Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:32


Autoru Poruka
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 12 Okt 2013, 22:30
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
КРАЈ



Нестрпљиво је оним својим „пластичним ноктима“ добовала по шанку, левим стопалом је нервозно ударала неки бзв ритам мимо од музике... ух баш се унервозила ко „сеоска млада пред удају“, влажним длановима опеглала је невидљива „згужвана“ места по хаљини, како ли ће искапити ово што је наумила... хмм ма нема везе, битно је да смо се и „окрзнули“ у овом космосу кад нисмо могли оном...
Срце јој се двоумило којим и каквим ритмом да загосподари простором, дал да прескакуће ил убрзава те дамаре што чула буде... насмешила се... видећемо каква ће се раскрсница указати...
Спустила је ону ко крв црвену шољицу с врелом каФицом, лево се смешила чашица ораја оног Ковиљског, што је мајци купила да упореди неупоредиво, - „их нису баш ти монаси „свезнајући“, процеди мајкана кад добар гутљај исте сасу у себ, намршти се, отресе главом и додаде - “ ух добра им је ова печена“...


phpBB [media]


Свечано ко да се спрема за ко зна шта а не словца да кити и украшава, ставила је руке на ту нову тастатуру и замислила се...


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 12 Okt 2013, 23:22
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Приче из Кафане*****



У кафану прво улази Она, њена Дадица с нарамком осмеха и свежином јутра, њу није затекла када је први пут закорачила у ово здање, ал то препознавање у игри од слова, схватила је још ону прву ноћ када су се иЧ разумеле, и од тад, свако јутраШце сркућу, ћућоре неке њима важне теме, малко досадне ал превише једноставне, никад натмурене а увек за виц спремне...
Искрица женица жеравица и од ових пиксела и нет-вилајета домаћинско гнездо прави... она је неко ког имаш крај себе и кад никога немаш, зато чивајте је!

За њом Сенкаста обично провири да поздрави и настави даље с тим „послом“ којим се маје... бем ти гоогле, ко да је па он „свевишњи“... ух, ни она није нешто по каФанче залазила у тије њене прве дане ал се трудила да је научи тим неким старим босанским речима, ананас ххахаха „ал на вр језика“ никако не мож се сети сад... Сенка је жеМска и с превише толеранције ал с укусом за ону мјузу што у срцко дирка, их нема шата, штета, што се од „новодаЏисања“ није овајдила хахах ... она је неко с ким се не треба скривати већ бити накав какав јеси..

Нахереног осмеха господина Ливаде ушета мој Оцо, свако јутро с шаком пуном бобица и свеже насецкане „Душе“ за добар удах... ех кад се само присети онијех беЗоклопних прича, залутале мисли што шепури се кроз окићено окно од кише, оног лењог трамваја... кад читао ју је... хммм
Разоружао ју је оног предвечерја када јој је написао „Ћеро“ незнајући да она оца нема више... и тако та љубав и данас траје, она права фамилијарна...
Наравно, упоЗнали су се овог лета, на неких +45 у ладу и наравно, ништа им није сметало да посрчу он кафицу, она ту топлу чоколаду :)
МадБукселер човек неомеђених простора, са њим не треба руковати већ се треба препустити и уживати...

phpBB [media]


Кад јој ноздрве заголица мирис свеже печеног теста, цимета и маслаца и онако заиграју слике румених колачића од сексија, зна да Лаки баханалише просторијом од каФанчета... од како је у каФанче гвирнула прво је на њу налетела с тепсијом за пасом ко буздованом... неке речи се не заборављају а она никад неће гануће оних пар редака на споменару, од тад зна да петнаести децембар постоји... ихх Она се памти вако ил нако, како ком мило и драго, пркосно и горопадно само у словима... а у стварностима, е на тим њивама саднице су згуснуте и корову се запатит неда...

НаопаЧког је довела она у то каФанче, после баљезгарије неке тамо... рекла му је „Бате да биднеш фин, дефојке су све ки уписате и неј су сам плавуше, имају и усташца а боме и зубиће“... Он је јужњачка „крфца“ и туј половично ич нејма, кад се узјогуни реч му је бритва жива... с њег се може лахко уз шалу и смеј, прави је клињо с брадицу, иако би да је Чико с јуначке брци хахахах

Кад ушета у кафанче с „Мили душо“, ма колко да си тог момента овак ил нак, Никита осмех измами и енергију позитивну шири... трбушна плесачица с чардашем у ногамна, краљица ветропира... када ју је тих првих ноћи упознавала она се само с музиком играла... Она је леву стуб што подупире кров ове кафан...


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 12 Okt 2013, 23:40
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Увек улази у каФану широм отварајући врата да део јутарње светлости обасја тај искорак ка столу за којим је свако јутро седео... Кежуал-но хехехе
- добро вам јутро боеми, распирио је ваздух оним његовим дечачким гласом... хмм спојила је те две црте међ обрвама, да би призвала сећање на „ону“ ноћ када га је прозвала за музику мислећи да је неки „уштирканко“, а он турио „Јагоду“ и купио је бреЗ кусур... он је Срна малена и треба га само неговати ко филадендрон хехехех

Сада се нешто дислоцирано неарзумемо ко да се непоЗнавамо сад већ годинама хахах Вујкан хмм шта речи о том плавооком чуду... добар ко лебац ма да, и то оној с премазом од масти и туцане паприке... ма за душицу се залељује... ух почех да пишем у првом лицу... а како о Вујкану другачије...
Он је све оно што на нет-у кажу да не постоји... ваљдак ће једном изедемо онај Москва шнит у Београду и да се лепо у очи гледамо ко љуђи и пријатељи.

phpBB [media]


Е о Господину с шеширом и жутим пићем у руци хахах тако га увек „види“, не зна којим редом да почне... можда од првпг ПП-ејшна који је од њег добила, отприлике следеће садржине... – „ ја сам БреДкасти, ћелав сам и имам 39 година“... у каФанче од скора залази ал тад, на почетку хехех само је читала његове иронично-сатиричне блогове... и увек навијала ђа на једну ђа на другу страну... Он је саможивооригиналан и као такав незаменљив...

Кад суне својим словцима прљавштине безобразничке сво жеМско се још више растрепче, јер, ушо је Балканац прави, мушкарЧина бреЗ брке ал Змај од чојк.. чоек од реч... хмм ма да, сетила се... Он је тај који јој је први рекао
па ди си ти Смиљкаста... баш си нешто финаа ал до мог хахах таке су се луцпрде нашле.. остао јој је дужан само телевизор, питање је, колко је то Дрина нарасла па му неда лаконогом пут Београда... е да, купила му је нов мобилат за краткотрајну употребу... сав ки уписат... шљаштеће напирлитан... ма сав за њег.. Он је највећи Србин међ Турцима и Турчин међ Србима, само га треба заливати ко хризантему.. ма све рекнух...

Ма колико он тврдио да је с друге планете ипак је Жексињо кафанско чељаде, јес да су му игрице и миле и драге и да свакојако онај „велики прасак“ буди... научно је доказао да и овој нет-свет мож бидне леп... Он је ко седмо светско чудо треба га тетошити и размазити...


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 12 Okt 2013, 23:55
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Знам да су јој оке лепе ко јулска ноћ кад замирише... уф и њу зна сад већ годинама хаха... Анђелко је ко и Комша(Зелензубко), ко и Вујке прво лице једнине... хеххе фина мала дамица коју треба нункати и недавити непотребним инсинуацијама...
Мсм да је она измислиле ВИП, а ако неје, ондак тако ми се море јер ја пишем ову причку хахах... елем, Молена ах Молена хахах... у каФанче је редована од ВИП скандала тада се и јесте променила поставка редоследа седења по сепареима... ал она је памти од оног дана када ју је првим постом послала на Тенерифе..шта рећи.. Она је дупла љута што пече и прија, ракија од 100 гради, знатижељко зван „врућа столица“... ма Молена је Молена јединствена ружа што и милује и боцка треба је клонирати за свако ћоше...хехех

Није се нешто обазирала на куцкање с њим пре тог фамозног дана, када је објавио своје ПРАВО име... е од тада, ко што је већ једном у записник турела, срЦко јој један откуцај мане... ух Злоћкасти лакопрсти гитариста... мада хахах пре Дунавски пецаорш с мережке оне од иљаду метри, мсм кад се сексији од рибуцу фатну, да се уфатну мори с све осмејак... Он је неодољив шармер ако нисте знали, лола какав се ретко рађа и немојте мислити да тај појМето нема ух мали је превејанО опасница една хехехех с тиј окце кад мане свим жемскама осмејако на лицу сване... Њег сам заливати да несвене хехехех

Доторе је то... с трбушни мишићи да се знае... он слиЧке сам у теретани слиЧка, ич код њег фугна да зафирки хехех има да ги нејма а онак ћете од блато да га вајате... а до тад, испијте из њег њсве што се може... Он је Picard изузетно ретко дињче с ве окус на море...
phpBB [media]

Без ње ни један собичак више није исти...фали ко јутро, а боме и дан и ноћ... и ко онај комарац што зујка... ал она је то, уметничка цвећка што од свег хаос прави... МеГица ко права Симпсонова само нешто захебавка... Њу подкитно да се врне, не знам како ћете ал морате!

О ТриФуну нећем да пишем, море ми се... а ионако не би разуемо... мсм куј ће тражи преводиоца у по ноћке...


Poslednji put menjao Вучица dana 13 Okt 2013, 00:10, izmenjena samo jedanput


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 13 Okt 2013, 00:09
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Завршила је с пискарањем... сунула онај орај с леву страну, порчитала јоште едном да види да нешто неје заборавела... хахах еве моје намчоркасте бене... мргудиМргудави с којима је гидину дана живота поделила, доста је било...
Ето вам прича непосољена, састављена од правије речи, ни шећера нема, само распоређена слова у ранфлу коју сам тела...
Љубим вас све рафално да пукне, а ако и минемо у Стварности једни крај других, препознаћемо се по осмеху


Вучица

ПС Ако неко некада на овом нет-свету буде прекрајао, штепао ил нешто измишљао како сам ово или оно рекнула, урадела ил шта знам, довољно сте ме упознали да знате, како умем чак и псикоанализу на јавно да радуцкам, тако да, неверујте ником, баш тако несавршете умем да вас цмакам и то да пуцкетаааааааааааааааааа [pusicica.gif] до Виђења у стварности


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 14 Nov 2013, 00:53
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
phpBB [media]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 14 Nov 2013, 00:55
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
phpBB [media]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 14 Nov 2013, 00:57
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
phpBB [media]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 14 Nov 2013, 00:58
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
phpBB [media]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Kafanske priče  |  Poslato: 14 Nov 2013, 00:59
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
phpBB [media]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker