Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 12:17


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 15:18
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
19.03. 2013. Počela Farma 4

Napušteno imanje u Lisovićima posle više od dve godine ponovo je spremno za farmere. Popularni rijaliti večeras je počeo da se emituje na Pink. Svoju igru započela su 24 takmičara na ranču u Lisoviću, na kojem će ih je sačekao Ognjen Amidžić , a imena takmičara koja se pominju u medijima obećavaju dobru zabavu: starleta Stanija Dobrojević, pevači Era Ojdanić, Zorica Marković, Saška Karan, Vesna Rivas, Goca Božinovska, Seksi Sandra, Danijel Alibabić, Daria Stanojević, reper Sha, Ekrem Jevrić, Milan Tarot... Više od 90 dana gledaćemo rivalstvo, ali i prijateljstvo, možda i neku novu ljubav. Ali, samo jedan će osvojiti glavnu nagradu – 50.000 evra.

Farmere su na ulazu dočekale devojke obučene u narodnu nošnju, sa sve rakijom i slatkim. Kako su dolazili, tako su pili i ulazili u svoju novu kuću. Najveselija je bila grupa takmičara koju je predvodio Era Ojdanić. On je u zagrljaju Goce Božinovske, Goce Bjelice i Stanije pevajući ušao na imanje.

Prvi problem sa kojim su se susreli novi stanari ovog domaćinstva je to što je pušenje zabranjeno svuda osim u kupatilu. Mogli su se čuti komentari da ne znaju kako će da izdrže i kako nije fer da im zabrane da puše. Farmerke su se žalile na hladnoću u kući, a Zorica Marković je čak uvila noge u debeli džemper kako se ne bi zaledila. Seksi Sandra je ušla u sa ogromnim platformama i štiklama, pa su je mnogi prozivali na račun toga. Još jedan veliki problem za farmere je manjak kreveta. Naime, umesto 24 krevet, njima je u kući i štali obezbeđeno svega 19 kreveta. Goca Božinovska je odmah izrazila želju da spava u štali, a ko će joj se pridružiti, još nije poznato. Iako su za gazde predlagani Zorica Marković i Era Ojdanić, Ekrem je digao glas kako on treba da bude prvi gazda, jer za njega farma nije ništa novo. Tako je i izglasano, i Ekrem je zvanično postao prvi gazda četvrte farme.
]

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

poznati-info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 15:24
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Ekrem gazda ove nedelje

Dvadeset četiri takmičara u utorak uveče je ušlo na najpopularnije imanje u Lisovićima. Učesnike je dočekala Aleksandra Jeftanović u studiju, a Ognjen Amidžić na imanju. Ekrem Jevrić je izabran za prvog gazdu. Takmičari imaju na raspolaganju samo 17 kreveta. Pobednik šoua odneće nagradu vrednu 50.000 evra, a takmičenje za najboljeg farmera trajaće tri meseca.

23:25 - EKREM GAZDA

Ognjen je okupio sve takmičare. Ljuba je jedina bila u spavaćoj sobi, ali je voditelj otišao po nju.- Imam obaveštenje za sve vas. Ja se nadam da ćete biti nasmejani do kraja [oua. Ima dosta noviteta. Pušenje je dozvoljeno samo u kupatilu i to samo jedna osoba može da bude tamo. Ako se dve osobe nađu u kupatilu, biće strogo kažnjeni. Proka će se pojaviti i sad će vam reći šta smete da radite.
Posle nekoliko trenutaka na vratima se pojavio vlasnik imanja i poželeo im dobrodošlicu. Odmah ih je izgrdio što nisu upalili vatru. Ekrem je protestovao zbog pušenja.

- Niko od vas ne može da legne, a dok ne napravi svoj krevet. Gazdu večeras birate vi – rekao im je Proka.

Saška Karan je odmah predložila Zoricu Marković. Neki takmičari su se protivili. Ekrem misli da treba on da bude gazda. Glasanjem takmičari su odlučili da gazda ipak bude on.

- Ima da bidu svi zadovoljni – rekao je Ekrem.

Farmeri imaju na raspolaganju 17 krevata i dva u štali.

23:19 - TREĆA GRUPA FARMERA STIGLA

Poslednji farmeri su stigli. Deo takmičara od koje se najviše očekuje je ušla u dvorište i pozdravili su se sa Ognjenom. Stanija, Era, Ekrem, Goca su pevali pesmu “Pogledaj me mala moja” pa su ušli u kuću.

22:58 - FARMERI IGRAJU KOLO
Farmeri se ludo zabavljaju. Svi su ustali i igraju kolo. Svi takmičari su iznenađeni jer Danijel Alibabić,koji je iz Crne Gore, zna da igra srpsko kolo.

22:45 - SEKSI SANDRA: ZA ŠLJIVOVICU MISLILA DA JE TEKILA
Seksi Sandra se po ulasku na imanje uredno poslužila. Ona očigledno ne zna da se u Srbiji uz so i hleb služi šljivovica, a ne tekila, kao što je ona mislila.Devojke obučene u narodnu nošnju su Sandru poslužile, a kada je uzela časicu sa šljivovicom pitala je da li je to tekila. Iako je ušla na Farmu starleta očigledno nije potpuno zaboravila na beogradske klubove gde se uz so služi tekila.

22:24 - FARMERI SE UPOZNAJU, TREĆA GRUPA NA PUTU KA LISOVIĆIMA
Prve dve grupe takmičara su na Farmi. U toku je upoznavanje, a Zorica Marković za sada najviše priča sa Dulom i Radojkom.- Ja ležem kad vi ustajete – rekla je pevačica bra;nom paru iz Galibabinaca.
Vesna Rivas, Jovana Nikolić i još neki farmeri su u panici jer ne mogu da puše u kući.

22:12 - DRUGI DEO TAKMIČARA STIGAO NA FARMU
Još jedan kontigent takmičara stigao je na Farmu. Med i orasi su im posluženi i ukućani se pridružuju prvoj grupi.

22:08 - STANIJA: DOVOLJNO JE ŠTO SAM STANIJA
Internet senzacija Ekrem Jevrić je istakao da su se žena i njegova deca složili da uđe na Farmu, a Stanija je u studiju rekla da od nje može da se očekuje – ništa. Prvi put će biti u ovakvim uslovima i naglasila je da je dovoljno to što je Stanija Dobrojević i ništa više tako da mediji mogu da prestanu da je optužuju da se ničim ne bavi.

22:06 - STANIJA DOBROJEVIĆ – STARLETA
Stanija Dobrojević je rođena 17.marta 1985. u Hrvatskoj. Završila je srednju Ekonmsku školu u Sremskoj Mitrovici, a trenutno je student Ekonomskog fakulteta u Novom Sadu.Devojka koja je srpsku javnost zaludela izvajanim telom i provokativnim seksi fotografijama. Rođena u Virovitici, početkom rata preselila se u Srbiju, živela je u Americi, a i danas je često na relaciji Srbija – SAD. Trenutno je zaštitno lice “Haras kazina” u Atlantik sitiju.Učestvovala u Rijalitiju “Vip Survivor 2012″.

- Idem na Farmu da vidim kako ću da se snađem u tim uslovima – rekla je Stanija. – Ulazim na Farmu da bih pobedila.


Slika

22:03 - EKREM JEVRIĆ
Dobro poznat farmer, Ekrem Jevrić rođen je 25.10. 1957. godine u Gusinju, opština Plav u Crnoj Gori. Gospoda, kako ga još zovu, steko je slavu hit pesmom „Kuća poso“. Oženjen je Igbalom, a sa njom ima četii sina: Enisa, Nermina, Hajrudina i Berata. Živi i radi u Americi kao građevinski radnik.

- Nikoga neću da maltretiram – rekao je Ekrem. – Čuvao sam stoku i to mi je sve poznato. U svemu sam dobar, u radu i u poslu. Najgore mi je kupanje. Dva dana je dovoljno da se kupaš nedeljno. Najviše će mi nedostajati moja žena Ibgala. Rekao sam joj da Vendi neće da dođe, a bilo bi dobro da ona dođa, neka proba. Ako bih mogao, ja bih da osvojim prvo mesto.

22:01 - MIKI MEĆAVA – PEVAČ
Milan Obradović, alijas Miki Mećava, uvek je prepoznatljiv po tome što nosi maramu na glavi. Miki se 1994. godine pojavio na estradnom nebu kada je izdao album “Potrebe nema”. Više puta je učetvovao na Grand festivalu.- Brži mi je jezik od pameti. Životinje mi nisu strane, kao ni poslovi na farmi. Plaši me kakav je krevet, ne mislim da li će biti pun ili prazan. Ulazim marketinški – rekao je pevač.

22:00 - GOCA BOŽINOVSKA – PEVAČICA
Goca Božinovska je rođena 16. januara 1965. godine u selu Samaila. Osnovnu školu je tavršila u Kraljevu gde je imala i prvi nastup u kulturnom centru Abrašević. Posle završetka srednje škole sa porodicom se seli u Beograd. Njen izgled i glas su privukli dosta pažnje te ju je Šaban Šaulić pozvao da pevaju zajedno. 1984. godine je rodila ćerku Jelenu te je muzičku karijeru zapostavila na neko vreme.

Slika

poznati-info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 15:30
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
21:43 - FARMERI STIGLI NA IMANJE
Prvi deo takmičara koji su se već predstavili u studiju su stigli na imanje. Ognjen ih je dočekao, a farmeri su mu rekli da su imali zastoj na putu. Svi su se poslužili i ušli u kuću.

21:39 - LJUBA: LJUBAV NA FARMI NEMOGUĆA
Bodi-fitnes takmičarka, Ljuba Pantović Subotić, je otkrila da se od nje ne može očekivati da se zaljubi na Farmi jer ima već dečka.- Ni na Farmi, ni napolju ne možete od mene očekivati da se zaljubim – bila je jasna Ljuba.

21:37 - ANDRIJA ERA OJDANIĆ – PEVAČ NARODNE MUZIKE
Andrija Era Ojdanić je rođen 13. Decembra 1947. godine. Ovaj folk pevač je na estradi preko 40 godina. Oženjen je i ima šestoro dece. Četvoro iz braka i dvoje vanbračne. Pored muzike, poseduje motel i restoran “Era” na Ibarskoj magistrali. Učesnik je rijaliti šoua “Veliki Brat”.

- Na Farmi će mi nedostajati samo seks – rekao je Era.

Slika


21:32 - LJUBA PANTOVIĆ SUBOTIĆ – BODI FITNES TAKMIČARKA
Ljuba Pantović Subotić, bodi-fitnes takmičarka, rođena je 4. marta 1979. godine u Beogradu. Student je fakulteta za poslovno pravo i reprezentativka Srbije u bodi-fitnesu. Takođe je poznata i po sjajnim uspesima u kik-boksu, uz to je jedina žena na Balkanu koja ima međunarodnisertifikat za telohranitelje.

- Najveća titula koje imam su moje dve ćerke. Sve umem, ali mislim da niko moje negativne osobine neće videti. Šta budu ljudi oko mene radili, tako će i biti. Ako budu bili dobri, biću još bolja, a ako budu loši, ja ću biti još gora. Poslovi na Farmi mi neće biti problem. Sportisiti idu do pobede – poručila je Ljuba.


21:28 - GORDANA BJELICA – GLUMICA
Gordana Bjelica je srpska glumica rođena 23. oktobra 1959. godine u Obrenovcu. Proslavila se ulogama u filmovima osamdesetih i devedesetih godina prošlog veka. Široj javnosti je poznata po ulogama sekretarica u serijama “Bolji život, Srećni ljudi, Gore dole, Doviđenja u Čikagu.” U emisiji „Minimaksovizija“ je izjavila da je Miroslav Lazanski otac njenog deteta iako je on bio oženjen.

- Najviše me plaši zlo – rekla je Gordana. – Obožavam miris staje i mislim da je boravak na selu – odmor.


Slika


21:25 - FILIP MITROVIĆ – PEVAČ
Filip Mitrović je rođen 31. oktobra 1991. godine u Kraljevu. Učestovao je u muzičkom šou “Prvi glas Srbije”. Radio je jedno vreme kao pica majstor, ali je ubrzo video da tu nema perspective pa se latio mikrofona. Počeo je da peva sa grupom “31.oktobar”, kojoj je dao ime po svom datumu rođenja, a kasnije je pevao sa grupom Energetski krug.

- Moj najveći uspeh je to što sam sam došao dovde. Mislim da će mi najteže pasti to što higijena neće biti najbolja. Radio sam na farmi. Pobeda mi neće biti preokupacija – istakao je Filip.

21:12 - U SPAVAĆOJ SOBI 17 KREVETA,KUĆA PRETRPELA BLAGE PROMENE
Farmeri koji su bili u studiju na putu su ka Lisovićima. Iz studija u Šimanovcima limuzinama učesnici odlaze u 100 dana dug rijaliti. Ognjen Amidžić se uključio u studijo sa imanja.- Obišao sam sve okolo da vidim da li se nešto promenilo – rekao je Ognjen. – Takmičare kad dođu očekuje posluženje, a sada ću da uđem u famoznu kuću. Imamo nove slike, dnevna soba je u dobrom starom ruhu. Posteljina je spremna. Spavaća soba na prvom nivou ima 17 kreveta i na njima nema ništa. Kuhinja je super. Mislim da je sve spremno.
21:10 - SAŠKA KARAN: KO MI SE ZAMERI VIDEĆEMO…
Pevačica Saška Karan je rekla u studiju da je ponela svetu vodicu koju će da koristi sa Farmi kako bi oterala neprijatnosti od sebe.- Ja sam ovako super, ali ako mi se neko zameri, videćemo šta ćemo – upozorila je Saška.

Slika


21:08 - SAŠKA KARAN – FOLK PEVAČICA
Savka Gazivoda, pevačica, javnosti pozantija kao Saška Karan, svoju popularnost je stekla devedesetih godina kada je svrstavana među najatraktivnije pevačice. Proslavila se hitom “Srce puno baruta”.

21:05 - FILIP PANAJOTIOVIĆ – MANEKEN
Maneken Filip Panajotiović je rođen 1991. godine u Beogradu. Učestvovao je u izboru “Best Model of The World” 2012.godine. Bio je u vezi sa Milicom Majstorović, a “šiškalo” se da je bio i sa Anabelom Bukvom. Filip je radio sa mnogim zvezdama iz Srbije, a druži se sa nekadašnjim farmerima Ćemom i Vladom Stanojevićom.

- Prednjačiću u zabavama. U ljubavnim aferama, ne znam, videćemo – rekao je Filip. – Najviše će mi nedostajati drugovi, provodi po klubovima. Mislim da će mi biti veliki problem učešće preostalih takmičarima. Teško je naći zajednički jezik sa svima.

Slika


21:01 - SHA ILA – REPER
Reper Nenad Aleksić Sha rođen je 1980. godine. Posto je popularan kada je počeo da sarađuje sagrupom SHA ILA, tačnije sa sinom pokojnog Minimaksa. Vlasnike je studija “Blok 1”.

- Svi poslovi na Farmi mi neće biti strani jer sam raspuste provodio kod babe i dede na selu. Voleo bih da vidim Vučić i Dačića na imanju – rekao je Nenad Aleksić

21:00 - TIJANA MACURA PETROJKA – GLUMICA I PEVAČICA
Tijana Macura – Petrojka je pevačica i glumica koja je široj javnosti postala poznata nakon prikazivanja TV Serije “Selo gori, a baba se češlja” gde je glumila devojku “Sina Dragana”. Rođena je 1979. godine.

Pošto je Tijani pevanje prva ljubav, i susret sa režiserom poznate serije Radošem Bajićem se desio na jednom humanitarnom koncertu. Nekoliko puta je pevala na humanitarnim koncertima koji su organizovali Dobrivoje Budimirović Bidža i Raka Radović, političar i bivši učesnik Farme.

- Trudiću se da budem ono što jesam. Dosta vremena sam provela na selu. Plaši me što ću biti odvojena od moje dvogodišnje ćerkice – istakla je Tijana u svom profilu.


20:56 - RULE: VEĆ SAM BIO NA FARMI
Rule je istakao da je boem i da je veoma nervozan kada sam gladan.- Već sam bio par puta na Farmi sa Džejom i Adilom kada su gostovali na žurkama. Nemam neku taktiku, ništa mi nije teško. Jednostavno sam takav. Ukazala mi se prilika da budem takmičar i iskoristiću je – rekao je Rule.
Jovana Nikolić je otkrila da nema dečka.

20:54 - JOVANA NIKOLIĆ – DRUGA PRATILJA NA IZBORU ZA MIS
Jovana Nikolić je bila druga pratilja na izboru za Mis Srbije 2012. godine. Jovana je rođena 1988. godine u Nišu. Student je Visoke škole strukovnih studija, govori engleski jezik, a ima sestru bliznakinju Branislavu. Želela bi da otvori svoj vrtić, u kome će posebno razvijati sklonost dece ka plesu, a volela bi da se posveti i radu sa decom sa posebnim potrebama.

- Nisam neka svađalica – rekla je Jovana. – Najviše će mi nedostajati, a volela bih da vidim Zdravka Čolića.

Slika

20:54 - ZORAN JAGODIĆ RULE – KLAVIJATURISTA I DOBAR DŽEJOV PRIJATELJ
Tamo gde je Džej, tu je i on. Zoran Jagodić Rule je klavijaturista poznatog folk pevača I njegov najbliži prijatelj. Rule je široj javnost je postao poznat nakon ogromnog uspeha singla “Zek Zek Dadumle” koji je na jutjubu pregledan preko 15.000.000 puta. Učestvovao je na Moravskim biserima, a postao je pevač.

- Rodom sam sa Uba i poslovi na selu mi nisu strani – rekao je Rule.

20:44 - SEKSI SANDRA: REKLI SU MI DA KRAVE MNOGO SMRDE
Pevačica i starleta Seksi Sandra je rekla da je nepredvidiva i da ima dečka, ali i da nikada nije bila na nekoj farmi i da su joj rekli ljudi da krave mnogo smrde.Danijel Alibabić je otkrio da nema devojku i da je mnogo lepih video u studiju i istakao da je Sandra jedna od njih.
20:42 - SEKSI SANDRA – STARLETA I PEVAČICA
Sandra Valterović, poznatija pod nadimkom Seksi Sandra je rođena u Beogradu 03.11.1988. godine. Zgodna Sandra je završila trgovačku školu, a bavi se pevanjem. Njoj rijaliti nije problem jer je već učestvovala 2009. godine u „Velikom Bratu“. Za sebe kaže da je intrigantna, interesantna, provokativna i pomalo bezobrazna i da je veoma ponosna na svoje pesme psovećene gej populaciji. Voli da kaže da ima ono nešto što je odvaja od drugih ljudi.
20:40 - DANIJEL ALIBABIĆ – PEVAČ IZ CRNE GORE
Danijel Alibabić, crnogorski pevač, je rođen 8. maja 1988. godine u Podgorici. Danijel je drugo dete muzičara Rasima Alibabića i Rasinove žene, Olivere, turističkog vodiča. Danijel je prvi put izašao na scenu 1996. godine kada je učestvovao na festivalu “Zlatna Pahulja” koji se održavao u Rožaju. 2000. godine je dobio nagradu za najbolju interpretaciju na festivalu “Naša radost” koja se održala u Podgorici. on i njegova grupa “No Name” osvojili 7. mjesto u Eurosongu 2005. godine, gdje su predstavljali Srbiju i Crnu Goru. 2006. godine su ponovo predstavljali SCG, gdje nisu uspjeli da se plasiraju u finale. Bend se raspao 2008. godine, kada je i Danijel počeo njegovu solo karijeru.

- Nisam se nikad bavio poljoprivredom. Svako živo biće bi trebalo da nauči seoske poslove. Najveće pobeda će mi biti ako moje pesme budu slušanije – rekao je Danijel.

20:37 - OGNJEN AMIDŽIĆ: RADUJEM SE NOVOJ FARMI
Voditelj Ognjen Amidžić se javio sa imanja u Lisovićima.- Radujem se. Bićemo svedoci novih ljubavi, novih događaja, novih svađa. Idem da proverim da li je sve sređeno za nove takmičare – rekao je Ognjen.
20:31 - ZORICA MARKOVIĆ – PEVAČICA NARODNE MUZIKE
Zorica Marković je rođena 09.06.1959. godine u Kosjeriću. Počela je da peva u polju čuvajući ovce i slušajući muziku sa tranzistora što je nije sprečilo da postane jedna od najtraženijih pevačica osamdesetih godina prošlog veka. U mladosti je trenirala rukomet i aktivno se bavila sportom, a iako peva narodnu muziku ne krije da su joj omiljene grupe Pink Flojd i Korn. 2008 je otvorila kafanu “Hacijenda” koja se nalazi u Jajincima, prigradskom naselju Beograda. Vesna Vukelić Vendi je dobra prijateljica ove pevačice i često nastupa u njenom lokalu.

20:30 - NAZIF GLJIVA – KOMPOZITOR I TEKSTOPISAC
Čuveni tekstopisac i kompozitor iz Bosne i Hercegovine, Nazif Gljiva, rođen je 28. 08. 1949. On je autor velikog broja hitova koje su otpevali Šaban Šaulić, Halid Bešlić, Šerif Konjević. Nazif je autor pesme “Neću neću dijamente”, koja je proslavila Halida Bešlića i drugih Bešlićevih hittova, kao što je “Zaljubljenik vina”.


20:25 - VESNA RIVAS: VOLELA BIH DA SE ZAMONAŠIM
Kontraverzna pevačica Vesna Rivas je rekla da je pevala 17 sati bez prestanka, ali je i otkrila da bih volela da se zamonaši.Milan Tarot je otkrio da bih voleo da na imanju zatekna Ognjena Amidžića jer je on naš najbolji voditelj.
20:24 - VESNA RIVAS – PEVAČICA I VODITELJKA
Pevačica Vesna Rivas se pojavila 1995. godine na PGP RTS kada je snimila svoj prvi album. Privukla je pažnju medija svojim neobičnim načinom odevanja, a u žestokom sukobi je bila sa Sašom Popovićem, Vesnom Vukelić Vendi, Mirom Škorić I Isidorom Bjelicom. Važi za osobu koja nema dlake na jeziku I svima kaže šta misli. Do sada je snimila preko 10 albuma, a jedno vreme je radila i kao novinar za Fokus i Svedok. Trenutno pored pevanja uređuje i vodi emisiju “Gladna sam rodnog neba” na televiziji Kopernikus.
20:22 - MILAN TAROT: TAROT TUMAČ I VIDOVNJAK
Milan Radonjić, poznatiji kao Milan Tarot rođen je 11. aprila 1973. godine u Beogradu. Nakon završene srednje škole, Milan Tarot je radio kao noćni tarot tumač u emisijama na lokalnim TV stanicama u Srbiji, kao što su TV Duga i TV Palma Plus. U svoj uobičajnoj šali pola u ozbiljno stilu Radonjić tvrdi da su njegove pretpostavke koje pokazuju šta će se desiti u 2017. godini tačne. Za samo godinu dana 15 odsto ljudi ga shvata i razume. On je izjavio da je kupio YouTube i da su ga Barak Obama i Bil Gejts konsultovali za savet.- Na farmi bi voleo da vidim Opru Vinfri, a ne bih voleo da vidim Obamu – rekao je Milan Tarot. – Žena me je poslala na imanje da bi me “skinula” sa Twitter-a.

Slika

poznati-info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 15:32
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
20:12 - AKI I DARIA: BIĆE ŠOU
Aki je pre ulaska rekao da će mu pisma obožavaoca veoma faliti i da ima šanse da se zaljubi na Farmi. Daria je rekla da je ostavila dečka kod kuće i da je sigurna da se neće zaljubiti. Pevač i pevačica su istakli da će očekivati da na Farmi bude šou.
20:11 - DARIA STANOJEVIĆ – PEVAČICA I FILOLOG
Daria Stanojević je rođena 25. novembra 1985. godine u Priboju gde je završila osnovnu školu i gimnaziju. Diplomirani je filolog, smer Arapski jezik i književnost. Na estradi se pojavila 2009. godine. Godinu dana kasnije je učestvovala na festivalu u Vrnjačkoj banji sa pesmom “Bezimena” gde je osvojila treće mesto. 2012. godine je snimila prvi album za “City records”. Od malena se bavila raznim vrstama sporta, trenirala je karate, rukomet, atletiku, odbojku, a poslednjih godina rekreativno ide u teretanu i fitnes.

Slika

20:08 - ANDRIJA MARKOVIĆ AKI – ZVEZDA GRANDA
Andrija Marković Aki, mlada „Zvezda Granda“ je rođen u Požarevcu 23.06.1993. godine. Aki kaže da je duhovit, zanimljiv i da širi pozitivnu energiju, dok smatra da mu je mana ta što je previše iskren. Pevački uzori su mu Aco Pejović, Saša Matić i Nikola Rokvić. Omiljeno piće mu je koka kola, a hrana lazanje i pica.

-Plašim se samo nda se ne oženim na Farmi – rekao je Aki

20:04 - RADOJKA I DULA BOGDANOVIĆ – UČESNICI RIJALITI ŠOUA
Bračni par iza Galibabinaca Dule i Radojka Bogdanović su imali svoj rijaliti “Put oko sveta by Dule i Radojka”. Dule je rođen 22. februara 1956. godine i njemu rijaliti nije stran jer je učestvovao još I u “Velikom bratu” posle koga je postao veoma poznat. Dule I Radojka imaju dve ćerke i žive veoma skromno.

Slika


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 15:35
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
19.03.2013. Prva noć na Farmi

Na imanju ih sačekale bube!


Imanje u Lisoviću nije bilo u upotrebi dve i po godine, ali bez obzira što nije bilo ljudi kao stanara, tamo su se uselili neki drugi stanari. Prva noć na farmi protekla je u punjenju posteljine slamom, spremanju kreveta za spavanje, raspakivanju stvari i upoznavanju prostora u kojem će provesti tri meseca. Tako su bračni par Radojka i Duško Stojanović rešili da spavaju u štali, ali tamo ih je sačekalo neprijatno iznenađenje. Naime, dok su punili posteljinu Radojka je jednog momenta samo vrisnula, i rekla da je videla bube.

Radojka: Jao, vidi, ovde sve bude šetaju.

Dule: Pa šta te briga, nek šetaju. Ćuti.

Tako je Dule smirio svoju ženicu da ne paniči. Ipak su to samo bude. Imaju sreće dok ne počnu da nailaze na pacove ili miševe.

SlikaSlika


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 15:37
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
20.03.2013.

FARMA, DAN 1: Era proziva Miloša Bojanića zbog nereda u štali!
Dok su se neki farmeri odmah prihvatili posla i čišćenja štale, cepanja drva i kuvanja ručka, starlete Stanija Dobrojević i Seksi Sandra zasele su na klupu i počele priču o "ženskim stvarima", garderobi i depilaciji

Slika


Sa podelom poslova počele su i prve nevolje na “Farmi”! Obzirom da je sinoć za gazdu kuće izabran Ekrem Jevrić, jutros su ukućani dobili prvu podelu poslova.

Umesto Jevrića, glavnu reč je vodio pevač Era Ojdanić, koji je odmah javno napao bivšeg farmera Miloša Bojanića zbog nereda u štali.

- Joj Miloše, za šta si ti uzeo pare u “Farmi” kada si ovakav nered ostavio za sobom?! Ništa nisi radio - kukao je Era nakon što je našao mrtvog pacova.

Danijel Alibabić i glumica Gordana Bjelica su pomagali Eri u čišćenju, a za kuvanje ručka zadužena je Zorica Marković, kojoj je Ekrem rekao da mora da “otkine nokte” (misleći da ih odseče), kako bi mogla da kuva pasulj sa mesom i kupus.

Dok su se neki farmeri odmah prihvatili posla i čišćenja štale, cepanja drva i kuvanja ručka, starlete Stanija Dobrojević i Seksi Sandra zasele su na klupu i počele priču o “ženskim stvarima”, garderobi, depilaciji…

U jednom trenutku Stanija je ispričala da su Beograđanke bezobrazne i da mnogo psuju! Na kraju je zaključila da ne zna odakle je!

- Najteže mi je kada me pitaju odakle sam. Nisam ni iz Novog Sada, ni iz Rume, ni Amerike, kao ni iz Hrvatske, uopšte ne znam odakle sam – jadala se starleta Ekremu i Milanu Tarotu.

Misica Jovana pričala je o dečku koji je čeka napolju i da se odlično slaže sa njim. Pevačica Darija rekla je da se nikada nije odmah zaljubila, već je moralo da prođe par meseci osvajanja.

Milanu Tarotu dodeljeno je odnošenje smeća, a Miki Mećava je vodio ekipu koja treba da upotrebi cigle u korisne svrhe.

telegraf.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 15:39
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
20.03.2013.

Goca Božinovska ima najbolju guzu na farmi?


Iako je na farmu ušlo nekoliko veoma zgodnih mladih devojaka, njena guza je bez konkurenciju. Goca Božinovska jedna je od najstarijih učesnica farme i većini devojaka ona može da bude mama, ali po izgledu se to nikako ne bi moglo reći. Ona je u toku dana ušla u udobne krpice, tačnije u plišanu trenerku koja je na videlo izbacila njene atribute. Čvrsta i trćasta guza došla je do izražaja. Mnogi forumaši komentarisali su da je ovo najbolja guza farme.

Slika

poznati-info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 16:55
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
20.03.2013.
Gazda Ekrem traži hitan sastanak, Era kudi bivše stanare, Stanija priznala da je plakala pred ulazak ...

Učesnici "Farme" polako počinju da sređuju imanje u Lisoviću, gazda Ekrem je od jutros već podelio zadatke. Sada samo nadgleda .


Sunčan dan na Farmi, te se većina muškaraca nalazi napolju gde obavljaju uglavnom one grube radove. Dok su sve žene u kuhinji, glumica Gordana Bjelica, metlom čisti štalu zajedno sa Erom i Duletom.

- Šta ste radili Maco, Bojaniću i ostali?! Za šta si uzeo pare Bojaniću kad si mi ostavio ovakvu štalu gde ima pacova? Ajde svi na posao, niko ovde nije na birou, svi smo došli da radimo - vikao je Era, dok je pokušavao da počisti prašinu, pravljavštinu i seno iz štale, kako bi sve bilo spremno za kravu Ružu, jer kako je rekao, želi da je oduševi kada dođe.

U dvorištu kuće u Lisovićima maneken Filip je pronašao savršenu zamenu za fitnes - od ranog jutra cepa drva.

Ekrem je ozbiljno shvatio ulogu gazde pa za svim ukućanima ide i proverava da li je sve u najboljem redu. Međutim, ne sviđa mu se što su se farmeri raštrkali po dvorištu.

- Ako ćemo da pravimo šou, moramo da budemo zajedno na jednom mestu. Imaćemo jedan sastanak kasnije na kome ćemo pričati o tome. Zbog toga smo i ušli, da pravimo šou, moramo se držati zajedno - zapoveda Ekrem.

Dok Radojka mesi pogaču, ostale žene pripremaju potrebne namernice za ručak. Uz kaficu se povela i klasična ženska priča. Stanija se jadala kako je pre ulaska u karantin bila pod velikim pritiskom.

- Ja sam bila pod tolikim stresom pre nego što sam ušla u karantin... Tri dana pre toga sam se vratila iz Amerike i sve je to bilo previše za mene. Plakala sam i pakovala se. Ponela sam samo jedne farmerice i više pari trenerki, nemam ništa elegantno, znala sam gde idem. Ne planiram da se skidam, te sam ponela samo brijač za bikini predeo, a trakice i vosak za ostale delove tela. Za sada mi je sve super ovde, samo me tuširanje brine - ispričala je Stanija, uz jutarnju kafu.

I dok su ostali farmeri raspoloženi za rad Sandra se žalila na glavobolju. Ali, kraj nje je bio pevač Danijel Alibabić koji se odmah ponudio da joj pomogne - masažom, što je pevačica prihvatila.

Da li je glavobolja bila samo izgovor za privlačenje pažnje, ili reakcija na farmu vreme će pokazati, ali kako za sada stvari stoje, Sandra je veoma rada da masažu uzvrati pevaču, kada mu to bude potrebno.


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 22:11
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farma: Zorica ubedila Ekrema da je ona Nada Topčagić

Po ulasku na imanje takmičare je dočekala prava seoska atmosfera. Milan predložio Zorici saradnju, Ekrem gazda, Danijel hrkao celu noć

Po ulasku na imanje takmičare je dočekala prava seoska atmosfera, sa zakuskom i dobrodošlicom.

Već prve večeri Milan Tarot je predložio Zorici Marković saradnju, koja je celu noć ubeđivala Ekrema da je ona zapravo Nada Topčagić. Ekrem je već zvezda Farme pa je u prvoj noći postao gazda za narednu nedelju pa je zahtevao hitan sastanak farmera. Kada su pokušali da uhvate malo sna, Danijelovo hrkanje, takmičare je dovelo do ludila.

Pošto su se prve dve grupe farmera smestile u kuhinji, počelo je ćaskanje i upoznavanje. Vesna Rivas je odmah iskoristila priliku da započne razgovor o cigaretama. Milan Tarot se požalio Zorici Marković da mu je teško da radi na amaterskim televizijama i u takvom okruženju. On je odmah iskoristio priliku da predloži Zorici neku vrstu saradnje po izlasku sa Farme. Pošto je stigla i treća, poslednja, grupa farmera, Ognjen ih je okupio kako bi održao uvodni sastanak, i kako bi im predstavio osnovna pravila ponašanja na Farmi. On im je saopštio da je pušenje cigareta dozvoljeno samo u kupatilu. Broj osoba prisutnih u istom trenutku u kupatilu je - jedan. To je razočaralo takmičare pušače, a kasnije je i izazvalo komentarisanje ove odluke Zadruge u više navrata.

Proka je, vidno iznerviran, došao na Farmu da skrene pažnju farmerima na to što i pored prohladne i vetrovite večeri, nisu založili vatru.


Proka im je održao sastanak na kome im je saopštio da će manjak kreveta nadoknaditi pravljenjem novih. Takođe je bilo potrebno i odabrati prvog gazdu četvrte Farme.

Saška je predložila Zoricu za gazdu, ali je ona to odbila. Na svoje mesto je predložila Eru, međutim, Erine planove je pomrsio Ekrem, koji se sam prijavio na mesto Gazde Farme. Svi su se složili da je Ekrem najbolji kandidat za gazdu, ponajviše zbog svog prethodnog iskustva na Farmi.

Zbog vrlo hladne večeri na Farmi Zorica Marković je predložila farmerima da odigraju kolo i tako se zagreju. Niko od njih se nije usudio da založi šporete i tako se ugreje, već su se gotovo svi takmičari uhvatili u kolo. Vesna Rivas, Zorica Marković, Daria i Jovana su izgleda bile i najbolje raspoložene.

Pošto je došlo vreme za počinak, Dule i Radojka su se lagano povukli u štalu, te su počeli da razmeštaju krevete u kojima će spavati. Problem sa spavanjem je bio manjak kreveta, te su se neki farmeri latili alata, pa su sami sastavili krevete koji su nedostajali. Dule je pokušavao da naloži vatru. Posle par pokušaja, Duletu je uspelo da zapali vatru, te je tako njemu i Radojki bilo toplo, dok su se ostali još uvek dogovarali ko će razmestiti krevete, napuniti prekrivače slamom.

Tokom večere je Zorica rešila da se našali sa Ekremom, rekavši mu da se ona zapravo zove Nada Topčagić.
Ovo je iznenadilo Ekrema, koji joj je poverovao bez trunke sumnje, iako je Era pokušao da ga razuveri. On je ishvalio „Nadu“, pa je pohvalio njenu muziku. Zajedno su zatim zapevali čuveni hit Nade Topčagić „Jutro je“.


Po završetku večere, Ekrem je sazvao sastanak. Krevete koje su pravili gotovo tokom cele večeri, takmičari su uneli u kuću tek pred zoru.

Taman što su se ponadali da će se konačno naspavati i odmoriti, začuli su snažan zvuk hrkanja koji je dopirao iz Danijelovog kreveta. Zbog ovog hrkanja, neki farmeri nisu uspeli oka da sklope.

Prvog jutra gazda Proka je probudio ukućane nešto ranije, kako bi im objasnio šta ih očekuje, kakva su njihova zaduženja, raspored poslova na Farmi...


Prvo buđenje nije proteklo lagano. Mnogi su se nećkali i tražili još „samo dva minuta“ sna. Pošto su se obukli, farmeri su otišli sa Prokom u dvorište, kako bi se upoznali sa imanjem. Nešto kasnije je Ekrem, kao gazda Farme, diktirao Gordani šta sve od namirnica treba da se kupi, šta je sve potrebno za kuću. Miki Mećava je izrazio zabrinutost zbog funkcionalnosti toaleta.


Poslednji put menjao LaYa dana 21 Mar 2013, 13:01, izmenjena samo jedanput


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 20 Mar 2013, 22:13
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
20.03.2013. Ekrem bira sluge
Izabrao Duleta i Radojku
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker