Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 16:59


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 22 Mar 2013, 09:33
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Božinovska našla snajku na farmi!
Slika

Goca Božinovska ne gubi vreme na imanju u Lisoviću. Ona je dugo osmatrala sve farmerke, koja je vredna, radna ali i lepa. Tako joj je za oko zapela manekenka Jovana Nikolić. Kako Goca kod kuće ima sina koji je približno godište kao manekenka, pevačica je rešila da je ”kapariše” za sebe i svoga sina. Tokom jučerašnjeg dana svima je pričala kako je Jovana nestvarno lepa, a onda je sinu Mirku poručila u kamere:

Goca: Mirko, ako gledaš ovaj prenos. Ovo mi je snajka ovde. Gotovo, rezervisana je. Hoću da mi bude snajka

poznati.info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 22 Mar 2013, 09:35
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farma: Eru zatvorili u smrdljivi WC!


Era Ojdanić nekoliko minuta bio zarobljen u poljskom klozetu, sve dok ga manekenka Jovana nije pronašla i otvorila mu vrata.

Pevač je sav uspaničen ušao u kuću i počeo je da zapitkuje farmere ko se tako grubo našalio sa njim zaključavši ga u smrdljivom poljskom WC-u.
Era: Ko je mene zatvorio u WC?
Jovana: Da nisam ja naišla, ko zna šta bi bilo.
Era: Taman što sam ušao unutra, neko sa spoljne strane zatvorio onu kukaču. Ja unutra, a ono mrak. Nema ko da me otvori – jadikovao je on.


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 22 Mar 2013, 09:42
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
21.03.2013.
FARMA, DAN 2: Ekrem gazduje na imanju, preti kaznama! (VIDEO)

Farmeri se polako ali sigurno prihvataju posla na imanju u Lisovićima. Po kišovitom vremenu, učesnike rijaltija oko 11 časova posetio je vlasnik Proka. Kada je obišao prostorije kuće, odmah je zahtevao da vidi ovonedeljnog gazdu Ekrema Jevrića.

Proka je iskritikovao pevača iz Crne Gore, ukazavši mu na poslove koji su takmičari u obavezi da odrade, a to su: sređivanje staze, uređivanje travnjaka i sklanjane slame.

Posle packi, Jevrić je sazvao sastanak i ispričao farmerima šta je neophodno da se uradi.

- Gospodin nije zadovoljan stazom, mora da se stavi još jedan red. Širina staze mora da bude 60 santimetara. Osim toga, sve žene treba da srede travnjak i da sklone slamu – podelio je Jevrić zadatke.


On je, takođe, iskritikovao takmičare što su non-stop u kupatilu, prostoriji gde je jedino dozvoljeno pušenje.

- Izađite iz kupatila! Ima da počnem da kažnjavam one koji su stalno unutra, nije u redu – ljut je bio Ekrem.

Radojka Bogdanović, koja je sa svojim suprugom Duletom izabrana za slugu, zamolila je Ekrema da bude oslobođena rada na terenu, pošto je bolesna. Jevrić joj je to dozvolio, ali je naredio Zorici da izađe da pomogne.

Pevačica Saška Karan se tome usprotivila, jer je je i Markovićeva bolesna.

- Zorica treba da radi najteže stvari – dobacio je šaljivo Ekrem, da bi mu Zorica odmah uzvratila psovkom.

telegraf


Poslednji put menjao LaYa dana 22 Mar 2013, 09:44, izmenjena samo jedanput


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 22 Mar 2013, 09:43
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
21.03.2013.
Ekrem kaznio sve farmere nespavanjem



Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 22 Mar 2013, 17:44
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
FARMA, DAN 3: Pušači nervozni, Ekrem zabranio kupanje svaki dan, Tarot jede blato!

Pušači pristali da se kupaju svaki drugi dan da bi više pušili, a Daria videla Tarota u štali s umazanim ustima od blata

Slika

Naime, Ekrem je sazvao sastanak, na kom su glavne tema bile kupanje i problem oko omiljene aktivnosti farmera. Sinoć je rekao da će kazniti Tarota zato što puno prdi, a danas je imao još čudniji zahtev. Predložio je da se ukućani kupaju svaki drugi dan kako ne bi zauzimali kupatilo pušačima. Šokantno je da se većina farmera složila, a onda je Stanija protestovala, objasnivši da ženama treba svaki dan kupanje.

Najpametnije rešenje dala je Ljuba, rekavši da se svaki dan kupaju oni koji rade poslove na farmi, a ostali, koji samo sede u kući, na dva dana. Ovaj predlog odmah je prihvaćen, a Ša je ograničio i vreme koje farmeri mogu da provedu u kupatilu na 20 minuta.

Dok je Tarot pio četiri različite vrste čaja istovremeno, Goca Božinovska ispljuvala je Vesnu Rivas, koja je potencirala da se “Božinovska provukla kroz Mećavin krevet”.

Daria je ušla u kuću i šokirana objasnila ukućanima da je srela Tarota kod štale i videla da je oko usta umazan blatom i naglas razmišljala zašto bi iko jeo blato.

Seksi Sandra je objasnila prisutnima poentu svoje pesme “Siso lažljiva”, istakavši da je pisana za većinu muškaraca koji varaju svoje žene, a Ša, manekenka Jovana i Ljuba podsmevali su se pesmi i rekli da ne razumeju po čemu je ona pevačica.


telegraf

_________________
Slika


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 23 Mar 2013, 00:12
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
22.3.2013.
GOCA: Vesna je debela džukela!
Nakon što je Vesna Rivas prokomentarisala da je Božinovska "prošla kroz Mećavin krevet", pevačica joj je uzvratila uvredama


Slika
Foto: TV Pink, Telegraf
To što je Miki Mećava masirao Gocu Božinovsku u popodnevnim satima, Vesni Rivas se očigledno nije dopalo. Goca je čak skinula majicu i brusthalter i Mećava joj je namazao konjsku mast kako bi se opustila, a plava pevačica prokomentarisala je da je “Božinovska prošla kroz Mećavin krevet”, što je bila inicijalna kapisla za svađu!

Naime, Goca je u razgovoru sa Mećavom, Šaom, Tarotom i Seksi Sandrom odgovorila na Vesnine prozivke.

- Ma ona je džukela, Mećavi rekla da je šmekerčina jer sam prošla kroz njegov krevet. Ma toliko je debela da je niko ne bi ni masirao. Ja sam ćutala sve vreme, ali ne mogu više. Proći će ona kroz krevet, ali kroz one daske kada je ja poteram. Mene masiraju i drugarice i drugovi, šta sad, moj dragi gleda i treba svašta da pomisli. Ja sam u šoku – rekla je Božinovska ljutito.

Ubrzo su se pevačice srele u kuhinji kada je Vesna rekla Goci da ne ume da se šali, na šta joj je ona odgovorila:

- Pa nije mogao na mom krevetu da me masira, nije isto kada kažeš da sam prošla kroz krevet.

telegraf


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 23 Mar 2013, 00:14
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
22.03.2013.
Farma: Era dohvatio Gocu Bjelicu!


Era Ojdanić uhvatio Gocu Bjelicu za noge, a onda je simulirao scene seksa.
Glumica je ležala u dnevnoj sobi i odmarala, jer je pošteđena od poslova zbog bolova koje je su prouzrokovali ženski problemi. Era joj je iznenada prileteo, zgrabio je za noge i počeo da cima na sve strane. Rivasica ih je gledala sa strane, a onda je podviknula na sav glas:
Rivas: Sad nemaš menzis, možeš da dižeš noge? Jeli folirantu, ti. Nemaš menzis kad treba da se ritaš.

Slika
Slika
Slika
Slika

poznati.info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 23 Mar 2013, 00:16
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
22.03.2013.

Zorica Marković: Ekreme, jedi k..ac!


Zorica Marković počastila Ekrema sočnom psovkom.
Ona je u toku jučerašnjeg dana bila vredna u kuhinji, htela je da spremi kupus njemu i Nazifu, ali je vrlo brzo bila prekinuta. Gazda Ekrem joj je prišao i rekao da odmah ostavi spremanje jela, i da izađe napolje da kosi travu. Kao i da mu ona izgleda kao sposobna za najgore poslove.
Ekrem: Molim te, ti ostavi to i dođi vani. Ostavi sve.
Zorica: Ko će da ti skuva kupus?
Mahao je on rukama i nastavio dalje, a Zoka je ostala da psuje iza njegovih leđa.
Zorica: Ma ja ne slušam njega uopšte. Sad nek jede k..ac. Boli me uvo. Uzela sam da mu spremam kupus, on me tera napolje. Pa sad neću.
Kasnije su se ponovo sukobili:
Ekrem: Zoricu treba ćerati da radi sve ono što je najgore.
Zorica: J.bem te ja! Što mene?

Slika

poznati.info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 23 Mar 2013, 00:17
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
22.03.2013.

Saška Karan: Rivasica je aljkava!


Saška Karan ogovarala Vesnu Rivas da je aljkava i da ima prljavo ispod noktiju.

Pevačica je stajala sa Zoricom Marković kada im je prišla Vesna da ih nešto pita. Čim je okrenula leđa, Saška je počela da karikira njen hod, a onda je ispričala kako je strašno aljkava i kako ima čudo prljavštine ispod noktiju:
Saška: A, nokti. Ne daj bože da nam ona kova. *ebo te, ispod noktiju…ja ne znam stvarno.

Slika

poznati.info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 23 Mar 2013, 00:22
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
22.03.2013.
Goca se skinula zbog Mikija!



Poznati pevač Miki Mećava nakon četvrtog dana boravka na „Farmi“ uspeo je da skine svoju koleginicu Gocu Božinovsku.

Kolegijalnost na prvom mestu: Mećava i Božinovska
Naime, u popodnevnim časovima tokom jučerašnjeg dana dok su se farmeri odmarali u spavaćoj sobi, Miki je ponudio Goci jednu masažu kako bi je opustio, na šta je ona pristala. Kako bi je lepo i profesionalno izmasirao, pevač je zamolio da podigne majcu, a ona je čak otkopčala i brus.

Mećava je dao sve od sebe kako bi Božinovska bila što opuštenija, čak joj je namazao i konjsku mast, da joj se opuste mišići. Kako će njihovi partneri reagovati na masažu, videćemo. Pokazali su kolegijalnost u svakom slučaju!

Slika

alo.rs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 74 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker