Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 21:28


Da li pratite Evroviziju ?  
1. Pratio-la sam, dok je bilo kvalitetne muzike 43% 3  43% 
2. Pratim svake godine 57% 4  57% 
3. Ne, to je parada kiča 0% 0  0% 
Ukupno glasova : 7

Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 25 Feb 2013, 00:36
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ahahaha Laya ja vec zamisljam krestanjeee

BLAAAAAAAAGOOOOOOOOOOOSLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOV
Garant pesma slicna Molitvi, samo ova ima krestav glas, tj najbolji vokal,kako kazu....



1. Ljubav je svuda - Mirna Radulović, Nevena Božović, Sara Jovanović
Muzika i aranžman: Saša Milošević Mare
Tekst: Marina Tucaković


[palacgore.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 25 Feb 2013, 00:39
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
ma ajde to sto ce da kresti,ima ona glasa
al ako se onako izbeci,onim urokljivim ocima pa jos napuci ona usta na onu frizuru kao da se sisala na lonac,ajme meni


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 03 Mar 2013, 13:44
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
MAJA NIKOLIĆ: "Beosong" je namešten!


- Već mesec dana zna se ko će pobediti. Potpuno je nemoguće da ona koja je bila u "Farmi“ 90 dana bude s najviše glasova, a da Maja Odžaklijevska i Neša Galija uopšte ne uđu u finale sa onoliko fanova i sjajnom karijerom. Tri devojke iz "Prvog glasa“ su super i nisu ništa krive za ovo što se dešava, ali molim Srbiju da glasa za Dušana Svilara. Lako je namestiti glasanje, a ja o tome pričam već dugo - rekla je ogorčena pevačica


Slika

Foto: Marko Todorović
Sinoć je održano dugoočekivano polufinalno veče festivala “Beosong”, kada je izazbrano pet finalista, koji će se boriti da postanu predstavnik Srbije na Pesmi Evrovizije u Švedskoj. Među takmičarima koji nisu prošli dalje bila je i Maja Nikolić, a nezadovoljna odlukom publike, odjurila je u šminkernicu ljuta kao ris. Pošto je popila čašu vode i smirila se, pevačica se obratila novinarima.

- Već mesec dana zna se ko će pobediti. Potpuno je nemoguće da ona koja je bila u “Farmi“ 90 dana ima najviše glasova, a da Maja Odžaklijevska i Neša Galija uopšte ne uđu u finale sa onoliko fanova i sjajnom karijerom. Tri devojke iz “Prvog glasa” su super i nisu ništa krive za ovo što se dešava, ali molim Srbiju da glasa za Dušana Svilara. Danas će verovatno izaći sa lažnim listinzima. Lako je namestiti glasanje, a ja o tome pričam već dugo – rekla je Maja, koja je nedavno za naš portal izjavila da je njena pesma najbolja na ovom festivalu.

Da podsetimo, večeras od 21 sat počinje finale “Beosonga”. Ponovo će se predstaviti trio “Prvog glasa Srbije” Mirna Radulović, Sara Jovanović i Nevena Božović sa pesmom “Ljubav je svuda”, njihova koleginica iz istog šoua Saška Janković sa numerom “Duga u tvojim očima”, potom grupa “Sky’s” sa kompozicijom “Magija”, Marija Mihajlović sa pesmom “Halo”, kao i zvezda “Granda” Dušan Svilar sa numerom “Spas”.

Pogledajte prilog “Skandala”


(Telegraf.rs / Kurir / video: scandal.rs)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 03 Mar 2013, 13:45
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 03 Mar 2013, 13:48
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Na prvo slusanje nije mi nesto ovaj trio fantastico,msm pjesma

Saska Jankovic - Duga u tvojim ocima



_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 03 Mar 2013, 13:51
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Sky`s - Magija


_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Radisav_Oluja
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 09 Apr 2013, 19:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:07
Postovi: 2843

OffLine
Gledao sam ovog vikenda i svidja mi se ona pesma sto peva ona plava,sto se skinula do pola pri izvodjenju poslednje strofe.Ne mogu da se setim ime.


Vrh
insajder
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 24 Apr 2013, 12:41
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2013, 11:45
Postovi: 4

OffLine
ove godine smo usrali motku načisto


Vrh
Radisav_Oluja
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 24 Apr 2013, 18:32
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:07
Postovi: 2843

OffLine
Da.Samo zbog reklama.


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Da li pratite Evroviziju ?  |  Poslato: 26 Maj 2013, 19:22
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ZVANIČNO: Srpkinje najseksi na "Evrosongu" (FOTO)

Na renomiranom evrovizijskom sajtu Wiwibloggs sprovedena je anketa sa pitanjem ko je najlepša učesnica ovogodišnje "Evrovizije". Prvo mesto osvojila je srpska Ukrajinka Zlata Ognjevič, drugo Sara Jovanović, a u Top pet našle su se i Nevena Božović i Mirna Radulović

Slika

Foto: Prva TV, Sergii Yushkov
SLOVENSKA LEPOTA OSVOJILA MALME! Samo pre nedelju dana završena je 58 pesma “Evrovizije” gde je pobedila predstavnica Danske Emeli de Forest sa numerom “Only Teardrops”. Neposredno pred početak najvećeg evropskog takmičenja, kao i tokom njega, na renomiranom evrovizijskom portalu Wiwibloggs sprovedena je anketa sa pitanjem: ko je najlepša takmičarka “Evrosonga”.

Slika

U konkurenciji 16 devojaka, titulu sledećeg top-modela “Evrovizije” pripala je Ukrajinki srpskog porekla Zlati Ognjevič. Lepoj pevačici rodom iz ruskog grada Murmansk pripalo je 4.046 odnosno 28.68 procenata glasova. U intervjuu za portal Escserbia, Zlata je navela da obožava pesmu “Molitva” Marije Šerifović i da bi volela da jednom poseti Srbiju. Trenutno, kako kaže, nema dečka, jer nema vremena za emotivnu vezu.

Foto: Vlad Kramskoi
Druga na ovoj listi nalazi se naša predstavnica Sara Jovanović. Kako piše portal Wiwibloggs, mlada Beograđanka je u Malmeu fascinirala upečatljivom lepotom, kao i svojim finim manirima. U navedenoj anketi, Sari je pripalo 2.795, odnosno 19.81 posto glasova.

Slika

Foto: Kosmopoliten
Treću poziciju najlepših takmičarki ovogodišnjeg “Evrosonga” zauzela je Beloruskinja Alona Lanskaja, a u prvih pet lepotica nalaze i ostale članice, sada već nekadašnjeg sastava “Moje 3″ – Nevena Božović i Mirna Radulović.

Foto: Thomas Hanses (EBU)
Plavokosoj devojci iz Kosovske Mitrovice pripalo je 2.028 odnosno 14.37 posto glasova, dok je mlada Subotičanka i aktuelna pobednica talent-takmičenja “Prvi glas Srbije” dobila 870, to jest 6.17 procenata glasova.

Slika

Foto: Prva Tv
Da je balkanska lepota na ceni, dokazuje i to da je šestoplasirana na ovoj listi bila Crnogorka Nina Žižić, koja je u “Malme Areni” nastupala sa rep bendom “Who see”. Lepa Nikšićanka osvojila je 314 iliti 2.23 posto glasova.

Foto: Dennis Stachel (EBU)
Kada je reč o poretku ostalih takmičarki u ovoj kategoriji, Norvežanki Margaret Berger pripalo je sedmo, pobednici “Evrosonga” Dankinji Emeli de Forest deseto, a Ruskinji Dini Garipovoj šestnaesto mesto.

(Telegraf.rs)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker