Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 16:48


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 12 Apr 2013, 12:38
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Ekrem samo pije rakiju i puši!


Ekrem Jevrić od kako je ušao na Farmu ništa ne jede, pa zato postoji velika mogućnost da završi u bolnici. On ima svega 42 kilograma. Njegovo zdravstveno stanje su lekari proverili pre nego što je ušao u Farmu, te lekari sada strahuju da je pevač na ivici anoreksije, jer ništa ne jede, non stop puši cigarete i pije samo rakiju.
To je potvrdio i Nazif Gljiva po izlasku sa imanja, kako kaže, zbog slabe ishrane jedva da obavlja seoske poslove jer nema snage.
Slika
Ekrem Jevrić

- On nije lenj i nije da ne ume da radi, već čovek ima 42 kilograma i nema snage da radi. Ja ga nisam video da jede, već neprekidno puši cigare i pije "ljutu vodu"- objasnio je Nazif. To se najviše primetilo kada su farmeri trebali da prenesu slamu u štalu, a Ekrem je prenosio vilama i to u baš malim količinama.

I farmeri su par puta komentarisali njegovu premršavost.
- Mršav sam, ali zgodan i kao šarmantan. Kada je u Njujorku bio uragan "Sendi" nisam se plašio, s ovoliko kila mogao sam samo da plutam - našalio se Ekrem na svoj račun. Takođe je i obećao da će promeniti svoje navike, jer želi da pobedi.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 12 Apr 2013, 12:40
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Gocu iznervirao Ekrem: Nemoj da me je*eš! Šta hoćeš, koji ku*ac? (VIDEO)


Goca Božinovska se iznervirala što joj je Ekrem rekao da ne sedi na stolu, pa mu je pevačica, uz pretnje prstom, pokazala ko je zvezda.
Slika
- Ekreme, nemoj da me je*eš. Ja sam zvezda i ima da sedim gde hoću. Koga ti zaje*avaš? Šta hoćeš, koji ku*ac? Ajde, šetnja! Mi te volimo i ima da budeš dobar - vikala je iznervirana Goca Ekremu.


- Veća si zvezda od mene. Izvini, malo sam popio - rekao je Ekrem u svoju odbranu.

- Nemoj da me ponižavaš! Ja te dižem, zovem te da pevaš sa mnom! Znaš li ko sam ja?! Goca Božinovska, estradni umetnik - rekla je Goca.
- Ti si mene ponizila - rekao je Ekrem, što je samo dolilo ulje na vatru
phpBB [media]


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 12 Apr 2013, 12:40
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Zorica: "Stanija koristi Filipa, Sandra ide iz kreveta u krevet!"


Zorica Marković je konstatovala da je Goca Božinovska sada postala dobra sa Duškom Bogdanovićem, a Ljuba je dodala da Božinovsku šalta ko kako hoće.
Slika
Sve vidi i sve čuje: Zorica Marković | Foto: Zoran Ilić
"To što radi sa Duletom, to je jadno i primitivno, ali to je njen problem. Sinoć su se oboje napili i počeli tu da baljezgaju. U redu – njihov problem. Ja sam sedela i ćutala, ali sad ti je klan – Dule, Radojka, Goca, Vesna i Tarot i sada bilo ko da sedi sa nama od njih, osim Gordane Božinovske, ostali će svi preneti", pričala je Markovićeva reperu Ša, a kasnije je sa Ljubom i Erom „oplela“ po „klincima“.
"Tamo gde su klinci tamo vlada nezdrava atmosfera. Ovaj mali Andrija je popi**eo što je Sandra prvo otišla u krevet kod Danijela, pa je otišla u krevet kod Fiće, pa je otišla na kraju kod Mikija da spava ispod jorgana", pričala je Zorica i krenula dalje da „udara“ po Staniji u čemu joj se pridružila i Ljuba:
"Ova (Stanija) je najveća folirantkinja. Meni je žao ovog jadnog manekena jer onda kada je ona sa njim onda navodno ne sme niko ništa da joj kaže. Ona je njega zloupotrebila ovde i čim se ovo završi biće pedala. Ovaj mali Crnogorac (Danijel) postaje sve kvarniji i kvarniji, Fića mali ćuti i se*e po sebi. Jedini tu se izdvaja ovaj Ša, koji se nije snašao,a koga je sinoć napala ova (Vesna Rivas)", pričala je Zorica i sve vreme imala podršku za svoje reči od Ljube i Ere.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Apr 2013, 00:28
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Zorica Marković: Stanija, imaš silikone i u dupetu!


Ne biraju se sredstva da se dođe do cilja. Vreme odmiče, maske su odavno pale, a uvrede, niski udarci i teške reči samo pljušte. Ni produkcija ne može dovoljno brzo da ubacuje čuveno "BIPPPP" koliko oni brzo psuju i vređaju...
Slika
Zorica Marković, koja je ovonedeljna gazdarica imanja u Lisoviću, u velikoj meri doprinosi napetoj atmosferi među ukućanima.

Od kada je postavljena na mesto lidera imanja ove nedelje, ne prestaje da se svađa i napada ukućane. Sada je na red došla i Stanija Dobrojević, sa kojom je, takođe bila u odličnim odnosima, kao i sa Ljubom.
Popularnu starletu, napala je i tom prilikom upitila joj mnoštvo uvreda na račun fizičkog izgleda, najviše.
Slika
- Dete, bre, pa ti si sva izbušena i probušena! Ne postoji deo tela u koji nisi stavila silikone! Koga ti farbaš?! Pa čak si i dupe napunila silikonima - rekla je pevačica, mladoj starleti, koja joj je tiho i kroz zube odgovorila:
- Vama očigledno nije dobro čim me napadate bez ikakvog razloga.
Nakon što je starleta napustila prostoriju, pevačica je počela sa napadima na Akija, zapretila mu je kaznom zbog sabotiranja njenog gazdovanja i lenjosti.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Apr 2013, 00:32
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farmerka skinula majicu, pokazala trbušnjake, ali nije se tu zaustavila!


Nije joj prvi put da se opusti pred kamerama.

Farmeri su krenuli na pijacu u nadi da će dobiti što više proizvoda za kuću. Zorica, Ša i Ljuba su bili spremni na sve... Apsolutno sve.
Slika
Pogotovu Ljuba, kojoj se osladilo da se skida.

"Seljaci" su ponovo uspeli u nameri da je isprovociraju, što njoj i nije toliko teško palo.
Slika
Pošto je, kako je i sama rekla, osoba koja drži reč, krenula je da svlači deo po deo sa sebe.

Kada je stigla do majice, sve oči su bile uprte u nju.

Pohvalila se trbušnjacima, a zatim i grudima.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Apr 2013, 00:33
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Seksi Sandra i Miki, Jovana i Danijel u krevetu!


Danijel i Jovana u jednom, dok su Seksi Sandra i Miki Mećava u drugom krevetu razmenjivali nežnosti.
Slika
Miki Mećava odlučio je da Sandru uteši nakon svađe sa Zoricom Marković. Koliko su bili bliski, dokazuje i Mikijeva ruka ispod pokrivača, koja kako se pomerala tako je mikrofon šuškao.
U postelji do njih, ležali su Danijel i Jovana, koja je prokomentarisala kako se Mikiju divi, što je tako dugo u braku ali i to, šta sve njegova žena mora da trpi.

Slika
- Šta ima da trpi? Nešto će se desi ako ležimo zajedno - prokomentarisao je Mećava i dodao da je Sandra nervozna i da se sav krevet trese.

Usledili su poljupci Jovane i Danijela. Oni su bili toliko glasni da je Seksi Sandra morala da ih opomene.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Apr 2013, 00:35
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Zaratile Zorica i Ljuba!


Dojučerašnje najbolje prijateljice u rijalitiju “Farma” Zorica Marković i Ljuba Pantović objavile su jedna drugoj rat i to sve zbog toga što je kikbokserka izabrana da bude sluga.
Slika
Pukla tikva: Markovićeva i Pantovićeva
Ljuba nikako ne može da se pomiri sa činjenicom da je pevačica izdala, a svoje nezadovoljstvo pokazuje i na imanju, gde ne štedi reči uvrede na račun pevačice.


- Sad mi je jasno zašto Zorica mrzi sve one koji su uspešni, smrda govnarska - rekla je Pantovićeva, na šta je Markovićka skočila kao oparena:
- Sjaši s mene, počela si mnogo da jašeš!

Nakon verbalnog prepucavanja Ljuba je prokomentarisala kako je Zorica ogovara kod svih farmera, a da sada upravo “truje” Gocu Božinovsku.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Apr 2013, 00:36
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Era Seksi Sandri: Napu*iš se ti meni malo... (VIDEO)


- Ja njoj odvajam od svih vas da jede, podignem je na sto da mogu da je slikaju, ja njoj ovde pravim marketing, a ona meni kaže "Možeš deda da mi budeš"! Sad svi treba da pomisle da sam je ja startovao ovde... Oterao sam je u pi*ku materinu onda. Preko nosa bi je klepio. Ona meni kaže pu*i ku**c, ma napu*iš se ti meni malo...- Ogovarao je Era Seksi Sandru.


Sandra je odmarala u spavaćoj sobo sa Filipom, ali je načula da šta Era priča.
- Evo...evo i Vesna je krenula da me proziva. - Prokomentarisala je.


Vesna je odmah morala da uskoči i da "čačka mečku".
- Šta sam propustila Ero dok nisam bila tu? Vidim da si ljut...Retko kad te vidim takvog.
phpBB [media]

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Apr 2013, 00:37
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Pogledajte svađu Ere i Sandre!


Na imanju u Lisoviću strasti, svađe i teške reči ne jenjavaju. Farmeri se sukobljavaju oko svega i svačega. Nova svađa Ere Ojdanića i Seksi Sandre ostaće zapamćena po salvi teških reči koje su ovo dvoje farmera razmenili.
phpBB [media]

Sinoć su farmeri dobili vanredni zadatak – da svako pojedinačno kaže koga smatra osobom bez stava na imanju u Lisoviću.
Era Ojdanić je rekao da je po njegovom mišljenju to Seksi Sandra jer ona ne prihvata šale, a kada zatreba prvo se njemu obrati.
–Ja prihvatam zezanje sa tobom, ali to je prešlo granicu. Ti meni po godinama možeš deda da budeš. Znači ja tebe poštujem kao starijeg kolegu, kao neko koga poznajem i privatno, ali mislim da malo preteruješ u nekim stvarima koje se meni ne dopadaju, odgovorila je Sandra direktno Eri.
Dalje su prozivanja uglavnom bila blaga i svi su prozvali Ekrema, ali zato što je Staniji dao štapić, a sve vreme je bio uz nju u prethodnom periodu.
phpBB [media]

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Apr 2013, 00:43
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
UČESNICI RIJALITIJA NE VODE RAČUNA O LIČNOJ HIGIJENI

Štrokavi VIPOVCI!


Godinama unazad u raznim rijaliti programima glavni problem bila je lična higijena o kojoj mnogi ukućani nisu vodili računa.


Isto se dešava i ovog puta i to na dve strane, na imanju u Lisoviću, gde farmeri otkrivaju da se Ekrem Jevrić, Gordana Bjelica i Dule Bogdanović ne kupaju, ali i u kući u Košutnjaku, gde, prema sopstvenom priznanju, Maja Nikolić odbija da se tušira dok joj se ruka ne izleči.


Prvi o kojima su učesnici rijalitija “Farma” opleli i sa strane pričali da se ne kupaju bili su Ekrem i Dule. Ukućani su primetili da oni ređe odlaze u kupatilo, te su među prvima deklarisani kao oni koji ne vode računa o svojoj higijeni.



Međutim, uprzo su sa dvojice farmera prešli na Gordanu Bjelicu, čije je učešće do sada zapamćeno po poljupcima sa Ekremom i Erom, ali i simulaciji seksa sa Jevrićem. Pored toga što glumica ne skida šminku kada odlazi na spavanje, a pri tom odlazi u štalu i briše podove, farmeri su šuškali da se ona čak i ne kupa, kao i da je do sada samo jednom oprala kosu.

- Ona se žena jednom okupala i jednom oprala kosu. Da čovek ne poveruje, a toliko prljavštine ovde. Neverovatno - komentarisale su farmerke među kojima je bila i Goca Božinovska, ali i Radojka, koja je sama priznala da je samo jednom oprala kosu!



Međutim, da prljavština ne vlada samo na imanju u Lisoviću, dokazala je i Maja Nikolić, koja jedno vreme nije menjala svoje zebra gaćice. Pevačica se prvo pravdala kako ih opere ujutru, da bi uveče bile čiste, a onda je govorila kako ima pet istih gaćica, te ih svaki dan menja. Ova priča je ostalim ukućanima bila jako sumnjiva, pa nisu poverovali u nju, ali je pevačica ostala dosledna svom dosadašnjem stilu, te je nedavno izjavila da može da izdrži da se ne okupa dok joj se ne izleči ruka, a za čiju povredu ona krivi Milića Vukašinovića.

Kako su svi ukućani zatvoreni, te do njih ne možemo doći, nismo uspeli da saznamo šta je razlog njihovog nemara prema ličnoj higijeni, pa nam ostaje da sačekamo njihov izlazak i upitamo ih za razlog zbog kog se nisu kupali tokom boravka u rijalitiju.
Slika
Jovana Nikolić | Foto: RAS
Jovana jede sline?!


I dok Jovana Nikolić nema problem da uđe u bure na imanju u Lisoviću i okupa se, farmeri Milan Tarot i Ša su otkrili da manekenka ima čudnu naviku. Naime, dok je Ša prao sudove kroz kuhinju je prošla Jovana, čim joj je video leđa, Tarot je brže bolje došao do repera i počeo da imitira manekenku, koja je nakon čačkanja nosa, “materijal” stavila u usta.
- Sline jede - rekao je Milan, a Ša se nadovezao:
- Je l’ si video? - upitao je reper.
- Sad sam prvi put video! - odgovorio mu je Milan.
- Jel me zezaš da “nusli” jede? - rekao je šokiran reper, a Tarot je počeo da objašnjava:
- Kao neandertalac. Imao sam ja drugaricu u školi i ona uzme ovako iskopa i pojede.

alo.rs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker