Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 18 Apr 2024, 17:09


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme 4  |  Poslato: 27 Maj 2013, 22:09
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Saška Karan gazda ove nedelje

Radojka je imala tu čast da pročita pismo i preda dužnost Saški Karan, a pevačica joj je poručila da može da očekuje da bude sluga

Slika

Izbačena pevačica Bebi Dol postavila je za gazdu svoju koleginicu Sašku Karan.

U ponedeljak ujutru na imanje u Lisovićima je stiglo pismo do Bebi Dol. Svi takmičari su sa nestrpljenjem čekali da čuju ko je novi gazda. Radojka je imala tu čast da pročita pismo i preda dužnost Saški Karan.

- Bebi Dol je jedno plemenito stvorenje - rekla je Saška. - Od svih nas ona je bila najiskrenija i najduhovitija. oduševila me je svojom dobrotom. Ne volim kada meni neko gazduje pa tako ni je neću zapovedati vama, nego ćemo se oko svega dogovarati.



Saška je poručila Radojki da će joj ona biti verni sluga, što je nju pomalo pogodilo, a beni Dol je u pismu istakla da se svi potrude da joj sačuvaju magarca Okija.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme 4  |  Poslato: 03 Jun 2013, 15:00
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Stanija Dobrojević gazdarica ove nedelje

Starletin dečko Filip Panajotović napustio je rijaliti u nedelju uveče i on ostavio je pismo u kome ju je imenovao za gazdu ove nedelje

Slika

Stanija Dobrojević je gazdarica ove nedelje!

Starletin dečko Filip Panajotović napustio je rijaliti u nedelju uveče i on ostavio je pismo u kome ju je imenovao za gazdu ove nedelje. Saška Karan je u ponedeljek ujutru pročitala Filipovo pismo. On je poručio Staniji da se ne nervira i da se seća samo lepih stvari što je ona sa setom slušala.


Filip je pozdravio Danijela za koga misli da mu je pravi prijatelj i da nije verovao da će na imanju u Lisovićima steći takvog druga. Maneken je pohvalio i Eru Ojdanića pa je poručio farmerima da se ugledaju na njega.

Stanijino imenovanje za gazdu nije iznenadio takmičare, ali Saška Karan je shvatila da je teška nedelja pred njom jer će najverovatnije biti sluga.



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme 4  |  Poslato: 10 Jun 2013, 12:26
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
MIKI MEĆAVA ODLUČIO
RASPLAKAO SE: Era ponovo gazduje


Era je pre nego što je čuo da je gazda pusti suzu jer mu veoma nedostaje pevač s kojim se najviše dužio i radio

Slika

Miki Mećava, koji je sinoć napustio imanje, postavio je Eru Ojdanića za gazdu. Pevač se rasplakao i rekao da ga je potreslo pismo koje je Miki poslao, a ne to što je ponovo gazada Farme. Goca Božinovska će mu pomagati, jer je Miki napisao da bi nju postavio za gazdu da je ostala.

Miki je svim ukućanima poručio da ih sve voli i da će sa se nekim farmerima nastavuti da se druži i napolju.

"Nisam očekivao da ću da ostanem toliko dugo. Ja sam radio i dao sam svoj maksimum. Biće mi drago da vas gledam preko televizije i da vidim deo sebe tu sa vama. Žao mi je zbog Goce i što se sve to desilo jer mi je prirasla za srce. Jednostavno, sve vas volim, a gazda će biti Era", napisao je Miki Mećava u pismu.

Era je pre nego što je čuo da je gazda pusti suzu jer mu veoma nedostaje pevač s kojim se najviše dužio i radio.

"Šta reći, Miki je ovde pokazao kakav je čovek i radnik. Sve vrline je pokazao ovde na imanju. Teško mi je stvarno. Još se ne osećam dobro. Hvala ti, voli te toj Era", bio je potresen pevač.

Međutim, odmah je sazvao sastanak i farmere proveo kroz imanje i naredio šta sve mora da se uradi.

"Neću se derati, vikati, red disciplina će biti isti kao pre, ali se neću detati. Neću dizati ton ako svi ispunavata bez pogovora zadatke", rekao je Era.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme 4  |  Poslato: 17 Jun 2013, 14:36
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO FIĆA NAREDIO: Aki novi gazda!

Ti si pobednik Farme, uživaj u gazdovanju, glibavi, napisao je u pismu Fića

Slika

Andrija Aki Marković je novi gazda na Farmi. Njega je postavio Filip Mitrović koji je sinić izbačen sa imanja Lisovići.

"Aki, dao si mi podršku kada mi je bilo teško. Bio si u drugom planu, evo ti prilike. Ti si pobednik Farme 4. Uživaj u gazdovanju, glibavi", napisao je u pismu Fića.

Aki mu se zahvalio na poverenju, kao i zbog toga jer sad ima dovoljno mesta za spavanje i moći će da se naspava i obećao mu je večeru zbog toga.

Filip je u pismu pozdravio sve ukućane i poručio im da ostanu živi, zdravi i čistog obraza.

"Ovo je moja treća arena i ujedno poslednja. Ovo je za mene veliki uspeh za mladog muzičara kao što sam ja. Ovom prilikom želim da se izvinim ako sam nekoga povredio. I nikoga ne mrzim i sve reči koje su izrečene ne bi bile da smo napolju. Neka pobedi najbolji. Ostanite živi, zdrtavi i čistog obraza", poručio im je Fića i postavio druga Akija za gazdu.         
Ekrem se odmah počeo šlihtati Akiju, a Memo ga je odmah prozvao.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme 4  |  Poslato: 25 Jun 2013, 00:00
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Saška Karan nova gazdarica i prvi finalista

Tarot imenovao Sašku za novu gazdaricu. Pevačici nije bilo svejedno,a onda se obradovala jer je prvi finalista

Slika

Saška Karan je nova gazdarica "Farme" i prvi finalista rijalitija.
Izbačeni Milan Tarot je, očekivano, u pismo imenovao Sašku za novu gazdaricu. Ona je rekla da joj je drug učinio "medveđu uslugu", ali kada je shvatila da je ona poslednja gazdarica i da joj je mesto u finalu zagrantovano, ipak se odobrovoljila.


- Znači, ja sam prvi finalista - radovala se Saška. - Drago mi je zbog toga. Svašta, ne mogu da verujem. Sad sam prebolela honorar, bocnulo me, ali sam sad prebolela. Načela sam finale. Dobro je kada sam u nečemu prva.

Milan Tarot se izvinuo svima onima koje je uvredio i kao opravdanje je naveo izolaciju i ekstremne uslove.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 02 Sep 2013, 00:48
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma 5: Mica Trofrtaljka prva gazdarica!

Slika

Kada su se svi farmeri napokon skupili Ognjen ih je okupio oko stola i objasnio im da večeras moraju da spreme krevete i da izaberu prvog gazdu.



Jednoglasno je za prvog gazdu na Farmi 5 izabrana Mica Trofrtaljka koja se već istakla kao veliki organizator i pregledala celu kuću, prokomentarisala sve detalje i time sebi obezbedila da prve nedelje bude gazdarica.

U trci za najboljeg farmera i borbi za 50.000 evra je 27 takmičara, a pred nama je četiri meseca uzbudljivih događaja koje ćemo pratiti na Farmi, a o kojima ćemo vas redovno obaveštavati na našem portalu.


svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 09 Sep 2013, 18:07
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Zorica Marković gazdarica

Nela Bijanić je u nedelju uveče izbačena iz šoua i kao što red nalaže ostavila je pismo u kome je pisalo da za novog gazdu postavlja Zoricu Marković

Slika

Niko nije mogao da veruje! Nela Bijanić je u nedelju uveče izbačena iz šoua i kao što red nalaže ostavila je pismo u kome je pisalo da za novog gazdu postavlja Zoricu Marković.


Pošto je Mica Trofrtaljka napustila šou iz zdravstevnih razloga, pismo je pročitao Vajs.

- Dragi moji medeni farmeri, iskreno se nadam da sam vam nedostajala u nedelju uveče da se družimo kao i svih ovih dana - napisala je Nela u pismu. - Moj savet je da se bez obzira na sve držite zajedno i dišete kao jedno. Voli vas sve i ljubi vaša Nelica i njenih 300 kvadrata, pusica.

Zorica se u prvi mah prilično iznenadila, ali kada se presabrala, zahvalila se Neli.

- Draga moja Nela, ti mene mnogo mrziš. Nisam očekivala ovo, da ću biti gazda, to je najgora uloga ovde. Drago mi je što si otišla kući i što je Vajs ostao - rekla je Zorica.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 16 Sep 2013, 20:40
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Jelena je nova gazdarica

Izbačena Anastasija za gazdaricu postavila pevačicu, sa kojom se zbližila na imanju.

Slika

Anastasija Buđić za novu gazdaricu imanja imenovala je Jelenu Jovanović. U pismu, koje su u ponedeljak ujutru čitali farmeri, rekla je da na čelo imanja postavlja "Jelenu J, a ne Jelenu G".

"Volim te puno", poručila je novoj gazdarici.

Ona je zamolila Jelenu da za portparola postavi manekena Marka, kom će "prvi zadatak" biti da se sunča po ceo dan, kako bi mogla te trbušnjake makar da gleda na ekranu, kad je već izašla iz rijalitija.

Jelena se nije baš obradovala što će sva odgovornost za stanje imanja pasti na nju, a sutra uveče će izabrati sluge.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 25 Sep 2013, 02:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMERI ODUŠEVLJENI: Vanja postavila Marka Crnogorca za gazdu!

Ima dosta vas kojih bi zaštitila na ovaj način, ali gazda je Marko đetić jer je beskrajno simpatičan i dobar momak, napisala je u svom pismu Vanja

Slika

Marko Vukotić, maneken, novi je gazda na imanju Lisović. Njega je na čelo farmera postavila Vanja Mijatović, koja je sinoć napustila rijaliti šou.

"Veoma mi je bitno ovo iskustvo, a važno je da sam izašla čistog obraza. Ima dosta vas kojih bi zaštitila na ovaj način, ali gazda je Marko đetić jer je beskrajno simpatičan i dobar momak", napisala je u svom pismu Vanja.

Marko je bio veoma iznenađen i odmah je raspustio sastanak i zakazao ga za vreme ručka. "Napokon muško", konstatovao je Crni, obradovan što je na čelo farme posle tri nedelje došla muška glava.

Marko je nekoliko puta pokušao da organizuje farmere, a ovog puta mu se ukazala prilika da iskoristi što je gazda i zavede red onako kako on želi.

Podsetimo, prvo je gazdovala Mica Trofrtaljka, potom Zorica Marković, pa Jelena Jovanović za koji su farmeri rekli da je bila odlična gazdarica.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 01 Okt 2013, 00:51
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma: Divna gazdarica

Da li će Divna biti divna gazdarica? Videćemo u narednih nedelju dana.

Slika

Folk pevač Dragan Krstić-Crni, prvi muški takmičar koji je napustio Farmu 5, odredio je novog upravnika imanja.

Manje-više očekivan izbor Crnog. Odlučio je da sedmodnevni mandat gazdarice poveri novinari Divni Karleuši.

"Za gazdaricu postavljam Divnu Karleušu, jer mi se sviđa njen stav i u kuhinji je bila pravi mađiončar. Nadam se da ćete biti zadovoljni", napisao je Crni u oproštajnom pismu.

Kada je čula ko je novi gazda, Zorica Marković je ovako prokomentarisala: "Znala sam! Šta sam vam rekla!".

Uloga gazde je, između ostalog, da bira sluge. Od početka šoua Divna se zakrvila sa rediteljkom Jelenom Golubović, a potom i sa Zoricom Marković. Da li među njih dve treba tražiti jednog od slugu?


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 50 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker