Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 20 Apr 2024, 04:57


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 26 Mar 2013, 23:40
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Vesna Rivas gazi sve redom, nastradala i Seksi Sandra

Nakon što se ranije posvađala i umalo potukla sa Saškom Karan, Vesna Rivas je uskočila u verbalni okršaj i sa Seksi Sandrom.



Vesna je Sandri zamerila što nije dobro oribala pod.

- Šta je ovo? Kao da nije čišćeno. Prestani da se manekenišeš i kupaš i pređi na ribanje! - rekla je Vesna Rivas.

U Sandrinu odbranu stala je Stanija, koja je objasnila da pevačica nema iskustva u kućnim poslovima.

- Ja sam pokušala da joj objasnim, ali ona to radi nekako slabašno - objasnila je Stanija.



Da okršaji postaju zaštitni znak Vesninog nastupa u ovogodišnjoj Farmi postalo je jasno već na osnovu sukoba koji je pevačica ranije imala sa Saškom Karan, kom je malo falilo da se okonča fizičkim obračunom.


24sata


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 26 Mar 2013, 23:41
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
TIJANA ODREDILA: Novi gazda Miki Mećava!

Glumica je sinoć ispala i za sobom ostavila pismo. Ona je odredila Mikija Maćavu za gazdu
Slika


Tijana Macura sinoć je napustila Farmu i ostavila pismo u kome je o svakom farmeru iznela svoje mišljenje, ali i odredila gazdu, a ove nedelje to će biti Miki Mećava.

Ekrem je jedva pročitao pismo, ali to je zato što je, kako kaže, Tijana pisala ćirilicom "Zašto nije pisala latinicom, ja ne znam da čitam ćirilicu".

Tijana je započela pismo čuvenom rečenicom iz filma "Maratonci" : "Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja..." Ekrem je to, naravno, jedva pročtao i uopšte nije shvatio. "Šta sad to znači?" pitao je Ekrem, a farmeri su pokušali da mu objasne da je to šala.

Mikiju su farmeri čestitali, a Ekrem je pokušao da mu objasni šta treba da radi.

kurir


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 26 Mar 2013, 23:49
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
25.03.2013. farma 4
Stanija đuskala na stolu,
a Ekrem joj poručio:
"Skini mi se gola"!
Ekrem Jevrić je dosta patio za Vendi, koja ga je očarala kada su zajedno učestvovali u prethodnoj sezoni rijalitija "Farma".


Sada, Ekrem ima novu "ribu" i ne krije naklonost prema njoj.

Stanija Dobrojević je pomutila razum bivšem gazdi Ekremu, i gde je ona tu se nađe i on.

Na žurci, koja je izmakla kontoli, Stanija se pela po stolu, đuskala, vrckala, a Ekrem joj je pevao "na uvce" pesmu "Gola, gola".
I dok je Jevrić pevušio "Gola, gola, skini mi se gola", Stanija je prihvatila šalu, i uvijala se oko njega, vesela, razdragana i veoma smela.


alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 26 Mar 2013, 23:51
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farmeri "izbacili" glumicu Gordanu Bjelicu!
Učesnici "Farme" sinoć su iznenada morali da se pojedinačno izjasne koga više ne žele u svojoj blizini!

Gordana Bjelica
Naime, produkcija je rešila da se malo poigra sa njima pa je održano lažno izbacivanje, a takmičari su kao nepoželjnu većinski izglasali glumicu Gordanu Bjelicu.

Ona nije napustila imanje, ali se veoma potresla zbog svega, pa je u prvom trenutku pomislila da je šalju kući zbog nekih loših vesti iz spoljenog sveta. Na svu sreću, nije bilo ni loših vesti niti je Gordana na kraju napustila "Farmu", ali su definitivno neke maske pale!

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 27 Mar 2013, 00:01
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
25.03.2013.
Saša Popović sa zvezdama granda posetio farmere.
Tom prilikom Ekrem Jevrić je bio na audiciji.



Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 27 Mar 2013, 22:57
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
25.03.2013. farma 4
EKREM PATI: Vendi udata za fudbalera!

Gazda Farme je svim snagama pokušavao da se odupre toj činjenici rekavši da joj je taj tip neki potrčko


Slika
Goca Božinovska je Ekremu „priznala" činjenicu koja je njega prilično zabolela. Naime, ona mu je rekla da je Vendi udata za fudbalera.

Ekrem nikako nije mogao to da prihvati, pa je svim snagama pokušavao da se odupre rekavši da joj je "taj tip neki potrčko". Posle nekog vremena, Ekrem je ostao za stolom da razmišlja šta se zapravo događa sa Vendi.

U nedelju popodne Zorica i Ljuba su ogovarali Staniju. Složile su se da se Stanija druži sa Ekremom kako bi prikupila glasove publike. Kažu da nije svesna kako se to odražava na mišljenje gledalaca o njoj, prvenstveno iz razloga što je Ekrem znatno stariji od nje. Takođe su se složile da je lenja i da ništa ne radi po ceo dan.

I Vesna Rivas i Miki Mećava su se raspravljali oko čišćenja. Ona je ubeđena da nema sredstava da sredi kuću kako valja. Tu je nastala rasprava. Mikija je iznerviralo to što ga je Vesna nazvala gazdom.

U drugom delu kuće su Zorica, Goca, Era i Daria su ogovarali Vesnu. Sigurni su da je Vesna glumica i da radi samo kada su upaljene kamere. Nervira ih i to što se Vesna konstantno šminka i činjenica da je ušla u previše konflikata za vrlo kratko vreme provedeno na Farmi. Goca je odbrusila svima, rekavši da niko nema hrabrosti da joj kaže u lice šta misli, osim nje same.

kurir


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 27 Mar 2013, 23:01
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
25.03.2013. Farma 4
Ima'u diplomu,nek me poljube u zadnjicu - izjavila Stanija u razgovoru sa Milanom
phpBB [media]


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 27 Mar 2013, 23:04
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
26.03.2013. farma 4
Nove sluge su Gordana i Danijel
phpBB [media]


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 27 Mar 2013, 23:05
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
26.03.2013. farma 4
Ša još uvek pati za pokojnom devojkom


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 27 Mar 2013, 23:07
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
26.03.2013. farma 4
Stanija izljubila Ekrema


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 178 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker