Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 20:26


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 16 Dec 2013, 21:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Farma 5: Sara Trajanović novi je gazda na imanju!

Slika

Suzana Perović sinoć je napustila imanje u Lisoviću, i time stekla pravo da danas imenuje novog gazdu. Njen izbor je, očekivano, pao na Saru Trajanović.




Sara Trajanović gazdovaće imanjem u Lisoviću do kraja ove nedelje. Naime, jutros je na imanje stiglo pismo sinoć izbačene Suzane Perović, i ona je posle pozdrava poručila farmerima i ko će njima gazdovati.

"Za gazdu postavljam moju mezimicu, dušicu, lepoticu, sa prelepim zelenim očima... postavljam je, jer je veliki borac i pravi farmer, i njoj želim da pobedi u ovom rijalitiju", poručila je Suzana, a Sara nije mogla da zaustavi suze.

Nova gazdarica kazala je da portparola neće imati, jer "uz dobru volju svih farmera, sve se može postići".


svetplus

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 28 Avg 2015, 19:27
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Prvi gazda "Farme 6" je Zvezdan!

Farma 6: Izabran prvi gazda! Učesnici dobili ozbiljne zadatake!
Nakon što su se svi učesnici uselili na Farmu 6, održan je i prvi porodični sastanak na kome su takmičari u Lisoviću izabrali i prvog gazdu.


Slika

Jednoglasnom odlukom farmera, Zvezdan Anđić izabran je da bude prvi gazda na Farmi 6. Šou je zvanično počeo, a učesnici imanja u Lisoviću dobili su odmah i svoj prvi zadatak. Naime, farmeri će morati sami da naprave krevete, tako što će od slamarica napraviti jastuke i jorgane za pokrivanje, a produkcija im je u kući ostavila piliće o kojima već na samom početku morati da brinu.

Pravila su stroga, a po prvi put gazda ima privilegiju da se u njegovoj kući nalazi tuš kabina u kojoj će tokom svog gazdovanja jedino on smeti da se tušira. Vesela ekipa vrlo pozitivno je ušla u kuću spremna da sebe pokaže u najboljem svetlu, a iako su odmah ostvarili prijateljsku komunikaciju, verujemo da će biti veoma zanimljivih situacija tokom naredna četiri meseca.


svetplus

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 31 Avg 2015, 21:57
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Zvezdan izbačen,zamjenjuje ga Lepimir Bakić. [smilie_denk_47.gif] ...ako sam dobro zapamtila...

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 01 Sep 2015, 21:00
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Maja Nikolić izabrana za gazdaricu "Farme", umrećete od smeha šta je prvo naredila Kristijanu

Pevačica je rekla da će biti stoga i podelila zaduženja svim takmičarima na imanju u Lisoviću

Slika

Farmeri su dobili novog gazdu, tačnije gazdaricu, i to Maju Nikolić. Ona je poručila da će biti stroga, a od produkcije je apelovala da vrati kazne, budući, kako kaže, ima neposlušnih žena u rijalitiju.

Naravno, pevačica je podelila zaduženja. Kristijanu Golubović naredila da bude nadzorni organ, odnosno da nadgledava radove svih takmičara, šta god oni budu radili i a on je to prihvatio sa smehom.

Slika

Zorica Marković biće zadužena za pevanje, Lepomir za jutarnje vežbe, Bojana će biti glavna u kuhinji, a na kraju Maja je zahtevala da joj dignu plakat na kome piše “Maja Nikolić, predsednik 2015″.


telegraf

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 08 Sep 2015, 17:00
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
FARMA
STANIJA NOVA GAZDARICA, MAJA POBESNELA: Dajte mi mikrofon da je udaram po glavi!


Maja Nikolić kao bivša gazdarica pročitala je pismo i posle toga izvređala starletu nazvavši je "onanija"

Slika

Sanela Vujović sinoć je napustila imanje, a za gazdaricu je postavila Staniju.

Naime, Maja Nikolić kao bivša gazdarica pročitala je pismo i posle toga izvređala starletu nazvavši je "onanija".

"Zadrugo da li možete da mi date mikrofon da "onaniju" udaram po glavi, jer je ona navikla da je raznim organima udaraju po glavi. Njeno oruđe za rad su j*ja, a moje je mikrofon", izvređala je Maja Staniju.

Stanija je prešla preko ružnih reči koje joj je pevačica upoutila i podelila zaduženja.

Slika


Kurir

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 15 Sep 2015, 22:02
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Zorica, nova gazdarica Farme: Nela mi baš nije učinila uslugu!

Slika

Nela Bijanić koja je juče napustila imanje za novu gazdaricu postavila je Zoricu Marković. Nela je u pismu, kako to već biva, najpre sve pozdravila i jednom rečju ih opisala. Iako je za sve farmere imala uglavnom lepe reči, za balerinu je rekla da je “dobar prevarant”.
Zorica je rekla da će biti ista kao i do sada i da joj Nela baš nije učinila uslugu time što ju je postavila za gazdaricu.


Svet

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 22 Sep 2015, 14:06
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Maja Nikolić novi gazda na imanju!

Lepomir Bakić sinoć je napustio imanje Farme 6, i time stekao pravo da danas imenuje novog gazdu. Njegov izbor je, očekivano, pao na Maju Nikolić, koja je ujedno jedna i od njegovh najboljih prijateljica.

Slika

Maja Nikolić po drugi put gazdovaće imanjem u Lisoviću na veliku žalost mnogih takmičara. Naime, jutros je na Farmu stiglo pismo sinoć izbačenog Lepomira Bakića i on je posle pozdrava poručio farmerima i ko će njima gazdovati.

"Žao mi je što nisam kao vi licemer. Drago mi je što nisam deo takvog šljama kao vi. Odbranio sam ugled časnog policajca i sportiste. Pored svega iznetog, čast mi je što sam imao prilike da delim životnim prostora sa velikim imenima, kao što su Milić Vukašinović, Zorica Marković, Bojana Stamenom i Maja Nikolić, koja je ujedno i vaš novi gazda", piše u Lepomirovom pismu.


Svetplus

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 29 Sep 2015, 13:28
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
KREĆE PRAVI RIJALITI

SAD TEK KREĆE ŠOU KRISTIJAN NOVI GAZDA: Ja ću najviše da radim!


Neću biti licemer. Samo ću tražiti da se poštuje red. Trudiću se da najviše radim, obećao je Golubović

Slika

Novica Zdravković, koji je sinoć izbačen sa imanja u Lisoviću, za gazdu je postavio Kristijana Goluvovića.

"Ovih pet nedelja će mi ostati u najlepšem sećanju. Svi ste mi bili dragi. Poslednja nedelja je bila u haosu, pa se mora uvesti red i disciplina pa za gazdu postavljam veličanstvenog Kristijana Golubovića", napisao je Novica, na oduševljenje većine farmera.

"Neću biti licemer. Samo ću tražiti da se poštuje red. Trudiću se da najviše radim. Ali ako ne budete odradili zadatak, ja ću ga odraditi, jer želim da budem najbolji gazda. Gledaću dasve radim. Znam da niste idioti, ali se nekada ponašate kao idioti. Hajde budite ljudi jednom u životu", zamolio je Kristijan.

Biće mu veoma teško jer je u pitanju paklena nedelja.


Kurir

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 06 Okt 2015, 15:38
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Radašin novi gazda na imanju! Večeras vanredno izbacivanje sa Farme! FOTO

Danijel Mitrović sinoć je napustio rijaliti Farma 6, i time stekao pravo da danas imenuje novog gazdu. Njegov izbor je, pao na Radašina, koji mu je obećao pečeno prase ukoliko ga postavi za gazdu.

Slika

Radašin gazdovaće imanjem u Lisoviću do kraja ove nedelje. Naime, jutros je na Farmu stiglo pismo sinoć izbačenog Danijela Mitrovića, i on je posle pozdrava poručio farmerima i ko će njima gazdovati: "Dragi moji farmeri, žao mi je što nisam imao malo više vremena da vas upozna. Izvinite ako sam vas nečim uvredio. Za gazdu postavljam čoveka, koji mi je obećao pečeno prase kada izađem, a to je Radašin. Nadam se da ćete se ludo zabaviti. Ljubi vas vaš brat, Danijel Džastin Biber", piše u pismu.

Slika

Večeras će na imanju u Lisoviću doći i do vanrednog izbacivanja, te ne propustite da od 21h budete uz TV Pink i portal Svet Plusa i prvi saznajte, ko sledeći napušta Farmu.


Svetplus

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Sve gazde Farme  |  Poslato: 13 Okt 2015, 22:00
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
ŠOK NA FARMI

TIJANA SE OSVETILA KRISTIJANU: Silikonska kraljica za gazdu postavila Radeta


Na mene je ostavilo lep utisak par ljudi od kojih nisam to očekivala. Za gazdu stavljam Radeta mog omiljenog farmera, napisala je Tijana Đuričić

Slika

Dan pošto je Tijana Đurićić napustila Farmu došao je red da se izabre novi gazda.

" Dragi farmeri biću kratka. Za ovih nedelju dana nisam uspela sve da vas upoznam, ali nadam se da nisam ostavila loš utisak na vas. Na mene je ostavilo lep utisak par ljudi od kojih nisam to očekivala. Za gazdu stavljam Radeta mog omiljenog farmera. Veliki pozdrav Tijana i Dona, stoji u pismo farmerke.


Slika

Maneken Rade Laić pošto je preuzeo dužnost od Radašina zahvalio se Tijani na ukazanom poverenju što je izabran za grazdu. On je okupljenim farmerima rekao da da neće nametati nikome autoritet i dodao da će pokušati prema svima da bude kokrektan.

Podsetimo, Rade Lazić i Kristijan Golubović na famri su se nekoliko puta zajačili i bili bilzu fizičkog obračuna.


kurir

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker