Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 13:42


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 12 Jan 2013, 14:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
BAKSUZNA: Mira Škorić opljačkana na Badnje veče

Škorićka od prijateljice pozajmila auto, koji su lopovi obili i iz njega ukrali vredne stvari


Slika

Preselo joj!
Mira Škorić je opljačkana na Badnje veče. Pevačici je obijen „pežo 407“, iz kojeg je ukradena kompletna audio-oprema, muzička mikseta i četiri haljine. Da zlo bude veće, Škorićka je auto pozajmila od prijateljice, pa će sada morati da joj nadoknadi štetu. Naime, Mira nije mogla da pođe na put svojim autom jer nema potrebnu zimsku opremu, pa je od drugarice posudila auto.

- Krenula sam za Valjevo, ali svratila sam do Novog Beograda da uzmem neke diskove. Parkirala sam se u blokovima i otišla do prijatelja samo na pet minuta. Lopovima je i toliko bilo dovoljno da obave posao. Razbili su staklo i iz auta odneli sve vredne stvari. O šteti ne smem ni da razmišljam - kaže Mira.


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 20 Jan 2013, 16:37
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Ханка Палдум мучила Србе у логору


s

Сарајево – Сарајевска певачица је српском логорашу Голубу 1993. године у логору наредила да седне на под, након чега му је свом снагом нагазила полни орган вриштећи од смеха, тврди адвокат српског логораша Душан Томић.

Његов клијент се због овога никада није оженио, како каже, сваки пут када мокри, сети се тортуре.

Како је Телеграф.рс раније писао, српски логораш Горан Голуб у својој изјави адвокату навео је да га је једна сарајевска певачица мучила, али да се, за разлику од ње, певач Дино Мерлин односио људски према људима у логору.

Сарајевска певачица о којој је Голуб говорио је Ханка Палдум, која му је 1993. године у логору наредила да седне на под, након чега му је свом снагом нагазила полни орган вриштећи од смеха.

Ово су тврдње Голубовог адвоката Душана Томића, који заступа бившег логораша, и који је само један од многих који је преживео певачицину тортуру у логору “Силос” 1993. године.

„Дошла је до мог клијента и питала га “Шта ме гледаш?” Пошто јој он ништа није одговорио питала га је “Јел би ти то мене да је***ш”? Горан је и даље ћутао. Након тога му је наредила да рашири ноге након чега му је згазила мошнице „, прича адвокат затвореника и додаје да је у том тренутку певач Дино Мерлин Голубу притекао у помоћ.

“ Мерлин је тада делио цигарете и видео је шта се догодило. Дошао је до затвореника међу којима је био и Голуб и загрлио их. Тада се Ханка смирила и отишла „, додаје адвокат.

Када се обратио командиру логора Голубу је речено да је боље да ћути јер се Ханка Палдум не одваја од Алије Изетеговића, тадашњег председника БиХ. Због ове тортуре, затвореник Горан Голуб се никада није оженио и како је рекао свом адвокату, сваки пут када мокри, враћа му се слика мучења из логора.

Према његовом речима, стражари нису мучили и злостављали затворенике, “али јесу којекакве паравојске, које су улазиле у логор и чиниле све и свашта”.

Један од чланова те “паравојске” Ханка Палдум била је страх и трепет у логору на Игману.


Btv


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 22 Jan 2013, 11:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
IZIGRAVA ZVEZDU: Aleksandra Radović ispalila novinare!


Pevačica Aleksandra Radović odbila da predstavnicima bosanskih medija da izjave pre nastupa u jednom sarajevskom klubu, iako je to ranije bilo dogovoreno


Slika


Umislila da je zvezda!
Aleksandra Radović ispalila je novinare prošle subote u Sarajevu. Ona je odbila da im da izjave pre nastupa u klubu „Koloseum“, iako je to ranije bilo dogovoreno. Novinari su došli na tonsku probu, kao što to uvek rade kada je ovaj klub u pitanju, ali su dobili šut-kartu. I čuli pevačicine reči: „Ne pada mi na pamet da dajem izjave pre koncerta“.
- Svi mediji obavešteni su da će Aleksandra Radović u subotu u 18 sati davati izjave u „Koloseumu“, kao što to svi izvođači rade.

Mejl da intervjue neće dati u uobičajno vreme stigao je kasno, pola sata pre dogovorenog termina, kada smo već svi bili na putu do kluba - kaže jedan novinar iz Bosne, koji zbog svoje sigurnosti ne želi da mu se ime javno objavi.On napominje da su u tom klubu do sada nastupale mnogo veće zvezde od Aleksandre Radović, kao što su Haris Džinović i Nina Badrić, ali da s njima nikakvih problema nije bilo.

- Iz Radovićkine PR službe nam je zabranjeno da je pitamo bilo šta što ima veze s njenim privatnim životom i bili smo ograničeni samo na tri pitanja. Mali broj kolega ostao je da čeka ponoć i kraj koncerta da bi uzeo izjavu - kaže kolega iz Sarajeva.


Kurir


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 22 Jan 2013, 12:42
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
AMIDŽIĆ: Voleo bih da ugostim Bijonse i Al Paćina!

"Bio sam iskren kada sam poželeo brz oporavak Ivanu Ivanoviću, u tim situacijama se zakopavaju ratne sekire", kaže poznati voditelj



Slika

Voditelj “Pink” televizije, Ognjen Amidžić je za “Hello” ispričao da je bio iskren kada je poželeo brz oporavak velikom rivalu Ivanu Ivanoviću, kao i da mu supruga, manekenka Danijela Dimitrovska, ne dozvoljava da “skrene sa kursa”.

Ognjen navodi da bi voleo da u svojoj emisiji ugosti Bijonse, Al Paćina i poznatog američkog voditelja Džimija Kimela.

Na pitanje, ko mu je najveća konkrencija, Amidžić je odgovorio:

- Zdrava konkurencija mora da postoji. Muškarci vode glavnu reč u šou programu. Nedostaje nam ženski zabavljač, fali nam taj ugao. Kod nas se žene opredeljuju za političke emisije ili za žanr magazina. Nedostaje ženska emisija sa stavom!

Ognjen se osvrnuo i na skorašnji zdravstveni problem Ivana Ivanovića, kome je tom prilikom poželeo brz oporavak i dodaje da je njegova želja iskrena, iz sveg srca, kao i da se u takvim situacijama zakopavaju ratne sekire.

Voditelj se pohvalio i da je veoma zadovoljan bračnim životom koji bi ocenio čistom dsetkom.

- Danijela mnogo više pomaže meni nego ja njoj, jer je veliki profesionalac stroga je i ima ozbiljne kriterijume pa mi ne da da skrenem sa kursa. Ima vrlo dobre ideje – rekao je Amidžić koji je najavio i da uskoro snimiti tri nove pesme kao i nekoliko zanimljivih dueta sa poznatim ličnostima.

(Anastasija Čanović/ Izvor: Hello )

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 25 Jan 2013, 22:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Udaje se Nina Janković


Glumica iz "Montevidea" nakon tri godine veze objavila da se udaje.


Slika


Nina Janković (24) i Mateja Dičić (28) venčaće se u narednih godinu dana, pošto su se verili tokom novogodišnjih praznika.

"U novogodišnjoj noći, ispod jelke sam zatekla upakovan prsten od belog zlata, sa dijamantom. Ostala sam zatečena, deset minuta sam stajala sa kutijicom u ruci, a onda glasno rekla - da! Venčanje bi trebalo da bude u narednih godinu dana, u Beogradu. Biće to veliko veselje, uz poštovanje običaja našeg naroda", rekla je mlada glumica za "Story".

Zvezda "Montevidea", "Jagodića" i "Budva na pjenu od mora" ne krije da bi volela da ima veliku porodicu.

"Ne planiramo prinovu u ovoj godini, ali želim veliku porodicu i nadam se da ću tu želju ostvariti", rekla je Nina.

(MONDO)


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 26 Jan 2013, 17:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Žiri "PGS" o JK: Šta ti je ljudski glas!


Članovi žirija "Prvog Glasa Srbije" pričali su o pevanju Jelene Karleuše u emisiji kod Ivana Ivanovića. Vlado Georgiev: "Eksperimentalno pevanje, šta sve ljudski glas može".


Slika


Jelena Karleuša i Ivan Ivanović su odavno u ratu, došlo se i do suda.

Voditelj ne propušta priliku da pevačicu "proziva" kad god može, da je ismeje... Doduše, ni ona mu ne ostaje dužna, bar u nekim javnim reagovanjima ili na svom Twitter profilu.

U petak uveče u svojoj emisiji, Ivan Ivanović je ugostio članove žirija "Prvog glasa Srbije" i pustio im isti snimak kao učesnicima finala tog takmičenja. Reč je o pevanju Jelene Karleuše u studiju tokom snimanja pesme i albuma.

"Moguće je da je žena probala, da nije znala tekst, da je bila u fazi propevavanja pesme. To je sve moguće. Pokušavam da nađem neko logično objašnjenje za sve ovo što se čulo", rekla je Aleksandra Radović.

Ivanović je na to rekao: "Ali, ona već 20 godina proba... Ozbiljno".

Vlado Georgiev je imao svoje viđenje i objašnjenje: "Eskperimentalno pevanje, dakle šta sve ljudski glas može".

Voditelj je na to dodao: "Pa, moguće je da je ona bolja uživo, nikad nisam bio".

Aleksandra Radović je potom stala u odbranu koleginice: "Ljudi znaju da iskoriste neke loše trenutke, da to postave javno...".




Mondo


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 26 Jan 2013, 17:43
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Toni Cetinski: Trenutno sam u fazi priprema za turneju!

Slika

Hrvatski pevač Toni Cetinski rekao je da je kao mlađi mnogo više pratio trendove, a da mu je sada najbitnije da se lepo i prijatno oseća u garderobi koju nosi. Međutim, kako kaže, iako ne prati slepo trendove, upućen je u modnu scenu i posebno ceni rad Zorana Mrvoša.
“Pošto sam sada u fazi kada se ozbiljno pripremam za turneju, a veoma mi je bitno da garderoba u kojoj se pojavljujem na sceni prati pesme, moj stajling biće kreacija upravo Zorana Morvaša, koji je odmah shvatio šta želim”, objasnio je Toni i dodao da se trudi da tera neki svoj fazon, ali da kada je reč o većim poslovnim poduhvatima uvek potraži pomoć modnih znalaca.
Duhoviti pevač priznao je da ne voli šoping i da mu u tome dosta pomažu njegovi stilisti, kao i da kada se otvori njegov ormar najviše ima farmerki i obuće.
“Volim zimu i kad god imam vremena odlazim na moje omiljeno skijalište u Austriji, tada ne razmišljam o odeći i trendovima i najbitnije mi je da moje ski odelo bude toplo, kao i da imam topao džemper, šal i kapu i što se mene tiče, zimska idila može da počne”, otkrio je šarmantni pevač.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 26 Jan 2013, 19:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Zdravko Čolić: Tražim mladu pevačicu za duet, ne mora da bude poznata!...


Zdravko Čolić, koji je započeo snimanje novog albuma, u potrazi je za energičnom pevačicom sa kojom će snimiti duet



Slika


Legendarni pevač je imao dosta potencijalnih dueta, ali nijedan nikada nije realizovao.Za poslednji album “Kad pogledaš me preko ramena” napravio je pesmu koju je trebalo da otpeva sa pevačicom Terezom Salguero, ali je nije snimio.

“Nisam do sada u karijeri radio duete. Neurađenu pesmu sa prošlog albuma uvrstićemo u novi materijal .Voleo bih da je otpevam sa nekom mladom, dobrom pevačicom, čija se boja glasa dobro uklapa sa mojom.
“Voleo bih da nađem mlađe saradnike. Prijali bi mi tekstovi koji se dopadaju mlađoj publici”, zakljucio je popularni pevac.



Blic


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 27 Jan 2013, 13:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
Danijela Vranić: Zdravstveni problemi su mi pomogli da vidim ko mi je pravi prijatelj!



Danijela Vranić se pre nekoliko nedelja vratila na estradnu scenu i to sa novim albumom, a u toku medijske izolacije je neke stvari naučila jer je osetila šta znači izdaja prijatelja. - Obično se u nevolji vidi ko ti je pravi drug. Mnogi su otišli kada su mi se izdešavale ove stvari.



Ne obazirem se na to, jer sam pretpostavila da će to tako biti. Kad nekoga snađe nevolja zaista vidi,kako se ljudi razbeže i kako odjednom nemaju vremena - rekla je Danijela za emisiju “City News”...
Meni se sve ovo izdešavalo sa zdravstvenim stanjem zbog mog hroničnog zamora. Ja sam ponovo upala u tu mašinu, ali moram da se lepo organizujem - rekla je Danijela..




Slika



scandal


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: Vesti sa domaće estradne scene  |  Poslato: 27 Jan 2013, 14:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Bane Mojićević ima novu pesmu


Branislav Mojićević snimio je novu pesmu, „Još je ne zaboravljam“.



Slika


Bane je baladu preksinoć premijerno izveo na „Grandovoj“ sceni, a publika ga je pozdravila gromoglasnim aplauzom.
Kao što je obećao, pobednik prve sezone „Zvezda Granda“, snimio je i spot, koji će se prikazati za desetak dana.


Kurir


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 79 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker