Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 13:29


Autoru Poruka
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 27 Jan 2013, 14:54
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Neda imala tremu za rođendan unuka


Ukradenova organizovala veliku proslavu za bliznakinje Nedu i Aleksandru. Zabavi prisustvovale i njene kolege


Slika


Slika


Bogato.
Neda i Aleksandra, unuke Nede Ukraden, proslavile su prekjuče prvi rođendan u igraonici „Džungla“ u Beogradu. Srećna baka sa svojom ćerkom Jelenom i zetom Predragom Mirkovićem učestvovala je u organizaciji ovog divnog dana. Ona je zahtevala da ambijent u kojem će bliznakinje slaviti bude što šareniji.

- Dugo sam čekala ovaj dan i napokon se ostvario. Unukama sam kupila sve što im je potrebno - rekla je Neda, a zatim se razgovoru priključila i njena ćerka Jelena:
- Zabranila sam mami da ulazi u prodavnice igračaka i garderobe, stvarno preteruje. Ona kad nešto vidi, ne može da odoli. To je jače od nje, ali kad je to čini srećnom, šta da radim. Za ovaj rođendan smo se pripremali duže nego za moj osamnaesti, pogotovo baba. Kakvi njeni koncerti, ona je sad imala najveću tremu.


Kurir


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 27 Jan 2013, 16:03
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
"KALAŠNJIKOV" U PARIZU: Sedam hiljada ljudi na koncertu Gorana Bregovića

Bregoviću se na sceni pridružilo i nekoliko gostiju, ali je najupečatljiviji nastup imala fantastična grupa "Džipsi Kings", koja je izvela svoje najveće hitove


Slika


Čuveni kompozitor Goran Bregović održao je sjajan koncert, 24. januara, u areni “Zenit” u Parizu, gde je uz njegove i pesme njegovih gostiju đuskalo oko sedam hiljada ljudi.

Bregović je nastupio sa desetak svojih muzičara, pratećim vokalima, kao i članovima “Beogradske filharmonije”. Svi oni su činili fantastičan spoj, koji je publika nagrađivala gromoglasnim aplauzima. Na sceni su se smenjivali i gosti kao što je Stefan Ajher, Selina O’Leari kao i Gogol Bordelo, koji je imao najenergičniji nastup te večeri. Ipak, najveći aplauz dobila je fantastična grupa “Džipsi Kings”, koja je izvela svoje najveće hitove.

Koncert je trajao oko tri sata, mnogobrojne novinarske ekipe bile su prisutne, a koncert je snimala ekipa “Univerzal mjuzika”. Koncertu su prisustvovali Bregovićev dugogodišnji prijatelj i saradnik Raka Marić, direktor “Siti rekordsa” Branislav Stojanović i PR ove produkcijske kuće Vladimir Stanojević, koji je uradio intervju sa ovim svetski priznatim muzičarom.

Razgovor sa Bregovićem moći ćete da vidite na našem portalu, ali i u nedeljnom izdanju “Jutarnjeg programa” TV “Pink”. Do tada, pogledajte deo atmosfete iz hale u Parizu:


Novi album Gorana Bregovića u prodaji će biti uskoro, uz proizvode “Beohemije”, a nakon toga i na svim prodajnim mestima “Siti rekordsa”.

(E. T.)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 29 Jan 2013, 19:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Goga Sekulić počela sa pripremama za venčanje


Goga Sekulić je ovih dana u gužvi oko novih pesama, a i oko venčanja koje će se najverovatnije desiti na proleće.


Slika


Bez obzira na to što je zauzeta Goga je stigla i da se obrati fanovima na fejsbuk profilu kako bi ih obavestila o svojim veselim aktivnostima i najverovatnije da predupredi radoznale novinare koji jedva čekaju da vide venčanicu kao i to kako će izgledati njena svadba, do detalja, što je sasvim normalno za novinare. Za sada znamo ko će biti kuma budućoj mladi.

"Kakav dan! Izabrala sam pozivnice za svadbu - sada imam sastanak sa organizatorom venčanja da izaberemo dekoraciju - a zatim me čeka studio da preslušam nove pesme. Ljubim vas sve!" - napisala je Goga.

Koliko je veza između Goge i Igora ozbiljna, govori podatak da Sekulićeva već mesec dana živi s verenikom, u njegovom stanu u Sarajevskoj ulici.
Svet Plus


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 29 Jan 2013, 19:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Ceca Kitić potvrdila da se razvodi


Iako je u početku oštro demantovala navode da se razvodi od svog supruga Milana Magića sa kojim je provela pet godina, rukometašica Svetlana Kitić konačno je priznala da je brakorazvodna parnica u toku.


Slika


"Što se tiče mog braka sa Milanom, odlučili smo da se razvedemo. U toku je brakorazvodna parnica, tako da nije dobar trenutak da pričam o tome. Mogu da kažem da smo se rastali civilizovano i ostali smo u dobrim odnosima. Milan i ja smo i dalje u kontaktu, a nastavićemo i poslovnu saradnju", izjavila je za magazin "Hello" Kitićeva kojoj nakon rastanka nije baš lako, jer sada sama mora da obezbedi finansije za kuću i decu.

"Sada imam više obaveza nego ranije, jer je moj glavni zadatak da obezbedim novčana sredstva, što je i najteže", rekla je Ceca Kitić kojoj je ovo peti razvod.
Svet Plus


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 30 Jan 2013, 15:52
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Šašić pevao Lukasovu pesmu za 2.000 €


Pevač je uzeo veliki novac da dva puta zaredom otpeva numeru "Umri u samoći“ pevača Bate Zdravkovića, koja je veliku popularnost stekla kada ju je izvodio Aca Lukas, koji se oženio njegovom bivšom ženom.

Slika

Pevač Željko Šašić

Šašić: Pišem knjigu o sebi, Sonji i Lukasu!
Željko Šašić rešio je da se svrsta u estradne autobiografe! Folk pevač će, naime, napisati knjigu u kojoj će ispričati sve o svom životu, pa i o onome što publiku verovatno najviše zanima - kako je došlo do prekida drugarstva sa Acom Lukasom, koji se oženio njegovom bivšom suprugom Sonjom!
Željko Šašić je prošlog utorka u beogradskoj "Fensi kafani“ dobio dve hiljade evra da dva puta otpeva pesmu" Umri u samoći“! Kako saznajemo, momci koji su naručili tu pesmu mislili su da je Željko neće otpevati zbog Lukasa, pa su i izvadili novac kako ne bi mogao da ih odbije!

- Ti mladići su potrošili mnogo para te noći, što na muziku, što na piće. Bilo ih je desetak, a Željko im je otpevao nekoliko pesama, između ostalih i Lukasovu, i to dva puta zaredom - kaže izvor "Alo"-a.

Inače, Šašić je i ranije u "Fensi kafani", gde svakog utorka nastupa s koleginicom Jelenom Kostov, izvodio pesme svog kolege koji se oženio njegovom bivšom suprugom Sonjom Vuksanović! Željko nije želeo da komentariše ove navode ali je poznato da se on i Aca Lukas ne mogu ni očima pogledati.

Vesti

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 03 Feb 2013, 12:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Jovana Pajić: Uz brata i u najtežim trenucima...


Nikola Pajić (22), brat Jovane Pajić, izašao je iz zatvora. ...


Slika


Pevačica je dočekala da ga posle više od godinu dana, koliko je proveo u CZ, dočeka na slobodi – ali...ali samo privremeno. On je juče u Višem sudu u Beogradu osuđen na dve godine zatvora zbog toga što je učestvovao u razbojništvima, ali će do pravosnažnosti presude moći da bude kod kuće....

Kako saznajemo, Jovanin mlađi brat uhapšen je pre godinu dana u velikoj akciji policije sa još šestoricom saradnika.
Oni su osuđeni na ukupno 25 godina zatvora. ...
Prilikom pretresa njihovih stanova pronađen je samo deo ukradenog novca,
jer su većinu para odmah trošili....

Kurir


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 03 Feb 2013, 16:36
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Joksimović pravi novu pesmu za Halida Bešilća: Pogledajte kako je bilo na snimanju

Autori pesme "Miljacka" već uveliko rade na novoj numeri, koja teži tome da postane novi hit



Slika


Veliki broj ljubitelja jedne od najpopularnijih pesama u regionu proteklih godina, kompozicije “Miljacka”, već duže vreme priželjkuje novo muzičko ostvarenje u realizaciji ekipe koja je stvorila pomenuti hit. Podsećanja radi, ovaj hit u izvođenju Halida Bešlića komponovao je, aranžirao i producirao Željko Joksimović na tekst Fahrudina Pecikoze.

Inače, ovih dana ista ekipa, pod vođstvom popularnog srpskog kantautora, ponovo se okupila u studiju “Minacord” u Beogradu. Iako svesni “težine” popularnosti koju nosi prethodna pesma, na novom projektu radi se predano i bez opterećenja.

U ovoj pesmi muškarac priznaje svojoj voljenoj da je sve te godine prema njoj bio baraba, ali da ipak ne može bez nje.

Kada Halid Bešlić završi svoj deo rada u studiju, Željku Joksimoviću predstoji posao na završetku aranžmana, snimanje studijskih muzičara i pesma će biti gotova.

Kao što je poznato, kralj sevdaha održaće 2. marta koncert u “Kombank areni”.

Telegraf

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 03 Feb 2013, 20:47
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
Maja Volk: Imala sam grupnjak s pet muškaraca!


Voditeljka priznala da je imala mnogo seksualnih fantazija i da ih je sve ispunila, a da joj se najmanje dopao grupni seks



Slika



Nije sve lepo kao u mašti.
Maja Volk je u emisiji „Žene“ na TV Prva otkrila da je u životu imala mnogo seksualnih fantazija i da se potrudila da ih ispuni sve do jedne. Gledaocima nije otkrila koja joj je najviše radosti donela, ali jeste koja ju je najviše razočarala. Grupni seks s petoricom muškaraca nije ispao onako kako se nadala!

Dušu je otvorila Dragoljubu Ljubičiću, koji je gostovao u emisiji da bi reklamirao svoju predstavu „One stvari“. Naravno, sve se vrtelo oko „onih stvari“, što je potaklo Maju da u jednom momentu pita svoje koleginice da li su ispunile sve seksualne fantazije. Nije dobila odgovor, ali je zato usledilo pitanje za nju:

- Da li si ti?
- Jesam.
- Onda si ih imala malo - bocnuo ju je Dragoljub.
- Ne, imala sam mnogo. Ne kažem da su sve ispale dobre - odgovorila je Maja.
- A koja je bila loša? - stiglo je odmah pitanje ostalih voditeljki.
- S petoricom - kazala je Maja i uz osmeh raširila ruke i slegla ramenima.
Pozvali smo Maju odmah po završetku emisije, ali se ona nije javljala na telefon.

Izvor: Kurir


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 04 Feb 2013, 22:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Bekuta: Niko me nije voleo kao Mrka


Folk pevačica Ana Bekuta će proteklu godinu pamtiti kao jednu od najuspešnijih na poslovnom i privatnom planu. Kaže da joj se ljubav sa ministrom saobraćaja Milutinom Mrkonjićem desila u pravom trenutku, da nikad u životu nije bila voljena kao sada i da je verovala da će kad-tad sresti srodnu dušu.


Slika



-
S obzirom na to da imam 53 godine, mislim da je bilo krajnje vreme da doživim vrhunac uspeha i na poslovnom i na emotivnom planu. Nikad nisam gubila nadu da će mi se desiti prava ljubav. Često sam govorila da u mom albumu nedostaje samo jedna fotografija, a to je upravo ono što trenutno proživljavam. Sada je taj album kompletan. To mi je bila želja. Zato, pazite šta želite, može vam se ostvariti - kaže za "Novosti" Ana Bekuta.

Čime je to ministar Mrkonjić osvojio Anu Bekutu?
"Veseljak" je baš za Milutina
- Milutinu se dopadaju mnoge moje pesme, a najviše numera "Treba vremena". Najbolje ga opisuje pesma "Veseljak", kao da je pisana za njega, kaže Bekuta.
- Osvojio me je svojom dobrotom, divan je i human čovek. Vredan je i izuzetno uspešan u svom poslu. S druge strane, vrlo je duhovit, pažljiv, odgovoran i ne misli da je centar sveta. Niko me nikad nije voleo kao Milutin. Ponekad imam utisak kao da živim u nekoj bajci. Uvek je tu za mene i trudi se da mi ugodi na razne načine.

Na pitanje da li planiraju da se venčaju, Bekuta je rekla da nemaju takve planove, "niti im je to važno!".
- Srećni smo što nam se sve ovo događa i uživamo u tome. Oboje smo u zrelim i ozbiljnim godinama i mislim da ne treba gledati daleko u budućnost. Živimo za danas i za to da usrećimo jedno drugo, naše bližnje i da naša ljubav potraje, dodaje ona.

Album, pa koncert
Ana Bekuta uveliko radi na novom albumu i kaže da će se potruditi da bude završen do Dana zaljubljenih, 14. februara.
- Posle toga planiram solistički koncert u Sava centru, koji bi, ako sve bude išlo po planu, trebalo da bude održan 23. maja, najavljuje pevačica.


Vesti


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 05 Feb 2013, 12:22
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
TANJA SAVIĆ: Sazrela sam, nisam više dete!

Poznata pevačica kaže da se iz Australije vratila sa velikim muzičkim planovima, najavljujući za sledeću nedelju premijeru svoje nove pesme



Slika


Pevačica Tanja Savić se posle dve godine iz Australije vratila u Srbiju, kako bi snimila i promovisala nekoliko novih pesama. Tanja je odavno izabrala pesmu “Hotel za izgubljene duše” i u emisiji “Narod pita” najavila je svoj povratak na scenu:

- Nedostaje mi scena, zato sam i došla ovde, imam velike muzičke planove.
Tanja je objasnila da se zaželela publike i otkrila da se premijera njene nove pesme očekuje za sedam dana.
Na pitanje koliko se razlikuje stara Tanja Savić od nove, pevačica kaže:
- Sada sam ozbiljnija, sazrela sam i vreme me je dosta preobratilo, totalno sam druga ličnost i nisam više dete.

Telegraf

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker