenovog venčanja.

- Želeo sam da se našalim na svoj račun, a dobar šlagvort mi je taj što je gošća Ana Nikolić, koja je provokativna sama po sebi - rekao je za „Novosti“ Ognjen Amidžić. (J. G.)


Vecernje novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Estradne veze,veridbe i venčanja  |  Poslato: 27 Maj 2012, 22:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Slika

Slika

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Estradne veze,veridbe i venčanja  |  Poslato: 27 Maj 2012, 22:32
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Slika

Slika

Slika

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Estradne veze,veridbe i venčanja  |  Poslato: 27 Maj 2012, 23:40
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Venčali se Ognjen Amidžić i Danijela Dimitrovska

Danijela je blistala u venčanici koja je ručno rađena u Španiji dok je Ognjen izabrao elegantno crno odelo

Slika

BEOGRAD - Voditelj Ognjen Amidžić i manekenka Danijela Dimitrovska prvo su razmenili bračne zavete u Bogorodičinoj crkvi u Zemunu u 16 časova, a potom je održano građansko venčanje i svadbeno veselje za veliki broj zvanica u restoranu Glamur u Zemunu, piše Stori.

Danijela je blistala u venčanici koja je ručno rađena u Španiji dok je Ognjen izabrao elegantno crno odelo, a zanimljivo je da je mladoženja po nevestu išao u njen rodni Požarevac, baš kao što to nalažu tradicionalni običaji. Među njihovim gostima bili su Marko Kon sa verenicom Milicom Đorđević, Ana Pendić sa suprugom Vojkanom Radošem, Dragan Marinković Maca sa suprugom Tijanom i mnogi drugi.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Estradne veze,veridbe i venčanja  |  Poslato: 27 Maj 2012, 23:45
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vencanje Ognjena Amidza~Paparazzo lov~27.05.2012


_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Trač ili...?  |  Poslato: 28 Maj 2012, 02:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
ONE SU HTELE NJIH

Zvezde se otimaju o iste frajere!


Isti manekeni prodefilovali kroz spotove najvećih zvezda - Cece, JK, Seke, Brene...

Slika

Dajte nove face.
Jedan maneken može da se pojavi u više spotova, a da to prođe potpuno nezapaženo.
Osim ako to nisu spotovi Jelene Karleuše, Cece Ražnatović, Lepe Brene, Seke Aleksić i Radojke Adžić. E, onda se to „otimanje“ primeti. Još kako. Kurir je juče pisao o manekenu Bojanu Karašu, koji se posle sedam godina, koliko je prošlo od njegovog pojavljivanja u spotu Seke Aleksić („Baš mi se sviđa tvoja devojka“) našao u ulozi Cecinog partnera u spotu „Rasulo“. A sad sledi mala rekapitulacija, da vidimo koji su to zgodni frajeri glumili u više spotova poznatih estradnih zvezda...

JK, Brena: Hose Luis Tito Kentaur
Zgodni tamnoputi maneken Hose Luis Tito prvi put se kod nas pojavio u reklamnom spotu Jelene Karleuše koji je snimila pred koncert u Beogradskoj areni u maju 2010. Hose je tada bio kostimiran kao Kentaur, po čemu je ostao veoma zapažen. E, posle više od godinu dana Brena ga je angažovala u spotu „Metak s posvetom“, u kojem mu se bacila u zagrljaj, dok je u ekranizaciji pesme „Uradi to“ igrao i pokazivao svoje nabildovano telo. Na sebi je imao samo gaćice.

Slika

JK, Tijana: Ognjen Ivanović Veliki bata
Ognjen Ivanović se u spotu Jelene Karleuše za pesmu „Upravo ostavljena“ probio u estradne vode, a odmah posle tog angažmana učestvovao je i u spotu Tijane Dapčević „Rođen da budeš moj“. Rođeni je brat Ivana Ivanovića.

Slika

Seka, Anabela: Mladen Radulović Bivši dečko
Mladen Radulović pojavio se u spotu Seke Aleksić za pesmu „Boli stara ljubav“ 2009., dok je s pevačicom bio u ljubavnoj vezi. Već 2010. Mladen se ponovo zaljubio u pevačicu - Anabelu Bukvu (za vreme njihovog učešća u „VIP Velikom bratu“) i u njenom spotu za singl „Žena ratnik“ pokazao je svoje mišiće.

Slika

Seka, JK, Radojka: Mladen Radulović Divin anđeo
Vasu je ispromovisala Seka Aleksić, sa kojom je snimio set provokativnih fotografija za britanski magazin Rifreš 2009. Posle saradnje s njom, 15. maja 2010. pojavio se na bini sa JK na njenom koncertu u Areni. „Hvala mnogo Seki na promociji, ali idemo dalje. Ako su me dosad doživljavali i prepoznavali kao Sekinog manekena, ne bih imao ništa protiv da me u budućnosti oslovljavaju sa ‘Divin anđeo’“ - kazao je Vasa, aludirajući na to što je na koncertu JK bio kostimiran kao anđeo. Vasu je angažovala i Radojka Adžić u spotu za pesmu „Mami, mami“.

Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 262 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker