Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 25 Apr 2024, 20:08


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 23 Mar 2013, 19:09
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farma - dan 4 (23.03.2013.)

Seksi Sandra spavala s Akijem!

Iako je prilikom ulaska u rijaliti šou „Farma“ izjavila da ima dečka te je niko od farmera ne interesuje, Seksi Sandra je samo posle dva dana pogazila datu reč!

Slađi joj tuđi krevet: Sandra Valterović | Foto: RAS
Naime, Sandra je prešla u krevet kod Andrije Markovića Akija, jer se navodno plaši buba.
- Ja se plašim gmizavaca, buba, rekla je pevačica i dodala:
- Aki ja ću spavati sa tobom zajedno u krevetu, jer se plašim buba!


Grandov pevač je uz osmeh podržao njen predlog i sa velikim zadovoljstvom smestio Sandru u postelju. Nakon što su svi farmeri otišli na počinak, njih dvoje su vodili neobavezan razgovor, češkali se, a onda su pred zoru zaspali.

Same mu dolaze: Andrija Marković

Po svemu sudeći, navodni dečko Seksi Sandre koji je kod kuće nema razloga za brigu jer se njegova devojka jako dobro snašla u surovim uslovima na farmi pored mlađanog kolege Akija, koji će je ubuduće čuvati od buba.
Džej u „Farmi“!


Nakon što su dobro obavili ovonedeljne zadatke, Zadruga je odlučila da farmere obraduje žurkom. Na zadovoljstvo mnogobrojnih učesnika na imanju u Lisovićima pojavio se Džej Ramadanovski sa muzičarima. Njemu se najviše obradovao Zoran Jagodić Rule, koji sa njim zajedno svira na tezgama...
Atf: Farmeri pevali na suvo!
Iako nisu ni slutili da će im Zadruga prirediti žurku, farmeri su se sami organizovali, pa su sebi napravili žurku bez muzike. Rule i Miki Mećava uzeli su šerpe i na suvo zasvirali, a među prvima pridružila im se Goca Božinovska, Darija i Stanija koje su pevale crnogorske pesme „Ivanova korita“, „Oj đevojko Milijana“, „Leti, leti bijeli golube“ i druge pesme iz susedne nam države.

Slika
Slika

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 23 Mar 2013, 19:10
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farma - dan 4 (23.03.2013.)

Ekrem priznao da je zaljubljen!

Otkačio Vendi prigrlio Staniju!

Ekrem i Stanija | Foto: Nemanja Kostić
Ekrem Jevrić našao je novu "žrtvu" za svoje ljubavne igrarije. U pitanju je starleta Stanija Dobrojević, za koju je priznao reperu Sha, da mu se jako sviđa i da je zaljubljen.

Kada ga je Goca Božinovska pitala šta će biti sa Vendi, Ekrem je bio odlučan:
- Vendi je dobra ženska, ali je ova bolja. Pa kad imaš bolje onda ćeš to da uzmeš. Jeste da je omalena ali dobro - rekao je čuveni "gospoda".
Inače, Ekrem je primenio istu taktiku sa Stanijom kao i sa njenom prethodnicom. Dao joj je savet da se drži njega, i da će je narod zavoleti.

- Čuće svi za tebe, znaš. Bićeš i u novine - bio je direktan Jevrić.


Vesna Vukelić Vendi | Foto: Dalibor Danilović
Kako "Pulsonline" prenosi, Vendi će uskoro ući na "Farmu" a kako će Ekrem reagovati i da li će uspeti da se opravda kod svoje "bivše" ljubavi , videćemo.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 23 Mar 2013, 19:14
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farma - dan 4 (23.03.2013.)

Pijana - Goca vređala koleginice, Era odbio da poljubi Staniju! (VIDEO)

Božinovska se napila na žurki, pa je osula paljbu po ženskom delu ekipe. U igri "Istina ili izazov" Era je rekao da ne bi poljubio Dobrojevićku ni preko tri jorgana


Slika
Foto: TV Pink
Nakon čak tri dana bez alkohola, farmeri su sinoć dobili pića u izobilju i pošteno su se ponapijali na žurki, a prednjačila je Goca Božinovska, koja je prvo “udavila” Akija, kojeg je hvalila na sva usta, a zatim je, zaplićući jezikom, kada su ostali polegali na pasja kola, popljuvala ostatak ženske ekipe na “Farmi”!

- Veze s mozgom nemaju, ni sa životom, ni sa pevanjem… Gledaj, ova je kao glumica, a ova pevačica. Kome je pevala? K…u svom! Hoće da umru da uzmu mikrofon, ali ja ih puštam. Ja sam ovde došla da se družim sa mojim prijateljima, sa ovim normalnim ljudima. Ostali neka igraju, neka se dokazuju, njima treba karijera – pričala je pripita Božinovska.

Pogledajte kako je Goca izvređala koleginice:


Inače, pre žurke, farmeri su igrali igru “Istina ili izazov”, i u centru pažnje je bila Stanija. Kada je Filip Ekremu dao zadatak da odabere žensku osobu koja mu se najviše sviđa, on je pogledao Dobrojevićku i kao iz topa rekao:

- Pa to može biti samo moja ribica!

Zatim je dodao da bi mu Stanija sigurno dala da je poljubi u usta, ali da on to neće uraditi jer, kako kaže, nije on takav čovek.

Zatim je na red došao Era, kojem je Miki Mećava dao zadatak da poljubi Staniju, ali Ojdanić je to odbio uz obrazloženje:

- Pa ne bih je sad poljubio posle Ekrema, ni preko tri jorgana!



telegraf.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 24 Mar 2013, 17:44
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farma: Goca Božinovska sasula Rivasici u lice!
Slika

Rivasica provocirala Gocu, ova joj žestoko uzvratila.
Ona je juče počela da hvali Mikija Mećavu kako je najveći švaler na farmi, jer su kroz njegove ruke i krevet prošle skoro sve farmerke:
Vesna: Ovaj Miki je najveći šmeker ovde.
Miki: Što?
Vesna: Treći dan smo ovde. Kroz njegove ruke i njegov krevet, jel znaš šta je žena prošlo već? Šmekerčina je. Vi mladi stanite u red i učite od tate kako se tako radi.
Goca: Ti nisi prošla. Šta si ti, muško? Pa nije nas j..ao. Nemoj da s..eš. Tu, da ćutiš. To je jako kvarno.
Vesna: Ma, mislim na ruke.
Goca: Vesna, nemoj ti meni te fore. Znam ja šta ti misliš.
Vesna je shvatila koliko je sati i da je đavo odneo šalu, pa se brzo umakla razjarenoj Goci, a ova je nastavila da priča:
Goca: Ja imam čoveka koji ovo gleda, ispašće da me Miki masira iz…ajde molim te. Bezobrazluk. Nisam se skinula gola. Ona je kvarnjak jedan, znam ja ko je ona. Ja sam imala problem sa njom. Ona bi prva legla u krevet sa tobom, samo da hoćeš. J..em je u dupe. Idi, nju ne bi ni masirao, j..em je debelu. Neću više da joj ćutim. Proći će ona kroz krevet, ali kroz one daske, kad je ja budem dohvatila – siktala je Goca besno.

poznati-info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 24 Mar 2013, 17:46
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farma: Saška Karan i Vesna Rivas na korak do tuče!

Slika
Saška Karan i Vesna Rivas vređale jedna drugu, umalo se potukle.
Pevačice su se pošteno zakačile tokom jučerašnjeg dana. Sve je počelo bezazleno, razgovorom o kućnim poslovima, a završilo opasnim uvredama:
Vesna: Saška, budalo jedna. Za tebe sam pi.ka kosmička. Avion sam za tebe. Bila si mi u emisiji, nosiš one seljačke karnere ispod jeleka. Dete ima da ti se stidi na ulici sutra.
Slika
Saška: Nemoj da mi spominješ dete, da ti ne bi opalila šamar. I ti imaš dete. Skloni se od mene, smrdi ti iz usta.
Vesna: Ima vremena, nećemo
Gazda Ekrem je potom ušao u sobu i prekinuo je žensku svađu. Saška Karan je je kasnije za Vesnu rekla sledeće:
Saška:Vesna ima problem sa sobom. Njen mentalni sklop je katastrofa. Iz nje izvire neko zlo.
Njih dve nakon ove žučne svađe ne razgovaraju, i zaobilaze jedna drugu u širokom luku.
Slika

poznati-info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 24 Mar 2013, 17:47
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Farma: Stanija fasovala upalu jajnika!


Stanija Dobrojević se sinoć požalila pevačici Dariji kako je nesnosno bole jajnici i kako veruje da ima jaku upalu:

Stanija: Ubijaju me jajnici. Ja ne znam šta da uradim bez lekova.

Darija: Uzećemo peškir, zagrejaćemo ga na šporet i posuti belim vinom. To leči upalu – posavetovala je ona.

poznati-info


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 24 Mar 2013, 17:51
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Prva romansa
Prvi poljupci na Farmi: Jovana i Ša se mazili u krevetu





Manekenka Jovana Nikolić i reper Ša su se sočno poljubili za laku noć.


Reper je u igri istina ili izazov izabrao izazov, što je podrazumevalo da predpava kod Jovane u krevetu. Oni su tu priliku su iskoristili i da se malo maze. Jovana je krenula na spavanje, poljubila repera za laku noć, a ruke su im ostale jedna u drugoj.


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 24 Mar 2013, 17:54
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Nisi misica,imaš 100 kila - obratio se Dule Rivasici


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 26 Mar 2013, 23:37
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Prve nominacije,nominovani Tijana i Dule

[youv]http://www.youtube.com/watch?&v=a1jOamI[/youv]


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 26 Mar 2013, 23:39
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine


Farma- Izbačena Tijana Macura: Vesna Rivas glumi

Ona je u duelu izgubila bitku od Duleta Bogdanovića za koga je publika više glasala
Glumica Tijana Macura u nedelju uveče napustila je rijaliti šou “Farma”. Ona je u duelu izgubila bitku od Duleta Bogdanovića za koga je publika više glasala, a koji se bolje spremio za igru znanja. Kada je stigla u studio u Šimanovcima Tijana je otkrila da Vesna Rivas glumi, da je na samom početku videla hemiju između Jovane Nikolić i repera Ša, ali da je Ekrem divan. Kao pobednika Farme vidi Danijela Alibabića.

Takmičari su se okupili u Areni kako bi prisustvovali nadmetanju između Duleta i Tijane Macure. Duelisti su noć proveli u izolaciji, gde su imali priliku da nauče odgovore na pitanja. Dule je, ipak, otkrio da nije mogao da uči jer mu je Radojka nedostajala. Tijana je rekla da je od 50 pitanja naučila odgovore na 45.

Tijana Macura je rekla da joj je žao što je u duelu sa Duletom, jer ne želi da ga razdvaja od supruge Radojke, a njen suparnik se rasplakao pri pomisli na rastanak od žene.

Glumica je imala tri minuta da se spakuje i pozdravi sa svima, a potom se uputila u studio gde je čekla prijateljica.

- Jao ljudi, ne mogu da vam objasnim kako sam – rekla je Tijana u studiju u Šimanovcima. - Danas sam se smrzla, a i sinoć u izolaciji, ali sam se tako odmorila i naspavala. Sva mirišem na dim i svašta sam naučila o voćarstvu, povrtarstvu.

Duletova i Radojkina ćerka: Moji roditelji se nisu uklopili
U studiju kod Aleksandre Jeftanović se pojavila Duletova i Radojkina ćerka Maja, koja je istakla da su se njeni roditelji loše uklopili u društvo.
Tijana je istakla da nije neko ko je mogao da odglumi ulogu u Farmi i da nije imala nikakvu taktiku.

- Ja sam otišla na Farmu bez ikakve taktike. Nisam mogla da glumim, to nije serija ili film – bila je iskrena Tijana.

Na pitanje o Ekremovom gazdovanju čuvena Petrojka je za njega imala samo reči hvale.

- Ekrem je beskrajno interesantan, i veoma duhovit. Veoma je pošten i moralan. Ja ovo pričam iz mog ličnog iskustva sa njim i on je bio prema meni fin. Bio je izuzetan. U odnosu na prethodnu Farmu mnogo se promenio. Bio je malo utučen zbog pušenja, ali nas je na sastancima zasmejavao do suza.

Tijana je otkrila da je jasno videla od samog početka da su Ša i Jovana idealan par, ali i da su se Era i Ekrem borili za Stanijinu naklonost.

- Videla sam Ša i mala Jovan su se baš zbližili. Mislim da su lep par i da se to otpočetka videlo. Era i Ekrem su jurili za Stanijom, ali je pevač odustao od nje.

Ipak, glumica je veoma ljuta na Vesnu Rivas jer joj se više puta obratila neljudski i Tijana smatra da pevačica – glumi.

- Vesna Rivas me je provocirala i iznenadila me je jer sam gostovala kod nje u emsiji. Provocirala je i sve druge, ali nisam htela da reagujem. Nije bitno šta vam kaže, već ko vam kaže. Dva puta mi se obratila neljudski iz ljubomore, ali kasnije je spustila loptu. Sve je to gluma.

Tijana je predvidela da će ova sezona Farme biti „puna konflikata“, ali da joj je favorit – danijel Alibabić.

- Ako se po jutru dan poznaje to će biti Farma puna konflikata. Mislim da će Vesna da se posvađa sa svima. Imam favorita, ima ih više, ali ako moram da biram to je Danijel Alibabić.

novosti.rs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 180 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker