Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 13:47


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 06 Mar 2013, 15:41
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
OLIVER MANDIĆ: Napuniću tri "Arene"!

"Spremio sam bomba pesme, već pravim plan za turneju koju ću početi na jesen beogradskim koncertima. Vreme je da se vratim", rekao je jedan od najpopularnijih pevača nekadašnje Jugoslavije

Slika

Foto: Tanjug
Nakon pauze od čak 27 godina, pevač Oliver Mandić predstavio je novu pesmu u revijalnom delu “Beosonga”, kojom je najavio novi album, i kako kaže za “Blic”, na jesen planira i koncert u “Kombank Areni”.
Nova pesma ”Ono što ti nisam rekao” je posvećena njegovoj preminuloj majci, a Mandić navodi da punom parom radi na novom albumu.

- Vredno radim u studiju. Spremio sam bomba pesme. Čuli ste na “Beosongu” jednu od njih. Dobijam pohvale i uveren sam da sam uradio pravu stvar. Uskoro objavljujem novi album. Od 2010. sam radio na ovim pesmama, slušao, prikupljao i snimao. Vreme je da se vratim. Već pravim plan za turneju koju ću početi na jesen beogradskim koncertima. Napuniću tri “Arene”, nemam dilemu da će tako biti – izjavio je Oliver.

Oliver Mandić za sobom ima tri studijska albuma , a od poslednjeg “Dođe mi da vrisnem tvoje ime” prošlo je 27 godina.
Ostao je zapamćen u muzičkim krugovima bivše Jugoslavije po beskompromisno visokim standardima koje je zahtevao u sopstvenoj muzičkoj produkciji, uključujući kvalitet materijala, prvoklasnu studijsku opremu i potpunu uvežbanost muzičara u studiju.

Mandić trenutno živi na relaciji Beograd-Trebinje.

- To vam je ona stara poslovica “odande si odakle ti je žena”. A moja Maja je iz Trebinja i tamo često odlazimo i boravimo zbog zdravijeg ambijenta za naše dete – dodao je pevač.

Poslušajte Oliverovu novu pesmu “Ono što ti nisam rekao”:


(J. J./ Izvor: Blic)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Kalina
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 07 Mar 2013, 11:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Feb 2013, 00:15
Postovi: 490

OffLine
Nina Badrić dobila Oskara za najlepši glas

Pevačica Nina Badrić je nagrađena još jednim laskavim priznanjem na muzičkoj manifestaciji koja se tradicionalno održava u Banjaluci, gde joj je dodeljen Oskar popularnosti za najlepši glas Ex Yu prostora, ali i Oskar za duet godine sa Mirzom Šoljaninom.

s

Hrvatska zvezda nagradila je svoju publiku tako što im je na dodeli nagrada otpevala dve pesme. Duet sa Mirzom Šoljaninom takođe je proglašen najboljom saradnjom u pop muzici, pa su njih dvoje poneli kući i Oskara za duet godine za zajedničku pesmu Duše su se srele.

Nina Badrić godinama je proglašavana najboljom pevačicom ovih prostora, a na pitanje koliko joj takve nagrade znače rekla je:


- Bavim se muzikom i poštujem je iznad svega. Svaka nagrada za glas ili pesmu znači mi najviše. Srećna sam što se dostojanstveno bavim muzikom, a još mi je draže što nisam upala u zamku kvantiteta. Biram pesme i pevam ih sa puno posvećenosti. Važniji mi je glas od haljine ili cipela. To bi valjda u ovome poslu i trebalo biti najvažnije.


Vesti online

_________________
Kad zaćutim, okrenem se i odem. To ne znači da si ti pobedio.
To znači da više nisi vredan mog vremena.
Čarls Bukovski


Vrh
Kalina
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 13 Mar 2013, 12:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Feb 2013, 00:15
Postovi: 490

OffLine
OGLASILA SE Marina Perazić: Stevan je oteo pare unuku!

Pevačica tvrdi da je Mrđan svakog meseca uzimao za sebe 250 evra stanarine koju mu je plaćala i da taj novac nije davao sinu pokojne ćerke, čiji je zapravo stan

s

Marina Perazić tvrdi da je žrtva prevare Stevana Mrđana! Ona ističe da je pomenuti njoj izdao stan u Novom Sadu koji zapravo pripada njegovom maloletnom unuku i da sada neosnovano od nje traži da izmiri dug od 3.500 evra, koji ne postoji jer je ona redovno plaćala kiriju. Prema navodima pevačice, Stevan je posle smrti svoje ćerke, a bez zetovog znanja, sklopio nelegalan ugovor s njom i dve godine ubirao stanarinu od 250 evra mesečno. Zbog toga je otac dečaka pokrenuo parnični postupak protiv tasta i Marine Perazić za povrat imovine.

- Dobila sam poziv od suda i tek tada sam saznala da sam žrtva prevare. Po sudskom rešenju od 8. jula 2010. godine, stan koji mi je Stevan Mrđan izdao u stvari je vlasništvo njegovog maloletnog unuka, koji živi sa ocem i kome je otac kao roditelj jedini zakonski zastupnik - kaže Marina.



Sud je obavezao Stevana da vrati stan unuku, što bi, prema Perazićkinim rečima, značilo da ona mora da se iseli, pa da potpiše nov ugovor, ovoga puta s ocem dečaka, što je ona i uradila.



- Podneću krivičnu prijavu protiv Stevana jer mi nije davao potvrde da sam plaćala kiriju i što me je obmanuo da je vlasnik stana. Način na koji se taj stariji gospodin izjašnjavao o meni,ne zaslužuje nikakav komentar, samo bih mu postavila pitanje: Čiji je unukov stan? - poručila je pevačica.



Mrđan: Marina priča bljuvotine



Za sve što je Marina Perazić izjavila Stevan Mrđan tvrdi da su izmišljotine.

- Marini nije ništa drugo ostalo nego da širi laži i spletkari, jer je običan prevarant. To što ona priča su obične bljuvotine. Nikad nisam ni sporio da je stan u kojem se ona trenutno nalazi u sudskom sporu, ali dok postupak traje, ja sam formalno vlasnik. Ona nesretnica misli da može godinu dana da živi a da nikome ne plaća. To može samo u njenoj fantaziji. Na kraju krajeva, Marina je sa mnom potpisala ugovor kojim se obavezala na mesečnu kiriju od 250 evra. Pošto mi više od godinu nije uplatila ni centa, počela je da se služi izmišljotinama i lažima - kaže za Kurir Stevan Mrđan.


Puls

_________________
Kad zaćutim, okrenem se i odem. To ne znači da si ti pobedio.
To znači da više nisi vredan mog vremena.
Čarls Bukovski


Vrh
Kalina
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 13 Mar 2013, 13:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Feb 2013, 00:15
Postovi: 490

OffLine
ISPOVEST Aco Pejović: Delio sam eurokrem na dva dela, da bi dete imalo i za sutra!

Prvi put, otvoreno progovorio o svom ni malo lakom životu

s

O Aci Pejoviću do sada nismo mnogo znali, osim da je fantastičan vokal, suprug i otac tri devojčice.

U emisiji Ognjena Amidžića, Pejović je ispričao najintimnije detalje iz svog života.


Vrlo mlad se oženio, posle samo sedam dana zabavljanja, a suprugu je "ukrao" sa maturske večeri. Po dolasku u Beograd živeo je u 27 kvadrata sa suprugom i ćerkicom i priznaje da mu je to bio najteži ali i najlepši period u životu.


-Žena i ja došli smo u Beograd sa bukvalno trista dinara u džepu, samo kirija je koštala 250 maraka. Pozajmljivao sam za mleko i delio eurokrem na dva dela, kako bi mi dete imalo i za drugi dan. Bio je iskren Pejović.


Zanimljiva priča je i ta da je Pejović proveo u pritvoru dva, tri dana nakon što je pokušao da pređe Francusku granicu bez vize, jer se nije informisao i nije znao da je potrebna viza. Tada je dobio i dve godine zabrane ulaska u Francusku.

Aco je otkrio još zanimljivih detalja iz svog života kojih se ni malo ne stidi, da je spavao sa beskućnicima, te da je radio na građevini i otkaz dobio već posle sedam dana jer je stalno kasnio na posao.


Prisetio se i devedesetih godina:

-Stekao sam mnogo prijatelja devedesetih godina sa obe strane zakona, žao mi je što neki od njih više nisu među nama.

Za kraj pohvalo se posedovanjem vinograda koji je kupio zarad svog zadovoljstava.


Puls

_________________
Kad zaćutim, okrenem se i odem. To ne znači da si ti pobedio.
To znači da više nisi vredan mog vremena.
Čarls Bukovski


Vrh
Kalina
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 13 Mar 2013, 14:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Feb 2013, 00:15
Postovi: 490

OffLine
OPORAVLJA SE: Miladin Šobić napustio bolnicu

Kantautor je u dobrom zdravstvenom stanju, ali njegov oporavak još nije završen. Trenutno se ne zna kakve posledice je moždani udar na Šobića ostavio

s

Miladin Šobić, koji je 30. januara doživeo težak moždani udar, napustio je Klinički centar Crne Gore (KC) i trenutno je na kućnom lečenju.

Kantautor je u dobrom zdravstvenom stanju, ali njegov oporavak još nije završen. Trenutno se ne zna kakve posledice je moždani udar na Šobića ostavio.

Ranije je direktor Klinike za neurohirurgiju dr Novak Lakićević rekao da je Šobić van životne opasnosti i da se sa njim uspostavlja verbalni kontakt.

“Oporavak kod ovakvog oboljenja je dugotrajan, a kod pacijenta Šobića za sada ide uobičajenim tokom”, saopštio je tada dr Novak Lakićević.

Šobić je 30. januara primljen u KC zbog krvarenja u mozgu. Nakon operacije usledila je veštački izazvana koma, a zatim i buđenje i početak oporavka poznatog kantautora.


Kurir

_________________
Kad zaćutim, okrenem se i odem. To ne znači da si ti pobedio.
To znači da više nisi vredan mog vremena.
Čarls Bukovski


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 16 Mar 2013, 03:08
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ispunjeno obećanje: Poslušajte kako zvuče Mirna, Nevena i Sara u izmenjenom aranžmanu!

Slika

Pesma “Ljubav je svuda”, koja je pobedila na domaćem izboru za predstavnika za Evroviziju, doživela je blage promene!
Mirna, Nevena i Sara - Moje tri predstavljaće nas u Malmeu, a Saša Milošević Mare je odmah nakon pobede izjavio da će se pesma kompletno menjati – od aranžmana, preko stajlinga pa do koreografije.
Zvanična nova verzija pesme danas se pojavila na evrovizijskom YouTube kanalu, a svi koji su je preslušali primetili su blago izmenjen aranžman. Poslušajte je i vi i recite nam, da li vam se dopada više nova ili stara verzija!



Svet

_________________
Slika


Vrh
Kalina
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 19 Mar 2013, 20:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Feb 2013, 00:15
Postovi: 490

OffLine
ŽIVOT SE POIGRAO SA NJIM: PREDSTAVLJAO JE BIVŠU JUGOSLAVIJU NA "EVROVIZIJI" A SADA JE SOCIJALNI SLUČAJ (VIDEO+FOTO)

Iako je stekao veliku slavu, ovom pevaču sudbina se nije nasmešila. Evo kakav život trenutno vodi.

s

Danijel Popović, koji je hitom "Džuli" 1984. godine predstavljao bivšu Jugoslaviju na "Evroviziji", danas ima finansijskih poteškoća. Pevač nakon deset godina izdaje novi album i kaže da su pesme autobiografske i da su "vrlo teške" jer je takav bio i njegov život od kada je otpevao "Džuli".

- Već deset godina ne dobijam nikakav novac od autorskih prava, dakle drugim rečima sam socijalni slučaj ako tako gledamo. Sada objavljujem album zato što moram, rekao je nekad popularni Danijel.

Rođeni Crnogorac, pod pravim imenom Milan Popović, ženio se četiri puta, a trenutno živi u Ljubljani sa suprugom Aleksandrom, s kojom je osam godina u braku i njenom ćerkom. Novac koji je zaradio nije potrošio, kaže, nego je sve dao svojoj deci. Sa sinom Sebastijanom se čuje svakodnevno dok sa Dominikom nije u kontaktu. Prokomentarisao je i navodnu umešanost svoje ćerke Izabele Kim Popović u aferu sa elitnom prostitucijom.

- Od toga nema ništa, rekao je kratko.






S media

_________________
Kad zaćutim, okrenem se i odem. To ne znači da si ti pobedio.
To znači da više nisi vredan mog vremena.
Čarls Bukovski


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 24 Mar 2013, 12:48
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Riblja čorba" oduševila mnogobrojnu publiku u Areni

Grupa “Riblja čorba” održala je sinoć odličan koncert u Areni, a oko 15.000 ljudi je došlo da zajedno sa muzičarima proslavi 35 godina postojanja benda. Na repertoaru su bili brojni hitovi, kao i numere sa poslednjeg albuma, a Bora Đorđević je iskoristio priliku da čestita rođendan Vojislavu Koštunici koji je bio u svečanoj loži


Slika


Povici iz publike “Boro majstore!” orili su se Arenom sve dok se bend oko 21 čas nije pojavio na bini i odmah počeo koncert pesmom “Ja ću da pevam”, a nakon toga odmah “Ja ratujem sam” i “Tu nema boga nema pravde” što je već razmrdalo mnogobrojnu publiku.

Nakon još nekoliko hitova bend je predstavio i naslovnu pesmu sa novog albuma “Uzbuna”.


Slika


- Dobro veče Srbijo i Evropo jer imamo goste i iz inostranstva i one koji nisu ostali da gledaju “Farmu”. Arena je puna pravih ljudi i biće ovo ljuto i opasno veče - pozdravio je Bora publiku i ponovo dobio ovacije, a zatim je najavio pesmu “Napolju”.


Publika se odlično zabavljala i kada je pevač najavio gosta koji se bio član "Čorbe" šest godina, Nikolu Čuturila, a iz mase su se čuli povici “Vrati se u Čorbu!”.
Zajedno su izveli “Sutra me probudi” i “Zadnji voz za Čačak” kada su zaigrali svi u parteru i na tribinama. Sledeći gost je bio Bajaga koji je takođe šest godina bio član ovog benda, a on je očekivano otpevao “Ja sam se ložio na tebe” i “Kad hodaš”.


Slika



Veseo provod je nastavljen uz hitove “Rokenrol za kućni savet” i “Nemoj da ideš mojom ulicom”, a zatim je Bora iskoristio priliku da pozdravi Vojislava Koštunicu u centralnoj loži te mu je čestitao sutrašnji rođendan nakon čega je izveo pesmu “Lelek Serba”.
blic. rs

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 25 Mar 2013, 16:48
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
SEKSI NATA: Bekvalčeva provokativnim fotkama najavljuje novi album (FOTO)

Pevačica je na Fejsbuk stranici podelila slike na kojima očigledno nosi zanosnu kreaciju svoje sestre

Slika

Foto: Facebook
Pevačica Nataša Bekvalac vredno radi na novom albumu, koji će uskoro biti predstavljen, a pesme “Gram ljubavi” i “Sluškinja”, koji se nalaze na istom, već su zadivile njenu publiku.

Kao što je već poznato, na stajlingu radi njena sestra Kristina, koja je očigledno bila na kreacijama sa fotografijama koje je pevačica podelila na svojoj Fejsbuk stranici.

Da podsetimo, Nataša se navodno pomirila sa svojim dečkom Vladom Vuksanovićem, a pre izvesnog vremena sredila je obrve japanskom metodom tetoviranja.

Foto: Facebook
(Telegraf.rs / Sme

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 27 Mar 2013, 14:58
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
SEVE: Ima sve da pršti u "Areni"!

"Ljudi koji dođu na koncert će uživati jer smo spojili šou s mjuziklom, "Mulen ružom“ i drugim duhovnim motivima. I onima koji me nikada nisu slušali obećavam dobar provod", rekla je hrvatska pevačica uoči subotnjeg nastupa u Beogradu

Slika

Foto: Aljoša Rebolj/Studio BOMBA
Severina Vučković, koja će 30. marta nastupiti u “Kombank Areni”, u intervjuu za “Kurir” priča da je uzbuđena pred koncert na kojem će sve, kako kaže, biti prepuno dobre energije, kao i da je ljubav pokreće, što će se videti i na beogradskom nastupu.

Hrvatska pevačica koja je spektakularnim koncertom u Rijeci najavila turneju “Dobro došao u klub”, obećava da će se u “Areni” svi dobro provesti, čak i oni koji je nikada nisu slušali.

- Postoji uzbuđenje zato što radim koncert koji će se, nadam se, svideti svima. Na njemu će sve prštati od dobre energije, na koju će uticati pesme koje moja publika voli. Kad se režiji dodaju kostimi Marka Mitanovskog, koji su božanstveni, video-produkcija Dorijana Kolundžije koja nas je sve ostavila bez daha i plesna grupa “Maestro” pod vođstvom Anžea Škrubea, taj koncert će biti nešto što se retko viđa u našim produkcijama. Ljudi koji dođu na koncert će uživati jer smo spojili šou s mjuziklom, “Mulen ružom“ i drugim duhovnim motivima. I onima koji me nikada nisu slušali ili me poznaju samo iz novina, a planiraju da dođu na koncert, obećavam dobar provod – priča Severina, i dodaje da je satkana od emocija, od kojih živi i zbog kojih zna da postoji.

- ‘Da nije ljubavi, ne bi svita bilo’, tako se peva kod nas u Dalmaciji. Ljubav je jedina istina, jedini pravi put u prijateljstvu, porodici, poslu i odnosu s voljenim čovekom. Emotivna sam i sve osećam. Ja sam kao lakmus papir, sve se na meni preslikava, sve se vidi i ništa ne krijem. Satkana sam od emocija, od njih živim i zbog njih znam da sam živa, da postojim – navodi Seve, koja nije želela da odgovori na pitanje da li će svom dečku Milanu Popoviću, s kojim se nedavno pomirila, u “Areni” posvetiti neku pesmu.

- Po taj odgovor dođite u “Arenu” – zaključila je Vučkovićeva.

Telegraf

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 336 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker